Rittersprüng
Contactgegevens Rittersprüng: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Rittersprüng: address, phone, fax, email, website, opening hours
Rittersprüng
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Ouren 19; 4790; Burg-Reuland, België
Telefoon (phone): 080 32 91 35 (+32-080 32 91 35) 080 32 91 35 (+32-080 32 91 35)
Fax (fax): 080 32 93 61 (+32-080 32 93 61) 080 32 93 61 (+32-080 32 93 61)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Rittersprüng: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Rittersprüng"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Rittersprüng"? - Contact us!
We found such data of Rittersprüng, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Rittersprüng. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Rittersprüng
Products information Rittersprüng
Producten die in Rittersprüng zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Hotels
Aanvulling soorten activiteiten voor Rittersprüng Addition kinds of activities for Rittersprüng
306906. Reclaimed rubberen en speciale rubberen verbindingen | Reclaimed rubber and specialty rubber compounds
965100. Regeling, diverse commerciële sectoren | Regulation, miscellaneous commercial sectors
34430112. Hoppers, metalen plaat | Hoppers, metal plate
35310706. Rock crushing machines, draagbaar | Rock crushing machinery, portable
79991503. Plezier Rit | Amusement ride
Werken bij Rittersprüng: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Rittersprüng: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Rittersprüng. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Rittersprüng. Looking for open vacancies in other companies
-
Autocad-tekenaar te Genk (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP OFFICE HASSELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je werkt samen met je collega’s tekenaars en je werkt onder leiding van de leidinggevende CAD CAM. Taken: In het algemeen, de visie van de architect via zijn/haar reeds uitgewerkte plannen vertalen naar een technisch haalbaar en plaatsingsklaar eindproduct. Je zal dus de ontwerpen van de architect moeten omzetten in tekeningen. met als specifieke taken: ? Studiefase van het project opstarten samen met leidinggevende van de tekenkamer Na verloop van tijd meer eigen inbreng in het concept (techniciteit) ? Studieplannen technisch uitwerken, vertrekkende van de ons aangereikte architectuurplannen, in autocad. M.a.w. onderzoeken hoe de metaalbekleding kan geïntegreerd worden in het bestaande en/of op te richten gebouw van de klant, rekening houdend met alle technische beperkingen. ? Productietekeningen maken in solidworks (sheetmetal) ? Stuklijsten maken in excel ? Montage en uitvoeringsplan maken voor de montagedienst ? As built dossiers opstellen na afwerking van het project ? Op termijn meewerken aan nieuwe ontwikkelingen/verbeteringen
-
Planner (RELEGEM)
Regio: RELEGEM
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Dispatching van technische interventies. Orderverwerking in combinatie met back-up voor de uitgaande facturatie. Je bent verantwoordelijk voor het telefonisch onthaal. Je bent verantwoordelijk voor klachtenbehandeling. Je plant de opdrachten in voor de techniekers. Je hebt veel telefonische klantencontact via mail en telefoon. Je bent ook verantwoordelijk voor de facturatie van de verschillende serviceopdrachten.
-
Winkelbediende flexi-job op zondag (SINT-KRUIS)
Regio: SINT-KRUIS
Bedrijf: ADECCO BRUGGE SALES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een supermarkt regio Brugge zijn wij op zoek naar een verkoper / winkelbediende om op zondag als flexijobber te werken TAKEN: aanvullen van de rekken kassa geleverde goederen stockeren werken volgens FIFO syteem
-
Werken als huishoudhulp Wezemaal (WEZEMAAL)
Regio: WEZEMAAL
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Jobstudent tijdens de week (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Ieper zijn we op zoek naar jobstudenten die vrije dagen hebben in de week. Je helpt mee in het magazijn met het verplaatsen van de stock. Je helpt met het verpakken in dozen en je moet alles in - en uit scannen. Je werkt in dag.
