TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
Contactgegevens TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: address, phone, fax, email, website, opening hours
TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): ROOSAKKER 6; 9000; GENT, België
Telefoon (phone): 92208292 (+32-92208292) 92208292 (+32-92208292)
Fax (fax): +32 (81) 719-81-91 +32 (81) 719-81-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND."? - Contact us!
We found such data of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
Products information TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
Producten die in TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Action sociale avec hébergement
Aanvulling soorten activiteiten voor TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. Addition kinds of activities for TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
421200. Lokale vrachtwagens, zonder opslag | Local trucking, without storage
23950205. Zwitserse weefsel borduren | Swiss loom embroideries
28910103. Afdichtingsverbindingen voor pijpdraden of gewrichten | Sealing compounds for pipe threads or joints
35850504. Koelers, melk en water: elektrisch | Coolers, milk and water: electric
50640302. Ontvochtigers, draagbaar | Dehumidifiers, portable
51691104. Metaalzouten | Metal salts
59490207. Weven goederen en benodigdheden | Weaving goods and supplies
59999915. Kaarten en grafieken | Maps and charts
Werken bij TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. Looking for open vacancies in other companies
-
Management Assistant (ETTERBEEK)
Regio: ETTERBEEK
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een grote bank in Etterbeek is Tempo Team op zoek naar een Management Assistant
-
CHAUFFEUR CE NACHT (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Chauffeur CE met ervaring Wonend in de regio Voor leveringen in heel Vlaanderen Kennis van het Nederlands of het Frans is een vereiste
-
Junior Calculator (ARENDONK)
Regio: ARENDONK
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Arendonk zijn we op zoek naar een junior calculator De plannen en lastenboeken neem je op een kritische manier door zodat je in staat bent om meetstaten op te stellen en te controleren Je vraagt de benodigde offertes op bij onderaannemers en toeleveranciers Je verwerkt deze offertes correct en tijdig opdat de kostprijsberekening tijdig kan opgemaakt worden Als junior calculator sta je in voor de ondersteuning bij de kostprijsberekening van toekomstige bouwprojecten
-
Lassers, Pijpfitters of Monteurs gezocht (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant actief in Metaal, totaalprojecten in de bouw, Elektriciteit en HVAC zijn we op zoek naar verschillende profielen zoals Lassers, Pijpfitters of Monteur, Maar ook flensmonteurs, loodgieters en elektriciens zijn welkom.
-
Poetshulp Bever (BEVER)
Regio: BEVER
Bedrijf: PUUUR HALLE
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je Trefwoorden: Huishoudhulp, Kuisvrouw, Poetshulp, Schoonmaak, Poetsen,Thuishulp ,Huishouden ,Poetsvrouw ,Schoonmaakster, Kuisen ,Job mooie werkuren, Poetsen aan huis ,Poetsen particulieren ,Dienstencheques, Puur,Vast contract ,Vaste uren, Geen diploma, Strijken, Schoonmaken, Poetsman, Poetsdienst, Werken dichtbij huis,Vlaams-Brabant, Sodexo, Koken,Vacature, Kilometervergoeding, Schoonmaakwerk, Werksters, Nettoyer, Cleaning, Femme de ménage, Housekeeping, Werkvrouw, Aide ménagère, Aide à domicile
-
Huishoudhulp in Kapellen-Kalmthout-Essen (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: OZ - Huishoudhulp
Type: Dienstenchequebaan
FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s.
-
Poetshulp Begijnendijk (BEGIJNENDIJK)
Regio: BEGIJNENDIJK
Bedrijf: PUUUR AARSCHOT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Student winkelbediende (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: ADECCO AALTER
Type: Studentenjob
Dag student! Ben je nog op zoek naar een bijverdienste in het weekend of een dag in de week? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als winkelbediende in deze gekende voedingszaak in Eeklo sta je in voor het bedienen van de klanten: opnemen van bestellingen, deze versnijden, inpakken en afrekenen. Ook help je achteraan mee met het klaarzetten van bestellingen en de afwas.
