Rosières (Les)
Contactgegevens Rosières (Les): adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Rosières (Les): address, phone, fax, email, website, opening hours
Rosières (Les)
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Maréchal Juin 8; 5140; Sombreffe (Tongrinne), België
Telefoon (phone): 071 88 91 07 (+32-071 88 91 07) 071 88 91 07 (+32-071 88 91 07)
Fax (fax): +32 (3) 309-44-83 +32 (3) 309-44-83
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Rosières (Les): n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Rosières (Les)"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Rosières (Les)"? - Contact us!
We found such data of Rosières (Les), Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Rosières (Les). Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Rosières (Les)
Products information Rosières (Les)
Producten die in Rosières (Les) zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Holiday farms and guest houses
Aanvulling soorten activiteiten voor Rosières (Les) Addition kinds of activities for Rosières (Les)
025199. Broiler, frituur- en roosterkippen, nec | Broiler, fryer, and roaster chickens, nec
20230209. Verdampte melk | Evaporated milk
20630102. Bietensuiker, van suikerraffinaderij | Beet sugar, from beet sugar refinery
26219905. Behangpapier (hangpapier) | Wallpaper (hanging paper)
28959901. Kanaal zwart | Channel black
34999905. Barricades, metaal | Barricades, metal
38230105. Thermokoppels, industrieel proces type | Thermocouples, industrial process type
38250214. Instrument shunts | Instrument shunts
50840512. ruimers | Reamers
Werken bij Rosières (Les): vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Rosières (Les): vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Rosières (Les). Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Rosières (Les). Looking for open vacancies in other companies
-
Verkoopster/verkoper supermarkt 36,50u (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: ASAP GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze klant is een mooie supermarkt die op zoek is naar een gemotiveerde werkkracht die van afwisseling houdt en kan doorwerken. Je zal vooral de rekken aanvullen en opvolgen en controleren van vervallen producten.
-
Dakwerker (M/V) (NEERPELT)
Regio: NEERPELT
Bedrijf: Actief Construct Neerpelt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met onze klant uit Lommel zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die in de bouw willen werken. Je dag start ’s morgensvroeg in Lommel waar je samen met je team vertrekt naar de werf. Een week werk je op een werf wat verder weg maar de andere week zal je dichterbij huis werken. Dit om zoveel mogelijk rekening te houden met de werknemers. Zodra je op de werf aankomt ga je aan de slag,je staat in voor het maken of renoveren van platte daken. Onze klant werkt met EPDM of Roofing. Na je werkuren keer je terug naar Lommel om de werkbus te legen en terug aan te vullen waar nodig. Onze klant en Actief geloven in personen die graag willen bijleren. We bieden je de kans om een VCA-attest te behalen en om dakwerken aan te leren van A-Z.
-
Purchase Coordinator (M/V) (BILZEN)
Regio: BILZEN
Bedrijf: SECRETARY PLUS
Type: Interim met optie "vast werk"
- Je geeft invulling aan de afgesloten raamcontracten. - Je zorgt voor het stockbeheer op basis van forecast. - Je onderhoudt goede contacten met de magazijnbeheerder/-madewerkers. - Je maakt inschattingen gebaseerd op de database, Excel files,.. - Je onderhoudt een goed contact met leveranciers en volgt leveringen op i.v.m. kwaliteit, levertermijn,..
-
Monteur CV sanitair en ventilatie (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: Itzu Jobs NV
Type: Interim met optie "vast werk"
- U staat in dienst voor montage en plaatsingen op de werf voor onmiddellijke indiensttreding
-
Werken als huishoudhulp Wiekevorst (WIEKEVORST)
Regio: WIEKEVORST
Bedrijf: DOMESTIC SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.
