E.A.P. NV-SA

Contactgegevens E.A.P. NV-SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data E.A.P. NV-SA: address, phone, fax, email, website, opening hours

E.A.P. NV-SA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Avenue Emile Rousseaux 40; 6001; Charleroi (Marcinelle), België

Telefoon (phone): 071 44 01 50 (+32-071 44 01 50) 071 44 01 50 (+32-071 44 01 50)

Fax (fax): 071 44 01 51 (+32-071 44 01 51) 071 44 01 51 (+32-071 44 01 51)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) E.A.P. NV-SA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "E.A.P. NV-SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "E.A.P. NV-SA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van E.A.P. NV-SA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen E.A.P. NV-SA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of E.A.P. NV-SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees E.A.P. NV-SA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti E.A.P. NV-SA
Products information E.A.P. NV-SA

BTW identificatienummer (tax): BE09851135253
Ondernemingsnummer: 5969390869
Hoofdstad (capital): 365,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 238,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Negatief
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2000

Scaffolding; Events (Organisation of)

Product categorie (product category): Grandstands and stages - Mfg and rental

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor E.A.P. NV-SA
(Get full report from official database of BE for E.A.P. NV-SA)

Aanvulling soorten activiteiten voor E.A.P. NV-SA
Addition kinds of activities for E.A.P. NV-SA

286501. Kleurstoffen en pigmenten | Dyes and pigments
22210804. Velvets, synthetische vezel en zijde | Velvets, manmade fiber and silk
24310502. Rail, trap: hout | Railings, stair: wood
26759901. Chipboard, geplakt, doodgesneden: uit gekochte materialen | Chip board, pasted, die-cut: from purchased materials
28990203. Hydrofluorzuurverbinding, voor het etsen of polijsten van glas | Hydrofluoric acid compound, for etching or polishing glass
34440500. Metalen behuizingen, behuizingen, behuizingen en andere containers | Metal housings, enclosures, casings, and other containers
45130000. Luchtkoerierdiensten | Air courier services
79410202. Sportveld of stadion operator, het promoten van sportevenementen | Sports field or stadium operator, promoting sports events
97210404. Internationale zaken, lokale overheid | International affairs, local government

Werken bij E.A.P. NV-SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in E.A.P. NV-SA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor E.A.P. NV-SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for E.A.P. NV-SA. Looking for open vacancies in other companies

  • Medewerker tankstation M/V - regio Grobbendonk (GROBBENDONK)

    Regio: GROBBENDONK

    Bedrijf: DAOUST GEEL

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Functie: je bedient de klanten (brandstof, shopartikelen & broodjes) je rekent bestellingen af aan de kassa, op einde van de dag tel je de kassa je bakt stokbroden en koffiekoeken je zorgt ervoor dat de verstoog klaar is aan het begin van de dag je verkoopt producten waaronder ook lottoformulieren je poetst de winkel en het buitenterrein tijdens elke shift

  • Poetsvrouw/Poetsman met de beste loonsvoorwaarden - Regio Borgloon (BORGLOON)

    Regio: BORGLOON

    Bedrijf: Schoonmaakzorg

    Type: Dienstenchequebaan

    Welkom bij Schoonmaakzorg, een dienstenchequebedrijf met reeds 10 jaar ervaring in de schoonmaaksector. Bij ons ligt de nadruk op het menselijk aspect. Onze passie is mensen helpen. Het doet ons deugd mensen aan het werk te zetten met diezelfde passie en te streven naar de perfecte match tussen klant en huishoudhulp! Ons motto: Samen Respect, Samen Sterk! Zit jij te popelen om mensen te helpen, hun zorgen te verlichten door als poetshulp een handje toe te steken in het huishouden? Poetsen, boodschappen doen, al dan niet samen met jouw klant. Wassen en strijken staan jou niet in de weg? Dan ben jij "de geschikte huishoudhulp" die wij zoeken om ons schoonmaak-team te ondersteunen! Aarzel niet en solliciteer nu, want sterk werk blinkt!

