J. REMY
Contactgegevens J. REMY: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data J. REMY: address, phone, fax, email, website, opening hours
J. REMY
Regio (region): N\A, België
Adres (address): VAL DU FIERAIN 18; 4860; PEPINSTER, België
Telefoon (phone): 87460056 (+32-87460056) 87460056 (+32-87460056)
Fax (fax): +32 (2) 185-36-43 +32 (2) 185-36-43
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) J. REMY: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "J. REMY"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "J. REMY"? - Contact us!
We found such data of J. REMY, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees J. REMY. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti J. REMY
Products information J. REMY
Producten die in J. REMY zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): ACCOUNTANTS
Aanvulling soorten activiteiten voor J. REMY Addition kinds of activities for J. REMY
20749900. Katoenzaadoliefabrieken, niet inbegrepen | Cottonseed oil mills, nec
22990404. Herstellen van textielvezels uit knipsels en lompen | Recovering textile fibers from clippings and rags
27820100. Grootboek-, inventaris- en accountboeken | Ledger, inventory, and account books
30890216. Servies, kunststoffen | Tableware, plastics
34790207. Coating of verpakking van stalen pijp | Coating or wrapping steel pipe
38240300. Voertuiginstrumenten | Vehicle instruments
Werken bij J. REMY: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in J. REMY: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor J. REMY. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for J. REMY. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur C/CE (AALTER)
Regio: AALTER
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als kipperchauffeur ken je de knepen van het vak. Je rijdt tussen Kortrijk Antwerpen en Brussel. Je start en stopt in Aalter. De werkuren zijn vastgesteld van 6u00 tot 17u00. Je staat in voor het vervoeren van puin grond zand en steen. Verder ben je flexibel inzetbaar en kun je ook overweg met een dieptelader en/of een betonmixer.
-
Productiemedewerker- dagwerk (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Let's Work Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Wij zijn op zoek naar een productiemedewerker voor in een drukkerij te Deinze: -helpen in productie, dozen plooien,... -laden en lossen van vrachtwagens -logistiek klaarmaken van de bestellingen -leveren van producten bij de klanten -onderhoud: recyclagepark, magazijn,...
-
MEDEWERKERS HUISHOUDELIJKE HULP (M/V) (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: DIENSTENBEDRIJF K-EI-REIN IN KRUISEM
Type: Dienstenchequebaan
Je verricht, als sociaal ingesteld en flexbel dienstencheque-werknemer, huishoudelijke taken bij particulieren. Je staat in voor het onderhoud van de woning, wassen, strijken, kleine verstelwerken, maaltijden bereiden, ramen lappen, ... enz. bij gezinnen en/of bejaarden.
-
Enthousiaste huishoudhulp Hamme/ Moerzeke (HAMME)
Regio: HAMME
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Enthousiaste huishoudhulpen /poetshulpen - Hechtel (HECHTEL)
Regio: HECHTEL
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Exclusieve huishoudhulp M/V te St. Amandsberg 8u/week (SINT-AMANDSBERG)
Regio: SINT-AMANDSBERG
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 8u/week voor een gastgezin wonende te St.Amandsberg .U komt terecht in een gastgezin waar u voornamelijk zal schoonmaken, strijken, huishoudelijke taken vervullen,. U bent een echte Home manager en heeft respect voor de materialen! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Student productiemedewerker (ma-vrij) (WIJNEGEM)
Regio: WIJNEGEM
Bedrijf: Synergie Schoten Interim
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Wijnegem zijn we op zoek naar een student die regelmatig enkele (halve of volledige) dagen per week beschikbaar is. Je staat mee in voor de dagelijkse productie waaronder het labelen/etiketteren en verpakken van de producten. Als je in het bezit bent van een rijbewijs, is dit een extra voordeel!