-
Expert Buyer (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ETHIAS VERZEKERINGEN HASSELT
Type: Vaste Job
Standaard inkoopstrategieën uitrollen, rekening houdend met externe markttrends, feedback van de business, best practices, onderlinge koppelingen met Group Procurement en afstemming op interne initiatieven Beheren en faciliteren van het end-to-end inkoopproces voor aanvragen met hoge waarde en strategische categorieën: identificatie van leveranciers, due diligence, beheer van aanbestedingsprocedures, onderhandelingen, voorbereiding van SLA’s en contracten, gunning van contracten en juridische ondertekening, prestatiemeting, risicobeheer, voortdurende verbetering, enz. Communiceren over categoriestrategie, doelstellingen en prestatiedoelstellingen binnen Procurement (aankoopdepartement) De presentaties van leveranciers op het vlak van portfolioprestaties en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen monitoren Toezicht houden op het beheer van de contractendatabank, anticiperen op toekomstige verlengingen en dienovereenkomstig handelen Onderhandelen en uitvoeren van contracten voor strategische categorieën Toezicht houden op juridische aspecten & contracten en ervoor zorgen dat deze worden nageleefd De presentaties van leveranciers op het vlak van portfolioprestaties en Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen monitoren De Category Owner ondersteunt de Inkoopverrichtingen bij het oplossen van complexe inkoopproblemen De Category Owner verwijst naar de Juridische afdeling voor contract- en risicobeheer Plannen en beheren van strategische inkoopactiviteiten voor de categorie Voortdurend de leveranciersmarkt monitoren en opportuniteiten identificeren die voortvloeien uit nieuwe productaanbiedingen en/of marktverschuivingen Beslissen om een catalogus aan te maken in het systeem De inhoud van catalogi bezitten en goedkeuren Communicaties over catalogi beheren en bezorgen aan lokale leveranciers Assisteren bij het organiseren van leveranciersbijeenkomsten met uitleg over catalogusactiviteiten
-
Accountmanager werving & selectie (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Continu Carrière
Type: Vaste Job
Wat je job werkelijk inhoudt: je inventariseert de wensen van je klanten en geeft daar adequaat invulling aan; je zet succesvolle werving- en selectieprocedures op; je beheert een kwalitatief hoogwaardig kandidatenbestand en breidt deze verder uit; je voert gesprekken met bestaande klanten en prospects om hun capaciteitsbehoeftes en wensen te inventariseren; je brengt de dienstverlening van Continu Carrière met verve onder de aandacht bij opdrachtgevers en kandidaten, zodat zij daar net zo enthousiast over raken als jij; je voert tariefonderhandelingen binnen de geldende kaders, stelt contracten op en zorgt voor een professionele afhandeling; je werft mee potentiële technische en bouwkundige bedienden met de recruiters, onder andere via jobbeurzen, websites en ons eigen kandidatenbestand; je voert (samen met recruitment) wervingsgesprekken met potentiële medewerkers; je achterhaalt de looneisen, extra-legale voordelen, beschikbaarheid, wensen en ambities van kandidaten en legt deze vast in ons systeem; je informeert kandidaten over mogelijke vacatures en peilt hun interesses; je houdt kandidaten op de hoogte over de voortgang van de wervingsprocedure; je verzorgt de verslaglegging van de wervingsgesprekken en de andere contacten met kandidaten. Wij volgen hiervoor speciale interne procedures; je legt persoonlijke dossiers aan en inventariseert veiligheids- en risicoaspecten; je onderhoudt bestaande klantrelaties en bouwt deze uit, zodat je je omzetdoelstellingen behaalt. Bedrijfsprofiel: Continu Carrière Erkenningsnr.: VG/2160/UC Ben je toe aan een volgende stap in je carrière en ben je op zoek naar meer inhoud in je werk? Dan heeft Continu Carrière, dé uitdaging voor jou. Een gezonde mix van commercie en mensgericht werken, écht samen met je opdrachtgever en je team van collega’s op zoek naar de juiste oplossing. Continu Carrière bemiddeld in carrières voor hoger opgeleide bouwkundigen en techneuten (enkel bedienden) voor tijdelijke en vaste jobs. Continu Carrière is dé toonaangevende specialist in de werving & selectie van bedienden binnen de bouw en industrie. En als Accountmanager werving & selectie ben jij ons visitekaartje. Je onderhoudt een waardevol netwerk van opdrachtgevers en kandidaten die je succesvol met elkaar in contact brengt. Je handelsgeest, durf, daadkracht en energie maken jou een echte Continu’er. Continu Carrière maakt onderdeel uit van de groep HR bedrijven House Of HR
-
telecom installateurs (Regio Dendermonde-Wetteren)
Regio: Regio Dendermonde-Wetteren
Bedrijf: TELE-IN COMPANY
Type: Vaste Job
We zoeken kandidaten voor Proximus als functie telecom installateur.
