Erauw Service
Contactgegevens Erauw Service: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Erauw Service: address, phone, fax, email, website, opening hours
Erauw Service
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Jozef Buyssestraat 35; 9230; Wetteren, België
Telefoon (phone): 09 369 18 30 (+32-09 369 18 30) 09 369 18 30 (+32-09 369 18 30)
Fax (fax): 09 368 13 48 (+32-09 368 13 48) 09 368 13 48 (+32-09 368 13 48)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Erauw Service: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Erauw Service"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Erauw Service"? - Contact us!
We found such data of Erauw Service, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Erauw Service. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Erauw Service
Products information Erauw Service
Television & radio - Retail
Product categorie (product category): Housewares - Retail
Aanvulling soorten activiteiten voor Erauw Service Addition kinds of activities for Erauw Service
14990600. Veenbouw en verwerking van veen | Peat mining and processing
22530207. Truien en truien jassen, breien | Sweaters and sweater coats, knit
30890202. Kombekleding, kunststof | Bowl covers, plastics
34250000. Zaagbladen en handsaws | Saw blades and handsaws
73891310. Repossession service | Repossession service
Werken bij Erauw Service: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Erauw Service: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Erauw Service. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Erauw Service. Looking for open vacancies in other companies
-
Winkelbediende met kennis elektronica (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: ASAP BEVEREN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je technisch aangelegd en heb je kennis van elektronica? Sta je graag in de verkoop en is klanten adviseren je passie? We zijn op zoek naar een enthousiast persoon, die naast verkoop ook mee instaat voor de installatie en onderhoud van machines (grasrobotten) De installatie en onderhoud van de machines gebeurt op verplaatsing bij de klanten in de tuin. Het is dus voor jou geen probleem om je handen vuil te maken en ook dien je in het bezit te zijn van een rijbewijs B. Een greep uit je taken: - de klant adviseren bij de aankoop van een machine en alle administratieve handelingen uitvoeren - winkel aanvullen + orderlijk houden - mailverkeer opvolgen, bestellingen opvolgen en klanten contacteren - Geen schrik om ook de handen uit de mouwen te steken en zich vuil te maken (NIEUWE tuinmachines monteren + voorzien van brandstof – machines van klant mee uit de wagen nemen voor herstelling + herstelde terug in de wagen zetten)
-
Productiemedewerkers voedingssector (DILSEN-STOKKEM)
Regio: DILSEN-STOKKEM
Bedrijf: Synergie Genk Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor onze klant Incopack te Dilsen-Stokkem zijn wij dringend op zoek naar productiemedewerkers. Je werkt 2 à 3 dagen per week in 2 ploegen of de nachtdienst. Zodra je het hele productieproces kent maak je kans op weekcontracten.
-
Verpleegkundige psychiatrie regio Sint-Truiden (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Care Talents Antwerpen
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Bij dit project ga je aan de slag in een psychiatrisch ziekenhuis. Gezien de zeer uiteenlopende pathologieën, is het ziekenhuis verdeeld onder verschillende afdelingen. Elke dienst wordt geleid door een afdelingsspychiater en een afdelingscoördinator. Op grotere diensten zijn er ook adjunct-coördinatoren die de coördinator bijstaan. Patiënten staan er niet (meer) alleen voor. Ze zijn omringd door deskundige en gespecialiseerde hulpverleners. Met het leidmotief “patiëntenzorg: gedeelde zorg”, wenst het centrum ook het belang van een goede samenwerking met de omgeving van de patiënt, met verwijzers en met andere hulpverleners te onderstrepen. Door kwaliteitsvolle begeleiding en behandeling aan te bieden kunnen de medewerkers – samen met de patiënt – erin slagen om het leven wat meer perspectief te geven, in eerste instantie voor de patiënt zelf, maar ook voor zijn of haar omgeving. Bedrijfsprofiel: Ben jij een nurse of a new generation? Wil je als verpleegkundige maximaal ervaring opdoen met een sterk bedrijf dat achter jou staat? Dan is Project Staffing beslist iets voor jou. Je komt terecht bij Care Talents in een team van enthousiaste en ervaren verpleegkundigen die allemaal houden van afwisseling en variatie. Elk teamlid heeft er bewust voor gekozen om zijn of haar verpleegkundige carrière anders uit te bouwen. Je zal werken in een aaneenschakeling van projecten en bergen ervaring opdoen! Als projectstaffing verpleegkundige werk je projectmatig in verschillende zorgdomeinen en bouw je alvast een sterk zorgportfolio op. Jouw projecten hebben een looptijd van minimum 2 maanden tot maximum 1 jaar. Je opdrachtgevers liggen alvast in jouw eigen regio en bestaan uit ziekenhuizen, woonzorgcentra en thuisverplegingsorganisaties. De projecten worden jou toegewezen op basis van jouw profiel en voorkeuren. Begint het bij jou al te kriebelen om ons team te komen versterken?
