Mohamadi J
Contactgegevens Mohamadi J: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Mohamadi J: address, phone, fax, email, website, opening hours
Mohamadi J
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue Delaunoy 165; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean), België
Telefoon (phone): 02 411 78 38 (+32-02 411 78 38) 02 411 78 38 (+32-02 411 78 38)
Fax (fax): +32 (56) 650-60-58 +32 (56) 650-60-58
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Mohamadi J: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Mohamadi J"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Mohamadi J"? - Contact us!
We found such data of Mohamadi J, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Mohamadi J. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Mohamadi J
Products information Mohamadi J
Producten die in Mohamadi J zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Garages
Aanvulling soorten activiteiten voor Mohamadi J Addition kinds of activities for Mohamadi J
3944. Spellen, speelgoed en voertuigen van kinderen | Games, toys, and children's vehicles
07419902. Dierenarts, vee | Veterinarian, livestock
20230104. Powdered baby formule | Powdered baby formula
24990505. Tegels, kurk | Tiles, cork
26560301. Kartons, melk: gemaakt van aangekocht materiaal | Cartons, milk: made from purchased material
28229909. Polyethyleen, Chloorsulfonaat, Hypalon | Polyethylene, chlorosulfonated, hypalon
32729903. Baanmaterialen, prefab beton | Paving materials, prefabricated concrete
87120102. Huisontwerper | House designer
Werken bij Mohamadi J: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Mohamadi J: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Mohamadi J. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Mohamadi J. Looking for open vacancies in other companies
-
Orderpicker 2 ploegen Grimbergen (GRIMBERGEN)
Regio: GRIMBERGEN
Bedrijf: Synergie Vilvoorde Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant die gespecialiseerd is in het ontwerpen en bouwen van zware machines voor de weg- water en mijnbouw, zijn we op zoek naar gemotiveerde magazijniers. Het bedrijf is gelegen in Grimbergen en is volop op zoek naar orderpickers om in 2 ploegen te werken.
-
Kantoorverantwoordelijke (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een boekhoudkantoor in Oudenaarde zijn we op zoek naar een office manager Je staat in voor de coördinatie van de werking binnen het boekhoudkantoor Je staat in voor agendabeheer, websitebeheer, mailings, telefonie, digitaal archief Je staat in contact met het ondernemingsloket Daarnaast ook basiswerk boekhouden: input van gegevens en btw-aangifte Je staat in voor alle taken met betrekking tot de werking van het kantoor en gaat deze optimaliseren
-
chauffeur C - Namiddag (SINT-LIEVENS-HOUTEM)
Regio: SINT-LIEVENS-HOUTEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant is een transportbedrijf met de specialisatie in het vervoer van eigen geproduceerde dierlijke vetten voor menselijke voeding. Deze vetten werden destijds vooral gebruikt als bakkerij- en frituurvetten. Je zal instaan voor het vervoer van goederen van 14.00 tot 02.00. Vertrek met volle vracht naar Noord Frankrijk en in het terugkomen nog ophaling van producten bij 2 a 3 klanten.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Herk-de-Stad (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Werkvoorbereider met IT-achtergrond - Regio Deinze (Regio Aalter-Deinze)
Regio: Regio Aalter-Deinze
Bedrijf: HARVEY NASH
Type: Vaste Job
Affiniteit voor de Bouwsector? En meer specifiek de niche 'Afwerking'? Dan kan je maar beter meteen solliciteren om deel uit te maken van één van de beste teams in Vlaanderen. Lees hier meer over ons aanbod: Je werkt graag ondersteunend in de bouw, waar je instaat voor de voorbereiding van meerdere projecten. Je hebt een voeling voor IT en vormt een team met het tekenbureau. Op deze manier bereid je de productie voor op administratief vlak en sta je in voor de opvolging van de productieactiviteiten van verschillende projecten. Daarnaast sta je ook in voor de opmaak van orders voor inkoop, productie en logistiek en maak je materiaalstaten op. Je geeft technisch advies aan de klant. De firma werkt met een extern tekenbureau en de werkvoorbereider moet alle plannen analyseren en voorbereiden, ... Kortom, je regelt alles i.v.m. de werven van binnenuit. Om de functie optimaal te kunnen uitvoeren krijg je de nodige interne en externe opleidingen en doorgroeimogelijkheden.
