Tuinstyl BVBA
Contactgegevens Tuinstyl BVBA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Tuinstyl BVBA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Tuinstyl BVBA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Arthur Boelstraat 71; 2990; Wuustwezel, België
Telefoon (phone): 03 663 59 64 (+32-03 663 59 64) 03 663 59 64 (+32-03 663 59 64)
Fax (fax): 03 663 59 64 (+32-03 663 59 64) 03 663 59 64 (+32-03 663 59 64)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Tuinstyl BVBA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Tuinstyl BVBA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Tuinstyl BVBA"? - Contact us!
We found such data of Tuinstyl BVBA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Tuinstyl BVBA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Tuinstyl BVBA
Products information Tuinstyl BVBA
Producten die in Tuinstyl BVBA zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Gardening and garden maintenance
Aanvulling soorten activiteiten voor Tuinstyl BVBA Addition kinds of activities for Tuinstyl BVBA
2812. Alkalieën en chloor | Alkalies and chlorine
01829902. Hydroponische gewassen, onder dekking gekweekt | Hydroponic crops, grown under cover
27410200. Atlas, kaart en gids uitgeven | Atlas, map, and guide publishing
27890202. Deckling boeken, kaarten of papier | Deckling books, cards, or paper
35440103. Sterfveren | Die springs
39420103. Dolls, behalve gevulde speelgoed dieren | Dolls, except stuffed toy animals
Werken bij Tuinstyl BVBA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Tuinstyl BVBA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Tuinstyl BVBA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Tuinstyl BVBA. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE - Containertransport (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je doet voornamelijk ritten binnen de Benelux. Meestal doe je dagritten maar er kunnen al eens overnachtingen aan te pas komen.
-
Magazijnier / receptie voeding (m/v) (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar een goede magazijnmedewerker (m/v) voor de receptie. - afdeling opstarten en afsluiten - stockbeheer: dagelijkse opvolging - zorgen voor orde en netheid frigo's, afdeling, werkomgeving en buitenomgeving - ingangskeuring groenten - controle van inkomende en uitgaande bestellingen - controle van kwaliteit en hygiëne - administratieve opvolging en registratie tijdens productie - organiseren van de werkplaats
-
chefkok (ZOMERGEM)
Regio: ZOMERGEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Sta je samen met je medewerkers/collega?s in voor het voorbereiden klaarmaken en serververen van verzorgende maaltijd aan de klanten en dit op een efficiënte manier. Draag je naast het geven van suggesties om de algemene werking van het restaurant te verbeteren ook bij tot een goede afwisseling van maaltijden: samenstellen van dagelijkse menu?s en keuze van speciale maaltijden. Bestaat je takenpakket uit het correct en zorgvuldig machines werktuigen en materiaal te gebruiken en het schoonmaken opruimen en onderhouden van de geldende voorschriften. Sta je in voor de voorraad en de aanvragen van bestellingen en geef je deze correct door aan de keukenchef en deze vervang je deze bij afwezigheid. Door zich continue bij te scholen en het bezoeken van vakbeurzen blijf je up-to-date!
-
Enthousiaste huishoudhulp te Deinze (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Waasmunster – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WAASMUNSTER)
Regio: WAASMUNSTER
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp 15u/week (KOERSEL)
Regio: KOERSEL
Bedrijf: Amby Koersel
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job en streef je naar erkenning en voldoening in je werk? Wij zijn op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde kandidaten.
-
Jobstudent verkoop kleding M/V (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: ADECCO DEINZE
Type: Studentenjob
Ben je student en heb je zin om een centje bij te verdienen in een hippe kledingzaak? Wij zoeken studenten, die graag in de verkoop willen werken. Je helpt met de leveringen en in de stock, je plooit en labelt de kledij. Je houdt de winkel en paskamers netjes en helpt de klanten waar nodig. Na verloop van tijd bedien je de klanten aan de kassa. Uiteraard doe je dit alles met een grote glimlach!