-
JOBSTUDENT - Thuisverpleging (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: VAN LOY THUISVERPLEGING
Type: Studentenjob
Van Loy Thuisverpleging staat garant voor kwalitatieve thuisverpleging. Onze patiënten kunnen elke dag rekenen op een persoonlijke aanpak en op de volledige toewijding van onze verpleegkundigen. Door ons team bestaande uit 10 verpleegkundigen bieden we een huiselijke en gemoedelijke sfeer voor zowel patiënten als verpleegkundigen. Je staat in voor de verpleegkundige zorgen in de thuisomgeving van jouw patiënten. Je hecht belang aan het welzijn van jouw patiënten door de hechte band die je met hen opbouwt. Je bent voor hen een aanspreekpunt en biedt een luisterend oor.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
Commercieel bediende (perfect NL- & FR-talig) (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Proactify
Type: Vaste Job
Wat doet Proactify? Proactify is een jonge en ambitieuze onderneming die in het leven geroepen om bedrijven te helpen meer controle krijgen over hun verkoop, over hun groei én over hun marge. Dat doen we door proactiviteit te intjecteren in de commerciële werking van onze klanten. Voor onze klanten gaan wij dus proactief op zoek naar nieuwe verkoopkansen en bovendien streven we ernaar onze klanten bij elk project (meer) inzicht te verschaffen in hun markt. Wie zoeken we? Binnen de functie van ‘Commercieel medewerker (perfect NL & FR-talig)’ ben je een onmisbare ondersteuning voor de commerciële werking van onze klanten. In de eerste plaats sta je in voor het telefonisch vastleggen van afspraken voor de buitendienst medewerkers van ons cliënteel, zodat zij efficiënter te werk kunnen gaan. Zij volgen de verkoopafspraken op die door jou worden vastgelegd. Vooraleer een afspraak in te plannen, voer je steeds een telefonisch onderzoek uit om te bepalen in welke mate een afspraak interessant is voor onze klant. Wanneer je dit onder de knie hebt, zal je ook verantwoordelijk zijn voor het uitvoeren van diepgaande marktonderzoeken om onze klanten van inzicht te voorzien in hun huidige situatie en de commerciële opportuniteiten die zich in haar markt bevinden. Onze klanten kunnen steeds bij jou terecht voor praktische vragen. Je bent dus van nature behulpzaam, maar ook ondernemend en een probleem van een klant zie jij eerder als een opportuniteit om iemand te helpen. Bij deze functie is het uitermate belangrijk dat je graag telefoneert aangezien je het grootste deel van je tijd (95%) zal je spenderen aan telefonische contacten. Ook is het noodzakelijk dat je perfect Nederlands en Frans spreekt en schrijft en je het niet erg vindt om af en toe op locatie van de klant te gaan werken. Opleidingen vinden meestal plaats bij de klant ter plaatsen en duren gemiddeld 1 tot 2 weken. Ervaring en diploma’s kunnen een meerwaarde bieden, maar zijn voor ons niet prioritair. Je attitude en de manier waarop je in het leven staat zijn voor ons meer van belang. Positiviteit, enthousiasme en proactiviteit zijn dé kernwaarden binnen Proactify. Het volledige team bezit die eigenschappen dan ook in overvloed waardoor er steeds een vrolijke en energieke sfeer heerst op kantoor. Onze Proactify’ers zetten zich met hart en ziel in om voor elk project de best mogelijke resultaten te behalen en zichzelf steeds te verbeteren. Een hoge leerattitude, gezond verstand en een grote portie enthousiasme zijn dus absolute vereisten voor een echte Proactify’er.
