Buisson Ardent (Le)

Particuliere bedrijvenLidmaatschapsorganisaties • Buisson Ardent (Le)
Private companiesMembership Organizations • Buisson Ardent (Le)

Contactgegevens Buisson Ardent (Le): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Buisson Ardent (Le): address, phone, fax, email, website, opening hours

Buisson Ardent (Le)

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Rue Vallée Bailly 50; 1420; Braine l'Alleud (Braine-l'Alleud), België

Telefoon (phone): 02 387 00 26 (+32-02 387 00 26) 02 387 00 26 (+32-02 387 00 26)

Fax (fax): +32 (11) 595-24-89 +32 (11) 595-24-89

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Buisson Ardent (Le): n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Buisson Ardent (Le)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Buisson Ardent (Le)"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van Buisson Ardent (Le), België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen Buisson Ardent (Le). Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of Buisson Ardent (Le), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Buisson Ardent (Le). Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti Buisson Ardent (Le)
Products information Buisson Ardent (Le)

BTW identificatienummer (tax): BE08901916503
Ondernemingsnummer: 9098297119
Hoofdstad (capital): 875,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Meer dan 404,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2002

Producten die in Buisson Ardent (Le) zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Gardening and garden maintenance

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor Buisson Ardent (Le)
(Get full report from official database of BE for Buisson Ardent (Le))

Aanvulling soorten activiteiten voor Buisson Ardent (Le)
Addition kinds of activities for Buisson Ardent (Le)

603699. Spaarinstellingen, behalve federale, nec | Savings institutions, except federal, nec
20130101. Rundvleesstoofpot, uit gekocht vlees | Beef stew, from purchased meat
24529901. Geodesische koepels, geprefabriceerd, hout | Geodesic domes, prefabricated, wood
33121004. Blik | Tinplate
38269903. Chronoscopes | Chronoscopes
51699900. Chemische producten en verwante producten, nec, nec | Chemicals and allied products, nec, nec
75210000. Auto parkeren | Automobile parking
89990501. Cloud zaaien | Cloud seeding
96319907. Public utility commissie, overheid | Public utility commission, government

Werken bij Buisson Ardent (Le): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Buisson Ardent (Le): vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Buisson Ardent (Le). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Buisson Ardent (Le). Looking for open vacancies in other companies

  • Baanharde wegenwerker (TURNHOUT)

    Regio: TURNHOUT

    Bedrijf: ASAP Kempen Construct

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je plaatst: - Boordstenen - Rioleringen - Straatkolken - Funderingen - ...

  • Orderpicker m/v vaste nacht bij Estée Lauder in Oevel (OEVEL)

    Regio: OEVEL

    Bedrijf: Start People Geel

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Estée Lauder zoekt orderpickers: Altijd al in de cosmetische sector willen werken? Kies dan zeker voor een job bij ESTEE LAUDER !! Je staat in voor: Het klaarmaken van bestellingen De pakketten van de juiste labels voorzien Het verzendklaar maken van de pakketten Het ordelijk en net verpakken van de producten Werken met verschillende computersystemen en scanners Het sorteren van afval- en restproducten Je bent stressbestendig Het product labelen naar wens van de klant Nauwkeurig en zorgvuldig werken is een must Je werkt steeds veilig en helpt collega's veilig te werken Wat houdt het sollicitatietraject precies in? 1. Allereerst stellen we in de pre-screening enkele vragen om te weten te komen of je voldoet aan de basisvoorwaarden voor een job bij Estée Lauder. 2. Daarna doorloop je een e-learning waarin je informatie krijgt over Estee Lauder en jouw toekomstige job. Neem deze aandachtig door, want nadat je deze presentatie hebt doorlopen, vragen we jou om meerkeuzevragen te beantwoorden. 3. Na een positieve e-learning zal je een e-testing doorlopen waar praktische vragen worden gesteld inzake je tewerkstelling bij Estée Lauder. Na het positief doorlopen van deze stappen kan je jezelf inplannen voor een infosessie op het inhouse kantoor van Estee Lauder. Tijdens dit gesprek krijg je nog meer informatie over Estee Lauder en peilen we naar jouw motivatie.

