De Muynck T
Contactgegevens De Muynck T: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Muynck T: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Muynck T
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Pierlalaweg 1; 9910; Knesselare (Ursel), België
Telefoon (phone): 09 375 09 79 (+32-09 375 09 79) 09 375 09 79 (+32-09 375 09 79)
Fax (fax): +32 (2) 565-69-51 +32 (2) 565-69-51
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Muynck T: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Muynck T"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Muynck T"? - Contact us!
We found such data of De Muynck T, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Muynck T. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Muynck T
Products information De Muynck T
Producten die in De Muynck T zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Gardening and garden maintenance
Aanvulling soorten activiteiten voor De Muynck T Addition kinds of activities for De Muynck T
346600. Kroon en sluitingen | Crowns and closures
01610400. Sla en bladgroenteboerderijen | Lettuce and leaf vegetable farms
10810100. Metaal mijnen exploratie en ontwikkeling diensten | Metal mining exploration and development services
22111109. Friezette, katoen | Friezette, cotton
35450102. Comparatoren (precisie gereedschappen van machinisten) | Comparators (machinists' precision tools)
79979904. Landclub, lidmaatschap | Country club, membership
87110200. Industriële ingenieurs | Industrial engineers
Werken bij De Muynck T: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Muynck T: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Muynck T. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Muynck T. Looking for open vacancies in other companies
-
Heftruckchauffeur - Tijdelijke lange opdracht (OEVEL)
Regio: OEVEL
Bedrijf: Start People Herentals
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De parkwachter zorgt ervoor dat dat de bedrijfsmiddelen tijdig inzetbaar en klaargelegd zijn zodat de geplande werkzaamheden tijdig uitgevoerd kunnen worden. - Klaarzetten van het gevraagde materiaal om mee naar de werf te nemen. - Controleren van de staat en keuring van in-en uitgaande materialen. - Communiceren over het niet-inzetbaar materiaal aan operations en proactief meezoeken naar oplossingen - Uitvoeren van werkzaamheden aan allerhande soorten slangen. - Onderhouden van de interne hallen en het terrein buiten.
-
Inpak- en ompakmedewerker m/v (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: Start People
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar inpak- en ompakmedewerkers. Hierbij sta je in voor o.a. het inpakken van goederen per aantal en/of per maat, het aanbrengen van labels, het controleren van barcodes, kwaliteitscontrole,... .
-
Gemotiveerde arbeider wegenbouw (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Diest zijn we op zoek naar een gemotiveerde handlanger wegenbouw. Je komt terecht in een jonge, groeiende firma met een familiale werksfeer! Je staat in voor volgende taken: straten opbreken riolering leggen bestrating terugleggen funderingen plaatsen koffers maken klinkers leggen & borduren plaatsen De firma doet verkavelingen, parkings aanleggen, openbare aanbestedingen, ....
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Eksaarde – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (EKSAARDE)
Regio: EKSAARDE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Huishoudhulp regio Putte (HEIST-OP-DEN-BERG)
Regio: HEIST-OP-DEN-BERG
Bedrijf: T-INTERIM HEIST-OP-DEN-BERG
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp doe jij huishoudelijke taken bij onze klanten thuis. Deze taken zijn voornamelijk poetsen van de woning en kunnen ook aangevuld worden met wassen, strijken, bereiden van maaltijden en boodschappen doen.
-
Huishoudhulp/Poetshulp Wortel (HOOGSTRATEN)
Regio: HOOGSTRATEN
Bedrijf: PUUUR HOOGSTRATEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dicht bij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dicht bij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,... Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema's. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra's Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap,... Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen ... Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Jobstudent Buurtslagers Delhaize Overmere (OVERMERE)
Regio: OVERMERE
Bedrijf: Meat&More
Type: Studentenjob
Functieomschrijving Je helpt in het slagersatelier met de bereiding van vleesproducten en schotels. Je staat in voor de verpakking van vers bereide gerechten en je etaleert ze meteen in de koeltoonbank. Je reinigt jouw werkruimte volgende de geldende regels. Met vragen kunnen onze klanten ook bij jou terecht.