-
JOBSTUDENT KOERIER&Frituur hulp (BETEKOM)
Regio: BETEKOM
Bedrijf: POKER FRIET
Type: Studentenjob
Je werk in frituur in jouw vrije tijd. Jouw Shift begint 18:00 tot 23:00.
-
Industrieel reiniger (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: HYGIENE SUPPORT
Type: Vaste Job
Je staat in voor de dagelijkse reiniging van de productielijn van een voedingsverwerkend bedrijf gelegen in Sint-Truiden
-
KAPPER / KAPSTER (GRIMBERGEN)
Regio: GRIMBERGEN
Bedrijf: KAPSALON VANY GRIM
Type: Vaste Job
U kan zelfstandig werken in ons kapsalon. U staat in voor het wassen van de haren, knippen, brushen, kleuren... Schoolverlaters zijn eveneens welkom.
-
PLOEGBAAS EN 2 METSERS (KNOKKE-HEIST)
Regio: KNOKKE-HEIST
Bedrijf: SUBLIEM PROJECT
Type: Vaste Job
RUWBOUW WONINGEN
-
erkend familiaal bemiddelaar (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ORATO
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent erkend familiaal bemiddelaar met een degelijke juridische kennis (o.a. familierecht en familiaal vermogensrecht). Je bent jurist of hebt een hoger diploma in een menswetenschappelijke richting behaald. Tevens opgeleid zijn in systeemtherapie of contextbegeleiding is een pluspunt. Je schrijft foutloos in het Nederlands. Kennis van het Frans en/of het Engels is een meerwaarde. Je hebt bij voorkeur reeds een stevige dosis ervaring opgedaan als familiaal bemiddelaar. Echter, ook kandidaten met beperkte ervaring maar met de juiste opleiding en gedegen vakkennis komen in aanmerking. Je bent bereid alle dossiers binnen de familiale bemiddeling op te nemen (echtscheiding, ouderschapsplan,..). Indien je daarnaast ook opgeleid bent in systeemtherapie of contextbegeleiding, kunnen we je ook vragen gezinsbegeleidingen en relatiebegeleidingen op te nemen. Je hebt de mindset van een zelfstandige, maar de wens om te behoren tot een team Je hebt ambitie en zin voor initiatief Je bent een teamplayer, verantwoordelijk, leergierig en collegiaal
Zoek naar antwoorden van J. REMY in sociale netwerken
Look for responds of J. REMY in social networks
Lees alle opmerkingen voor J. REMY. Laat een reactie achter voor J. REMY. J. REMY bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for J. REMY. Leave a respond for J. REMY. J. REMY on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie J. REMY op de google maps. Adres en contacten J. REMY Location of J. REMY on the google maps. Address and contacts of J. REMY
Andere gerelateerde bedrijven als come J. REMY J. REMY: DE WAEGENAERE CH | DE NIEUWE TEGEL | Laureyssens W | R. BAEKE | Esthetiek Elegance
Other related companies as J. REMY: DE WAEGENAERE CH | DE NIEUWE TEGEL | Laureyssens W | R. BAEKE | Esthetiek Elegance
J. REMY is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is J. REMY, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09509185791. Het bedrijf J. REMY bevindt zich op het adres: VAL DU FIERAIN 18; 4860; PEPINSTER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 698,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 303,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is ACCOUNTANTS. Producten gemaakt in J. REMY zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van J. REMY is Metaalproducten, Met uitzondering van machines en transportmiddelen, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van J. REMY is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van J. REMY, openstaande posities, locatie van J. REMY op de kaart.
J. REMY is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is J. REMY, company assigned to the tax number BE09509185791. The company J. REMY is located at the address: VAL DU FIERAIN 18; 4860; PEPINSTER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 698,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 303,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is ACCOUNTANTS. Products created in J. REMY were not found.
The main activity of J. REMY is Fabricated Metal Products, Except Machinery & Transport Equipment, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of J. REMY is not available. You also can look at reviews of J. REMY, open positions, location of J. REMY on the map.