-
Contract Manager HVAC - Waregem (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: VINCI Facilities
Type: Vaste Job
Verantwoordelijk voor het beheer van een aantal klanten met een service of onderhoudscontract. Deze verantwoordelijkheid behelst de kwaliteit, het inzetten van de juiste ressources, de relatie, de organisatie en de financiële parameters van zijn portfolio. TAKEN Ondersteunt de Business Unit Manager bij het opstellen van het jaarlijks strategisch plan. Implementeert het HSEQ beleid op de werkvloer : gebruik DIF, incidentmeldingen, melden van onveilige situaties, opstellen en toepassen HSEQ-plan, audits, respect en controle van veiligheidsinstructies op de werkplek. Hij is verantwoordelijk voor de financiële resultaten van zijn portfolio. Hij volgt zijn omzet en Gross Margin op en zorgt voor de nodige groei. Hij bereidt de contractreviews voor en stelt oplossingen voor in geval van problemen. Hij zoekt steeds naar mogelijkheden om voortdurend te verbeteren. Hij implementeert de conclusies. Hij is verantwoordelijk voor de uitvoering van het technisch onderhoud op de installaties van de klanten. Hij is verantwoordelijk voor de opvolging van de wetgeving aangaande koeling, verwarming, elektriciteit, enz... en neemt nodige acties. Tevens moet hij doelstellingen maken i.v.m. trendanalyses en de opvolging ervan. Hij is verantwoordelijk voor een goede ratio aan spin off werkzaamheden t.o.v. zijn contractportfolio. Hij benadert zijn klanten commercieel en biedt voortdurend en proactief oplossingen aan. Is verantwoordelijk voor de goede organisatie en planning van zijn ressources i.f.v. zijn contractportfolio. Is verantwoordelijk voor een goed people-management, en zorgt voor motivatie en teamspirit in zijn ploeg. Is verantwoordelijk voor het onderhouden van goede relaties met zijn klanten : communicatie en rapportering Overzicht behouden : delegeren en analyseren, controleren. Verantwoordelijk voor het veiligheidsonthaal op de eerste werkdag van de nieuwe werknemers en interims. PROFIEL Opleiding : Master in Electromechanica – optie klimatisatie. Ervaring : relevante ervaring van 5 à 10 jaar in een technisch omgeving, liefst in een onderhoudsafdeling Technische vaardigheden : multi technisch en algemeen brede kennis van technologie/nieuwe technologie, Excel – Word – PowerPoint. Feeling voor juridische aspecten., stipt kunnen werken/goede organisatie, stressbestendig zijn. AANBOD VINCI Energies biedt u een professionele omgeving waar u de mogelijkheid krijgt om een heel interessant werk te leveren en verder te bouwen aan uw carrière. Tevens biedt VINCI Energies u een attractief loon met voordelige extralegale voordelen, zoals : Groepsverzekering + overlijdensverzekering en invaliditeitsverzekering. Gratis hospitalisatieverzekering. Arbeidsduurvermindering : 12 dagen bijkomend betaald verlof per jaar (vrij op te nemen – geen sluitingsperiode). Carrièremogelijkheden en opleidingsplan. Maaltijdcheques. Bonusplan. Firmawagen.
-
Java Quality Assurance Engineer (SINT-GILLIS)
Regio: SINT-GILLIS
Bedrijf: Smals
Type: Vaste Job
Het Service Introduction Center (SIC) bewaakt de technische kwaliteit van de bij Smals ontwikkelde softwaretoepassingen. In het bijzonder valideert het team de performantie en stabiliteit van de toepassingen alvorens ze in productie worden genomen. Het team voert ook opdrachten uit als reviews van de architectuur, analyse van incidenten in de productieomgeving, begeleiding bij projecten, technische opleidingen voor de teams, en ontwikkelen van ondersteunende tools. Als Java Quality Assurance Engineer bepaal je mee de nodige testen en testomgeving om eventuele problemen met de performantie en/of de stabiliteit van complexe toepassingen snel op te sporen. Je implementeert de testen aan de hand van tools als JMeter of Gatling. Als er mock services of bijkomende tooling nodig zijn ontwikkel je die ook. Je analyseert de resultaten kritisch en met oog voor detail. Bij eventuele problemen, vastgesteld tijdens de testen of in productie, doe je bijkomend onderzoek naar de oorzaak en werk je samen met de betrokken teams om het probleem op te lossen. Je rapporteert mondeling en schriftelijk over de testresultaten en vaststellingen. Afhankelijk van je eigen capaciteiten en interesses krijg je ook de mogelijkheid om mee te ontwikkelen aan de interne tools van het SIC.