-
Boekhoudkundig medewerker regio Sint-Lievens-Houtem (SINT-LIEVENS-HOUTEM)
Regio: SINT-LIEVENS-HOUTEM
Bedrijf: SYNERGIE CAREERS AALST
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met onze klant regio Sint-Lievens-Houtem zijn wij op zoek naar een enthousiaste boekhoudkundige medewerker. Jou voornaamste taken zullen bestaan uit: - Je maakt deel uit van de financiële afdeling van het bedrijf en verzorgt vanuit deze functie de leveranciersboekhouding. - Je hebt op regelmatige basis contacten met onze verschillende leveranciers, zowel voor het aanmaken van leveranciersbetalingen als voor het verwerken van inkomende facturen. - Verder volg je de tijdige betaling van deze facturen op. Je codeert ook de facturen en voert deze in in het boekhoudprogramma (SAP). - Je zet de betalingen klaar en controleert ook of de binnenkomende facturen correct zijn. - In deze functie rapporteer je aan de verantwoordelijke finance en IT.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO EEKLO (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
HUISHOUDHULP DEELTIJDS REGIO OOSTERZELE - BALEGEM (OOSTERZELE)
Regio: OOSTERZELE
Bedrijf: GREENHOUSE ZOTTEGEM
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen uit regio Oosterzele/Balegem zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Mol-Balen (MOL)
Regio: MOL
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, .…). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis . Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Enthousiaste thuishulp/poetshulp (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
SPORTIEVE JOBSTUDENTEN 19-20/10 m/v (Beringen) (BERINGEN)
Regio: BERINGEN
Bedrijf: Q JOBS
Type: Studentenjob
Ben jij sportief aangelegd? Of draag je graag jouw steentje bij aan een sportief evenement? Dan zoek ik jou!!! Voor een super cool even zoeken wij een 20-tal studenten. De KBC Night Run vind plaats op 20 oktober in Beringen. We zoeken 18+ studenten (omwille van de late werkuren) voor de inschrijvingen (ook al op 19/10), wegwijzering, parkingbegeleiders, hostessen, ... Interesse? Call me! 011/800.202 - [email protected]
-
Projectingenieur Elektriciteit (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: TORMANS
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het ontwerp en de realisatie van elektrische en ICT-installaties van projecten die meestal bestaan uit spoorwegstations en parkings. Deze elektrische installaties zijn meer bepaald: verlichting, vermogensverdeling, liften en roltrappen. Voor de ICT-installaties (branddetectie, inbraakdetectie, toegangscontrole, camerabewaking, data- en controlenetwerken, sonorisatie, enz.) wordt samengewerkt met een studiebureau. Tijdens de ontwerpfase realiseer je de opmaak van de studie van deze elektrische en ICT-installaties, resulterend in een set van plans en een lastenboek met technische specificaties van deze installaties. Voor de uitwerking van de plans kan gerekend worden op de ondersteuning van een Tekenaar/ Designer van de opdrachtgever. In de werffase volg je de werf op het vlak van elektriciteit op. Dit omvat hoofdzakelijk het verlenen van advies tijdens de uitvoering en het nazicht van de materiaalfiches. Daarnaast neem je deel aan werfvergaderingen, waarbij je vanzelfsprekend geschreven stukken en notulen ter staving beheert. Het regelmatig contact onderhouden met de bouwheer en aannemer is tijdens deze fase noodzakelijk.
-
Commercial Expert Bioproducts and Apps (WONDELGEM)
Regio: WONDELGEM
Bedrijf: Konvert Office Gent
Type: Vaste Job
Als technische commercieel medewerker sta je in voor het gehele verkoopproces van de bio-producten. Dit proces bestaat uit prospectie, opmaak offertes, organiseren van de correcte levering van de producten, peilen naar de tevredenheid van klanten, margebewaking, kwaliteitscontrole, klantenportefeuille beheren en uitbreiden. Enkele van jouw verantwoordelijkheden zijn o.a. : - Het bepalen van het commerciële plan (bepalen van de doelgroep, gesprekspartners, voorbereiding van dossiers,...) - Opvolgen van verkoopresultaten - Onderhandelingen voeren mbt de voorwaarden van de verkoopovereenkomsten - De technische haalbaarheid van de vraag van de klant onderzoeken - Deelname aan netwerkevenementen - Budgettering en margeberekening
-
Tekenaar (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: AVANCE Werving & Selectie
Type: Vaste Job
Je tekent projecten van klanten uit op basis van de aangegeven plannen en studies, je werkt technische oplossingen uit voor het uit te voeren werk in productie. Je gebruikt je technische en architecturale kennis en je past de reglementeringen voor de bouwsector toe, je volgt de meegeleverde studieplannen nauwkeurig op.
Zoek naar antwoorden van Erauw Service in sociale netwerken
Look for responds of Erauw Service in social networks
Lees alle opmerkingen voor Erauw Service. Laat een reactie achter voor Erauw Service. Erauw Service bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Erauw Service. Leave a respond for Erauw Service. Erauw Service on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Erauw Service op de google maps. Adres en contacten Erauw Service Location of Erauw Service on the google maps. Address and contacts of Erauw Service
Andere gerelateerde bedrijven als come Erauw Service Erauw Service: V.D.K. SPAARBANK | PIZZERIA DA MIMMO E LUCIA | KATRIEN MARIS | JACKY VANDEN BRANDE | PATRICK PICCARD
Other related companies as Erauw Service: V.D.K. SPAARBANK | PIZZERIA DA MIMMO E LUCIA | KATRIEN MARIS | JACKY VANDEN BRANDE | PATRICK PICCARD
Erauw Service is een bedrijf dat 2003 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Erauw Service, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04348358154. Het bedrijf Erauw Service bevindt zich op het adres: Jozef Buyssestraat 35; 9230; Wetteren. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 380,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 342,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Housewares - Retail. Lijst met producten zijn Television & radio - Retail.
De hoofdactiviteit van Erauw Service is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Erauw Service is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Erauw Service, openstaande posities, locatie van Erauw Service op de kaart.
Erauw Service is a company, that was registered 2003 in N\A region, Belgium. Full name of company is Erauw Service, company assigned to the tax number BE04348358154. The company Erauw Service is located at the address: Jozef Buyssestraat 35; 9230; Wetteren. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 380,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 342,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Housewares - Retail. List of products are Television & radio - Retail.
The main activity of Erauw Service is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Erauw Service is not available. You also can look at reviews of Erauw Service, open positions, location of Erauw Service on the map.
