DIRK SNAUWAERT
Contactgegevens DIRK SNAUWAERT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DIRK SNAUWAERT: address, phone, fax, email, website, opening hours
DIRK SNAUWAERT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GRAVESTRAAT 6BA; 8750; WINGENE, België
Telefoon (phone): 51657692 (+32-51657692) 51657692 (+32-51657692)
Fax (fax): +32 (67) 842-84-38 +32 (67) 842-84-38
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DIRK SNAUWAERT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DIRK SNAUWAERT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DIRK SNAUWAERT"? - Contact us!
We found such data of DIRK SNAUWAERT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DIRK SNAUWAERT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DIRK SNAUWAERT
Products information DIRK SNAUWAERT
Producten die in DIRK SNAUWAERT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Groententeelt
Aanvulling soorten activiteiten voor DIRK SNAUWAERT Addition kinds of activities for DIRK SNAUWAERT
206299. Ransuikerraffinage, nec | Cane sugar refining, nec
20920000. Verse of bevroren verpakt vis | Fresh or frozen packaged fish
31990100. Paardensportartikelen | Equestrian related leather articles
35419900. Gereedschapsmachines, metalen snij type, nec | Machine tools, metal cutting type, nec
35439902. Gieterij patroonmaking | Foundry patternmaking
39140110. Toiletartikelen, zilver | Toilet ware, silver
39449904. Dart- en dartspellen | Darts and dart games
50840905. Verpakkingsmachines en uitrusting | Packaging machinery and equipment
73599902. Verhuur van gazon en tuin apparatuur | Lawn and garden equipment rental
Werken bij DIRK SNAUWAERT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DIRK SNAUWAERT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DIRK SNAUWAERT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DIRK SNAUWAERT. Looking for open vacancies in other companies
-
Productiemedewerker bij Dupont Cheese te Brugge (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Start People Oostende
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zoekt een gevarieerde job in de productie, waarbij je... het product uitpakt en afweegt zorgt voor een correcte versnijding (gebeurt voornamelijk machinaal) inpakt & correcte hoeveelheden verpakt in dozen de stock telkens aanbrengt kartonneert plateautjes vult
-
Uitvoerend Administratief Bediende (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Start People Mechelen-Vilvoorde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een advocatenkantoor gelegen te Mechelen zijn wij op zoek naar een uitvoerend administratief medewerker (m/v) voor een tijdelijke opdracht. Je takenpakket: - Kopieerwerk - Klasseerwerk - Postbehandeling - Telefoon op piekmomenten - Klanten ontvangen op een professionele manier
-
Monteur (M/V), regio Brugge (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Actief Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je staat in voor de montage, bevestiging en plaatsing van alle elementen en materiaal van een centrale verwarmingsinstallatie Je bewerkt en legt de leidingen, monteert de verschillende toestellen en stelt de brander af Je isoleert bepaalde delen en je kan kleine herstellingswerken uitvoeren
-
Redder (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: T-INTERIM ANTWERPEN
Type: Interim met optie "vast werk"
We zoeken iemand die met een grote zin voor verantwoordelijkheid zijn taken wil opnemen. Je bent verantwoordelijk voor alle zwemmers en zorgt samen met je collega's voor een optimale werking. Je verleent hulp waar nodig en zorgt ook voor het onderhoud van het zwembad. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een grote speler in de cultuur- en sportwereld. In hun vestigingen is het steeds aangenaam vertoeven en heerst er een toffe sfeer. Ze gaan steeds voor de combinatie van zwemmen met dat tikkeltje meer en welness.
-
HUISHOUDHULP Olen - direct VAST contract én maaltijdcheques (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief, is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, strijken en wassen. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat: je stelt dit samen met je coach op en we houden rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Ook het aantal uur is bespreekbaar: wanneer een voltijdse job voor jou niet haalbaar is, kan je werken in een deeltijds rooster van minimaal 13 uur per week. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg, verzorgende)
-
Enthousiaste Thuishulp regio Assebroek/Sint-Kruis (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: PLUS HOME services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Monitor om kinderen te leren programmeren met Scratch - Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: SKILLZ
Type: Studentenjob
Zin in een leuke vakantiejob om kinderen de wondere wereld van programmeren te leren ontdekken? Je begeleidt kinderen bij het leren programmeren aan de hand van het programma Scratch. Lesmateriaal en ondersteuning om de lessen te geven wordt door ons voorzien. Ideaal gezien heb je ervaring met het werken met kinderen, bv in jeugdvereniging of als monitor of je volgt een opleiding met een pedagogische achtergrond. De leren programmeren activiteiten worden afgewisseld met spel. Er zijn steeds 2 groepen die afwisselend leren programmeren en spelactiviteiten doen. Je begeleidt dus 2 afzonderlijke groepen van 12 kinderen. De spelactiviteiten worden door een andere monitor voorzien.
