GODFRIED VANNESTE
Contactgegevens GODFRIED VANNESTE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GODFRIED VANNESTE: address, phone, fax, email, website, opening hours
GODFRIED VANNESTE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): PASTORIJSTRAAT 3; 8750; WINGENE, België
Telefoon (phone): 51611425 (+32-51611425) 51611425 (+32-51611425)
Fax (fax): +32 (82) 126-69-99 +32 (82) 126-69-99
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GODFRIED VANNESTE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GODFRIED VANNESTE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GODFRIED VANNESTE"? - Contact us!
We found such data of GODFRIED VANNESTE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GODFRIED VANNESTE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GODFRIED VANNESTE
Products information GODFRIED VANNESTE
Producten die in GODFRIED VANNESTE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Groententeelt; Kruideniers
Aanvulling soorten activiteiten voor GODFRIED VANNESTE Addition kinds of activities for GODFRIED VANNESTE
363999. Huishoudelijke apparaten, nec, nec | Household appliances, nec, nec
20859904. Gin (alcoholische drank) | Gin (alcoholic beverage)
23870000. Kleding riemen | Apparel belts
28340204. Natriumsalicylaat tabletten | Sodium salicylate tablets
28690305. Esters van ftaalzuuranhydride | Esters of phthalic anhydride
35560213. Sifters, eten | Sifters, food
35790304. Papiersnijpers, trimmers en stoten | Paper cutters, trimmers, and punches
36130210. Regelaars, macht | Regulators, power
Werken bij GODFRIED VANNESTE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GODFRIED VANNESTE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GODFRIED VANNESTE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GODFRIED VANNESTE. Looking for open vacancies in other companies
-
Mechanicien (RONSE)
Regio: RONSE
Bedrijf: ASAP OUDENAARDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een textiel bedrijf in de regio van Ronse zijn wij op zoek naar een mecanicien. Functie: Je staat in voor het zelfstandig opsporen en herstellen van mechanische defecten aan productiemachines. Je zorgt voor de uitvoering van preventieve nazichten en optimaliseert de onderhoudsschema's.
-
Senior IT Field Support Officer NIGHT m/v (BRUCARGO)
Regio: BRUCARGO
Bedrijf: Start People Zaventem GT
Type: Interim met optie "vast werk"
Een passie voor IT? Check ! Interesse om te werken in een logistieke en dynamische wereld? Check ! Dan ben jij misschien wel de Senior IT Field Support Officer NIGHT m/v die wij zoeken voor een internationale logistieke klant te Brucargo. Interesse? Lees dan zeker verder hoe jou dag er kan uitzien. Hoe ziet jouw uitdaging eruit ? DHL Aviation is het sorteercentrum van DHL Express in België. De zendingen van onze klanten worden per truck of per vliegtuig aangeleverd en vervolgens op destinatie uitgesorteerd waarna ze opnieuw op truck of vliegtuig richting bestemming worden geladen. Als IT Field Support Officer kom je terecht in een team van 6 personen. Je staat mee in voor de ondersteuning van de interne gebruikers, dit zowel in de kantoren als in het magazijn. We praten over ongeveer 700 pc’s, 150 printers, 500 handscanners en een 400-tal telefoons. Wat zijn jouw voornaamste taken ? Je werkt met een ticketing tool en je levert 1st en 2nd line support in geval van problemen met hardware, Active Directory, netwerk patching, Windows troubleshooting, MS Office en bedrijfsspecifieke applicaties. Dit kan remote, maar vaak ga je hiervoor langs bij de gebruikers op de werkvloer. Je voert ook preventief onderhoud uit op alle hardware. Je installeert en configureert nieuwe werkposten met de bijhorende software. Je escaleert problemen naar de betrokken diensten of teams en zorgt voor een accurate opvolging. Je werkt mee aan het verbeteren van de IT omgeving en aan het optimaliseren van de IT dienstverlening. Je verzorgt de administratie met betrekking tot je interventies.
-
VOLTIJDS VERKOOPSTER BAKKERIJ (LEDE)
Regio: LEDE
Bedrijf: Forum Jobs Aalst
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een gekende bakkerij in de regio Lede zijn wij op zoek naar een verkoper/verkoopster met een eerste ervaring in de verkoop. Een greep uit jouw takenpakket: Het bedienen van klanten in de winkel. Het afrekenen van boodschappen. Opnemen en klaarzetten van bestellingen. ...