  • Word jij onze nieuwe collega huishoudhulp? (LANDEN)

    Regio: LANDEN

    Bedrijf: PWA/DCO

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij gemotiveerd? Hou jij van poetsen? Doe jij ook graag andere kleine huishoudelijke taken? Kan je zelfstandig werken? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Als medewerker-huishoudhulp (via het systeem van de dienstencheques) sta je in voor het verrichten van huishoudelijke taken (schoonmaken van de woning, poetsen van de ramen, strijken, eventueel bereiden van kleine maaltijden of boodschappen doen) bij één of meerdere particulieren. Wij zijn vooral en dringend op zoek naar nieuwe medewerkers, woonachtig in Landen of in één van de deelgemeenten van Landen, omdat ons klantenbestand (personen bij wie u werkt) zich bijna uitsluitend in Landen situeert.

  • Huishoudhulp Eernegem! Uren te bespreken! (EERNEGEM)

    Regio: EERNEGEM

    Bedrijf: EASY LIFE OOSTKAMP

    Type: Dienstenchequebaan

    Easy Life is een jong, dynamisch en snel groeiend bedrijf en is steeds op zoek naar gemotiveerde mensen die graag het huishouden doen. Die ook stipt en klantgericht kunnen werken. Stofzuigen, afstoffen, ramen poetsen, dweilen, strijken en boodschappen doen vind je leuk? Zelfstandig werken bij klanten thuis trekt je aan? Solliciteer dan zeker voor deze job! Je staat er zeker niet alleen voor. Jouw verantwoordelijke is steeds bereid om je te ondersteunen, bezorgt je een planning op maat en helpt je bij het bijhouden van je administratie. Ga je met de bus, fiets, trein, wagen, .. Wij houden rekening met je uurrooster! Vanaf 12u tot 38u/week is mogelijk. Geen weekendwerk en de uren steeds tussen 8u-17u. Een vrije halve dag in de week? Geen probleem! Wij plannen het in! Snelle opstart!

  • Huishoudhulp Staden (STADEN)

    Regio: STADEN

    Bedrijf: AMBY DIENSTENCHEQUES

    Type: Dienstenchequebaan

    Hou je van een kraaknette omgeving? Zijn orde en netheid heel belangrijk voor jou? Ben je betrouwbaar en behulpzaam? Kom je graag bij andere mensen over de vloer en ben je sociaal vaardig? Beschik je over het nodige organisatietalent om verschillende huishoudelijke taken aan te pakken en tot een goed einde te brengen? Dan ben jij de geknipte persoon!

  • Exclusieve huishoudhulp (M/V) 24 u Pittem (PITTEM)

    Regio: PITTEM

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres!Deze vacature gaat over 24 u bij 3 verschillende gezinnen. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Nespresso Coffee Advisor te Schoten (SCHOTEN)

    Regio: SCHOTEN

    Bedrijf: Xtra Interim & Select

    Type: Studentenjob

    Wij zijn op zoek naar studenten of niet studenten die willen werken als Coffee Advisor. Ben jij een Nespresso-fan? Dan doen termen als ‘Lungo’ en ‘Ristretto’ zeker een belletje rinkelen. Met jouw basis productkennis geef je advies en raadt je doelgericht producten aan. Je deinst niet terug voor een demontratie of een degustatie.

  • Student verkoper ONLY Lier (LIER)

    Regio: LIER

    Bedrijf: BESTSELLER BELGIUM

    Type: Studentenjob

    ONLY LIER IS LOOKING FOR A STUDENT WORKER Zit fashion in je bloed en wil je ook graag aan de slag als ambassadeur van ONLY? Solliciteer dan nu voor de functie van student verkoper! We look forward to hearing from you! JOBVERANTWOORDELIJKHEDEN: Service is bij ONLY prioriteit: wij willen elke klant een onvergetelijke winkelervaring bieden. Je zorgt voor het op orde houden van de winkel (plooien, ophangen, presenteren) en het aanvullen van de stock; Je verzorgt een correcte en snelle verwerking van leveringen (goederen uitpakken, kleding beveiligen en labelen); Je doet kassaverrichtingen, ontvangt betalingen en staat in voor de dienst-na-verkoop; Je kent de veiligheidsprocedures en leeft deze nauwgezet na.

