BONANZA
Contactgegevens BONANZA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data BONANZA: address, phone, fax, email, website, opening hours
BONANZA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE LA BOURSE 36; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES, België
Telefoon (phone): 25027493 (+32-25027493) 25027493 (+32-25027493)
Fax (fax): +32 (57) 908-61-31 +32 (57) 908-61-31
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) BONANZA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "BONANZA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "BONANZA"? - Contact us!
We found such data of BONANZA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees BONANZA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti BONANZA
Products information BONANZA
Producten die in BONANZA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Grands magasins
Aanvulling soorten activiteiten voor BONANZA Addition kinds of activities for BONANZA
267100. Papier; | Paper; coated and laminated packaging
22110000. Breedgeweven stofmolens, katoen | Broadwoven fabric mills, cotton
28139906. Neon | Neon
32590200. Klei schoorsteen producten | Clay chimney products
35560208. Mixers, commercieel, voedsel | Mixers, commercial, food
38239901. Ketelcontroles: industriële, kracht- en mariene type | Boiler controls: industrial, power, and marine type
Werken bij BONANZA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in BONANZA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor BONANZA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for BONANZA. Looking for open vacancies in other companies
-
Grondwerker m/v (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor 1 van de belangrijkste werkgevers in de regio's zijn we op zoek naar mensen met drive, motivatie en engagement. Als grondwerker zal je instaan voor de grondwerken aan de spoorwegen. Dit kan gaan over het ingraven van kabels, plaatsen van seinen en het aansluiten van alle elektrische voorzieningen. Je kan werken in een daguren of in de vaste nacht, weekend werk is ook mogelijk. Je krijgt zeker de kans om intern door te groeien.
-
administratief/commercieel bediende (BEVEREN-LEIE)
Regio: BEVEREN-LEIE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
In nauwe samenwerking met de directie zal u instaan voor de klantenontvangst en -begeleiding alsook voor de administratieve follow-up van de verkochte projecten. Als klantencontactpersoon ontvangt u particuliere klanten in onze burelen u verstrekt informatie over de woningen u begeleidt hen bij het bezoek aan een modelwoning en maakt de nodige afspraken i.v.m. specifieke bouwwensen. U staat ons in de verkoop ook op administratief vlak bij.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Meeuwen-Gruitrode (MEEUWEN-GRUITRODE)
Regio: MEEUWEN-GRUITRODE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Jobstudent inventaris kledingwinkel (5 november) (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: ADECCO AALST INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Voor een bekende kledingketen in het centrum van Aalst, zijn we op zoek naar studenten die op MAANDAG 5 NOVEMBER mee kunnen werken aan de opmaak van de inventaris. Ofwel werk je van 6u00 tot 15u00, ofwel van 17u30 tot 22u00. Je staat in het voor inscannen van alle kledij (per afdeling) die aanwezig is in de winkel - zodat je samen met de andere studenten aan het eind van jouw shift de stock aan kleding geteld hebt (met een scanner, dus niet zelf tellen).
-
Student winkelbediende charcuterie Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: ADECCO BEVEREN-WAAS
Type: Studentenjob
Student verkoper/verkoopster supermarkt te Lokeren weekend werk en schoolvakanties Je staat in voor de verkoop van vlees, vleeswaren, kaas en traiteurproducten in een supermarkt. Bereiden of voorverpakken van producten. Je voornaamste taak is het bedienen en adviseren van klanten.