-
HUISHOUDHULP Olen - direct VAST contract én maaltijdcheques (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Host/hostess jaarbeurs Roeselare (student) 1-11/11 (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Studentenjob
Voor de jaarbeurs te Roeselare zoekt Randstad een communicatieve student om mee te helpen bij een standhouder. De standhouder is een gespecialiseerde groothandel in ICT en electromateriaal 1 tot 11 november telkens van 14.00h tot 19h. Donderdag 8 november tot 22h
-
Rupskraanmachinist (WERVIK)
Regio: WERVIK
Bedrijf: CNOCKAERT
Type: Vaste Job
Voor het bedienen van een rupskraan Voornaamste werk is sleuven graven en buizen leggen Vrachtwagens laden en werken met een breekhamer
-
Schilder (m/v) (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: SCHOLENGROEP Fluxus
Type: Vaste Job
Wat is het doel van de functie? Je staat in voor het opfrissen van schoolgebouwen en het schilderen van gerenoveerde ruimtes. Wat zijn je taken? Je voert zowel binnen als buiten schilderwerken uit. Je legt linoleum. Je werkt bezettingswerken bij. Je werkt zowel zelfstandig als in team.
-
Regiomanager (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: JobIT
Type: Zelfstandige activiteit
Je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen en onderhouden van de Business 2 Business klanten in jouw regio. Dit doe je door zelf afspraken te maken en deze ook zelfstandig af te ronden. Je volgt de gemaakte afspraken goed op en zorgt ervoor dat administratief alles correct verloopt. Later krijg je ook de mogelijkheid om een team voor je regio uit te bouwen. Je taak bestaat eruit om mensen te enthousiasmeren hoe de energiemarkt werkt, zodat ze inzien dat het O model de meest optimale manier us om energie aan te kopen. Naast een aanzienlijke besparing, ontzorgen we onze klanten over de ganse lijn aangaande hun energiedossier. Je maakt deel uit van een jong dynamisch team waarin je toch de eigenheid van een sales profiel behoudt. Je beschikt over een eigen netwerk B2B en je eigen agenda plannen. Krijg je hier enrgie van? Dan is je succes in onze organisatie verzekerd!!
-
Verko(o)p/ers-sters gezocht! (Regio Ninove-Geraardsbergen-Zottegem)
Regio: Regio Ninove-Geraardsbergen-Zottegem
Bedrijf: TUPPERWARE DESMET
Type: Zelfstandige activiteit
Tupperware, reeds vele jaren de koploper in het organiseren van Home Party's in het kader van onze kwaliteitsvolle keukenproducten. Wij zijn dringend op zoek naar gemotiveerde nieuwe consulenten. Je gaat onze producten voorstellen aan de hand van home party's bij de mensen thuis. Belangrijk om te weten is dat je alle vrijheid krijgt: je werkt waar, wanneer en hoeveel je zelf wilt. Wij geven jou bij opstart alles cadeau, zodat je zelf geen enkele investering hoeft te doen!
-
Leefstijlcoach How2behealthy (Regio Luik)
Regio: Regio Luik
Bedrijf: HOW2BEHEALTHY-CURE4LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Consulent(e) van How2behealthy worden? Consulent worden bij How2behealthy? Welvaartszieken en gezondheidszorgkosten exploderen. Wij geloven dat preventieve & natuurlijke gezondheidszorg de toekomst heeft! Binnen deze onnatuurlijke maatschappij bomvol misleidende gezondheidsclaims is ons doel om klanten op natuurlijke wijze in balans te brengen/houden door een eerlijke totaal-aanpak door het versterken van het zelfgenezend vermogen van het lichaam. Wij bieden een volwaardige aanvulling/alternatief op de reguliere gezondheidszorg. How2behealthy is een natuurgeneeskundig franchise formule met als motto: "How2behealthy : The Natural Way!" Waarom bij ons aansluiten? De natuurgeneeskunde is in opkomst. 15% van huidige zorgaanbod is alternatief en dit groeit hard. Helaas is het aanbod erg versnipperd. Veel potentiële klanten die niet (voldoende) geholpen kunnen worden in het reguliere circuit gaan op zoek naar alternatieve behandelmethodes, maar waar te beginnen? Men ziet door de bomen het bos niet meer. How2behealthy vervult deze gidsfunctie! We bieden een breed scala aan natuurgeneeskundige behandelingen en zoeken samenwerkingen met partners. Hun gezondheidsproducten & diensten bieden we in de vorm van partneraanbiedingen aan in onze webshop, uiteraard met een aantrekkelijke korting voor How2behealthy klanten! Een goede therapeut maakt nog geen goede ondernemer: samen staan we sterk en wij bieden gedegen ondersteuning op diverse gebieden. Zo bieden we zowel losse diensten en diverse pakketten aan onze klanten. Aangesloten consulenten ontvangen ondersteunende middelen zoals de Body-Vital-check apparatuur, programma-klappers en ondersteunende documentatie als recepten en productwijzer en diverse templates. Tevens ondersteunen we bij klantenwerving, systemen (zoals een professioneel CRM systeem), marketing, promotiematerialen, eigen webshop & supplementenlijn etc. Wat zoeken wij? How2behealthy is op zoek naar gemotiveerde en gepassioneerde gezondheids- en natuurvoedingsconsulenten die als zelfstandig ondernemer onze klanten willen begeleiden naar een natuurlijke levensstijl en een optimale gezondheid. Wie is de ideale How2behelathy consulent & partner: • HBO werk- en denkniveau; • Opleidingsrichting natuurgeneeskunde (gezondheidstherapeut) of (natuur)voeding: medische basiskennis is een pré. Opleiding nog niet afgerond? Dat hoeft geen probleem te zijn!; • Empathisch vermogen om de cliënt te begeleiden naar diens persoonlijke einddoel; • Enthousiasmerende grondhouding met passie voor de doelgroep en het vakgebied; • Een goede balans tussen inhoud en zakelijkheid; • Bereidheid te investeren in lokale naamsbekendheid en werving van nieuwe cliënten.
-
vochtbestrijder / stukadoor (TIELRODE)
Regio: TIELRODE
Bedrijf: Vochtbestrijding TIBAS
Type: Leercontract
Uitvoeren van werkbonnen bij onze particuliere klanten gaande van injectiewerken,bezettingswerken, kelderbekuipingen , ventilatie en vloerdrainages Samen met je collega vertrek je dagelijks naar een andere werf in gans Vlaanderen
-
weekend hulp zaal (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: ALBATROS
Type: Flexijob
serveren van klaargemaakte gerechten alsook de dranken inzetten en de tafels terug in orde zetten.
Zoek naar antwoorden van GODFRIED VANNESTE in sociale netwerken
Look for responds of GODFRIED VANNESTE in social networks
Lees alle opmerkingen voor GODFRIED VANNESTE. Laat een reactie achter voor GODFRIED VANNESTE. GODFRIED VANNESTE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GODFRIED VANNESTE. Leave a respond for GODFRIED VANNESTE. GODFRIED VANNESTE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GODFRIED VANNESTE op de google maps. Adres en contacten GODFRIED VANNESTE Location of GODFRIED VANNESTE on the google maps. Address and contacts of GODFRIED VANNESTE
Andere gerelateerde bedrijven als come GODFRIED VANNESTE GODFRIED VANNESTE: Raats A | FRIGO SHOP | Aerts G | ESPACE MECHES | FEDERALE POLITIE/POLICE F?D?RALE
Other related companies as GODFRIED VANNESTE: Raats A | FRIGO SHOP | Aerts G | ESPACE MECHES | FEDERALE POLITIE/POLICE F?D?RALE
GODFRIED VANNESTE is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GODFRIED VANNESTE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03084381103. Het bedrijf GODFRIED VANNESTE bevindt zich op het adres: PASTORIJSTRAAT 3; 8750; WINGENE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 207,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 795,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Groententeelt; Kruideniers. Producten gemaakt in GODFRIED VANNESTE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van GODFRIED VANNESTE is Rubber en diverse plastic producten, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GODFRIED VANNESTE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GODFRIED VANNESTE, openstaande posities, locatie van GODFRIED VANNESTE op de kaart.
GODFRIED VANNESTE is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is GODFRIED VANNESTE, company assigned to the tax number BE03084381103. The company GODFRIED VANNESTE is located at the address: PASTORIJSTRAAT 3; 8750; WINGENE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 207,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 795,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Groententeelt; Kruideniers. Products created in GODFRIED VANNESTE were not found.
The main activity of GODFRIED VANNESTE is Rubber and Miscellaneous Plastic Products, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of GODFRIED VANNESTE is not available. You also can look at reviews of GODFRIED VANNESTE, open positions, location of GODFRIED VANNESTE on the map.
