All Seals
Contactgegevens All Seals: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data All Seals: address, phone, fax, email, website, opening hours
All Seals
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Avenue Joseph Wybran 40; 1070; Bruxelles (Anderlecht), België
Telefoon (phone): 02 466 82 46 (+32-02 466 82 46) 02 466 82 46 (+32-02 466 82 46)
Fax (fax): 02 466 82 49 (+32-02 466 82 49) 02 466 82 49 (+32-02 466 82 49)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) All Seals: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "All Seals"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "All Seals"? - Contact us!
We found such data of All Seals, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees All Seals. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti All Seals
Products information All Seals
Producten die in All Seals zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Joints and packing materials
Aanvulling soorten activiteiten voor All Seals Addition kinds of activities for All Seals
153199. Operatieve bouwers, nec | Operative builders, nec
372805. Vliegtuig training apparatuur | Aircraft training equipment
505100. Metalen servicecentra en kantoren | Metals service centers and offices
17420101. gipsplaten | Drywall
28160201. Chrome pigmenten: chroom groen, chroom geel, zink geel | Chrome pigments: chrome green, chrome yellow, zinc yellow
35490102. Wiredrawing en fabricage machines en uitrusting, ex. | Wiredrawing and fabricating machinery and equipment, ex. die
36790204. Opnamekoppen, spraak- en muziekapparatuur | Recording heads, speech and musical equipment
36949904. Breaker punt sets, verbrandingsmotor | Breaker point sets, internal combustion engine
93110400. Financiën, belastingen en monetair beleid, niveau van overheid | Finance, taxation, and monetary policy, level of government
Werken bij All Seals: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in All Seals: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor All Seals. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for All Seals. Looking for open vacancies in other companies
-
Call Center dienst na verkoop (EVERE)
Regio: EVERE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als toonaangevende, wereldwijde navigatieleverancier maken wij superieure producten die gebruikt kunnen worden in auto's, vliegtuigen, vaartuigen, de natuur en bij sportbeoefening, en een belangrijke rol spelen in het leven van onze klanten. Wij zijn op zoek naar verschillende kandidaten voor onze Call Center dienst na verkoop. Ons dienst na verkoop zorgt voor zowel de Belgische klanten als de Nederlandse klanten. Wij zijn momenteel op zoek voor beide diensten (BE en NL). De kandidaten gaan de klanten moeten verder helpen zowel telefonisch als per e-mail. Een basisch opleiding van onze producten en tools is voorzien.
-
Magazijnier / Orderpicker (m/v) (ASSE)
Regio: ASSE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in regio Ternat zijn we op zoek naar dynamische Orderpicker/sorteerder (m/v). Als orderpicker/sorteerder, zorg je ervoor dat bestellingen en pakketen correct klaargezet worden en tijdig vertrekken voor verzending. Dit gebeurt hoofdzakelijk manueel. De te picken orders zijn zowel kleine producten als grotere stukken. Je werkt in teams van verschillende medewerker en dit in één van de verschillende ploegen. - Ochtend: 6u tot 14u - Nacht: 17u tot 1u Of halftijds: 9-14u of 3u tot 7u
-
Heftruckchauffeur twee ploegen m/v (DESSELGEM)
Regio: DESSELGEM
Bedrijf: ADECCO WAREGEM INDUSTRIE
Type: Interim met optie "vast werk"
Ben jij een ervaren heftruckchauffeur, op zoek naar een nieuwe uitdaging in twee ploegen te regio Waregem? Dan is deze job iets voor jou! Als heftruckchauffeur ga je aan de slag bij een Europese producent van isolatiemateriaal (glaswol, blaaswol en geëxtrudeerd polystyreen). Hun verschillende productfamilies bieden een uniek en ruim assortiment aan duurzame oplossingen voor alle toepassingen in nieuwbouw en renovatie, zowel voor residentiële als niet-residentiële gebouwen. Het is een Belgische fabrikant, die sinds 1968 in België aanwezig is. De heftruckchauffeur staat in voor het transporteren (met de heftruck) van de afgewerkte producten van het einde van de lijn. Daarnaast dient de heftruckchauffeur vrachtwagens te laden met afgewerkte producten. Je controleert de producten. Je staat in voor het laden en lossen van vrachtwagens.