-
Contract Manager HVAC - Waregem (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: VINCI Facilities
Type: Vaste Job
Verantwoordelijk voor het beheer van een aantal klanten met een service of onderhoudscontract. Deze verantwoordelijkheid behelst de kwaliteit, het inzetten van de juiste ressources, de relatie, de organisatie en de financiële parameters van zijn portfolio. TAKEN Ondersteunt de Business Unit Manager bij het opstellen van het jaarlijks strategisch plan. Implementeert het HSEQ beleid op de werkvloer : gebruik DIF, incidentmeldingen, melden van onveilige situaties, opstellen en toepassen HSEQ-plan, audits, respect en controle van veiligheidsinstructies op de werkplek. Hij is verantwoordelijk voor de financiële resultaten van zijn portfolio. Hij volgt zijn omzet en Gross Margin op en zorgt voor de nodige groei. Hij bereidt de contractreviews voor en stelt oplossingen voor in geval van problemen. Hij zoekt steeds naar mogelijkheden om voortdurend te verbeteren. Hij implementeert de conclusies. Hij is verantwoordelijk voor de uitvoering van het technisch onderhoud op de installaties van de klanten. Hij is verantwoordelijk voor de opvolging van de wetgeving aangaande koeling, verwarming, elektriciteit, enz... en neemt nodige acties. Tevens moet hij doelstellingen maken i.v.m. trendanalyses en de opvolging ervan. Hij is verantwoordelijk voor een goede ratio aan spin off werkzaamheden t.o.v. zijn contractportfolio. Hij benadert zijn klanten commercieel en biedt voortdurend en proactief oplossingen aan. Is verantwoordelijk voor de goede organisatie en planning van zijn ressources i.f.v. zijn contractportfolio. Is verantwoordelijk voor een goed people-management, en zorgt voor motivatie en teamspirit in zijn ploeg. Is verantwoordelijk voor het onderhouden van goede relaties met zijn klanten : communicatie en rapportering Overzicht behouden : delegeren en analyseren, controleren. Verantwoordelijk voor het veiligheidsonthaal op de eerste werkdag van de nieuwe werknemers en interims. PROFIEL Opleiding : Master in Electromechanica – optie klimatisatie. Ervaring : relevante ervaring van 5 à 10 jaar in een technisch omgeving, liefst in een onderhoudsafdeling Technische vaardigheden : multi technisch en algemeen brede kennis van technologie/nieuwe technologie, Excel – Word – PowerPoint. Feeling voor juridische aspecten., stipt kunnen werken/goede organisatie, stressbestendig zijn. AANBOD VINCI Energies biedt u een professionele omgeving waar u de mogelijkheid krijgt om een heel interessant werk te leveren en verder te bouwen aan uw carrière. Tevens biedt VINCI Energies u een attractief loon met voordelige extralegale voordelen, zoals : Groepsverzekering + overlijdensverzekering en invaliditeitsverzekering. Gratis hospitalisatieverzekering. Arbeidsduurvermindering : 12 dagen bijkomend betaald verlof per jaar (vrij op te nemen – geen sluitingsperiode). Carrièremogelijkheden en opleidingsplan. Maaltijdcheques. Bonusplan. Firmawagen.
-
Project Manager - regio Geel (WOMMELGEM)
Regio: WOMMELGEM
Bedrijf: Regis Consult - Matching Expectations
Type: Vaste Job
Ben jij graag verantwoordelijk voor de realisatie van multitechnische projecten? Draag je rendement, resultaten en veiligheid hoog in het vaandel? Heb je reeds enkele jaren ervaring in projectmanagement? Dan ben jij de ideale project manager naar wie wij op zoek zijn voor onze klant in de regio Geel! Als project manager ben je verantwoordelijk voor de realisatie van multitechnische projecten. Zowel de technische als financiële opvolging van het de projecten liggen bij jou. Concreet heb je o.a. volgende taken en verantwoordelijkheden: het bestuderen van het lastenboek en de prijsaanvragen, en het opstellen van offertes; het contact en de onderhandelingen met de klanten tijdens de projectuitvoering; de selectie van en de onderhandelingen met leveranciers en onderaannemers; de realisatie van projecten door het samenstellen van het projectteam, de werfbezetting, de middelen en de methoden; het totaalbeheer van de planning, de financiële opvolging en de veiligheid; het onderhouden van een nauw contact met de arbeiders in het atelier en op de werven.
-
Keukenmedewerker (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: POULE & POULETTE
Type: Vaste Job
Het maken van de keuken mis en place volgens de Poule & Poulette normen Werken met het keukenmateriaal volgens de technische fiches Het maken van warme en koude gerechten volgens de technische fiches Ontvangen en controleren van levering ( HACCP) en FIFO stockeren Kuisen van de keuken tijdesn en na de shift met de juiste kuis producten
-
.Net developer (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: ASSIGN
Type: Vaste Job
Als .Net developer specialiseer je je in het bouwen van frameworks voor verschillende applicaties bij onze klanten. We zijn op zoek naar iemand met een sterke passie voor het ontwikkelen van infrastructuren met ervaring in API's en met Agile software development. In jouw enthousiasme hou je rekening met de gebruiker die jouw applicatie gebruikt en de planning en analyse die met je project gepaard gaat. Jouw verantwoordelijkheden als .Net developer bestaan uit het volgende: Je bedenkt, ontwerp en ontwikkel je oplossingen voor applicaties Je werkt samen met je collega ontwikkelaars en functionele experten, aan een verdere uitbreiding van verschillende oplossingen. Als .Net Developer werk je in team mee aan ontwikkeltrajecten binnen verschillende toepassingen Waarom Assign? Wij bieden jou de mogelijkheid om bij te leren en je uit te leven bij toonaangevende klanten. Projecten in Brussel, Vlaams-Brabant, Limburg, Kempen, Antwerpen en vlak over de grens, waarbij we zoveel mogelijk rekening houden met woon-werk afstand. Je bent geen nummertje en wij zorgen voor een persoonlijke opvolging. En niet te vergeten, we hebben gewoonweg topcollega's!