-
Teamleader (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Teamleader palletlijnen Voor onze klant te Malle zijn we op zoek naar een teamleader palletlijnen; Je staat in voor het dagdagelijkse productieproces aan je lijn, hierin stuur je een 5-tal vaste productiemedewerkers aan, waarbij er wordt gewerkt in een dag of 2-ploegenstelser; Je ondersteunt de operations manager in het vertalen van het beleid naar de werkvloer en het uitdragen van de doelstellingen. Je neemt hierbij een trekkersrol op ; Je volgt de productieresultaten op en neemt actie waar nodig; Je waarborgt productiekwaliteit; Je monitort het productie apparaat en schakelt de onderhoudsafdeling in wanneer nodig waarbij veiligheid je eerste prioriteit is;
-
Trainer Engels (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: ELOHIM LANGUAGE SERVICES
Type: Zelfstandige activiteit
Gepassioneerd in het bijbrengen van zakelijke taal aan bedrijfsmensen ? Dynamische en creatieve aanpak in het coachen/lesgeven ? cursisten zijn volwassenen, kaderleden, bedienden.
-
instituteur primaire (FRASNES-LEZ-ANVAING)
Regio: FRASNES-LEZ-ANVAING
Bedrijf: ADMINISTRATION COMMUNALE
Type: Werfreserve
voor onze immersieschool (50% frans-50% engels) te Saint-Sauveur.
Zoek naar antwoorden van Tuinstyl BVBA in sociale netwerken
Look for responds of Tuinstyl BVBA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Tuinstyl BVBA. Laat een reactie achter voor Tuinstyl BVBA. Tuinstyl BVBA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Tuinstyl BVBA. Leave a respond for Tuinstyl BVBA. Tuinstyl BVBA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Tuinstyl BVBA op de google maps. Adres en contacten Tuinstyl BVBA Location of Tuinstyl BVBA on the google maps. Address and contacts of Tuinstyl BVBA
Andere gerelateerde bedrijven als come Tuinstyl BVBA Tuinstyl BVBA: MORRIS ALEX | MARINA VANDECAUTER | HOUTTEQUIET | SAFETIMO | NULENS
Other related companies as Tuinstyl BVBA: MORRIS ALEX | MARINA VANDECAUTER | HOUTTEQUIET | SAFETIMO | NULENS
Tuinstyl BVBA is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Tuinstyl BVBA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01078826904. Het bedrijf Tuinstyl BVBA bevindt zich op het adres: Arthur Boelstraat 71; 2990; Wuustwezel. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 236,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 201,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Gardening and garden maintenance. Producten gemaakt in Tuinstyl BVBA zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Tuinstyl BVBA is Diversen Detailhandel, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Tuinstyl BVBA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Tuinstyl BVBA, openstaande posities, locatie van Tuinstyl BVBA op de kaart.
Tuinstyl BVBA is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is Tuinstyl BVBA, company assigned to the tax number BE01078826904. The company Tuinstyl BVBA is located at the address: Arthur Boelstraat 71; 2990; Wuustwezel. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 236,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 201,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Gardening and garden maintenance. Products created in Tuinstyl BVBA were not found.
The main activity of Tuinstyl BVBA is Miscellaneous Retail, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Tuinstyl BVBA is not available. You also can look at reviews of Tuinstyl BVBA, open positions, location of Tuinstyl BVBA on the map.