-
Senior ISOL Target Assembly Designer (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: SCK
Type: Vaste Job
Het SCK•CEN ontwikkelt de multifunctionele bestralingsinstallatie MYRRHA, een flexibele snelspectrum onderzoeksreactor die wordt aangedreven door een deeltjesversneller (ADS= Accelerator Driven System). Hij bestaat uit een linaire protonversneller van 600 MeV (linac) die een door lood-bismut gekoelde subkritische reactor aandrijft. Volgens het gefaseerde implementatieplan van MYRRHA zal een eerste faciliteit, MINERVA genaamd, worden gebouwd in het SCK•CEN in Mol. MINERVA omvat het ontwerp, de bouw, de ingebruikname en de exploitatie van een unieke infrastructuur bestaande uit een lineaire protonversneller van 100 MeV gekoppeld aan een ISOL target station voor fundamenteel onderzoek en voor de productie van medische radio-isotopen, alsmede een target station voor onderzoek naar fusiematerialen. In het kader van dit project is het Institute for Advanced Nuclear Systems (ANS) op zoek naar een Senior ISOL Target Assembly Designer voor onze Proton Target Research (PTR)-eenheid van de Accelerator Project (ACP)-groep. Als Senior ISOL Target Assembly Designer zult u de volgende verantwoordelijkheden hebben: ontwerp van de ISOL-target assemblage: coördineren, integreren van en bijdragen aan het ontwerp van de verschillende subcomponenten (doel, doelcontainer, vacuümkamer, koeling, ionenbron ...); leidinggeven en zorgen voor de technische interface met de andere componenten van het ISOL-systeem; bijdragen aan alle aspecten van doelontwikkeling en -optimalisatie voor de productie van radioactieve ionenbundels (RIB) met hoge rendementen en van hoge kwaliteit; zorgen voor de productie van de nodige doeleenheden voor de stralingsvraag volgens het goedgekeurde RIB-productie- en faciliteitexploitatieschema; karakteriseren en documenteren van de prestaties en productiesnelheid van alle doelassemblages (zowel tijdens de offline tests tijdens de ontwikkeling van de faciliteit als online, nadat de faciliteit operationeel is geworden); initiëren van innovatieve ideeën voor de productie van nieuwe ionenbundels; op de hoogte blijven van de gebruikersvraag naar RIB's en van de algehele ISOL-systeemprestaties bij andere ISOL-faciliteiten.
-
Assistant Department Manager Megastore - Fashion - Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: S.B. RECRUITMENT & SERVICES
Type: Vaste Job
SB Recruitment & Services is een rekrutering- en headhunter kantoor gespecialiseerd in de verschillende functies gelinkt aan mode, textiel, cosmetica, juwelen, decoratie, lederwaren & accessoires. Onze klant is een Belgisch bedrijf dat verschillende textielmerken verdeelt in het hogere gamma. Uw uitdaging: Als assistent van de afdelingsmanager is uw belangrijkste doelstelling: de klanttevredenheid. Daarnaast assisteert u de afdelingsmanager in zijn dagelijkse taken: - Implementatie van het commerciële beleid van de directie - Leiden en coachen van het team om een onberispelijke service te garanderen. - Budgettaire doelstelling - Omkadering en planning werk van het team zodat iedereen de klanten kan onthalen en adviseren zodra de winkel zijn deuren opent - Optimalisatie, verrekening en veiligstellen van de goederenstroom. - Organisatie inventarissen - Naleven veiligheidsregels
-
Integration Analyst (BORNEM)
Regio: BORNEM
Bedrijf: COLRUYT GROUP
Type: Vaste Job
Een integration analyst vertaalt de wensen rond integratie tussen applicaties en services van onze interne en externe klanten naar een win-winoplossing voor iedereen. Dankzij je uitgebreide technische kennis vind je altijd het beste antwoord op – soms – complexe IT-vraagstukken. Na een doorgedreven interne opleiding kom je terecht bij Business Processes & Systems, de globale IT-afdeling van Colruyt Group. Jouw talenten als integration analyst worden dus aangewend in verschillende domeinen: marketing & communicatie, security management, aankoop, supply chain, HR, finance, sales, business intelligence … Maar in welk domein je ook aan de slag gaat, je basisopdracht ziet er hetzelfde uit. Je bouwt sterke interne en externe partnerrelaties op, gaat in dialoog met je klanten en komt samen tot de essentie. Je analyseert de bestaande situatie, overlegt met de betrokken eindgebruikers en stelt vanuit jouw expertise de best mogelijke oplossing voor. Via een spitsvondige behoefteanalyse achterhaal je de functionele en niet-functionele requirements. Je neemt trouwens ook het volledige ownership tijdens de uitrol van jouw oplossing: je ontwerpt, implementeert, test en documenteert de nieuwe situatie. Je werkt tegelijkertijd aan meerdere projecten. Stressbestendig zijn en prioriteiten kunnen stellen, zijn een must. Het leukste aspect van je job is de constante uitdaging: bij een mogelijk probleem krijg je steeds de vrijheid en verantwoordelijkheid om een geschikte oplossing te vinden op maat van de klant. Je werkt in ons hoofdkantoor in Bornem, in onze regionale kantoren (Haasrode, Mechelen, Deinze, Lot, Halle) of op de locatie van de externe klant.
