ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
Contactgegevens ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: address, phone, fax, email, website, opening hours
ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): GLAZENLEEUWSTRAAT 33; 9120; BEVEREN, België
Telefoon (phone): 37758627 (+32-37758627) 37758627 (+32-37758627)
Fax (fax): +32 (69) 415-64-40 +32 (69) 415-64-40
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE"? - Contact us!
We found such data of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
Products information ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
Producten die in ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): HERSTELLING ELEKTRISCHE HUISHOUDAPPARATEN; Huishoudapparaten,televisies and radio's
Aanvulling soorten activiteiten voor ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE Addition kinds of activities for ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
07230502. Filbert hulling en schelpdiensten | Filbert hulling and shelling services
31110501. Kraagleer | Collar leather
32510101. Baksteenklei: gemeenschappelijk gezicht, geglasuurd, verglaasd of hol | Brick clay: common face, glazed, vitrified, or hollow
51599902. broomcorn | Broomcorn
54619907. Pies | Pies
55219904. Vrachtwagens, trekkers en aanhangwagens: gebruikt | Trucks, tractors, and trailers: used
Werken bij ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. Looking for open vacancies in other companies
-
Verkoper groeten en fruit (DENTERGEM)
Regio: DENTERGEM
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een groenten- en fruitwinkel in Dentergem zijn we op zoek naar iemand die van dinsdag tem vrijdag wil werken. Je werkt steeds van 8u tot 12u en van 13u30 tot 18u30. Je staat alleen in de winkel dus helpt klanten met hun bestellingen, zorgt dat de winkel in orde is, doet kassawerk, ...
-
Kok (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een zaak in regio Waregem zijn we op zoek naar een kok. Je komt terecht in een klein, maar ervaren team. Je bent mede-verantwoordelijk voor het reilen en zelen in de keuken. Als rechterhand van chef-kok sta je in voor de voorbereidingen in de keuken, het kruiden van eten, vlees en vis bereiden, het dresseren van de borden,… Je stelt menu’s op en je doet bestellingen.
-
Magazijnier (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Laden+lossen vrachtwagens met heftruck. - Intern transport met heftruck en zijlader. - Klaarleggen materialen via bonnen en PWM. - Inschrijven materialen terugkerend van werven. - In rekken plaatsen inkomende materialen. - Opruimen en reinigen van de werkplek. - Sporadisch uitvoeren van boodschappen (wagens naar garage, afhalen materialen leveranciers, kleine leveringen werven).
-
Heftruckchauffeur in de vaste nachtploeg (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Randstad Inhouse Essers
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor de firma H.Essers zoeken we heftruckchauffeurs. Samen met je collega's in het magazijn ben je verantwoordelijk voor de verschillende logistieke taken. Je job bestaat voornamelijk uit inbound, outbound, stockeren en manuele taken, afhankelijk van de afdeling waar je werkt. Je komt terecht in een kleiner team en er wordt telkens een opleiding op de werkvloer voorzien. Momenteel zijn we op zoek naar heftruckchauffeurs in de vaste nachtploeg van 23 u30 tot 08 u
-
metaal zager (BEERNEM)
Regio: BEERNEM
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als metaal zager ben je verantwoordelijk voor het instellen van de conventionele zaagmachine obv de gevraagde lengte op de tekening. interpreteren van eenvoudige tekeningen is dus noodzakelijk voor het correct uitvoeren van de taken. Alsook het invullen van kwaliteitsdocumenten behoren tot het takenpakket.
-
Huishoudelijke hulp (ROOSDAAL)
Regio: ROOSDAAL
Bedrijf: DIENSTENCENTRUM ROOSDAAL
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor het onderhoud van de woning, wassen & strijken Tewerkstelling in eigen regio
-
HUISHOUDHULP-regio Lummen- Hasselt: werken bij een correct en uitstekend bedrijf (LUMMEN)
Regio: LUMMEN
Bedrijf: ASPECT SERVICE
Type: Dienstenchequebaan
Wegens de snelle groei van onze onderneming zijn wij dringend op zoek Bij particuliere gezinnen thuis huishoudelijke taken verrichten (poetsen, strijken, wassen, ramen lappen, ...). Je start met minstens 13u per week - meer uren of voltijds is zeker mogelijk. Het rooster wordt opgebouwd tot het gewenste aantal uren.