  • Kwaliteitscontroleur - Textiel (ZELE)

    Regio: ZELE

    Bedrijf: VIO-Interim

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Na een interne opleiding van 3 - 4 weken in dagploeg, word je tewerkgesteld in 2 ploegen.   Je bent verantwoordelijk voor het nemen van stalen volgens de vooropgestelde procedures. Vervolgens worden deze stalen ook uitgebreid getest en opgevolgd. Alle informatie wordt ingeput in het bedrijfssysteem. Bedrijfsprofiel: Voor een internationaal bedrijf in volle groei, zoeken wij momenteel extra mensen op lange termijn!

  • PRODUCTIEMEDEWERKER (m/v) (ICHTEGEM)

    Regio: ICHTEGEM

    Bedrijf: Absolute@Work bvba

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een voedingsverwerkend bedrijf zijn we op zoek naar een productiemedewerker. U helpt mee in het productieproces. U volgt dit digitaal mee en springt indien nodig. Een interne opleiding wordt voorzien. U werkt in ploegensysteem

  • Bediende orderinput (ZULTE)

    Regio: ZULTE

    Bedrijf: Konvert Interim Deinze

    Type: Studentenjob

    Voor een bedrijf in Zulte zijn wij op zoek naar een administratief bediende orderinput. Jouw voornaamste taak bestaat er uit om de bestellingen (die via mail binnen komen) in te geven in het interne systeem.

  • STUDENTEN 13/09 BELLEGEM (BELLEGEM)

    Regio: BELLEGEM

    Bedrijf: FORUM JOBS KORTRIJK

    Type: Studentenjob

    Forum Jobs gaat op zoek naar 3 studenten voor het opzetten van tenten in Bellegem. Wanneer: donderdag 13/09 8u30-13u

  • Jobstudent winkelmedewerker (TORHOUT)

    Regio: TORHOUT

    Bedrijf: Carrefour DON BOSCO

    Type: Studentenjob

    Op zaterdag (halve of volledige dag) helpt u mee aan de kassa, aan het vers of in de winkel.

  • BAKKERSHULP (weekendwerk) (MECHELEN)

    Regio: MECHELEN

    Bedrijf: BAKKERIJ OPSINJOOR

    Type: Studentenjob

    Je helpt de bakker bij het afwerken van koffiekoeken, patisserie en bij het verpakken van sandwiches. Je werkt tijdens de nacht van vrijdag op zaterdag. Je begint rond middernacht te werken tot ongeveer 6 uur 's morgens.

  • Hoofd bewonerszorg (RANST)

    Regio: RANST

    Bedrijf: Care Talents Antwerpen

    Type: Vaste Job

    Als Hoofd Bewonerszorg: - Waak je over de kwalitatieve zorg die het zorgteam biedt - Bewaak je de efficientie werken van je zorgteam - Stel je het budget op voor je afdelingen en volg je dit op - Ben je de brug tussen directie en mederwerkers .... Bedrijfsprofiel: Onze klant, een woonzorgcentrum regio Ranst, is op zoek naar een Head Care met de nodige portie ondernemingszin. 

  • Projectleider (DRONGEN)

    Regio: DRONGEN

    Bedrijf: Talentus Gent

    Type: Vaste Job

    Je bent verantwoordelijk voor:  het totale bouwproject tot en met de definitieve oplevering. het behartigen van de belangen van de klanten tijdens het ganse bouwproject zodat je het dossier volgens de wensen van de klanten kan opvolgen. de opmaak van het uitvoeringsdossier en je controleert regelmatig de stand van zaken op de werf. het afleveren van een kwalitatief hoogstaand product naar volle tevredenheid van de klanten, zowel technisch als commercieel. het tijdig en deskundig adviseren van de klanten in al zijn bouw gerelateerde vragen. het aanstellen van de juiste onderaannemers, je voert werfcontroles uit, doet werfvergaderingen met de klant, je bewaakt de planning en stuurt bij waar nodig. het administratieve en financiële luik van het project.