-
STUDENT AFWASSER WEEKEND (M/V) (MAARKEDAL)
Regio: MAARKEDAL
Bedrijf: Synergie Oudenaarde Interim
Type: Studentenjob
We zijn op zoek naar een student die in e.en bloeiende horecazaak kan inspringen aan de afwas. Je zal als vaste student worden ingezet en twee dagen per weekend werken. Dit kan op zowel donderdagavond, vrijdagavond, zaterdag als zondag
-
Koeltechnieker (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: FIEUW KOELTECHNIEK
Type: Vaste Job
We zijn dringend op zoek naar een gemotiveerde koeltechnieker. Als koeltechnieker kom je ter plaatse om de aansluiting te doen. Voor meer informatie, http://www.fieuw.be/
-
chauffeurs B (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: HYK
Type: Vaste Job
koerier van pakketten
-
Service Desk Engineer (ZAVENTEM)
Regio: ZAVENTEM
Bedrijf: Talentus Vilvoorde
Type: Vaste Job
De Service Desk Engineer speelt een centrale rol binnen onze Customer Operations-afdeling. Het is het hart van het bedrijf dat ervoor zorgt dat een klant geholpen wordt. Je bent voor klanten en technische partners het eerste aanspreekpunt m.b.t. ondersteuning van onze telecomdiensten en je analyseert in die hoedanigheid elke klantvraag op een efficiënte manier. Je stelt je adviserend en ondersteunend op en zorgt voor een nauwkeurige registratie en afhandeling van elk dossier. Je ziet het als een uitdaging om op een efficiënte manier alle gemelde problemen op te lossen binnen de vooropgestelde SLA en je escaleert niet-opgeloste problemen binnen de vooropgestelde termijn naar de Service Desk Manager en rapporteert aan de Head of Service Support. Je communiceert nauwkeurig de vooruitgang van lopende dossiers naar klanten en partners. Je documenteert je acties in onze incident tools. Wij laten je in deze rol constant evolueren en zullen de nodige technische trainingen en opleiding voorzien om van jou een netwerk engineer te maken met oog voor detail en zin voor klantgerichtheid en efficiëntie. Bedrijfsprofiel: Deze firma biedt een cloud interactie platform aan dat bedrijven in de mogelijkheid stelt om efficiënter, zorgeloos en aan een lagere kost te communiceren – van op elke plaats met elk toestel. Door het begrijpen van en luisteren naar de behoeften van onze klanten, kunnen we eenvoudige en schaalbare oplossingen en tools aanbieden. Optimaal beveiligd, vloeien hierbij telecom en IT naadloos in elkaar, zodat onze klanten voorbereid zijn op de digitale uitdagingen van morgen.
-
Logopedist(e) (HULSTE)
Regio: HULSTE
Bedrijf: LOGOPEDIE EMILIE CIERS
Type: Zelfstandige activiteit
Ik ben op zoek naar een gemotiveerde, toffe collega om mijn praktijk te versterken, maar ook om mijn leerlingen over te nemen tijdens mijn zwangerschapsverlof vanaf de kerstvakantie tot de krokusvakantie, de exacte data zijn nog te bepalen (ook in onderling overleg). Je werkt op zelfstandige basis met kleuters, kinderen en jongvolwassenen. De therapie gaat door in de praktijk te Hulste, aan huis of op school tijdens daguren (voorschools, over de middag en naschools).Vooraf is er de mogelijkheid om alle leerlingen mee te volgen.
Zoek naar antwoorden van De Muynck T in sociale netwerken
Look for responds of De Muynck T in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Muynck T. Laat een reactie achter voor De Muynck T. De Muynck T bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Muynck T. Leave a respond for De Muynck T. De Muynck T on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Muynck T op de google maps. Adres en contacten De Muynck T Location of De Muynck T on the google maps. Address and contacts of De Muynck T
Andere gerelateerde bedrijven als come De Muynck T De Muynck T: PARK MADOU | AUTIGONE | Dionkre F | FEBO | MATH RIZK
Other related companies as De Muynck T: PARK MADOU | AUTIGONE | Dionkre F | FEBO | MATH RIZK
De Muynck T is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Muynck T, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04479370117. Het bedrijf De Muynck T bevindt zich op het adres: Pierlalaweg 1; 9910; Knesselare (Ursel). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 560,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 759,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Gardening and garden maintenance. Producten gemaakt in De Muynck T zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Muynck T is Landbouwproductie - Gewassen, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Muynck T is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Muynck T, openstaande posities, locatie van De Muynck T op de kaart.
De Muynck T is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Muynck T, company assigned to the tax number BE04479370117. The company De Muynck T is located at the address: Pierlalaweg 1; 9910; Knesselare (Ursel). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 560,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 759,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Gardening and garden maintenance. Products created in De Muynck T were not found.
The main activity of De Muynck T is Agricultural Production - Crops, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of De Muynck T is not available. You also can look at reviews of De Muynck T, open positions, location of De Muynck T on the map.
