SOS AQUARIUM
Contactgegevens SOS AQUARIUM: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data SOS AQUARIUM: address, phone, fax, email, website, opening hours
SOS AQUARIUM
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KARREVELDLAAN 78; 1081; KOEKELBERG, België
Telefoon (phone): 24158938 (+32-24158938) 24158938 (+32-24158938)
Fax (fax): +32 (53) 354-44-62 +32 (53) 354-44-62
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) SOS AQUARIUM: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "SOS AQUARIUM"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "SOS AQUARIUM"? - Contact us!
We found such data of SOS AQUARIUM, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees SOS AQUARIUM. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti SOS AQUARIUM
Products information SOS AQUARIUM
Producten die in SOS AQUARIUM zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Huisdieren and benodigdheden
Aanvulling soorten activiteiten voor SOS AQUARIUM Addition kinds of activities for SOS AQUARIUM
679899. Vastgoedbeleggingen, nv | Real estate investment trusts, nec
22810202. Acryl garen, gesponnen: gemaakt van gekochte nietjes | Acrylic yarn, spun: made from purchased staple
26530104. Pads, golfkarton: gemaakt van aangekochte materialen | Pads, corrugated: made from purchased materials
42159901. Fietsleveringsdienst | Bicycle delivery service
51930102. Planters en bloempotten | Planters and flower pots
82310102. Medische bibliotheek | Medical library
Werken bij SOS AQUARIUM: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in SOS AQUARIUM: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor SOS AQUARIUM. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for SOS AQUARIUM. Looking for open vacancies in other companies
-
Geschoolde werkman dienst wegen (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een gemeente in midden Limburg zijn we op zoek naar een geschoolde werkman (ploeg wegen) die in het bezit is van een rijbewijs C. Takenpakket. Je bent een polyvalent inzetbare werkman die vlot eenvoudige kleine herstellingen en onderhoudstaken aan wegen en andere openbare plaatsen kan uitvoeren. Je werkt zorgvuldig met de ter beschikking gestelde materialen, machines en het rollend materieel. Je streeft een hoge graad van afwerking na. Startdatum: zo snel mogelijk.
-
Persoperator (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: ASAP MAASMECHELEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf te Lanklaar zoeken wij een operator. Je staat in voor het manueel aanvullen van de pers en het instellen van de pers. De functie van persoperator is een fysiek belastende job door enerzijds het tillen van lasten en anderzijds de warmte. Met 2 operators wordt 1 perskant bediend, waar de extrusies (loopvlakken) worden ingetrokken (automatisch) in een pers en onder hoge druk en temperatuur wordt de rubber gevulcaniseerd in een vorm (mal) met de profieltekening van het loopvlak. Dit vereist enige technische handigheid en een goede fysieke geschiktheid. In een 2de gesprek wordt de werkplaats bezocht met jou.
-
Inpakker dagwerk Wingene (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een groentenbedrijf regio Wingene, zijn we op zoek naar een gemotiveerde inpakker. Je staat in voor het verzendklaar maken van de groenten die geleverd worden naar de klanten.
-
Slager-uitbeender of spekslager - voltijds (ICHTEGEM)
Regio: ICHTEGEM
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant in Eernegem zoeken wij een slager-uitbeender of spekslager. Takenpakket slager-uitbeender: Het uitbenen van de runderen Het versnijden van de runderen Takenpakket spekslager: Je voorziet de winkel van vlees Je werkt met een flexibel uurrooster
-
Showroom verantwoordelijke M/V (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: JOBMATCH
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een zaak die gespecialiseerd is sanitaire voorzieningen zijn we op zoek naar showroom verantwoordelijke. Je bent verantwoordelijk voor het volledige verkoop proces van offerte tot dienst na verkoop. Je geeft leiding aan een team van verkopers. Daarnaast is commercieel beheer van de showroom ook je taak. Streven naar mooie resultaten met het ganse team om zo het zakencijfer te ontwikkelen en te laten groeien. Je bent zelf ook betrokken in het dagdagelijks werking van de showroom namelijk bij de verkoop zelf.
-
Souschef (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in de regio Beernem zijn wij op zoek naar een Sous-chef: werkt samen met de rest van het keukenteam onder leiding van de chef verzorgen mise en place starten omstreeks 10u meedenkt in ideeën voor suggesties bereiden van warme en koude gerechten opkuisen van de keuken behoort ook tot het takenpakket
-
Ploegbaas Metser (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: Konvert Construct Geel
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant te Olen zijn we op zoek naar een PLOEGBAAS METSER. Je mag leiding geven aan een ploeg van 3 à 4 medewerkers, en zorgt ervoor dat de werven gestructureerd verlopen volgens de regels van de kunst. Plannen lezen, gebouwen uitzetten… hebben voor u geen geheimen. Heb je interesse, mail dan je CV naar [email protected].
-
PRE-PRODUCTION OFFICER- (Regio Waregem)
Regio: Regio Waregem
Bedrijf: QUALITY
Type: Interim met optie "vast werk"
Als tekenaar-werkvoorbereider bereid je opdrachten voor ten behoeve van de productie. Je staat in voor een correcte en tijdige werkvoorbereiding. Je maakt tekeningen in One Space Designer, dit ter voorbereiding van de uitvoering in de productie. Je programmeert naar CNC-machines in Cam of Tops. Je staat in voor de werkvoorbereiding en opvolging ervan in prototype fase. Je stelt productiefiches op voor het atelier, alsook technische fiches. Via de aankoopdienst sta je in voor bestelaanvragen van grondstoffen en toebehoren. Daarnaast behoren ook volgende taken tot het pakket: 2 D-stukken tekenen. 3 D-stukken omzetten naar 2 D. Nestings maken + controle op in omloop te steken werken, opvolgen projecten op de werkvloer. Je bent het aanspreekpunt voor productie, klanten en collega's.
-
Poetshulp regio Aarschot - Betekom (BETEKOM)
Regio: BETEKOM
Bedrijf: PUUUR AARSCHOT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk. Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ook eindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
Studentenjob in de zorg-WZZ Curando West (SINT-KRUIS)
Regio: SINT-KRUIS
Bedrijf: WESTERVIER
Type: Studentenjob
Je staat in voor de dagelijkse verzorging van onze bewoners. Je streeft ernaar om een kwaliteitsvolle zorg op maat aan te bieden, vertrekkend vanuit het levensverhaal en de eigenheid van de bewoner.
-
Jobstudent (m/v) Lochristi (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: LANDELIJKE KINDEROPVANG - Ons
Type: Studentenjob
Samen met het bestaande team van kinderbegeleiders in de buitenschoolse kinderopvang zorg je voor een aangename en speelse vakantie voor kinderen van 2,5 tot 12 jaar. Je begeleidt de kinderen op een creatieve en verantwoorde manier in hun vrij spel. Je zorgt voor voorbereiding en uitvoering van een speels en gevarieerd activiteitenprogramma, aangepast aan de leeftijd. Je staat in voor een vriendelijke en vlotte communicatie met ouders en contactpersonen. De opvang is open tussen 7u en 18u30, niet in het weekend.
-
Business Unit Manager PMO (KONTICH)
Regio: KONTICH
Bedrijf: THE PROJECT PILOTS
Type: Vaste Job
The Project Pilots, als onderdeel van de Cronos groep, telt intussen 30 consultants. Wij zijn gespecialiseerd in Project Management Services en coaching in tal van sectoren en project domeinen. Gezien het belang van een transparante projectopvolging, uniforme rapportage en administratieve ondersteuning van projecten, focussen wij ons binnen The Project Pilots sinds kort ook op rollen binnen eenProject Management Office. In dat kader zijn wij op zoek naar een Business Unit Manager PMO die onder de noemer van The Project Pilots het PMO-verhaal onder zijn of haar leiding verder wil gaan uitbouwen. Zit het ondernemerschap in jouw bloed, maar wil je dit doen in een gecoördineerde omgeving? In deze job opportuniteit krijg je enerzijds de mogelijkheid om zelf hands-on jouw PMO-skills verder te ontwikkelen en anderzijds om het Projectmanagement Office uit te bouwen en het team van Project Pilots en de klantenportefeuille verder uit te breiden. Jouw takenpakket COACHING en Ondernemerschap Als Business Unit Manager PMO heb je een eigen P&L en bepaal je mee de verdere uitbouw en samenstelling van het team. In dat kader ben je nauw betrokken bij: - Aanwerving van nieuwe medewerkers - Coaching van nieuwe en huidige medewerkers om hun skills en competenties verder te ontwikkelen. - Coördinatormeeting binnen Slingshot bijwonen. Je denkt ook na over ‘next steps’ om het Project Management Office verder uit te bouwen en bekend te maken bij een ruim publiek. Je zal onze services op vlak van IT Project Management Office optimaliseren door gebruik te maken van de nieuwste standaarden en tools. SALES Als Business Unit Manager PMO neem jij de leiding in het vinden van nieuwe potentiële klanten: - Je werkt pre-sales trajecten uit en staat mee in voor het bid management van totaaloplossingen bij de klant of implementaties van PMO-tools. - Je bouwt een goede relatie op binnen Cronos d.m.v. netwerken - Je voert ook AUDIT’s uit bij potentiele klanten om via onsite detectie het maturiteitsniveau omtrent hun projecten te bepalen en bijkomend te detecteren welk type PMO opportuun kan zijn. CONSULTING Je bent zelf ook nog hands-on actief als Project Management Officer bij klanten. - Je zal klanten ondersteunen bij het strategisch verhaal rond PMO of helpt hen bij de opzet van een PMO - Daarnaast kan jij ook deeltijds worden ingezet om de PMO bij de klant op administratief/ strategisch of controlerend vlak te gaan ondersteunen.
Zoek naar antwoorden van SOS AQUARIUM in sociale netwerken
Look for responds of SOS AQUARIUM in social networks
Lees alle opmerkingen voor SOS AQUARIUM. Laat een reactie achter voor SOS AQUARIUM. SOS AQUARIUM bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for SOS AQUARIUM. Leave a respond for SOS AQUARIUM. SOS AQUARIUM on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie SOS AQUARIUM op de google maps. Adres en contacten SOS AQUARIUM Location of SOS AQUARIUM on the google maps. Address and contacts of SOS AQUARIUM
Andere gerelateerde bedrijven als come SOS AQUARIUM SOS AQUARIUM: MAISON LES CYGNES | Pierson Musique | LA ROSERAIE | ANTWERP DIAMOND SALES | BRILCENTER
Other related companies as SOS AQUARIUM: MAISON LES CYGNES | Pierson Musique | LA ROSERAIE | ANTWERP DIAMOND SALES | BRILCENTER
SOS AQUARIUM is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is SOS AQUARIUM, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04276397705. Het bedrijf SOS AQUARIUM bevindt zich op het adres: KARREVELDLAAN 78; 1081; KOEKELBERG. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 503,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 271,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Huisdieren and benodigdheden. Producten gemaakt in SOS AQUARIUM zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van SOS AQUARIUM is Motion Pictures, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van SOS AQUARIUM is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van SOS AQUARIUM, openstaande posities, locatie van SOS AQUARIUM op de kaart.
SOS AQUARIUM is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is SOS AQUARIUM, company assigned to the tax number BE04276397705. The company SOS AQUARIUM is located at the address: KARREVELDLAAN 78; 1081; KOEKELBERG. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 503,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 271,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Huisdieren and benodigdheden. Products created in SOS AQUARIUM were not found.
The main activity of SOS AQUARIUM is Motion Pictures, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of SOS AQUARIUM is not available. You also can look at reviews of SOS AQUARIUM, open positions, location of SOS AQUARIUM on the map.