-
Tekenaar/Grafisch designer, vormgever (NIEUWENRODE)
Regio: NIEUWENRODE
Bedrijf: ENERGY RETAIL REMODELING
Type: Vaste Job
Droom jij van een job die je met passie kan uitvoeren, je dagelijks met goesting op uit trekt, een job waarin je uw skills kan gebruiken? ERR is een gepassioneerd groeiend technologiebedrijf dat dagelijks het leven van honderden mensen verbetert door zinvolle best in class LED- verlichting innovaties en totaal remodeling projecten in retail en kantoor en industrie. Wij ontwikkelden zelf een uniek gamma aan producten waar geen enkele van onze collega's aan kan tippen. De zaakvoerder heeft al zijn ervaring opgedaan binnen een multinational, gedurende 8 jaar alvorens hij dit bedrijf heeft opgestart. Dit is de rede waarom het zo'n snel groeiend succesvol bedrijf is. Werken bij ERR is meer dan een baan , het is een een roeping om net zoals je enthousiaste collega's er dagelijks voor te zorgen dan onze klanten een geweldige belevenis ervaren. Onze medewerkers krijgen kansen die ze nergens anders gekregen hebben, dat zeggen ze zelf. We geloven in een persoonlijke aanpak waarbij prestaties gewaardeerd worden. Bij ons heerst een positieve aangename sfeer tussen de collega's, zonder geroddel en dat vinden ze geweldig. Onze klanten zijn toonaangevende multinationals die we écht vooruit helpen. Onze voldoening halen we uit perfecte realisaties en gelukkige klanten. solliciteer nu! - Je zal verantwoordelijk zijn voor het maken van promotie flyers, leaflets, catalogus. - Je maak lichtstudies in Dialux. - je tekent basis lichtplannen in Autcad. - je maakt video's in Videoscribe - Je zal de website en webshop onderhouden en aanvullen. Nieuwe producten toevoegen en/of aanpassen - we staan open voor jou eigen creatieve inbreng - je kan deel uitmaken van een succesverhaal in een snelgroeiend bedrijf.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Teamcoach ( zelfstandig ) (Regio Waasland)
Regio: Regio Waasland
Bedrijf: G&V Recruiting
Type: Zelfstandige activiteit
Als teamcoach doe je het proces van A tot Z Je gaat opzoek naar de juiste kandidaten via verschillende netwerken Je neemt gesprekken af Je start de mensen succesvol op Je begeleid je team naar gewenste doelstellingen
-
PROCESOPERATOR LATEX (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Voor een bedrijf in de chemische sector, gelegen te Oudenaarde, zijn wij op zoek naar een OPERATOR. Tot je takenpakket behoren: - Je staat in voor de opvolging van het productieproces via het Delta V systeem. - Je stuurt de productie volgens vastgelegde procedures en recepturen. - Je detecteert in eerste lijn technische defecten aan pompen, kleppen, enz. maar kan uiteraard ook beroep doen op het onderhoudsteam. - Je werkt actief mee aan de verdere verbetering van het productieproces. - Je stuurt een team van 3 arbeiders aan maar springt bij waar nodig. - Je rapporteert aan de supervisor.
Zoek naar antwoorden van Rittersprüng in sociale netwerken
Look for responds of Rittersprüng in social networks
Lees alle opmerkingen voor Rittersprüng. Laat een reactie achter voor Rittersprüng. Rittersprüng bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Rittersprüng. Leave a respond for Rittersprüng. Rittersprüng on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Rittersprüng op de google maps. Adres en contacten Rittersprüng Location of Rittersprüng on the google maps. Address and contacts of Rittersprüng
Andere gerelateerde bedrijven als come Rittersprüng Rittersprüng: D'HONDT | SCUBA DIVING TEAM | DE KAASTAFEL | LABO DEDULLEN | INFORMATION RESOURCES
Other related companies as Rittersprüng: D'HONDT | SCUBA DIVING TEAM | DE KAASTAFEL | LABO DEDULLEN | INFORMATION RESOURCES
Rittersprüng is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Rittersprüng, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06474212646. Het bedrijf Rittersprüng bevindt zich op het adres: Ouren 19; 4790; Burg-Reuland. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 522,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 780,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Hotels. Producten gemaakt in Rittersprüng zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Rittersprüng is Nondepository Credit Institutions, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Rittersprüng is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Rittersprüng, openstaande posities, locatie van Rittersprüng op de kaart.
Rittersprüng is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is Rittersprüng, company assigned to the tax number BE06474212646. The company Rittersprüng is located at the address: Ouren 19; 4790; Burg-Reuland. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 522,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 780,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Hotels. Products created in Rittersprüng were not found.
The main activity of Rittersprüng is Nondepository Credit Institutions, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Rittersprüng is not available. You also can look at reviews of Rittersprüng, open positions, location of Rittersprüng on the map.