-
ADVISORS ENECO (DIEGEM)
Regio: DIEGEM
Bedrijf: IN2COM
Type: Vaste Job
Voor de energieleverancier Eneco zijn we op zoek naar commerciële profielen. De Advisors krijgen inkomende oproepen van mensen die meer informatie wensen over de verschillende producten van Eneco. Het is dan aan de Advisors om de potentiële klanten te overtuigen een contract bij Eneco te nemen. Door middel van een aantal gerichte vragen kunnen ze een persoonlijk interessant voorstel doen. We zoeken dus empathische profielen die de behoeften van de prospecten kunnen vaststellen en zo de juiste Eneco producten kunnen voorstellen als oplossingen op maat. Bij Eneco staat klantvriendelijkheid centraal: een beleefde houding en een glimlach in de stem zijn noodzakelijk. Daarnaast volgen de Advisors hun dossiers via outbound campagnes persoonlijk op. Andere outbound activiteiten betreffen het terugbellen van klanten, bellen naar mensen die aangeven te verhuizen en dergelijke. Cold calling behoort niet tot het takenpakket. We zijn op zoek naar collega’s die een uitdaging niet uit de weg gaan en zich constant willen verbeteren waarbij wij hen de nodige ondersteuning en hulp op maat bieden. Er is een initiële opleiding voorzien die wordt aangevuld met workshops en refreshes doorheen de carrière bij in2com.
-
lesgever EHBO (WEVELGEM)
Regio: WEVELGEM
Bedrijf: ACT NOW!
Type: Zelfstandige activiteit
wegens uitbreiding zijn we op zoek naar freelance lesgevers EHBO. Ben jij zelfstandige, heb je ervaring met lesgeven in deze materie, neem zeker contact op !
-
Psycholoog / Psychologe (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: VITRUVIUS
Type: Zelfstandige activiteit
In onze lichtrijke praktijk zal je consultaties verzorgen van cliënten waarbij zowel fysieke klachten als psychische klachten zich voordoen. Je geeft ook therapie voor: burnout-opvolging angststoornissen hoogsensitiviteit depressie ...
-
Centric - Security Officer (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Description The Security Officer will be responsible for the continual security program. A key element of this program is the implementation of an ISO 27001 based Information Security Management System, including ISO 27001 certification. Core accountabilities Being the point of contact for risk assessment and IT Security; Embed an ISO 27001 based ISMS into the organization; Prepare the organization for ISO 27001 certification; Implement and enforce security policies; Develop and integrate security procedures in the organization; Coordinate security projects with technical and non-technical teams, including IT security specialists; Supply the security requirements for IT projects; Develop security awareness activities to all layers of the organization; Perform risk analysis; - Follow-up security incidents; Communication with external customers, members and suppliers regarding security topics; Security reporting to management and members Essential qualities For at least 3 years you were passionate about information technologies and information security; You have knowledge of security standards and frameworks such as ISO 27001 or NIST CyberSecurity framework, as well as a basic knowledge of GDPR and ITIL processes; You are pragmatic, customer oriented, analytical and enterprising; You have strong communication skills; able to translate technical risks into business risks; You have basic project management capabilities: showing leadership, create budgets, be a good listener, intervene in conflicts and build teams; You are risk-oriented, able to solve security issues by providing a solution using people, new and existing technologies and embedding security processes; You speak and write English fluently; You are certified CISSP, CISM, CISA, GIAC or ISO 27001.
Zoek naar antwoorden van TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. in sociale netwerken
Look for responds of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. in social networks
Lees alle opmerkingen voor TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. Laat een reactie achter voor TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. Leave a respond for TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.. TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. op de google maps. Adres en contacten TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. Location of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. on the google maps. Address and contacts of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.
Andere gerelateerde bedrijven als come TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: JOSEPH MORREALE | O.C.M.W. | E. GRAVELINE/EDOUARD GRAVELINE | PELSEMAKER E | Ketelslegers N
Other related companies as TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND.: JOSEPH MORREALE | O.C.M.W. | E. GRAVELINE/EDOUARD GRAVELINE | PELSEMAKER E | Ketelslegers N
TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05947143554. Het bedrijf TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. bevindt zich op het adres: ROOSAKKER 6; 9000; GENT. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 513,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 777,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Action sociale avec hébergement. Producten gemaakt in TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is Uitvoerende, wetgevende en algemene overheid, behalve financiën, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND., openstaande posities, locatie van TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. op de kaart.
TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND., company assigned to the tax number BE05947143554. The company TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is located at the address: ROOSAKKER 6; 9000; GENT. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 513,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 777,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Action sociale avec hébergement. Products created in TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. were not found.
The main activity of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is Executive, Legislative & General Government, Except Finance, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. is not available. You also can look at reviews of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND., open positions, location of TELE-ONTHAAL OOST-VLAAND. on the map.
