GALLERY COMPUTERS

Particuliere bedrijvenOlie- en gaswinning • GALLERY COMPUTERS
Private companiesOil and Gas Extraction • GALLERY COMPUTERS

Contactgegevens GALLERY COMPUTERS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GALLERY COMPUTERS: address, phone, fax, email, website, opening hours

GALLERY COMPUTERS

Regio (region): N\A, België

Adres (address): KERKSTRAAT 30; 3400; LANDEN, België

Telefoon (phone): 11832126 (+32-11832126) 11832126 (+32-11832126)

Fax (fax): +32 (67) 504-35-38 +32 (67) 504-35-38

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GALLERY COMPUTERS: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GALLERY COMPUTERS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GALLERY COMPUTERS"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van GALLERY COMPUTERS, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen GALLERY COMPUTERS. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of GALLERY COMPUTERS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GALLERY COMPUTERS. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti GALLERY COMPUTERS
Products information GALLERY COMPUTERS

BTW identificatienummer (tax): BE03700714111
Ondernemingsnummer: 4440917968
Hoofdstad (capital): 592,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 501,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Normaal
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA)
Jaar van oprichting (foundation year): 1994

Produits & Services: Conception Web.. Produits: Ordinateurs,Périphériques,Logiciels.

Product categorie (product category): Ordinateurs and équipement informatique. Réalisation de programmes and logiciels

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor GALLERY COMPUTERS
(Get full report from official database of BE for GALLERY COMPUTERS)

Aanvulling soorten activiteiten voor GALLERY COMPUTERS
Addition kinds of activities for GALLERY COMPUTERS

17999933. Screening contractor: raam, deur, etc. | Screening contractor: window, door, etc.
23890200. Uniformen en kledingstukken | Uniforms and vestments
38279902. Boards: plotting, spotting, en pistool vuur aanpassing | Boards: plotting, spotting, and gun fire adjustment
38410503. Botplaten en schroeven | Bone plates and screws
39990505. Sigarettenaanstekers, behalve edelmetaal | Cigarette lighters, except precious metal
58120400. Lunchrooms en cafetaria's | Lunchrooms and cafeterias
59630403. Inrichting, met inbegrip van meubels, huis-naar-huis | Furnishings, including furniture, house-to-house
87340103. Gelaste gezamenlijke röntgenfoto | Welded joint radiographing

Werken bij GALLERY COMPUTERS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GALLERY COMPUTERS: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GALLERY COMPUTERS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GALLERY COMPUTERS. Looking for open vacancies in other companies

  • Tijdelijk medewerker onderhoud reinigingsmateriaal (BEVEREN-WAAS)

    Regio: BEVEREN-WAAS

    Bedrijf: GO4JOBS MELSELE VG.2050/U.

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je bent verantwoordelijk voor: - de properheid en het desinfecteren van reinigingsmateriaal - de controle van de site aan de hand van checklist (hygiëne, orde en netheid) - het doorgeven van afwijkingen of het wegwerken hiervan - het melden van defecten aan het gebouw of de machines - het optimaliseren van de veiligheid

  • MAGAZIJNIER - HEFTRUCKBESTUURDER (TERNAT)

    Regio: TERNAT

    Bedrijf: Select HR Groot-Bijgaarden

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je komt terecht in een groeiend bedrijf, waar je ingezet wordt voor de algemene magazijnierstaken. Laden & lossen aan de hand van de heftruck, artikelen stockeren, verzamelen van in te laden materiaal... Een deel van het magazijn bevindt zich hierbij buiten.   In deze functie werk je optimaal samen met jouw collega's en ben je polyvalent inzetbaar. Bedrijfsprofiel: Voor een bedrijf binnen de bouwsector zijn wij op zoek naar een voltijds HEFTRUCKBESTUURDER.

  • Huishoudhulp (dienstencheques) regio Zwijnaarde, Sint-Denijs Westrem (SINT-DENIJS-WESTREM)

    Regio: SINT-DENIJS-WESTREM

    Bedrijf: FAMILIEHULP

    Type: Dienstenchequebaan

    Wil je terecht komen in een warme organisatie waar je met goesting blijft werken? Dan is een job bij Familiehulp iets voor jou! Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Poetsen/schoonmaken/onderhoud bij klanten thuis. Aangevuld met koken, wassen, strijken en verstelwerk.  

  • Jobstudent supermarkt Borgloon (BORGLOON)

    Regio: BORGLOON

    Bedrijf: ADECCO SINT-TRUIDEN

    Type: Studentenjob

    Voor een gloednieuwe supermarkt in Borgloon zoeken we gemotiveerde studenten om bij te springen tijdens de drukke momenten in het weekend en/of door de week. Je zal op regelmatige tijdstippen ingezet worden aan de kassa, in de bediening op de traiteurafdeling en bij het aanvullen op de verschillende afdelingen.

  • Student weekend verkoop (SINT-NIKLAAS)

    Regio: SINT-NIKLAAS

    Bedrijf: jobmatch

    Type: Studentenjob

    Gekende meubelzaak in het Waasland. Je staat in voor de verkoop van meubels op verschillende afdelingen.

