SAMYN
Contactgegevens SAMYN: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SAMYN: address, phone, fax, email, website, opening hours
SAMYN
Regio (region): N\A, België
Adres (address): OVERHEULESTRAAT 88; 8560; WEVELGEM, België
Telefoon (phone): 56411102 (+32-56411102) 56411102 (+32-56411102)
Fax (fax): +32 (86) 203-71-23 +32 (86) 203-71-23
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SAMYN: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SAMYN"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SAMYN"? - Contact us!
We found such data of SAMYN, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SAMYN. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti SAMYN
Products information SAMYN
Producten die in SAMYN zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Goederenvervoer over de weg
Aanvulling soorten activiteiten voor SAMYN Addition kinds of activities for SAMYN
2221. Breedgeweven stoffabrieken, met de hand gemaakt | Broadwoven fabric mills, manmade
179300. Glas- en glaswerk | Glass and glazing work
22210304. Franse pannenkoeken | French crepes
26210704. Papierpapier | Newsprint paper
30819902. Vloer- of wandbekleding, niet-ondersteunde kunststoffen | Floor or wall covering, unsupported plastics
32950106. Pyrophylliet, gemalen of anderszins behandeld | Pyrophyllite, ground or otherwise treated
79220202. Gemeenschapsteaterproductie | Community theater production
Werken bij SAMYN: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SAMYN: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SAMYN. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SAMYN. Looking for open vacancies in other companies
-
Keukenmedewerker 32u (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zal instaan voor: - Voorbereiden van gerechten - Versnijden van groenten, fruit, ... - frigo's aanvullen - bereidingen/ producten verpakken of etiketteren - netheid en orde in de keuken --> afwassen, opruimen
-
Lader/Sorteerder Avondshift m/v) - DHL Aviation (STEENOKKERZEEL)
Regio: STEENOKKERZEEL
Bedrijf: Start People Tienen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als lader/losser vervul je een logistieke functie bij DHL in een gloednieuw gebouw op de luchthaven op BruCargo. Als magazijnmedewerker zal je bij DHL Aviation mee instaan om de goederen te laden, sorteren en te scannen zodat deze tijdig per vliegtuig of vrachtwagen naar hun nieuwe bestemming kunnen vertrekken. De vrachtwagens of vliegtuigen komen toe aan de laadkades. Deze moeten dan gelost worden. Dit kan manueel zijn of met en transportband die in de laadruimte komt. Vervolgens gaan de goederen via een transportband naar de specifieke afdelingen. Hier moeten dan opnieuw pakketten gestapeld worden in containers die dan opnieuw kunnen vertrekken per vliegtuig of per vrachtwagen. Je werkt met een handscanner/computer. Eveneens is een kwaliteitscontrole één van uw verantwoordelijkheden. De werkplek (locaties, gangen) moeten ten alle tijde netjes gehouden worden. Afval, zoals karton en plastic, opruimen en sorteren volgens de aangewezen procedures. Op een juiste en veilige manier gebruik maken van je scanner en veiligheidsmes op de werkplaats.
-
Productiemedewerkers voedingssector (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: Synergie Genk Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant Incopack te Dilsen-Stokkem zijn wij dringend op zoek naar productiemedewerkers. Je werkt 2 à 3 dagen per week in 2 ploegen of de nachtdienst. Zodra je het hele productieproces kent maak je kans op weekcontracten.
-
Begeleider, OC Alsemberg (Regio Halle)
Regio: Regio Halle
Bedrijf: Rode Kruis-Vlaanderen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Rode Kruis-Vlaanderen biedt asielzoekers een tijdelijke thuis. Een dynamisch team houdt het opvangcentrum draaiend. Onderdak, maaltijden, begeleiding en veiligheid vormen de spil van de werking. Functieomschrijving: Je staat mee in voor de praktische organisatie van het centrum; Je bent aanspreekpunt voor praktische vragen van bewoners; Je onthaalt en oriënteert nieuwe bewoners; Je staat in voor de psychosociale begeleiding van de asielzoekers; Je vervult ad hoc administratieve opdrachten; Je houdt toezicht op de naleving van het huishoudelijk reglement; Je organiseert activiteiten; Je staat mee in voor een goede informatiedoorstroming in het opvangcentrum; Jouw profiel: Je beschikt over een bachelor in een menswetenschappelijke