ARADEC
Contactgegevens ARADEC: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ARADEC: address, phone, fax, email, website, opening hours
ARADEC
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Pastoriestraat 44; 8200; Brugge (Sint-Andries), België
Telefoon (phone): 050 39 62 16 (+32-050 39 62 16) 050 39 62 16 (+32-050 39 62 16)
Fax (fax): 050 39 62 14 (+32-050 39 62 14) 050 39 62 14 (+32-050 39 62 14)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ARADEC: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ARADEC"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ARADEC"? - Contact us!
We found such data of ARADEC, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ARADEC. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ARADEC
Products information ARADEC
Doors - Sliding & overhead type
Product categorie (product category): Windows
Aanvulling soorten activiteiten voor ARADEC Addition kinds of activities for ARADEC
509300. Afval- en afvalstoffen | Scrap and waste materials
20130100. Bereide rundvleesproducten, uit gekocht rundvlees | Prepared beef products, from purchased beef
20759901. Lecithine, Sojabonen | Lecithin, soybean
23890300. kostuums | Costumes
41190102. Hoorse verhuur, met chauffeur | Hearse rental, with driver
73630000. Help leveringsdiensten | Help supply services
73730100. Systemen software ontwikkeling diensten | Systems software development services
79410201. Boksen en worstelen arena | Boxing and wrestling arena
Werken bij ARADEC: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ARADEC: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ARADEC. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ARADEC. Looking for open vacancies in other companies
-
Installateur sanitair en HVAC (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: G.DE PRETER
Type: Vervanging brugpensioen
Je staat in voor het plaatsen en installeren van sanitair installaties. Je komt terecht in een stabiele onderneming met de nodige vakkennis in huis. .
-
Winkelmedewerker Colruyt Overijse (OVERIJSE)
Regio: OVERIJSE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bediende verkoper is het jouw job om klanten zo goed mogelijk te helpen. Je zorgt dat de producten goed zichtbaar en bereikbaar zijn en bent vriendelijk en hulpvaardig. En omdat je fier bent op je winkel, zorg je dat de winkel er altijd netjes bij ligt. Zo zorg je voor tevreden klanten die efficiënt en makkelijk hun boodschappen kunnen doen, tegen de laagste prijzen. Klanten bedienen aan de kassa en rekken bijvullen, vormen het grootste deel van je job. Toch ziet elke dag er anders uit, want elke klant is anders en heeft specifieke noden. Je helpt bij een Collishop-reservatie, organiseert degustaties, geeft informatie over een product Extra voordeel: je mag als eerste nieuwe producten ontdekken en krijgt in primeur te weten welke artikelen een Rode Prijs of Extra-korting krijgen. Dat helpt je bovendien om klanten altijd correct te informeren. Blijven leren en jezelf ontwikkelen, maken deel uit van je job. Tijdens je eerste maanden krijg je begeleiding van een peter of een meter. Daarnaast geven we je de mogelijkheid om zelf je verdere ontwikkeling in handen te nemen. We investeren heel veel in onze medewerkers, want we geloven dat we als firma pas kunnen groeien als zij groeien. En we vinden het belangrijk dat onze medewerkers lang bij ons blijven en zich ook na enkele jaren even betrokken voelen.
-
Tijdelijke medewerker zuivel (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: move interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
U staat in voor de zuivelafdeling. D.w.z dat u de vershoud-datums dagelijks nakijkt en schikt volgens houdbaarheid. U vult de tekorten aan en zorgt voor een nette en verzorgde uitstraling. U helpt klanten bij vragen en blijft steeds vriendelijk. U springt bij waar nodig.
-
Enthousiaste Thuishulp regio Sint-Michiels (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: PLUS HOME services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp regio SCHILDE - onmiddellijke opstart! (SCHILDE)
Regio: SCHILDE
Bedrijf: Itzu
Type: Dienstenchequebaan
Onmiddellijke opstart : Als huishoudhulp verricht je bij klanten thuis allerlei taken zoals poetsen en strijken. Je bepaalt zelf hoeveel uur per week je wilt werken en in welke regio je aan de slag wilt. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog gezinnen? Ook hier kunnen we voor zorgen.Goede verdienste + maaltijdcheques.
-
Jobstudent ergotherapie/orthopedagogie/verpleegkunde of zorgkunde voor DVC De Bron (ZOTTEGEM)
Regio: ZOTTEGEM
Bedrijf: DVC DE BRON
Type: Studentenjob
Als jobstudent sta je in voor de dagelijkse zorg, hygiëne, voeding, therapeutische ondersteuning, animatie… van onze gebruikers. Daarbij behandel je hen met respect en geef je hen een thuisgevoel. Je werkt samen met je collega’s zorgkundigen, verpleegkundigen en ergotherapeuten.
