DE JAEGHER TOBACCO BVBA

Particuliere bedrijvenMetaalmijnen • DE JAEGHER TOBACCO BVBA
Private companiesMetal Mining • DE JAEGHER TOBACCO BVBA

Contactgegevens DE JAEGHER TOBACCO BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DE JAEGHER TOBACCO BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours

DE JAEGHER TOBACCO BVBA

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Luchthavenln 23 1800 Vilvoorde, België

Telefoon (phone): 32.22 53 04 85 32.22 53 04 85

Fax (fax): 32.22 53 43 41 32.22 53 43 41

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DE JAEGHER TOBACCO BVBA: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DE JAEGHER TOBACCO BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DE JAEGHER TOBACCO BVBA"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DE JAEGHER TOBACCO BVBA, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DE JAEGHER TOBACCO BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DE JAEGHER TOBACCO BVBA
Products information DE JAEGHER TOBACCO BVBA

BTW identificatienummer (tax): BE04211029052
Ondernemingsnummer: 3529602050
Hoofdstad (capital): 217,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 860,000,000 EUR
Werknemers (employees): 18568
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 1987

Tobacco

Product categorie (product category): Gifts; Miscellaneous Products

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DE JAEGHER TOBACCO BVBA
(Get full report from official database of BE for DE JAEGHER TOBACCO BVBA)

Aanvulling soorten activiteiten voor DE JAEGHER TOBACCO BVBA
Addition kinds of activities for DE JAEGHER TOBACCO BVBA

242102. Zaag-, schaaf- en houtschaafjes | Sawdust, shavings, and wood chips
332199. Grijze en gietijzeren gieterijen, nec | Gray and ductile iron foundries, nec
07820102. Tuinplanten | Garden planting services
30690105. Laboratoriumonderdelen: koffers, deksels, trechters, bekers, enz. | Laboratory sundries: cases, covers, funnels, cups, etc.
31619906. Voorbeeld gevallen | Sample cases
35690203. Brandslang, behalve rubber | Firehose, except rubber
73789900. Computer onderhoud en reparatie, nec | Computer maintenance and repair, nec
73891105. Opname-studio, noncommercial records | Recording studio, noncommercial records
73899901. Autowarendienst | Automobile recovery service

Werken bij DE JAEGHER TOBACCO BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DE JAEGHER TOBACCO BVBA: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Looking for open vacancies in other companies

  • Lasser/monteur (M/V) (BEVEREN-AAN-DEN-IJZER)

    Regio: BEVEREN-AAN-DEN-IJZER

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM DIKSMUIDE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Lassers/monteurs- West-Vlaanderen o Takenpakket Opstellen, plaatsen en definitieve montage van allerhande constructies

  • Technisch verkoper (m/v) (MELLE)

    Regio: MELLE

    Bedrijf: FLEXTRA- INTERIM

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je bent het aanspreekpunt van de klant. Je zorgt voor een warm onthaal, luistert en peilt naar de behoeften van de klant en ondersteunt de klant in de zoektocht naar een passend product. Hierbij hou je in de eerste plaats rekening met de wensen van de klant en het aanbod van je bedrijf. Je zorgt voor een optimale match tussen beiden. Naast de verkoop zorg je ook voor de verdere opvolging van de orders van A tot Z. Voornaamste activiteiten zijn: plannen overlopen met de klant, technische mogelijkheden bespreken, berekenen en uitwerken, offerte opstellen en order finaliseren.

  • TECHNIEKER ROLLEND MATERIAAL - KALLO (BEVEREN-WAAS)

    Regio: BEVEREN-WAAS

    Bedrijf: Synergie Antwerpen Technics

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor onze klant gevestigd te Kallo zijn wij op zoek naar een technieker voor het onderhoud en herstellingen van rollend materiaal. Opgelet! Geen ervaring met rollend materiaal, maar wel als technieker? Ook jij komt in aanmerking! Als technieker zal jouw takenpakket o.a bestaan uit: 20 % Depannages 60 % onderhoud/herstellingen rollend materiaal 10 % klussen gebouw 10 % administratie

  • Bagagerekmaker (KONINGSHOOIKT)

    Regio: KONINGSHOOIKT

    Bedrijf: T-INTERIM HEIST-OP-DEN-BERG

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je vervaardigt diverse types van bagagerekken (voornamelijk uit hout) Je werkt daarbij volgens plan, schema of tekening Desgevallend help je bij het monteren van de bagagerekken in de wagens (autocar, bus voor openbaar vervoer) Bedrijfsprofiel: Wij zijn voor onze klant op zoek naar een bagagerekmaker die vertrouwd is met verschillende houtbewerkingsmachines. 