  • Studenten m/v kelner ZAAL (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: CAFE PARTI

    Type: Studentenjob

    Jobstudenten gezocht om op te dienen; zowel tijdens het schooljaar als tijdens schoolvakanties Aantal uren en dagen bespreekbaar week en/of weekend

  • Mechanisch technieker 2 ploegen (Regio Aalter-Deinze)

    Regio: Regio Aalter-Deinze

    Bedrijf: OMBRELO

    Type: Vaste Job

    Onze opdrachtgever, een dynamische familieonderneming actief in de voedingsproductie, rekruteert momenteel een onderhoudstechnieker twee ploegen (vast contract) voor hun productiesite regio Deinze. Je bent verantwoordelijk voor het herstellen van elektrische en mechanische storingen aan de verschillende productie - en inpaklijnen. Je voert op autonome wijze preventief onderhoud uit volgens de geldende veiligheidsnormen en hygiëneregels. Je verleent technische assistentie aan de ploegverantwoordelijke en de operatoren wanneer nodig. Je staat mee in voor het uitwerken van verbeterprojecten in de productie. Je werkt in een twee-ploegensysteem (05u-13u en 13u-21u).

  • Psycholoog (WIJNEGEM)

    Regio: WIJNEGEM

    Bedrijf: UGO, VOOR UW GEZONDHEID EN ONTSPANNING

    Type: Zelfstandige activiteit

    Je werkt als zelfstandige in een huis waar verschillende disciplines samenwerken binnen een ruim kader van Gezondheid en Ontspanning. Je bent zelf verantwoordelijk voor de gepaste opvolging en begeleiding van je cliënten.

  • Winkelverkoopster (WESTERLO)

    Regio: WESTERLO

    Bedrijf: DE GROENE VALLEI

    Type: Flexijob

    Charcuteriesnijden, belegde broodjes maken, groenten en fruit afrekenen, salades inscheppen

Zoek naar antwoorden van E.A.P. NV-SA in sociale netwerken
Look for responds of E.A.P. NV-SA in social networks

Lees alle opmerkingen voor E.A.P. NV-SA. Laat een reactie achter voor E.A.P. NV-SA. E.A.P. NV-SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for E.A.P. NV-SA. Leave a respond for E.A.P. NV-SA. E.A.P. NV-SA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie E.A.P. NV-SA op de google maps. Adres en contacten E.A.P. NV-SA
Location of E.A.P. NV-SA on the google maps. Address and contacts of E.A.P. NV-SA

Andere gerelateerde bedrijven als come E.A.P. NV-SA E.A.P. NV-SA: COIFFURE SIMON | ESTHE SCILLA | CONTAINERPARK RONSE | FE. ANDRE GERARD & FILS | INTEGRAL

Other related companies as E.A.P. NV-SA: COIFFURE SIMON | ESTHE SCILLA | CONTAINERPARK RONSE | FE. ANDRE GERARD & FILS | INTEGRAL

E.A.P. NV-SA is een bedrijf dat 2000 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is E.A.P. NV-SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09851135253. Het bedrijf E.A.P. NV-SA bevindt zich op het adres: Avenue Emile Rousseaux 40; 6001; Charleroi (Marcinelle). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 365,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 238,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Grandstands and stages - Mfg and rental. Lijst met producten zijn Scaffolding; Events (Organisation of).
De hoofdactiviteit van E.A.P. NV-SA is Watervervoer, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van E.A.P. NV-SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van E.A.P. NV-SA, openstaande posities, locatie van E.A.P. NV-SA op de kaart.

E.A.P. NV-SA is a company, that was registered 2000 in N\A region, Belgium. Full name of company is E.A.P. NV-SA, company assigned to the tax number BE09851135253. The company E.A.P. NV-SA is located at the address: Avenue Emile Rousseaux 40; 6001; Charleroi (Marcinelle). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 365,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 238,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Grandstands and stages - Mfg and rental. List of products are Scaffolding; Events (Organisation of).
The main activity of E.A.P. NV-SA is Water Transportation, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of E.A.P. NV-SA is not available. You also can look at reviews of E.A.P. NV-SA, open positions, location of E.A.P. NV-SA on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over E.A.P. NV-SA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf E.A.P. NV-SA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about E.A.P. NV-SA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company E.A.P. NV-SA, employees, financial statistics.