-
Transportplanner DV00557 (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: Darwin
Type: Vaste Job
De transportafdeling staat in voor de tijdige levering van onze producten. Daarbij wordt beroep gedaan op transportbedrijven om onze vrachten over heel Europa op hun bestemming te krijgen. We trachten die vrachten optimaal samen te stellen, op de meest kostenefficiënte manier, zonder evenwel compromissen te sluiten over het service level. De transportplanner stelt de vrachten zo samen dat een minimaal aantal transporten nodig is om alles tot bij de klant te krijgen. Hierbij houdt de transportplanner rekening met de capaciteit van het magazijn, de beschikbaarheden van ritten en de aanleveringswensen van de klant. In het geval de vrachten niet volgens planning worden vervoerd, zoekt de transportplanner naar alternatieven. Een vlotte communicatie naar onze klanten en een groot probleemoplossend vermogen zijn daarbij de succesfactoren. Tot slot is de transportplanner verantwoordelijk voor de (administratieve) opvolging van de distributieactiviteiten, de transportprijzen, etc. Daarnaast beheert de transportplanner ook de stocklevels in externe magazijnen. Dit omvat ook rapporten opmaken, transportprijzen opvragen en het transportbeheerssysteem updaten.
-
WERFLEIDER WEGENISWERKEN - Regio Mechelen (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: SERTEC nv
Type: Vaste Job
Als werfleider heb je de dagelijkse leiding van 1 of meerdere werven waar je, onder meer, volgende taken zal uitvoeren: inplannen van de werken opvolging en controle van de uitgevoerde werken beheer van het materiaal op de werf bijwonen van de werfvergaderingen rapportering aan de werfleider sturen en motiveren van eigen werknemers en onderaannemers dagrapporten en dagboeken bijhouden organisatie van de werf
-
Chauffeur CE bouw (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Als vrachtwagenchauffeur zal je instaan voor het werfvervoer. Je rijdt met een vrachtwagen om machines, grondstoffen, benodigdheden, ... voor op de werf te lossen. Je zal ook instaan om mee te helpen op de werf zelf. Specialiteit van het bedrijf zijn openbare werken in groendonderhoud en grondwerken.
Zoek naar antwoorden van BONANZA in sociale netwerken
Look for responds of BONANZA in social networks
Lees alle opmerkingen voor BONANZA. Laat een reactie achter voor BONANZA. BONANZA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for BONANZA. Leave a respond for BONANZA. BONANZA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie BONANZA op de google maps. Adres en contacten BONANZA Location of BONANZA on the google maps. Address and contacts of BONANZA
Andere gerelateerde bedrijven als come BONANZA BONANZA: Vervoordt | EDMOND DE LILLE | RUDI DE MEYER | RONNY VLOEBERGHS | Galerie de la R茅gence
Other related companies as BONANZA: Vervoordt | EDMOND DE LILLE | RUDI DE MEYER | RONNY VLOEBERGHS | Galerie de la R茅gence
BONANZA is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is BONANZA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07377288818. Het bedrijf BONANZA bevindt zich op het adres: RUE DE LA BOURSE 36; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 181,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 794,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Grands magasins. Producten gemaakt in BONANZA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van BONANZA is Diverse reparatiediensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van BONANZA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van BONANZA, openstaande posities, locatie van BONANZA op de kaart.
BONANZA is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is BONANZA, company assigned to the tax number BE07377288818. The company BONANZA is located at the address: RUE DE LA BOURSE 36; 1000; BRUSSEL/BRUXELLES. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 181,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 794,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Grands magasins. Products created in BONANZA were not found.
The main activity of BONANZA is Miscellaneous Repair Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of BONANZA is not available. You also can look at reviews of BONANZA, open positions, location of BONANZA on the map.