-
Enthousiaste HUISHOUDHULPEN regio Stekene (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp met uitstekend loon regio Sint-Blasius-Boekel (SINT-BLASIUS-BOEKEL)
Regio: SINT-BLASIUS-BOEKEL
Bedrijf: CLEAN INSIDE
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp bij Clean Inside ga je poetsen bij de mensen thuis, met dienstencheques. Je levert perfect werk zodat onze klanten stralen van geluk. Je krijgt als huishoudhulp een vast uurrooster met vaste klanten, waar je allerlei dagelijkse, huishoudelijke taken doet, zoals schoonmaken en strijken. Je laat hun huis kraaknet achter en bezorgt hen een aangename thuis. Je werkt in je eigen regio en we bespreken samen jouw je uurrooster. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog een paar klanten erbij? Ook dat kan. Bij Clean Inside kun je jouw job als huishoudhulp ook combineren met strijken van thuis uit. Het strijken van thuis uit is altijd als 'extra', naast je job als huishoudhulp, waar je gaat poetsen bij de mensen thuis. Je wil graag aan de slag in een onderneming die gezin en werk op elkaar afstemd.Je wordt persoonlijk begeleid en gecoacht door een team enthousiaste consulenten bij wie je steeds terecht kunt. Zij helpen je bij het verzorgen van een piekfijne administratie: je brengt je werkblad en Dienstencheques steeds stipt op tijd binnen. (trefwoorden: poetsvrouw, kuisvrouw, poetsen, kuisen schoonmaakster,dienstencheque,dienstencheques,schoonmaken,poetswerk,poetshulp,poetsvrouw,poetsman,poetsdame )
-
Bestekkenmaker | architectenbureau (Regio Kortrijk)
Regio: Regio Kortrijk
Bedrijf: HR Concept
Type: Vaste Job
Als bestekkenmaker zorgt u voor 1) het opmaken van lastenboeken en technische beschrijving van de werken en meetstaten van bouwprojecten, appartementsgebouwen/woningen/kantoren/woon- en zorgcentra 2) voor het uittekenen van uitvoeringsplannen en uitvoeringsdetails
-
MANAGEMENT ASSISTANT (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: AG REAL ESTATE
Type: Vaste Job
Je functie In jouw hoedanigheid als Administratieve Assistente voor het Funds & Healthcare team, zal je instaan voor de volgende taken: de coördinatie van de administratie, inclusief bepaalde specifieke stappen ondernemen en het nemen van initiatieven ten einde de verantwoordelijke en het team te ontlasten, om hen zodoende de mogelijkheid te geven om in een performante omgeving te werken. Zoals bvb: efficiënt agendabeheer volgens de interne en externe prioriteiten en verplichtingen, het organiseren van vergaderingen (opstellen en vertalen van verslagen, plannen en organiseren van de opvolgingsvergaderingen), coördineren en organiseren van zakenreizen,… het beheer van de informatiestroom, elektronisch klassement, opvolgen van het administratieve proces in een omgeving waar aan veelvuldige projecten wordt gewerkt; het produceren van rapporten over de lopende projecten (brochures en presentaties) die gericht zijn aan externe professionele partners. Dit proces omvat o.a. het vergaren van informatie en de creatie van ‘templates.’; het vertrouwelijk behandelen van binnenkomende en uitgaande post om binnen de vereiste termijnen en met respect voor kwaliteit de uitwisseling van professionele informatie te bevorderen; het typen, vertalen, nazien en opmaken van presentaties; het voorbereiden van documenten voor vergaderingen. U zal mogelijks ook gevraagd worden om deel te nemen aan bepaalde interne en externe vergaderingen en hiervoor presentaties voor te bereiden. De Administratieve Assistente werkt op een zeer ordelijke en systematische wijze en zal bijgevolg haar eigen werk kunnen organiseren met een vrij ruime autonomie. Je profiel Nauwkeurig, harde werker, zeer ordelijk, proactief en betrokken; Beschikbaar, vaardigheid om gemakkelijk van de ene taak naar de andere te wisselen; Goed organisatietalent; Aanleg om in team te werken; Problem-solver; Zin voor vertrouwelijkheid, discretie; Gemakkelijk in de omgang.
-
Tekenaar Eplan P8/ projectleider (ARDOOIE)
Regio: ARDOOIE
Bedrijf: AFSCHRIFT
Type: Vaste Job
U bent autonoom verantwoordelijk voor nieuwe maatwerkprojecten in industriële elektriciteit en automatisatie vanaf aanvang t.e.m. de oplevering en uitbreidingen van bestaande installaties. Daarbij is een goed contact met de klant heel belangrijk. U bespreekt samen met de klant de uit te voeren werken en geeft de klant ook advies bij zijn of haar elektrische installatie. U ontwerpt zelf de plannen en bent dus verantwoordelijk voor alle afspraken en beloftes die u met de klant gemaakt hebt. Een korte samenvatting van de taken: • Inschatting ter plaatse in overleg met de klant of adhv plannen van de architect • Voorstudie offertestadium • Ontwerp elektrisch schema in Eplan, kabelberekeningen, ... • Overleg met collega’s van aankoop, bordenbouw, montage, hoogspanning, etc... • Opvolging, testen en opstarten projecten
Zoek naar antwoorden van ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE in sociale netwerken
Look for responds of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE in social networks
Lees alle opmerkingen voor ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. Laat een reactie achter voor ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. Leave a respond for ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE. ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE op de google maps. Adres en contacten ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE Location of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE on the google maps. Address and contacts of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE
Andere gerelateerde bedrijven als come ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: LGT Soft NV | KENNEL HET ROODHOF | Fian Meat GCV CV | BERNARD FISCHLER | Servais JP Ets
Other related companies as ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE: LGT Soft NV | KENNEL HET ROODHOF | Fian Meat GCV CV | BERNARD FISCHLER | Servais JP Ets
ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is een bedrijf dat 1995 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05660125732. Het bedrijf ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE bevindt zich op het adres: GLAZENLEEUWSTRAAT 33; 9120; BEVEREN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 731,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 474,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is HERSTELLING ELEKTRISCHE HUISHOUDAPPARATEN; Huishoudapparaten,televisies and radio's. Producten gemaakt in ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE, openstaande posities, locatie van ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE op de kaart.
ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is a company, that was registered 1995 in N\A region, Belgium. Full name of company is ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE, company assigned to the tax number BE05660125732. The company ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is located at the address: GLAZENLEEUWSTRAAT 33; 9120; BEVEREN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 731,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 474,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is HERSTELLING ELEKTRISCHE HUISHOUDAPPARATEN; Huishoudapparaten,televisies and radio's. Products created in ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE were not found.
The main activity of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is Chemicals and Allied Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE is not available. You also can look at reviews of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE, open positions, location of ELEKTRISCHE FRIGOCENTRALE on the map.