richting; Je hebt reeds ervaring met psychosociale begeleiding en/of crisishulpverlening. Indien je reeds werkte met personen uit verschillende culturen eventueel met migratieachtergrond, is dit een stevige troef; Gezien je deeltaak binnen digitalisering heb je een zeer goede kennis van MS Office en ben je gewend om met meerdere toepassingen aan de slag te gaan. Je slaagt er daarenboven in om anderen voor dit project enthousiast te maken; Je werkt vlot en efficiënt met verschillende toepassingen binnen MS Office: Word, Excel, Outlook, PowerPoint. Tegelijk heb je ervaring met elektronische opvolging van bewonersdossiers. Kennis en/of ervaring met SharePoint is een stevige plus; Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden en bent flexibel; Je communiceert vlot in meerdere talen naast het Nederlands (o.a. Frans, Engels, ...); Je bent een echte groepsspeler; Je bent bereid in een wisselend ploegenstelsel (vroege, late en dagdienst) te werken met regelmatige weekendprestaties; Je bent gemotiveerd en bereid om samen met het team te zorgen voor een goede opvang en organisatie. Ons aanbod: Voltijdse functie (38u/week); Shiftprestaties (vroeg, dag en late shift + weekendprestaties); Vervangingscontract in kader van zwangerschap(srust) - lange looptijd; Startdatum: zo snel mogelijk; Verloning volgens barema 232 in PC 319.00: we nemen de helft van je totaal aantal jaren werkervaring over. Dit barema varieert tussen 2.343,38 euro bruto/maand (0 jaar werkervaring) en 3583,99 euro bruto/maand (31 jaar werkervaring) Maaltijdcheques van 5€/dag; Groeps- en hospitalisatieverzekering; Woon-werkverplaatsing met de trein wordt volledig terugbetaald; fietsvergoeding van 0,23€/km; overige vervoersmiddelen cfr. sectorale en wettelijke vereisten. Plaats van tewerkstelling: Rode Kruis-Vlaanderen, Opvangcentrum Alsemberg - Sanatoriumstraat 165 , 1652 Alsemberg. Interesse Solliciteer online. Stuur samen met je CV een motiverend schrijven mee.
-
Bediende Energieleveringen Torhout (TORHOUT)
Regio: TORHOUT
Bedrijf: Unique Office
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je zorgt voor de inning van de facturatie elektriciteit en aardgas, maar ook van facturatie diensten. Je maakt afspraken met klanten hierover: uitstel van betaling / opstellen betaalovereenkomsten. Je waakt erover dat bij klanten waar een budgetmeter moet komen, er ook effectief een komt. Je legt orders aan voor Netuitbating, plant deze in en volgt deze op. Je maakt activatie- en deactivatiekaarten aan om de budgetmeter te activeren of te deactiveren en voert acties uit in Talexus. Je verzorgt de BackOffice Inning.
-
Huishoudhulp (dienstencheques) regio Berlare (BERLARE)
Regio: BERLARE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
POETSHULP / HUISHOUDHULP IN ZELE - KIES EEN (ELEKTRISCHE) FIETS OF BEDRIJFSWAGEN! (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Student schoonmaak bussen / start maandag 22/10/2018 (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: Synergie Hasselt Interim
Type: Studentenjob
Als student ben je maandag 22/10/2018 beschikbaar om te werken van 9:30 - 12:30. De schoonmaak van het interieur van reisbussen behoort tot jouw takenpakket. Het bedrijf bevindt zich in Diepenbeek. Wekelijks sta jij op de planning voor deze studentenjob. Een andere vaste werkdag dan maandag kan eventueel ook een optie zijn.
-
STUDENT VERKOPER JACK & JONES Oostende (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: BESTSELLER BELGIUM
Type: Studentenjob
JACK & JONES OOSTENDE IS LOOKING FOR A STUDENT WORKER Zit fashion in je bloed en wil je ook graag aan de slag als ambassadeur van JACK & JONES? Solliciteer dan nu voor de functie van student verkoper! We look forward to hearing from you! JOBVERANTWOORDELIJKHEDEN: • Service is bij JACK & JONES prioriteit: wij willen elke klant een onvergetelijke winkelervaring bieden. Je maakt de klanten wegwijs in de verschillende collecties, je geeft hen styling advies op maat en informeert hen over de verschillende producten, fittings en materialen; • Je zorgt voor het op orde houden van de winkel (plooien, ophangen, presenteren) en het aanvullen van de stock; • Je verzorgt een correcte en snelle verwerking van leveringen (goederen uitpakken, kleding beveiligen en labelen); • Je doet kassaverrichtingen, ontvangt betalingen en staat in voor de dienst-na-verkoop; • Je kent de veiligheidsprocedures en leeft deze nauwgezet na.