  • Inpakker (ZEMST)

    Regio: ZEMST

    Bedrijf: t-interim Mechelen

    Type: Interim met optie "vast werk"

    We zijn op zoek naar een all around inpakker voor deze firma. Je zal starten aan een machine als inpakker en na verloop van tijd een interne opleiding krijgen om zo elke machine te kennen en zo een polyvalente inpakker te worden. Werkuren zijn maandag - vrijdag van 8u-17u. Bedrijfsprofiel: Dit bedrijf is gespecialiseerd in alles wat betreft verpakkingspapier, kartonproducten en toogrollen. Ze maken onder andere de frituurpuntzakjes.

  • Enthousiaste Poetshulp / Huishoudhulp (DEURNE)

    Regio: DEURNE

    Bedrijf: Plus Home Services

    Type: Dienstenchequebaan

    WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.

  • Huishoudhulp met dienstencheques in Boom (BOOM)

    Regio: BOOM

    Bedrijf: OZ - Huishoudhulp

    Type: Dienstenchequebaan

    FUNCTIEOMSCHRIJVING Wil jij meteen aan de slag als huishoudhulp? Bij OZ ben je ook zonder diploma of ervaring van harte welkom! Hou jij van een kraaknette woning? En steek je graag de handen uit de mouwen? Dan ben jij de geknipte persoon om aan de slag te gaan als OZ huishoudhulp! Met meer dan 1.000 tevreden huishoudhulpen nemen we elke dag onze klanten allerlei huishoudelijk werk uit handen: poetsen, strijken, boodschappen doen of een lekker potje koken… Allemaal via het systeem van de dienstencheques. We vragen jou niet om diploma’s of ervaring, enkel om een gezonde goesting om mooi werk af te leveren. Jij kan rekenen op jouw persoonlijke consulent om je met raad en daad bij te staan, en je alle kneepjes van het vak te leren. En dat allemaal in jouw eigen regio, met een uitstekend uurloon, tal van extralegale voordelen, én een vast contract vanaf dag 1. Het mooist van al? Je werkt telkens in blokken van 4 uur en kan zelf je vaste werkdagen kiezen. In de voormiddag start je om 8.00 uur bij de klant. Per dag kan je max. 2 blokken van 4 uur werken. Zo kan je jouw werk makkelijk combineren met jouw hobby’s en gezin. Het is dan ook geen wonder dat we de laatste jaren sterk zijn gegroeid. Omdat de vraag naar huishoudhulp via dienstencheques blijft stijgen, zoeken we dringend nieuwe collega’s. (trefwoorden: huishoudhulp, dienstencheque, dienstencheques, koken, kuisen, poetswerk, poetshulp, kuisvrouw, kuisman, poetsdame, poetsvrouw, poetsman, schoonmaken, strijken)

  • Bijlesgever C# (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: HET BIJLESBUREAU

    Type: Studentenjob

    Je geeft privé-bijlessen voor C# aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.

  • Embedded Software Engineer (C, C++ of C#) regio Herentals (Regio Herentals-Westerlo)

    Regio: Regio Herentals-Westerlo

    Bedrijf: SIOUX EMBEDDED SYSTEMS

    Type: Vaste Job

    Voor langere termijn projecten bij onze klanten regio Herentals zoeken we ervaren embedded software ingenieurs. Je werkt samen met andere teamleden aan de ontwikkeling van embedded software voor complexe hightech producten in het domein van consumenten elektronica, telecommunicatie, automotive of machinebouw. Je bent betrokken bij elke stap van de software ontwikkeling en met je team medeverantwoordelijk voor de requirements, analyse, design, implementatie, review, testen en documentatie.

  • STUDIEBEGELEIDERS (regio KNOKKE-BLANKENBERGE-ZEEBRUGGE/WEST-VLAANDEREN) (Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge)

    Regio: Regio Knokke-Blankenberge-Zeebrugge

    Bedrijf: STUDIECO VOF DIENSTEN AAN HUIS

    Type: Zelfstandige activiteit

    Bijleskantoor StudieCo is doorlopend op zoek naar gemotiveerde nieuwe krachten! Zoals beschreven op onze websites http://www.studieco.be en http://www.bijles-studiebegeleiding.be is ons doelpubliek de schoolgaande jeugd van alle onderwijsniveaus (basisschool tot en met hogeschool/universiteit). Onze leerkrachten geven zowat alle mogelijke schoolse vakken maar specifiek zijn wiskunde, statistiek, wetenschappen en Frans veel gevraagd door onze klanten. Daarnaast is er ook een grote vraag naar personen die algemene studie- en huiswerkbegeleiding kunnen geven aan leerlingen basisonderwijs en middelbaar onderwijs tot en met de tweede graad. U vult zelfstandig een begeleidingstraject in, u maakt de afspraken met de leerling/student en zijn of haar ouders, etc. U krijgt begeleidingsopdrachten in de directe regio van uw woon-/werkplaats (typisch binnen een straal van 15 km). Er worden dus geen verre verplaatsingen gevraagd. Indien u zelf bereid bent om verdere verplaatsingen te maken, gelieve dit duidelijk te vermelden in uw CV. U plant volgens uw eigen agenda de afspraken in met de ouders/leerlingen en beslist opdracht per opdracht of u deze al dan niet zal opstarten. Naast een aantrekkelijke financiële vergoeding krijgt u ook de inhoudelijke voldoening van de interactie met de leerling/student en zijn of haar ouders. De beperkte verplichtingen die voldaan moeten worden i.v.m. het statuut van zelfstandige in bijberoep alsook de werking van StudieCo worden voor nieuwe leerkrachten toegelicht. Laat u hierdoor zeker niet afschrikken! Eens u de sollicitatieprocedure doorlopen heeft, zal u verder geïnformeerd worden. Gelieve in de titel de referentie van de vacature waarop u reageert duidelijk te vermelden. Deze bestaat steeds uit een lettercode gevolgd door 4 cijfers. Concreet is dit voor deze vacature: KBZ2018.