-
Medewerker verkoop groenten en fruit (BRASSCHAAT)
Regio: BRASSCHAAT
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Voor onze klant te Brasschaat zijn we dringend op zoek naar 2 verkoopsters Verkopen van groenten en fruit Onderhoud winkel Bedienen kassa Mensen onthalen en verder helpen
-
Category Buyer - Indirect & Facility Services - Benelux - 38u (ELSENE)
Regio: ELSENE
Bedrijf: NV Sodexo Belgium SA
Type: Vaste Job
Als Category Buyer Indirect & Facility Services ben je verantwoordelijk voor het prospecteren, selecteren, contracteren en opvolgen van dienstenoplossingen die beantwoorden aan de verwachtingen van onze (interne) klanten. Vanuit een sterke supply management kennis en binnen het kader van onze bedrijfsstrategie bied je ondersteuning aan de interne departementen HR, IT en operationele teams die op de sites van onze klanten werken. De functie van Category Buyer omvat volgende taken: Je beheert binnen het domein van Indirect Services de categorieën : HR (temp. Labour, consulting, arbodienstverlening) en IS&T (IT & Telecom) voor de Regio binnen de kaders van de strategie van de groep en de regio. Je optimaliseert de waarde en risico's van de categorie(ën) in de supply chain (keten). In je portefeuille vallen ook enkele nader te bepalen (binnen het team af te stemmen) categorieën binnen het domein soft services. Je verzorgt inkooptrajecten en bijhorende administratie waaronder o.a. het ontwikkelen van de inkoopstrategie, adviseren van de inschrijverslijst, accreditatie van leveranciers, het aanvragen, analyseren en onderhandelen over de voorwaarden van de offerten en het opstellen/verdedigen van een gunningsadvies aan de stakeholders / interne klant en het opstellen van de inkoopcontracten. Je zorgt ervoor dat de categorie (strategie) tevens optimaal beantwoordt aan de behoeften van het Platform en de Segmenten met het oog op groei van omzet en marge, en een optimale dienstverlening ondersteunt aan de interne en externe klant en de consument (verbeteren van de Quality Of Life). Hiertoe wordt transparant en constructief samengewerkt met leveranciers, alle andere afdelingen in de regio en met de (internationale) Supply Management community. Je garandeert de continuïteit van diensten/producten aan Sodexo en haar klanten (de segmenten/accounts) tegen optimale condities: maximale kosten efficiëntie (minimale TCO) en minimaal risico. Je legt de inkoopafspraken (back-2-back) contractueel vast. Je registreert/kapitaliseert innovaties uit de markt en fungeert als inkoopadviseur Je voert tijdige en correcte (financiële) rapporteringen uit over de voortgang van je werkzaamheden en de behaalde resultaten ten opzichte van je doelstellingen Je draagt actief bij tot het verfijnen van databases en benchmarking, per categorie van diensten Je analyseert periodiek de performance van je (belangrijkste) leveranciers in overleg met de sites. Je zorgt dat de afgesproken acties/verbeterplannen worden verzekerd. Je ondersteunt de siteteams bij het oplossen van escalaties met de geregistreerde leveranciers (klachten, geschillen, facturen, enz.) Je geeft ondersteuning met betrekking tot rapportages, inkoopdata analyses en (adhoc) afdelingsprojecten
-
iT Installateur Satellietcommunicatie (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: WaW
Type: Vaste Job
Als installateur satellietcommunicatie lever je technische assistentie aan de eindgebruikers en partner netwerken : Je contacteert de lokale scheepsagent om te informeren wanneer het schip waarop de installatie dient te gebeuren in de haven arriveert Aan boord voer je de online installaties uit volgens vooraf bepaalde procedures. Je checkt nadien de werking ervan. Je levert oplossingen voor alle zaken die VSAT / TVRO / IT / Telecom / CCTV gerelateerd zijn Je leidt de eindgebruikers op Je rapporteert de uitgevoerde werken Je assisteert de interne teams bij technische issues en/of vragen
-
FREELANCE ASSESSOR (BE768365) (SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE)
Regio: SINT-LAMBRECHTS-WOLUWE
Bedrijf: Hudson Belgium nv/sa
Type: Zelfstandige activiteit
“Als freelancer krijg ik bij Hudson de kans om mee te werken aan boeiende projecten bij diverse klanten, steeds gesteund door het professionele Hudson team en onze unieke Hudson HR-tools.” WORD JIJ EEN HUDSON FREELANCE ASSESSOR? ZIN IN EEN LAT-RELATIE? Hudson is een HR-adviesbureau met meer dan 35 jaar ervaring én de onbetwiste marktleider.