-
Sales Studenten in eigen regio! (BERCHEM)
Regio: BERCHEM
Bedrijf: FCR MEDIA BELGIUM
Type: Studentenjob
Ben je als student op zoek naar een eerste sales ervaring met flexibele uren? FCR Media gaat van start met een nieuw product die we via deur aan deur sales gaan voorstellen aan onze B2B klanten. Hiervoor zijn wij op zoek naar jonge, dynamische studenten en gemotiveerde parttimers vanaf 20 jaar. Bij FCR Media investeren we in nieuw talent. Daarom krijg je bij ons de kans om jezelf en je talenten te ontwikkelen op het gebied van sales, overtuigingskracht, mensenkennis en de psychologie achter salestechnieken. Hiervoor krijg je de nodige trainingen. De uitdaging: Als sales talent verkoop jij op zelfstandige basis ons nieuwste marketingproduct en dit deur aan deur in eigen regio. Je enthousiasmeert onze klanten voor dit product en verdient 10% van de contractwaarde per verkocht contract. Uren zijn flexibel; je geeft ons de week voordien door wanneer je kan werken. Kortom de ideale studentenjob! Met NetSync kan de klant zijn gegevens zoals locatie, openingsuren, … op meer dan 20 platformen aanpassen met één klik. Zo vinden potentiële klanten altijd en overal de weg naar hun zaak. Bovendien kunnen deze bedrijfsgegevens niet door derden worden overschreven.
-
Mesena zoekt freelance tandarts assistent(e), tandjes zijn jouw passie (Gent) (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: MESENA
Type: Zelfstandige activiteit
Wij verwachten van jou dat: - Je praktijkassistentie aan de tandarts biedt en zijn administratie verzorgt. - Je gedreven en enthousiast bent. - Je ervoor zorgt dat onze zorgprofessional door jouw hulp een betere werk-privé balans krijgt. - Jouw positiviteit en enthousiasme ‘besmettelijk’ werkt. - Je een optimale tevredenheid en gemoedsrust creeërt bij je klant, clean desk bij het verlaten van de werkpost. - Je de activiteiten beheerst eigen aan een praktijk en deze met de glimlach vlot uitvoert. - Je coördineert en organiseert, je werkt aan een optimale workflow binnen de praktijk van de zorgverlener. - Je vingers zijn in staat om over het klavier te razen en je gebruikt moeiteloos de partituren van Office ( Word, Excel, Outlook, Powerpoint ) - Je hebt goeie kennis van de voornaamste softwareprogramma's voor tandartsen (DentAdmin-Flexsoft) - Je hebt al de nodige ervaring opgedaan want er wordt verwacht dat je direct aan de slag kan.
-
Pauwels Consulting - Junior System Engineer (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Role For our client with offices in Leuven, Ghent or Nivelles, we are looking for multiple Junior System Engineers. After a period of integration and trainings about their several business lines: You will participate in the installation, implementation and configuration of their integrated solutions (Desktop virtualisation, Servers, Security, Storage...) You carry out improvements on the IT-Infrastructure of their clients You test and validate their implemented solutions You build a good customer relationship, based on your professional advice You help a Project Manager with the project's follow-up Profile You have a Bachelor or Master degree in IT You are dynamic and have a passion for information technology You have a theoretical knowledge of systems You are communicative, pro-active, customer oriented and have a positive team spirit You speak perfect Dutch and French. A good knowledge of English is a big plus. Conditions Challenging projects based on your interests and skills Personal follow-up and clear, transparent communication both before and after commencement of employment Possibility to follow extra training Inspiring network events and legendary after work drinks Strong network of industry leading clients Expertise within IT, Engineering and Life Sciences A flying start for every Junior, growth opportunities and possibility to share gathered knowledge for more Senior employees
Zoek naar antwoorden van SAMYN in sociale netwerken
Look for responds of SAMYN in social networks
Lees alle opmerkingen voor SAMYN. Laat een reactie achter voor SAMYN. SAMYN bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SAMYN. Leave a respond for SAMYN. SAMYN on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie SAMYN op de google maps. Adres en contacten SAMYN Location of SAMYN on the google maps. Address and contacts of SAMYN
Andere gerelateerde bedrijven als come SAMYN SAMYN: GROSSEN PROFSERV | JEAN-PIERRE LEMEIRE | Van den Noorgate J | A. CARLIER | go internet
Other related companies as SAMYN: GROSSEN PROFSERV | JEAN-PIERRE LEMEIRE | Van den Noorgate J | A. CARLIER | go internet
SAMYN is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SAMYN, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07372619628. Het bedrijf SAMYN bevindt zich op het adres: OVERHEULESTRAAT 88; 8560; WEVELGEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 546,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 894,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Goederenvervoer over de weg. Producten gemaakt in SAMYN zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van SAMYN is Steenkoolmijnen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SAMYN is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SAMYN, openstaande posities, locatie van SAMYN op de kaart.
SAMYN is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is SAMYN, company assigned to the tax number BE07372619628. The company SAMYN is located at the address: OVERHEULESTRAAT 88; 8560; WEVELGEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 546,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 894,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Goederenvervoer over de weg. Products created in SAMYN were not found.
The main activity of SAMYN is Coal Mining, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of SAMYN is not available. You also can look at reviews of SAMYN, open positions, location of SAMYN on the map.