  • Installateur sanitair Regio Charleroi (Regio Charleroi)

    Regio: Regio Charleroi

    Bedrijf: UW RECHTERHAND

    Type: Zelfstandige activiteit

    Renovatiegroep Uw Rechterhand zoekt in uw regio een installateur sanitair die ons team als zelfstandige wilt komen versterken. Dit kan partime of fulltime. Sinds 2012 biedt Gamma België hun klanten een unieke montageservice aan in hun huis-aan-huis-folders, in de 85 winkels en online. Renovatiegroep Uw Rechterhand wordt door Gamma bouwmarkten aanbevolen als montageservice en wij plaatsen voor hun klanten allerlei producten zoals badmeubels, sanitair etc. Kortom, zeer afwisselend, uitdagend en verantwoordelijk werk in een straal van 30 km vanaf uw woonplaats.

  • Heftruckchauffeur dag- en nachtwerk (werfreserve) (Regio Oostende)

    Regio: Regio Oostende

    Bedrijf: ASAP.be

    Type: Werfreserve

    Afhankelijk van de afdeling staat u in voor het laden en lossen van vrachtwagens en / of voor orderpicking.

Zoek naar antwoorden van Buisson Ardent (Le) in sociale netwerken
Look for responds of Buisson Ardent (Le) in social networks

Lees alle opmerkingen voor Buisson Ardent (Le). Laat een reactie achter voor Buisson Ardent (Le). Buisson Ardent (Le) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Buisson Ardent (Le). Leave a respond for Buisson Ardent (Le). Buisson Ardent (Le) on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie Buisson Ardent (Le) op de google maps. Adres en contacten Buisson Ardent (Le)
Location of Buisson Ardent (Le) on the google maps. Address and contacts of Buisson Ardent (Le)

Andere gerelateerde bedrijven als come Buisson Ardent (Le) Buisson Ardent (Le): T.C. COURT-ST.-ETIENNE | C.D.S. | Londoz-Wietkin | LUC LUYTEN | Moerenhout M

Other related companies as Buisson Ardent (Le): T.C. COURT-ST.-ETIENNE | C.D.S. | Londoz-Wietkin | LUC LUYTEN | Moerenhout M

Buisson Ardent (Le) is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Buisson Ardent (Le), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08901916503. Het bedrijf Buisson Ardent (Le) bevindt zich op het adres: Rue Vallée Bailly 50; 1420; Braine l'Alleud (Braine-l'Alleud). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 875,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 404,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Gardening and garden maintenance. Producten gemaakt in Buisson Ardent (Le) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Buisson Ardent (Le) is Lidmaatschapsorganisaties, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Buisson Ardent (Le) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Buisson Ardent (Le), openstaande posities, locatie van Buisson Ardent (Le) op de kaart.

Buisson Ardent (Le) is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is Buisson Ardent (Le), company assigned to the tax number BE08901916503. The company Buisson Ardent (Le) is located at the address: Rue Vallée Bailly 50; 1420; Braine l'Alleud (Braine-l'Alleud). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 875,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 404,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Gardening and garden maintenance. Products created in Buisson Ardent (Le) were not found.
The main activity of Buisson Ardent (Le) is Membership Organizations, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Buisson Ardent (Le) is not available. You also can look at reviews of Buisson Ardent (Le), open positions, location of Buisson Ardent (Le) on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over Buisson Ardent (Le), N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf Buisson Ardent (Le), medewerkers, financiële statistieken. We found such information about Buisson Ardent (Le), N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company Buisson Ardent (Le), employees, financial statistics.