-
Verkoper m/v beenhouwerij te Kalmthout (KALMTHOUT)
Regio: KALMTHOUT
Bedrijf: VERSO FOOD
Type: Vaste Job
Voor ons filiaal te Kalmthout zijn wij op zoek naar een verkoper m/v ( 38u ) om ons team te versterken : Samen met uw collega's staat u in voor de verkoop van vers vlees , traiteur en charcuterieproducten Je helpt mee met de voorbereiding / afsluiting van de verstoog Door je kennis van de producten kan je de klanten adviseren in bij hun aankopen Je bent klantvriendelijk en leergierig De werkuren zijn bespreekbaar met de chef van het filiaal
-
Carrosserier (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: vind! Kortrijk
Type: Vaste Job
Als carrossier sta je in voor de herstellingen aan beschadigde carrosserie- of structuurelementen door ze weer in vorm te brengen of te vervangen. Je werkt aan de hand van een bestelorder en rapport na afwerking van de herstellingen. Je houdt je werkruimte proper en zorgt voor een perfecte afwerking.
-
Systeem Test Engineer (LANDGRAAF)
Regio: LANDGRAAF
Bedrijf: RBC ENGINEERING SUPPORT
Type: Vaste Job
Wij zijn op zoek naar meerdere Systeemtesters voor medische apparatuur. Je levert een bijdrage aan de maatschappij door onze opdrachtgever te ondersteunen bij de ontwikkeling, fabricage en verkoop van systemen en diensten voor medische toepassingen. Je werkt voor één van de top bedrijven in de markt voor medische systemen. Voor de afdeling systeemintegratie zijn wij op zoek naar systeem testers, op deze afdeling worden cardio/vasculaire röntgensystemen samengesteld, geconfigureerd, getest, afgeregeld en compleet gemaakt voor verzending naar de klant. Het betreft professionele röntgenapparatuur met diverse technieken als fijn mechanisch, grof mechanisch, elektronisch, software, laser, beeldvormend etc. Naast het configureren, testen en afregelen behoort het foutzoeken, analyseren en oplossen van problemen mede tot het takenpakket. Vaak doe je dit in samenspraak met een troubleshooter, engineering en/of development. Een eventuele doorgroei om deze systemen op locatie te installeren behoort mede tot de mogelijkheid.
-
Consultant / Trainer Boekhoudsoftware (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
AGO Select zoekt samen met SDP Belgium een pragmatische Consultant / Trainer Boekhoudsoftware met een passie voor IT. Als end-to-end ICT partner biedt SDP hun klanten diensten en producten aan zoals netwerkoplossingen, hardware installaties, web-activiteiten en ICT consultancy. De core-business van SDP betreft sinds 1985 echter de ontwikkeling van krachtige, kwalitatief hoogstaande en geïntegreerde softwareoplossingen voor verschillende sectoren zoals retail, logistiek, HR en notariaten. Binnen deze niche-markten kan SDP, en dienst 150 medewerkers in zes landen, zich trotse marktleider noemen. Met een sterke interne R&D afdeling en een opmerkelijke dienstverlening slaagt SDP er in hun platformonafhankelijke pakketten op maat van de klant te ontwikkelen. De wensen en noden van de verschillende klanten worden mede door de Consultant / Trainer Boekhoudsoftware omgevormd tot realiteit. SDP zorgt er voor dat je bij aanvang het softwarepakket aangeleerd krijgt. Doorheen deze opleiding leer je de werking van het pakket kennen en ga je samen met een mentor jouw klantgerichte persoonlijkheid gaan versterken door softwareimplementaties bij nieuwe klanten bij te wonen. Begeleiding, tijd en aandacht voor persoonlijke ontwikkeling staan hierbij centraal! Na de opleidingsperiode ga je stapsgewijs, met toenemende zelfstandigheid, deze implementaties bij nieuwe klanten op jou nemen. Dit proces begint met een grondige intake waar je een implementatieplan opstelt en vervolgens met jouw aangeleerde kennis van het pakket de juiste parametrages instelt naargelang de wens van de klant. Eens geïmplementeerd sta jij als open en vlotte communicator in voor het opleiden en trainen van de key-users en gebruikers zodat deze vlekkeloos gebruik kunnen maken van het op maat ontwikkelde softwarepakket. De intake, implementatie en training gebeurd on-site! Als consultant ben je m.a.w. voor jouw klanten dé SDP ambassadeur en expert aan huis. Hierbij is het van belang dat de consultant Boekhoudsoftware een toegepaste en bewezen kennis en ervaring heeft opgedaan binnen een boekhoudtechnische functie. De parametrage en support voer je als Consultant voornamelijk uit op het SDP hoofdkantoor te Sint-Niklaas. Tot slot komt jouw communicatieve en ondernemende houding ook tot zijn recht binnen de interne werking van SDP. Suggesties, bugs, feedback en aanpassingen die je samen met je klant kan pin-pointen omtrent het pakket gaan samen met de interne developers, projectverantwoordelijken en analysten worden opgenomen. Zo bouw je ook als Consultant actief mee aan de continue verbetering van de SDP softwarepakketten.
-
Consulentes Health & Beauty (Regio Beringen-Tessenderlo)
Regio: Regio Beringen-Tessenderlo
Bedrijf: GEYSEN CYNTHIA
Type: Zelfstandige activiteit
Als consulente van Health & Beauty producten, ga je aan de slag met onze natuurlijke, hoge kwaliteitsproducten d.m.v. homeparty's bij mensen thuis, individueel advies geven bij een gezellige koffie en/of testproducten die mensen gratis mogen uitproberen gedurende 5-7 dagen. Het geven van homeparty's is zeker niet verplicht, maar kan wel voor diegenen die daar graag mee aan de slag gaan. Ons productgamma bevat gezondheidsproducten en supplementen, beautyproducten, lichaamsverzorging, gewichtsbeheersing, sport en dagelijkse verzorging, allemaal op basis van pure, koudgestabiliseerde aloë vera gel. Er zijn geen omzetverplichtingen, geen verplichte investeringen en je kiest zelf hoeveel je doet en hoeveel je wil (bij)verdienen. Wij verplichten jou tot niets. We bieden eveneens hele mooie doorgroeimogelijkheden aan mensen die zich actief inzetten en anderen willen begeleiden naar een bijverdienste of hoofdinkomen. Uitzonderlijke inkomens zijn mogelijk. Leeftijd is van geen belang, 40+ en 50+ ook zeker welkom.
-
PROJECTINGENIEUR ELEKTROMECHANICA (BRANDBLUSINSTALLATIES) REGIO ANTWERPEN (VAST OF FREELANCE) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: PEOPLE FOR PROJECTS
Type: Zelfstandige activiteit
Als Projectingenieur Elektromechanica (Brandblusinstallaties) zal je verantwoordelijk zijn voor de engineering van projecten brandblusinstallaties (industriële gebouwen en kantoren) van A tot Z: engineering, tekenwerk, opvolgen werf, ... Een greep uit jouw takenpakket: Hetzelfstandig uitwerken van technische principeschema’s, berekeningen en plannen inzake HVAC, special piping en sanitaire installaties. De verdere uitbreiding tot ontwerpen en tekenen van sprinklerinstallaties, brandveiligheidsinstallaties in het algemeen en elektrische installaties. Je kan steeds rekenen op je ervaren collega's. Het opmaken van aanbestedingsplannen technische installaties. Het opmaken van ramingen en budgetten voor technische installaties. Coördinatie van de uitvoeringsplannen technische installaties in samenwerking met aannemers, leveranciers en mogelijke andere disciplines Het voeren van communicatie terzake met zowel projectingenieurs als aannemers inzake de technische plannen en dossiers. Aanmaak en beheer van technische bestekken in zijn geheel voor de toegewezen projecten. Het up-to-date houden van plannenlijsten, plotten en klasseren van plannen. Opvolging van het uitvoeringsontwerp, opgemaakt door de aannemers Het instrueren van tekenaars bij aannemers/leveranciers inzake de te gebruiken CAD-standaards. Nazicht van as-built dossier van technische aannemers.
Zoek naar antwoorden van ARADEC in sociale netwerken
Look for responds of ARADEC in social networks
Lees alle opmerkingen voor ARADEC. Laat een reactie achter voor ARADEC. ARADEC bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ARADEC. Leave a respond for ARADEC. ARADEC on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ARADEC op de google maps. Adres en contacten ARADEC Location of ARADEC on the google maps. Address and contacts of ARADEC
Andere gerelateerde bedrijven als come ARADEC ARADEC: SOLARIUM TOP SUN | Publi Sport NV | WIM WOUTERS | LIZA BOUTIQUE & LIZA UOMO | EMILE VANDENHEMEL
Other related companies as ARADEC: SOLARIUM TOP SUN | Publi Sport NV | WIM WOUTERS | LIZA BOUTIQUE & LIZA UOMO | EMILE VANDENHEMEL
ARADEC is een bedrijf dat 1999 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ARADEC, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07575592041. Het bedrijf ARADEC bevindt zich op het adres: Pastoriestraat 44; 8200; Brugge (Sint-Andries). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 603,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 581,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Windows. Lijst met producten zijn Doors - Sliding & overhead type.
De hoofdactiviteit van ARADEC is Legale diensten, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ARADEC is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ARADEC, openstaande posities, locatie van ARADEC op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
ARADEC is a company, that was registered 1999 in N\A region, Belgium. Full name of company is ARADEC, company assigned to the tax number BE07575592041. The company ARADEC is located at the address: Pastoriestraat 44; 8200; Brugge (Sint-Andries). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 603,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 581,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Windows. List of products are Doors - Sliding & overhead type.
The main activity of ARADEC is Legal Services, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of ARADEC is not available. You also can look at reviews of ARADEC, open positions, location of ARADEC on the map. For more information, write us to email [email protected]