-
Diëtist (Regio Boom-Aartselaar)
Regio: Regio Boom-Aartselaar
Bedrijf: M&B SOLUTIONS
Type: Zelfstandige activiteit
Diëtistenpraktijk Voeding op maat is opzoek naar een gemotiveerde diëtiste, te beginnen met 4u per week in Hemiksem en Aartselaar. Het gaat om het uitwerken van workshops rond diabetes, vermagering en beweging samen met de aanwezige diëtiste. Daarnaast ook het geven van individuele consultaties.
-
IT-Planet - Agile Coach (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Algemene informatie Startdatum: ASAP Duurtijd: einde jaar (verlenging mogelijk) Locatie: Antwerpen Jobomschrijving Je zal een sleutelrol spelen in het introduceren van de Agile mindset binnen het bedrijf Je zal een coach zijn voor croos-functional teams die zich focussen op de digitale producten en services Je zal zowel teams als individuen begeleiding naar een efficiëntere manier van werken Je helpt en begeleidt de teams naar de "New way of working" gedurende de transformatiefase Je zorgt voor een continue verbetering Je herkent obstakels/ problemen en komt met een passende oplossing Je ondersteunt de Scrum Masters en Junior Agile coaches bij andere squads Je moedigt de teams aan om elkaar uit te dagen en feedback te geven Je geeft training over Agile methodologieën (Scrum, Kanban, Lean, ...) Jouw profiel Je hebt minstens 3 jaar ervaring als Agile Coach in grote omgevingen Je hebt een Bachelor/Master diploma of gelijkwaardig door ervaring Je hebt uitstekende coaching skills en kan hier concrete ervaringen bij voorleggen Je kent het verschil tussen coaching en mentoring en weet wanneer welke toe te passen Je bent een goede luisteraar Je bent analytisch ingesteld en oplossingsgericht Je twijfelt geen seconde om initiatief te nemen Je houdt ervaring om in een multiculturele omgeving te werken Je spreekt vloeiend Engels en Nederlands Bezit je één van volgende certificaten, dan is dat een grote troef: Certified Agile Practitioner, Certified Scrum Master of Professional Scrum Master Aanbod Bij ons word je verloond naar werk, kennis en competenties. met zorg wordt een motiverend salarispakket uitgewerkt: loon + groeps- en hospitalisatieverzekering + wagen & tankkaart + maaltijdvergoeding, ... Bovendien geeft IT-Planet je alle kansen om goed te zijn in wat je doet: extra opleidingsmogelijkheden en training zullen je helpen jouw skills verder uit te breiden of te optimaliseren! Wanneer je er klaar voor bent, staan er alweer tal van doorgroeimogelijkheden of carrièrevooruitzichten voor je klaar.. Freelancer? Ook jij kan bij ons terecht! Aarzel zeker niet om ons te contacteren voor verdere informatie!
Zoek naar antwoorden van DIRK SNAUWAERT in sociale netwerken
Look for responds of DIRK SNAUWAERT in social networks
Lees alle opmerkingen voor DIRK SNAUWAERT. Laat een reactie achter voor DIRK SNAUWAERT. DIRK SNAUWAERT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DIRK SNAUWAERT. Leave a respond for DIRK SNAUWAERT. DIRK SNAUWAERT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DIRK SNAUWAERT op de google maps. Adres en contacten DIRK SNAUWAERT Location of DIRK SNAUWAERT on the google maps. Address and contacts of DIRK SNAUWAERT
Andere gerelateerde bedrijven als come DIRK SNAUWAERT DIRK SNAUWAERT: FLHERMAN LUDO | E.L.G. | OMBRES & LUMI?RES | Picobello | QUICK
Other related companies as DIRK SNAUWAERT: FLHERMAN LUDO | E.L.G. | OMBRES & LUMI?RES | Picobello | QUICK
DIRK SNAUWAERT is een bedrijf dat 2010 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DIRK SNAUWAERT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08538269042. Het bedrijf DIRK SNAUWAERT bevindt zich op het adres: GRAVESTRAAT 6BA; 8750; WINGENE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 682,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 129,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Groententeelt. Producten gemaakt in DIRK SNAUWAERT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DIRK SNAUWAERT is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DIRK SNAUWAERT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DIRK SNAUWAERT, openstaande posities, locatie van DIRK SNAUWAERT op de kaart.
DIRK SNAUWAERT is a company, that was registered 2010 in N\A region, Belgium. Full name of company is DIRK SNAUWAERT, company assigned to the tax number BE08538269042. The company DIRK SNAUWAERT is located at the address: GRAVESTRAAT 6BA; 8750; WINGENE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 682,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 129,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Groententeelt. Products created in DIRK SNAUWAERT were not found.
The main activity of DIRK SNAUWAERT is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DIRK SNAUWAERT is not available. You also can look at reviews of DIRK SNAUWAERT, open positions, location of DIRK SNAUWAERT on the map.