-
Chapper (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Tongeren (regio Hasselt) zijn we op zoek naar een ervaren chapper
-
HUISHOUDHULP Herenthout - Direct VAST contract mét maaltijdcheques (HERENTHOUT)
Regio: HERENTHOUT
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, wassen en strijken. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat. Je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg)
-
Huishoudheld (m/v) Knokke - Solliciteer met SMS (Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge)
Regio: Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge
Bedrijf: EASY LIFE MALDEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Soraya is dringend op zoek naar gemotiveerde superhelden in het huishouden voor de regio Knokke. Ben je op zoek naar een job die afwisseling en werkzekerheid biedt? Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Ga dan aan de slag als huishoudhulp bij EasyLife en ontdek een wereld van verschil voor jezelf en voor je klant. Je gaat een zeer afwisselend job tegemoet.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Zoutleeuw (met dienstencheques) (ZOUTLEEUW)
Regio: ZOUTLEEUW
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS REGIO HERZELE (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: GREENHOUSE ZOTTEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Herzele zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Jobstudent Buurtslagers Smatch Knesselare (KNESSELARE)
Regio: KNESSELARE
Bedrijf: Meat&More
Type: Studentenjob
Functieomschrijving Je helpt in het slagersatelier met de bereiding van vleesproducten en schotels. Je staat in voor de verpakking van vers bereide gerechten en je etaleert ze meteen in de koeltoonbank. Je reinigt jouw werkruimte volgende de geldende regels. Met vragen kunnen onze klanten ook bij jou terecht.
-
Gezocht: Jong en sociaal geweld voor in de eventsector (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: EVER PRESENT
Type: Studentenjob
Hou jij van de sfeer en gezelligheid van evenementen? Voel je jezelf als in vis in het water als je omringd wordt door verschillende mensen? Heb jij de nodige goesting om de eventwereld te ontdekken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor onze klant, een belangrijke speler in de eventsector zijn wij op zoek naar het jonge geweld. Je staat in voor het ontvangen van de mogelijke klanten; je biedt ze een drankje aan; je haalt de topfotograaf in jezelf boven en legt enkele sfeerbeelden vast met een polaroid; je bent gewoon je mooie zelf; je bent flexibel om dagen in de week of in het weekend te werken.
-
Catamaranzeilen lesgever - lesgeefster (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: DE WINDHAAN
Type: Studentenjob
Watersportclub Windhaan is een groeiende club en voor de catamaranzeilschool gaan we op zoek naar jobstudenten die beschikken over een initiatordiploma of instructeursdiploma zeilen. Je maakt deel uit van een ervaren team die op weekbasis catamaran zeilles organiseert op zee in De Haan voor jong en oud. Groepslessen catamaranzeilen vinden plaats van maandag tot vrijdag elke week van de zomervakantie met op vrijdag examen. Privélessen worden georganiseerd vanaf April tot Oktober. Focus ligt op maanden Juli-Augustus-September maar tevens in nevenseizoen worden er vaak cursussen gegeven tijdens het weekend of in de schoolvakanties.
-
Administratieve medewerker binnendienst (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor de administratieve verwerking en afhandeling van orders en offertes. Je staat in contact met zowel klanten als transportfirmas en analyseert op welke manier het transport zo efficiënt mogelijk kan verlopen. Je staat ook in voor de aanmaak van de nodige documenten bij verzending. Bedrijfsprofiel: Voor onze klant gespecialiseerd in bouw- en transportontwikkelingen en diensten zijn wij op zoek naar een administratieve medewerker binnendienst.
Zoek naar antwoorden van All Seals in sociale netwerken
Look for responds of All Seals in social networks
Lees alle opmerkingen voor All Seals. Laat een reactie achter voor All Seals. All Seals bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for All Seals. Leave a respond for All Seals. All Seals on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie All Seals op de google maps. Adres en contacten All Seals Location of All Seals on the google maps. Address and contacts of All Seals
Andere gerelateerde bedrijven als come All Seals All Seals: Crousti (Le) | COIFFURE MICHEL | FIRMIN WEVERBERG | HEEMMUSEUM WILRICA | K. SEYNAEVE
Other related companies as All Seals: Crousti (Le) | COIFFURE MICHEL | FIRMIN WEVERBERG | HEEMMUSEUM WILRICA | K. SEYNAEVE
All Seals is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is All Seals, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07347351074. Het bedrijf All Seals bevindt zich op het adres: Avenue Joseph Wybran 40; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 617,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 630,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Joints and packing materials. Producten gemaakt in All Seals zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van All Seals is Gezondheidszorg, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van All Seals is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van All Seals, openstaande posities, locatie van All Seals op de kaart.
All Seals is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is All Seals, company assigned to the tax number BE07347351074. The company All Seals is located at the address: Avenue Joseph Wybran 40; 1070; Bruxelles (Anderlecht). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 617,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 630,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Joints and packing materials. Products created in All Seals were not found.
The main activity of All Seals is Health Services, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of All Seals is not available. You also can look at reviews of All Seals, open positions, location of All Seals on the map.
