DAGBLADHANDEL CHRIS
Contactgegevens DAGBLADHANDEL CHRIS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DAGBLADHANDEL CHRIS: address, phone, fax, email, website, opening hours
DAGBLADHANDEL CHRIS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MOORSELBAAN 560; 9300; AALST, België
Telefoon (phone): 53703234 (+32-53703234) 53703234 (+32-53703234)
Fax (fax): +32 (68) 997-16-30 +32 (68) 997-16-30
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DAGBLADHANDEL CHRIS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DAGBLADHANDEL CHRIS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DAGBLADHANDEL CHRIS"? - Contact us!
We found such data of DAGBLADHANDEL CHRIS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DAGBLADHANDEL CHRIS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DAGBLADHANDEL CHRIS
Products information DAGBLADHANDEL CHRIS
Producten die in DAGBLADHANDEL CHRIS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Journaux
Aanvulling soorten activiteiten voor DAGBLADHANDEL CHRIS Addition kinds of activities for DAGBLADHANDEL CHRIS
2911. Petroleumraffinage | Petroleum refining
17710302. Oprijlaan aannemer | Driveway contractor
31610105. Garderobezakken (bagage) | Wardrobe bags (luggage)
33219904. Grijze ijzeren gietvormen, gegoten | Gray iron ingot molds, cast
34710205. Depolerende metaal | Depolishing metal
50460101. Displayapparatuur, behalve gekoeld | Display equipment, except refrigerated
56219900. Vrouwenkleding winkels, nec | Women's clothing stores, nec
79970400. Buitenveldclubs | Outdoor field clubs
Werken bij DAGBLADHANDEL CHRIS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DAGBLADHANDEL CHRIS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DAGBLADHANDEL CHRIS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DAGBLADHANDEL CHRIS. Looking for open vacancies in other companies
-
Reachtruckchauffeur - Logistiek - 2 ploegen (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: KONVERT INTERIM KATOENNATIE GENT
Type: Interim met optie "vast werk"
Konvert Interim en Katoen Natie Gent zijn op zoek naar een gemotiveerde en ervaren reachtruckchauffeur die zich op lange termijn voor de firma wil engageren en die veiligheid hoog in het vaandel draagt. Als reachtruckchauffeur zal je zowel overdag als in een twee ploegen systeem ingeschakeld worden. De opstart wordt zo snel mogelijk voorzien. Naast reachtruckwerk zal je ook ingeschakeld worden bij andere taken (orderpicking, laden en lossen, ...). Manueel werk schrikt jou dus zeker niet af. Je bent flexibel ingesteld, dit zowel naar taken als naar uren toe. Job met optie vast!
-
Import Inside Sales medewerker (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in 2030 Antwerpen zijn wij op zoek naar een Import Inside Sales medewerker (m/v) Doel van de afdeling en functie: Coördineren van offertes met daaraan gekoppelde vrachtreservaties voor een toegewezen vaargebied. Onderhouden en ontwikkelen van inside sales activiteiten voor het desbetreffend vaargebied.Omschrijving van de werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het toegewezen vaargebied. Je negotieert tussen klant en hoofdkantoor, offertes opmaken aan klanten en opvolging ervan. Identificatie van de markt a.d.h.v.: bezoeken van outside sales, sales leads van overzeese agenten, nieuwe vrachtaanvragen, prospects, statistieken, kranten, advertenties,... Registratie van de marktinformatie in LISA CRM. Werken via de systemen LISA CRM - LARA Quotation & CRM. Budgetten maken in samenwerking met import sales manager. Maandelijks sales rapporten opstellen: markt situatie, prestaties aan de hand van statistieken, belangrijke trafieken,... Netwerken: commerciële activiteiten bijwonen + bezoeken van voornaamste klanten binnen het toegewezen vaargebied. Trouble shooting/geschillen oplossen - assistentie customer service desk. Global offer & presentaties up to date houden bij wijzigen in het toegewezen vaargebied.
-
Administratief bediende met kennis elektriciteit (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Beringen zijn we op zoek naar een administratief bediende met kennis van elektriciteit. Ben jij een teamplayer met technische kennis? Dan zijn we op zoek naar jou. Je takenpakket bestaat uit: - Ondersteuning van het team Technische dienst. - Telefonische bijstand verlenen aan klanten bij vragen of problemen. -Controleren en inspecteren van elektrische en mechanische installaties. - Vaststellen en oplossen van fouten of storingen in de photovoltaïsche installaties (AC/DC). - Je werkt 50% binnendienst en 50% buitendienst.
-
Enthousiaste Thuishulp / Huishoudhulp regio Sint-Niklaas (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet!! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
HUISHOUDHULP BIJ FAMILIES IN WETTEREN EN OOSTERZELE (voltijds) (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: NET VOOR U
Type: Dienstenchequebaan
NET voor U bvba, een jong kleinschalig dienstenchequebedrijf met een hart voor mensen, is dringend op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen: Je staat in voor de uitvoering van diverse huishoudelijke taken zoals poetsen, wassen, strijken,... bij verschillende gezinnen in Wetteren en omgeving.
-
Student(e) verkoop gezocht voor krantenwinkel in Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een krantenwinkel in centrum Gent zijn wij op zoek naar gemotiveerde studenten die wekelijks kunnen werken op maandag, dinsdag en/of woensdag. Steeds werken in de voormiddag/namiddag of een volledige dag.
-
Jobstudent (m/v) Kortenberg (KORTENBERG)
Regio: KORTENBERG
Bedrijf: LANDELIJKE KINDEROPVANG - Ons
Type: Studentenjob
Samen met het bestaande team van kinderbegeleiders in de buitenschoolse kinderopvang zorg je voor een aangename en speelse vakantie voor kinderen van 2,5 tot 12 jaar. Je begeleidt de kinderen op een creatieve en verantwoorde manier in hun vrij spel. Je zorgt voor voorbereiding en uitvoering van een speels en gevarieerd activiteitenprogramma, aangepast aan de leeftijd. Je staat in voor een vriendelijke en vlotte communicatie met ouders en contactpersonen. De opvang is open tussen 7u en 18u30, niet in het weekend.
-
Traineeship Sales – Account Manager (WAVRE)
Regio: WAVRE
Bedrijf: StepStone
Type: Studentenjob
www.stepstone.be/vacatures----1676473-inline.html?cid=Partner_VDAB De P&V Groep is een solide Belgische coöperatieve verzekeringsgroep, actief sinds meer dan 100 jaar. We willen ons onderscheiden als betrokken, loyale en nabije partner voor onze klanten, distributiepartners en andere stakeholders. Onze meer dan 1600 medewerkers in Brussel en Antwerpen staan in voor een professionele dienstverlening. Verschillende merken maken deel uit van de Groep: - P&V Verzekeringen werkt met een netwerk van exclusieve agenten; - VIVIUM, ARCES en Piette & Partners verdelen hun producten via makelaars; - Actel Affinity via akkoorden met auto-importeurs. Taken Heb jij een passie voor verkoop en wens jij je talenten verder te ontwikkelen binnen een Belgische, coöperatieve verzekeringsgroep? De P&V groep is voor het merk VIVIUM op zoek naar 3 leergierige (twee voor Vlaanderen en één voor Wallonië) gedreven en enthousiaste Account Managers die hun carrière in Sales in handen willen nemen. Wij geven je de mogelijkheid om een eerste stap te zetten binnen de verzekeringssector en jezelf binnen onze organisatie volledig te ontplooien. Het eerste jaar doorloop je een programma waarbij je gaat werken in verschillende afdelingen en verzekeringstakken van VIVIUM (in de zetels van Antwerpen en Brussel), een ideale manier om de verzekeringen en het reilen en zeilen binnen de organisatie te ontdekken. Ook volg je verschillende opleidingen via onze Business School om je verzekeringskennis te versterken. In de volgende fase ga je mee op de baan met een ervaren Acccount Manager voor een 'training on-the-job'. Na deze periode (18 tot 24 maanden) wordt je ingezet voor een specifieke regio. Taken: Als Account Manager ben je aanspreekpunt voor de makelaars en vertegenwoordig je volgende taken: Je bent de belangrijkste contactpersoon voor de makelaar binnen de toegewezen regio. Je volgt de rentabiliteit van het makelaarskantoor van kortbij op. Tegelijk reik je de makelaar alle middelen aan om de gemeenschappelijke commerciële doelstellingen te realiseren. Je geeft advies omtrent producten en risico's, begeleidt de makelaar bij marketingacties en onderhoudt de dialoog tussen de makelaar en VIVIUM. Je verhoogt de rentabiliteit van de bestaande makelaarsportefeuille door de samenstelling en het beheer ervan bij te sturen. In samenspraak met je regiodirecteur stel je actieplannen op om makelaars in jouw regio te bewerken. Je selecteert makelaars op basis van hun kwaliteit, serviceniveau, rentabiliteit en productiviteit. Op die manier zorg je voor een jaarlijkse rendabele aangroei van het actief makelaarsbestand. Je bezoekt de potentiële nieuwe makelaars en je tracht ze te overtuigen van ons aanbod. De bestaande makelaars begeleid je verder om de relatie uit te diepen. Je bouwt een vertrouwensrelatie op met hen en staat hun bij in de ontwikkeling van hun activiteiten. Je geeft technisch advies omtrent producten, geeft opleiding waar nodig en ondersteunt makelaars bij het uitbouwen en onderhouden van een eigen netwerk. Kortom, je zorgt ervoor dat hun rendement verhoogt. Je blijft op de hoogte van onze nieuwe producten door informatie te verzamelen via collega's, via je regiodirecteur of ons hoofdkantoor. Je werkt nauw samen met collega's Account Managers om een complete dienstverlening voor de makelaars te waarborgen. Maandelijks vergader je met je collega's die verantwoordelijk zijn voor de andere regio's. Daarnaast onderhoud je ook goede relaties met de binnendienst.
-
PROCESS ANALYST HUMAN RESOURCES (SINT-PIETERS-LEEUW)
Regio: SINT-PIETERS-LEEUW
Bedrijf: Select HR Groot-Bijgaarden
Type: Vaste Job
Na een grondige kennismaking met de processen en de waarden van onze klant, ga je aan de slag als PROCESS ANALYST HUMAN RESOURCES. Je wordt hierin ook opgeleid door onze opdrachtgever. Je vervult een adviserende en ondersteunende rol op het vlak van procesoptimalisatie m.b.t. Human Resources. Het is aan jou om verbeteringen voor te stellen over HR-processen Je inspireert collega's, moedigt hen aan en helpt hen om hun dagelijkse werk te verbeteren en te vergemakkelijken. Bedrijfsprofiel: Onze opdrachtgever is in zijn sector een top 3 speler in de Benelux. Aangezien deze jaarlijks blijft groeien, breiden ook de ondersteunende diensten binnen het bedrijf zich verder uit. Daarom zijn we momenteel op zoek naar een PROCESS ANALYST HUMAN RESOURCES. Heb je graag een generalistische rol in HR met nadruk op analyse? Lees dan zeker verder!
-
engineer / technieker (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Select HR Antwerpen
Type: Vaste Job
Als Technieker / Engineer sta je in voor : Het algemeen onderhoud van de productielijnen, pompen, kleppen... in het atelier of on-site bij de klanten. Je lost elektrische en mechanische storingen op. Je vervangt mechanische onderdelen. Je voert preventieve en curratieve controles uit. Je vervangt pneumatische en hydraulische onderdelen. Bedrijfsprofiel: Onze klant legt zich toe op maintenance activiteiten, revisie van pompen, onderhoud van roterende machines en verspanning voor hun klanten, dit zowel over heel België als ook in het buitenland. Om hun team te versterken zijn zij op zoek naar Techniekers / Engineers, zowel op vaste werven als op de baan.
-
Chef-kok (GROBBENDONK)
Regio: GROBBENDONK
Bedrijf: BRASSERIE MARIE - DGLV
Type: Vaste Job
Voor onze zaak in Grobbendonk, gelegen naast de oevers van het Albertkanaal, zijn we op zoek naar een nieuwe Chef-kok Je krijgt een verantwoordelijke functie waarbij volgende taken van belang zijn: - Je stelt de menukaart op en bespreekt ze in overleg met de zaakvoerder. - Bij het opstellen van de menukaart houd je rekening met het seizoensaanbod en de prijs van voedingswaren. (Onze menukaart verandert 4 keer per jaar) - Je bent verantwoordelijk over alle warme bereidingen en stuurt het keukenteam aan bij het bereiden van alle koude gerechten. - Keukenteam leiden en hun uren plannen, behoort ook tot jouw takenpakket. - Presentatie (dresseren) van alle gerechten zijn van groot belang.
-
FLEXI AFWASSER (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: TRUCKSTOP 26BIS
Type: Flexijob
Je reinigt, onderhoudt en rangschikt de vaat, het keukengerei en de uitrustingen. Je sorteert de afwas volgens soort en spoelt de vaat alvorens deze in de vaatwasser te zetten. Je stort afval en etensresten in vuilnisbakken, sorteert leeggoed en schuurt potten en pannen. Je neemt het afgewassen vaatwerk uit de machine en plaatst het op de daartoe bestemde ruimte. Je rangschikt het bestek en je droogt serviesgoed af. Je onderhoudt tafels, buffet en keukeninstallaties, de vaatwasmachine en de spoelbakken.
Zoek naar antwoorden van DAGBLADHANDEL CHRIS in sociale netwerken
Look for responds of DAGBLADHANDEL CHRIS in social networks
Lees alle opmerkingen voor DAGBLADHANDEL CHRIS. Laat een reactie achter voor DAGBLADHANDEL CHRIS. DAGBLADHANDEL CHRIS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DAGBLADHANDEL CHRIS. Leave a respond for DAGBLADHANDEL CHRIS. DAGBLADHANDEL CHRIS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DAGBLADHANDEL CHRIS op de google maps. Adres en contacten DAGBLADHANDEL CHRIS Location of DAGBLADHANDEL CHRIS on the google maps. Address and contacts of DAGBLADHANDEL CHRIS
Andere gerelateerde bedrijven als come DAGBLADHANDEL CHRIS DAGBLADHANDEL CHRIS: FLRÉGIE DES EAUX DE CHARLEROI | Bauters M | Robert Lievens SPRL | Walens J | KARINA SELS
Other related companies as DAGBLADHANDEL CHRIS: FLRÉGIE DES EAUX DE CHARLEROI | Bauters M | Robert Lievens SPRL | Walens J | KARINA SELS
DAGBLADHANDEL CHRIS is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DAGBLADHANDEL CHRIS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06275360107. Het bedrijf DAGBLADHANDEL CHRIS bevindt zich op het adres: MOORSELBAAN 560; 9300; AALST. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 884,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 204,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Journaux. Producten gemaakt in DAGBLADHANDEL CHRIS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DAGBLADHANDEL CHRIS is Gezondheidszorg, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DAGBLADHANDEL CHRIS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DAGBLADHANDEL CHRIS, openstaande posities, locatie van DAGBLADHANDEL CHRIS op de kaart.
DAGBLADHANDEL CHRIS is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is DAGBLADHANDEL CHRIS, company assigned to the tax number BE06275360107. The company DAGBLADHANDEL CHRIS is located at the address: MOORSELBAAN 560; 9300; AALST. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 884,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 204,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Journaux. Products created in DAGBLADHANDEL CHRIS were not found.
The main activity of DAGBLADHANDEL CHRIS is Health Services, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DAGBLADHANDEL CHRIS is not available. You also can look at reviews of DAGBLADHANDEL CHRIS, open positions, location of DAGBLADHANDEL CHRIS on the map.