-
Beautyconsulent(e) - Teamleader Bijberoep/Hoofdberoep. (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Health&Beauty for you - H&B4U
Type: Zelfstandige activiteit
Je hebt een hart voor alles wat met cosmetica, verzorging en gezondheid te maken heeft? Dan is dit je droomjob! De jobinhoud is heel divers: workshops geven, workshops boeken, losse verkopen, 1 op 1 behandelingen op verplaatsing, beurzen, social media marketing, ... voor ieder wat wils en op uw maat! Wij zorgen voor persoonlijke begeleiding en gratis opleidingen, wij begeleiden je naar het gewenste niveau op onze carriereladder. Iedereen krijgt de kans om te promoveren mits het volgen van de nodige opleidingen. Je helpt je klanten grote besparingen te doen op hun aankopen en met jouw persoonlijk advies zorg je er voor dat ze er stralend uit zien. Ook de mogelijkheid om van thuis uit te werken. Belangrijk is dat je zelf kan bepalen in welke regio je werkt. Interesse in een andere regio? Contacteer ons! Uw succes is ons doel!
-
BIJVERDIENSTE Verpleegkundige (Roeselare/Izegem) - Zelfstandige basis (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Voor onze klanten, ziekenhuizen regio Roeselare - Izegem, zoeken wij verpleeg- en zorgkundigen om bij te werken. Heb jij een vaste job maar heb je wel nog een aantal dagen over om bij te werken? Of ben je nog volop aan het solliciteren maar wil je intussen ook al werkervaring opdoen? Dan is dit misschien wel iets voor jou! Je kan volledig zelf kiezen op welke dagen je beschikbaar bent om te werken en welke shiften voor jou haalbaar zijn. Stuur ons je cv door en we nemen snel contact met je op zodat je in onze pool terechtkomt! X-Care is een uitzendkantoor met een focus op de zorgsector. Kleinschaligheid en een persoonlijke aanpak zijn onze troeven.
-
Zelfstandig verpleegkundigen (HEVER)
Regio: HEVER
Bedrijf: ONAFHANKELIJKE THUISZORG VERENIGINGEN
Type: Zelfstandige activiteit
Wegens uitbreiding van onze activiteit zoekt OTV HOME CARE verpleegkundigen die op zelfstandige basis kunnen werken in de thuisverpleging (voltijds/deeltijds)
Zoek naar antwoorden van Mohamadi J in sociale netwerken
Look for responds of Mohamadi J in social networks
Lees alle opmerkingen voor Mohamadi J. Laat een reactie achter voor Mohamadi J. Mohamadi J bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Mohamadi J. Leave a respond for Mohamadi J. Mohamadi J on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Mohamadi J op de google maps. Adres en contacten Mohamadi J Location of Mohamadi J on the google maps. Address and contacts of Mohamadi J
Andere gerelateerde bedrijven als come Mohamadi J Mohamadi J: LEONIDAS | LE CHتNE MADAME SPRL | CHRISTOPHE AMAND | Altitude 500 SA | NAMUR KREDIETVERZEKER.
Other related companies as Mohamadi J: LEONIDAS | LE CHتNE MADAME SPRL | CHRISTOPHE AMAND | Altitude 500 SA | NAMUR KREDIETVERZEKER.
Mohamadi J is een bedrijf dat 2006 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Mohamadi J, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04283264160. Het bedrijf Mohamadi J bevindt zich op het adres: Rue Delaunoy 165; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 601,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 124,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Garages. Producten gemaakt in Mohamadi J zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Mohamadi J is Onroerend goed, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Mohamadi J is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Mohamadi J, openstaande posities, locatie van Mohamadi J op de kaart.
Mohamadi J is a company, that was registered 2006 in N\A region, Belgium. Full name of company is Mohamadi J, company assigned to the tax number BE04283264160. The company Mohamadi J is located at the address: Rue Delaunoy 165; 1080; Bruxelles (Molenbeek-Saint-Jean). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 601,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 124,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Garages. Products created in Mohamadi J were not found.
The main activity of Mohamadi J is Real Estate, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Mohamadi J is not available. You also can look at reviews of Mohamadi J, open positions, location of Mohamadi J on the map.