-
.NET Developer Consultant (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: Tri ICT Belux
Type: Vaste Job
Om ons team te versterken zijn we op zoek naar een ambitieuze .NET developer. Jij ligt mee aan de basis van ons development team en ons helpt ons mee deze unit verder uit te bouwen. Je kunt terugvallen op een stevige ervaring (3 jaar+) als .NET developer met analystische kwaliteiten. Je bent een enthousiaste werkkracht die kan meedenken met het functioneel proces en behoeftes kan vertalen naar implementatie. Je bent iemand die wilt blijven bijleren en gepassioneerd is door Microsoft technologieën. Je hebt een mooi trackrecord en kunt je ervaring staven met boeiende stories over enkele interessante projecten. Je voert projecten uit bij onze klanten
-
Verantwoordelijke verpakking (WIJTSCHATE)
Regio: WIJTSCHATE
Bedrijf: COVAMEAT
Type: Vaste Job
Covameat in Wijtschate is een voedingsbedrijf die gespecialiseerd is in het verwerken en het versnijden van varkens. In de afgelopen decennia is Covameat uitgegroeid tot een vleesspecialist van hoog niveau. Covameat is op zoek naar een verantwoordelijke voor de verpakkingsafdeling. In de verpakkingsafdeling worden verschillende stukken vlees verpakt op een productieve en hygiënische manier. Dit gebeurt in diverse verpakkingslijnen, bezet met een 15-tal medewerkers. Als verantwoordelijke werk je mee in de afdeling & zorg je voor een correct en efficiënt verloop van deze werkzaamheden zoals: Controle op de kwaliteit en de afwerking van de verpakking. Motiveren en sturen van de medewerkers op de juiste manier. Dagelijkse bijsturen in de planning en opmaken personeelsplanning. Pannes in goede banen leiden.
-
Boekhoudkundig en fiscaal accountant (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: StepStone
Type: Zelfstandige activiteit
www.stepstone.be/vacatures----1662805-inline.html?cid=Partner_VDAB DBM – Tax & Accounting, accountantskantoor, zoekt Boekhoudkundig en fiscaal accountant (M/V), voor een voltijdse of deeltijdse samenwerking Behandelen en opvolgen van de boekhoudkundige dossiers van vennootschappen en Vzw’s Voorbereiden en opstellen van de btw-aangiften Voorbereiden van de aangiften in de Venn. B en van de aangiften PB Contacten met de klanten en fiscale administraties
-
Geaccrediteerde monsternemer Vlaams-Brabant & Limburg (Vlaanderen)
Regio: Vlaanderen
Bedrijf: DE WATERGROEP
Type: Werfreserve
Plaats en functie in de organisatie Als geaccrediteerde staalnemer werk je onder leiding van de Teammanager wettelijke monstername en logistiek en word je inhoudelijk gecoacht en opgevolgd door de supervisor verbonden aan het centraal laboratorium die rapporteert aan de kwaliteitsverantwoordelijke voor De Watergroep. Je hebt contact met alle medewerkers van de dienst, met de medewerkers van andere technische diensten van het centraal laboratorium, alsook met de klanten van De Watergroep. Je controleert de waterkwaliteit (van tap tot kraan) door middel van het uitvoeren van staalnames overeenkomstig het ingevoerde kwaliteitszorgsysteem (ISO17025-norm) en de heersende procedures van het kwaliteitshandboek, om zo bij te dragen tot het afleveren van water dat voldoet aan de opgelegde normen. Je vervult de bijhorende administratieve formaliteiten en je zorgt voor de nodige verslaggeving naar de planner wettelijke monstername en Teammanager wettelijke monstername en logistiek toe. Voornaamste opdrachten Je controleert de waterkwaliteit aan de hand van staalnames en metingen ter plaatse volgens de heersende WAC-procedures in het kader van de Vlarel-erkenning en volgens de eisen van ISO 17025. Je voert zelfstandig de dag- en weekplanning van het wettelijk controleprogramma uit. Je overlegt regelmatig met de inhoudelijke supervisor en met je leidinggevende over de opdrachten, de planning en hoe die uit te voeren. Je doet staalnames onder accreditatie-eisen voor opdrachten van derden waarbij accreditatie vereist is. