COOLS EN ZOON
Contactgegevens COOLS EN ZOON: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data COOLS EN ZOON: address, phone, fax, email, website, opening hours
COOLS EN ZOON
Regio (region): N\A, België
Adres (address): MONNIKENWERVE 95; 8000; BRUGGE, België
Telefoon (phone): 50314614 (+32-50314614) 50314614 (+32-50314614)
Fax (fax): +32 (53) 733-37-85 +32 (53) 733-37-85
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) COOLS EN ZOON: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "COOLS EN ZOON"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "COOLS EN ZOON"? - Contact us!
We found such data of COOLS EN ZOON, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees COOLS EN ZOON. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti COOLS EN ZOON
Products information COOLS EN ZOON
Producten die in COOLS EN ZOON zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): HUISBRANDOLIE
Aanvulling soorten activiteiten voor COOLS EN ZOON Addition kinds of activities for COOLS EN ZOON
3841. Chirurgische en medische instrumenten | Surgical and medical instruments
221109. Bandages, gaas en chirurgische stoffen, katoen | Bandages, gauzes and surgical fabrics, cotton
364800. Verlichtingsapparatuur, n.v. | Lighting equipment, nec
07510200. Pluimvee diensten | Poultry services
28160000. Anorganische pigmenten | Inorganic pigments
35420204. Persen: vormen, stampen, ponsen, dimensioneren (gereedschapsmiddelen) | Presses: forming, stamping, punching, sizing (machine tools)
38610601. Ontwikkelaars, fotografisch (niet gemaakt in chemische installaties) | Developers, photographic (not made in chemical plants)
39449911. Marmeren (speelgoed) | Marbles (toys)
55119901. Auto's, nieuw en gebruikt | Automobiles, new and used
59990902. Convalescent materiaal en benodigdheden | Convalescent equipment and supplies
Werken bij COOLS EN ZOON: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in COOLS EN ZOON: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor COOLS EN ZOON. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for COOLS EN ZOON. Looking for open vacancies in other companies
-
productiemedewerker voeding - zwaar werk (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn op zoek naar een productiemedewerker om in een kaasfabriek in Brugge te werken,arbeider die graag zwaar werk wenst te doen. Je werkt in een koude omgeving in een voedingsbedrijf in Brugge. Wij zijn op zoek naar een productiemedewerker om in een kaasfabriek in Brugge te werken. Taken: Dit is fysiek zeer belastend werk, vnl. voor de schouders. Deze vacature is in het afspuitlokaal, zeer belastend werk voor de schouders. Je staat in voor het afspuiten van tafels met een hoge drukspuit. Ook reinigen van plafonds, muren en vloeren maakt hier deel van uit.
-
Bakker M/V (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je helpt bij het bereiden van klein gebak, brood, koeken en patisserie in onze ambachtelijke bakkerij. Je kan werken met de basisproducten en basisvoedingsstoffen nodig voor het maken van onze producten en je kan de gereedschappen en apparaten in de bakkerij gebruiken. Op dinsdag en woensdag ben je vrij. Werkuren : op weekdagen start je tussen 5u à 6u 's morgens en je eindigt tussen 13u en 14u ; op vrijdag en zaterdag werk je vanaf 2u 's morgens tot de middag. Je bent gemotiveerd. 's Morgens een vroege start nemen is voor jou geen probleem. -Zich kunnen aanpassen aan veranderende omstandigheden (flexibiliteit) -Resultaatgerichtheid -Samenwerken als hecht team -Regels en afspraken nakomen -Zin voor nauwkeurigheid hebben
-
Inpakker met groene vingers (VLEZENBEEK)
Regio: VLEZENBEEK
Bedrijf: Konvert Interim Halle
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor een kwaliteitscontrole op de producten (kruiden en eetbare bloemen) en zal deze nadien ook verpakken. Je zorgt ook voor het onderhoud van je werktafel en je slaagt erin een goed tempo te behouden. Aangezien het rechtstaand werk is mag je geen fysieke klachten hebben. Je bent bovendien flexibel om te kunnen starten om 7u00 's morgens. Door de drukke eindejaarsperiode vraagt deze klant voor de vestiging in Vlezenbeek 4 inpakkers/inpaksters en twee inpakkers/inpaksters voor de vestiging te Brussel. Deze tewerkstelling start vanaf eind november tot begin januari. Interesse? Wees dan snel en bel Konvert Interim Halle op het nummer 02/381.23.71 en stuur je cv door naar [email protected] met vermelding ''Inpakker met groene vingers''
-
Keukenplaatser (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma regio Waregem zijn we op zoek naar een medewerker dienst na verkoop.
-
Kraanman (AVELGEM)
Regio: AVELGEM
Bedrijf: RANDSTAD CONSTRUCT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf die actief is in het beton- en grondwerken zijn we op zoek naar een kraanman die kan werken met een rupsgraafkraan van 5, 8 of 10 ton. Het bedrijf biedt jou relatief stabiele werkuren.
-
Vrachtwagenmechanieker (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: JobFIXers nv
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant uit Desteldonk zijn we op zoek naar een vrachtwagenmechanieker - met doorgroeimogelijkheden om ploegverantwoordelijke te worden. • Onderhoudsoperaties of sneldienst interventies aan een voertuig uitvoeren • Motoren, versnellingsbakken , koppelingen, ophangingen, starters, ... vervangen of herstellen • Het voertuig testen en afstellen • Werkzaamheden aan zware bedrijfs- en vrachtwagens uitvoeren • Storingen opsporen en technische oplossingen bepalen voor het herstellen van het voertuig en de uitrustingen
-
HUISHOUDHULPEN DEELTIJDS TE KRUISHOUTEM (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: GREENHOUSE ZULTE
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit Kruishoutem zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
gemotiveerde jobstudenten te Kasterlee (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: SK TRAITEUR
Type: Studentenjob
Voor onze IKANA 2.0 gelegen in de Delhaize te Kasterlee zijn wij op zoek naar jobstudenten : Samen met de vaste collega's sta je in voor de verkoop van charcuterie- en traiteurproducten Je helpt mee met het voorbereiden / afsluiten van de verstoog Door de kennis die je hebt aangeleerd kan je de klanten adviseren in hun aankopen Je bent leergierig en klantvriendelijk Je bent flexibel in werkdagen
-
Gepassioneerde student voor een goed draaiende bakkerij ! (m/v) (HERK-DE-STAD)
Regio: HERK-DE-STAD
Bedrijf: Passion Works Better!
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een gekende en zeer goed draaiende bakkerij, zijn we op zoek naar een enthousiaste en gedreven collega om als student of flexijobber mee te draaien in de winkel! Wij zijn op zoek naar iemand die op zaterdag en/of zondag wil meedraaien in de bediening. Daarnast sta je mee in om de zaak netjes en proper te houden. De werkuren zijn van 's morgens heel vroeg, 05u30 tot in de vroege namiddag 14u.
-
DRINGEND: bijverdienste/student magazijnier (BOOM)
Regio: BOOM
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Studentenjob
Als magazijnier ben je verantwoordelijk voor het sorteren, het scannen en het labelen van (zware) pakketten, alsook het sorteren & het in- en uitladen van vrachtwagens, Wil je iets bijverdienen en schrikt zwaar werk je niet af? Dan ben jij de kandidaat die we zoeken!
-
Technicus Elektromechanica - Technische dienst (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: UZ LEUVEN
Type: Vaste Job
Je bent geboeid door elektromechanische installaties en je wilt je ervaring benutten in een complexe ziekenhuisomgeving. Je hebt sterke interesse in preventief en accidenteel onderhoud van diverse niet-medische installaties en je voert aanpassingen en/of herstellingen uit aan o.a. sterilisatoren, afwasmachines, bedpanspoelers, ... Je kan tewerkgesteld worden binnen de verschillende campussen van UZ Leuven.
-
Electrical Engineer (GERAARDSBERGEN)
Regio: GERAARDSBERGEN
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Vaste Job
Voor onze klant regio Geraardsbergen gaan we op zoek naar een Electrical Engineer (m/v). Een greep uit je takenpakket: - Je staat in voor de ontwikkeling en design van het elektrische en pneumatische deel van de machines en installaties Je bent verantwoordelijk voor het uitwerken van de elektrische kant van de machines en installaties in overeenstemming met het vereiste veiligheidsniveau Je assisteert bij de start-up van machines en installaties - Je ondersteunt Service & Support in vakgerelateerde zaken Je werkt nauw samen met de collega’s in andere vestigingen
Zoek naar antwoorden van COOLS EN ZOON in sociale netwerken
Look for responds of COOLS EN ZOON in social networks
Lees alle opmerkingen voor COOLS EN ZOON. Laat een reactie achter voor COOLS EN ZOON. COOLS EN ZOON bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for COOLS EN ZOON. Leave a respond for COOLS EN ZOON. COOLS EN ZOON on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie COOLS EN ZOON op de google maps. Adres en contacten COOLS EN ZOON Location of COOLS EN ZOON on the google maps. Address and contacts of COOLS EN ZOON
Andere gerelateerde bedrijven als come COOLS EN ZOON COOLS EN ZOON: GOAX SPRL | GRANT & HOEGAERTS | VL. NEUTRAAL ZIEKENFONDS | KATHLEEN VAN DER HEYDEN | ISOGLASS
Other related companies as COOLS EN ZOON: GOAX SPRL | GRANT & HOEGAERTS | VL. NEUTRAAL ZIEKENFONDS | KATHLEEN VAN DER HEYDEN | ISOGLASS
COOLS EN ZOON is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is COOLS EN ZOON, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04439819335. Het bedrijf COOLS EN ZOON bevindt zich op het adres: MONNIKENWERVE 95; 8000; BRUGGE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 319,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 799,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is HUISBRANDOLIE. Producten gemaakt in COOLS EN ZOON zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van COOLS EN ZOON is Bedrijfsdiensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van COOLS EN ZOON is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van COOLS EN ZOON, openstaande posities, locatie van COOLS EN ZOON op de kaart.
COOLS EN ZOON is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is COOLS EN ZOON, company assigned to the tax number BE04439819335. The company COOLS EN ZOON is located at the address: MONNIKENWERVE 95; 8000; BRUGGE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 319,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 799,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is HUISBRANDOLIE. Products created in COOLS EN ZOON were not found.
The main activity of COOLS EN ZOON is Business Services, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of COOLS EN ZOON is not available. You also can look at reviews of COOLS EN ZOON, open positions, location of COOLS EN ZOON on the map.