  • CHAUFFEUR CE (KORTEMARK)

    Regio: KORTEMARK

    Bedrijf: POLLET-GEKIERE

    Type: Vaste Job

    vervoer van overzeese containers tijdens de week overnachten in de vrachtwagen geen weekends

  • Snijder textiel (TESSENDERLO)

    Regio: TESSENDERLO

    Bedrijf: BIO-RACER

    Type: Vaste Job

    Bio-Racer is voor haar vestiging in Tessenderlo op zoek naar uitbreiding in de snijzaal. Het takenpakket van de snijder bestaat uit: Opleggen van stoffen Snijden van stoffen met automatische cutter Controleren kwaliteit van stoffen, controleren van snijwerk van cutter Orders snijplanning opvolgen Snijorders bundelen, picken en verdelen

  • Project Manager (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: AGO Jobs & HR

    Type: Vaste Job

    Het is jouw taak om functioneel leiding te geven aan de betrokken projectmedewerkers. De planning, organisatie en het management van de projecten is jouw eindeverantwoordelijkheid. Je kunt de knelpunten signaleren en neemt ad hoc actie indien nodig. Je rapporteert de voortgang van het project: extern aan de klant en intern aan de business unit manager. Een duidelijke structuur en opvolging in de verschillende fases van de projecten is jouw verantwoordelijkheid. Je houdt altijd rekening met de verwachtingen van de klant.

  • Chauffeur CE - Nacht (HERENTALS)

    Regio: HERENTALS

    Bedrijf: SCHRAUWEN SANITAIR EN VERWARMING

    Type: Vaste Job

    Schrauwen sanitair en verwarming is de DIFFERENT groothandel in sanitair, verwarming en wellness met 12 filialen verspreid over Vlaanderen. Als chauffeur sta je in voor de belevering van de filialen tijdens de nacht Je bent nauwkeurig Je kan zelfstandig werken Goede kennis Nederlands. Goede fysiek Oog voor veiligheid, uiterst defensieve rijstijl.

  • reclamebedelers huis-aan-huis gezocht regio KALLO (KALLO)

    Regio: KALLO

    Bedrijf: BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST

    Type: Zelfstandige activiteit

    Ben jij op zoek naar een leuke bijverdienste in jouw buurt? Dan hebben wij de opdracht voor jou! Voor de uitbreiding van ons netwerk aan zelfstandige promo koeriers zijn wij steeds op zoek naar gemotiveerde en dynamische mensen om kranten in folders te bedelen. Heel flexibele uren - jij bepaalt waar je wilt bedelen.

  • Zelfstandige thuisverpleegkundige (HEIST-OP-DEN-BERG)

    Regio: HEIST-OP-DEN-BERG

    Bedrijf: Thuisverpleging Margo Thys

    Type: Zelfstandige activiteit

    Je zal instaan voor de verpleging aan huis in regio Heist-op-den-Berg en Hulshout. Mogelijke taken: inspuitingen wondzorg toiletverzorging ...

  • Barman - kelner FLEXI JOB (ANTWERPEN)

    Regio: ANTWERPEN

    Bedrijf: DE VAGANT

    Type: Flexijob

    Zelfstandig bar werk in hét jenevercafé van Antwerpen. Bediening van klanten op het terras, in de zaal en aan de toog. Bereiden van warme en koude dranken aan de toog. Verdere taken bestaan uit afwassen, opruimen, het opendoen of sluiten van het café.

Zoek naar antwoorden van GALLERY COMPUTERS in sociale netwerken
Look for responds of GALLERY COMPUTERS in social networks

Lees alle opmerkingen voor GALLERY COMPUTERS. Laat een reactie achter voor GALLERY COMPUTERS. GALLERY COMPUTERS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GALLERY COMPUTERS. Leave a respond for GALLERY COMPUTERS. GALLERY COMPUTERS on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie GALLERY COMPUTERS op de google maps. Adres en contacten GALLERY COMPUTERS
Location of GALLERY COMPUTERS on the google maps. Address and contacts of GALLERY COMPUTERS

Andere gerelateerde bedrijven als come GALLERY COMPUTERS GALLERY COMPUTERS: COIFFURE MIREILLE | MD COIFFURE | COIFFURE MARIE-ANGE | NINA GRACA CARDOSO BARATA | IMMOBILI?RE DEFRERE

Other related companies as GALLERY COMPUTERS: COIFFURE MIREILLE | MD COIFFURE | COIFFURE MARIE-ANGE | NINA GRACA CARDOSO BARATA | IMMOBILI?RE DEFRERE

GALLERY COMPUTERS is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GALLERY COMPUTERS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03700714111. Het bedrijf GALLERY COMPUTERS bevindt zich op het adres: KERKSTRAAT 30; 3400; LANDEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 592,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 501,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Ordinateurs and équipement informatique. Réalisation de programmes and logiciels. Lijst met producten zijn Produits & Services: Conception Web.. Produits: Ordinateurs,Périphériques,Logiciels..
De hoofdactiviteit van GALLERY COMPUTERS is Olie- en gaswinning, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GALLERY COMPUTERS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GALLERY COMPUTERS, openstaande posities, locatie van GALLERY COMPUTERS op de kaart.

GALLERY COMPUTERS is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is GALLERY COMPUTERS, company assigned to the tax number BE03700714111. The company GALLERY COMPUTERS is located at the address: KERKSTRAAT 30; 3400; LANDEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 592,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 501,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Ordinateurs and équipement informatique. Réalisation de programmes and logiciels. List of products are Produits & Services: Conception Web.. Produits: Ordinateurs,Périphériques,Logiciels..
The main activity of GALLERY COMPUTERS is Oil and Gas Extraction, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of GALLERY COMPUTERS is not available. You also can look at reviews of GALLERY COMPUTERS, open positions, location of GALLERY COMPUTERS on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over GALLERY COMPUTERS, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf GALLERY COMPUTERS, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about GALLERY COMPUTERS, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company GALLERY COMPUTERS, employees, financial statistics.