  • fytotherapeut (HEFFEN)

    Regio: HEFFEN

    Bedrijf: DE SADELEIR

    Type: Zelfstandige activiteit

    Voor ons praktijkhuis in Willebroek en Heffen zijn we op zoek naar een fytotherapeut. Je werkt samen met sportcoach, kinesist, psycholoog, studiecoach, seksuoloog, ... Meer info over de praktijkhuizen op: www.praktijkhuispleintje.be www.praktijkhuissen.be

  • MEUBELMAKER | SCHRIJNWERKER (BILZEN)

    Regio: BILZEN

    Bedrijf: KANEFAS

    Type: Leercontract

    Jouw functie Binnen Kanefas word je opgeleid als schrijnwerker, meubelmaker, plaatser en monteur: je helpt mee allerlei maatwerk te realiseren voor de klanten: Je leert correct opmeten. Je leert machines in-, omstellen en bedienen. Je helpt mee meubels, interieur- en exterieurelementen samen te stellen. Je zorgt voor een goede afwerking van de creaties (schuren enz.). Je leert materialen en afgewerkte producten efficiënt te laden voor transport. Je komt mee naar de klanten om afgewerkte stukken te leveren en/of monteren.

Zoek naar antwoorden van DE JAEGHER TOBACCO BVBA in sociale netwerken
Look for responds of DE JAEGHER TOBACCO BVBA in social networks

Lees alle opmerkingen voor DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Laat een reactie achter voor DE JAEGHER TOBACCO BVBA. DE JAEGHER TOBACCO BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DE JAEGHER TOBACCO BVBA. Leave a respond for DE JAEGHER TOBACCO BVBA. DE JAEGHER TOBACCO BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DE JAEGHER TOBACCO BVBA op de google maps. Adres en contacten DE JAEGHER TOBACCO BVBA
Location of DE JAEGHER TOBACCO BVBA on the google maps. Address and contacts of DE JAEGHER TOBACCO BVBA

Andere gerelateerde bedrijven als come DE JAEGHER TOBACCO BVBA DE JAEGHER TOBACCO BVBA: Daro Electro | WIM VERMEULEN | Audio Visual Conference Technology SPRL | Levenstond L | INTERCARGO NV

Other related companies as DE JAEGHER TOBACCO BVBA: Daro Electro | WIM VERMEULEN | Audio Visual Conference Technology SPRL | Levenstond L | INTERCARGO NV

DE JAEGHER TOBACCO BVBA is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DE JAEGHER TOBACCO BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04211029052. Het bedrijf DE JAEGHER TOBACCO BVBA bevindt zich op het adres: Luchthavenln 23 1800 Vilvoorde. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 18568 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 217,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 860,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Gifts; Miscellaneous Products. Lijst met producten zijn Tobacco.
De hoofdactiviteit van DE JAEGHER TOBACCO BVBA is Metaalmijnen, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DE JAEGHER TOBACCO BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DE JAEGHER TOBACCO BVBA, openstaande posities, locatie van DE JAEGHER TOBACCO BVBA op de kaart.

DE JAEGHER TOBACCO BVBA is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is DE JAEGHER TOBACCO BVBA, company assigned to the tax number BE04211029052. The company DE JAEGHER TOBACCO BVBA is located at the address: Luchthavenln 23 1800 Vilvoorde. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 18568 employees work in this company. Capital - 217,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 860,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Gifts; Miscellaneous Products. List of products are Tobacco.
The main activity of DE JAEGHER TOBACCO BVBA is Metal Mining, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of DE JAEGHER TOBACCO BVBA is not available. You also can look at reviews of DE JAEGHER TOBACCO BVBA, open positions, location of DE JAEGHER TOBACCO BVBA on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over DE JAEGHER TOBACCO BVBA, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DE JAEGHER TOBACCO BVBA, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DE JAEGHER TOBACCO BVBA, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DE JAEGHER TOBACCO BVBA, employees, financial statistics.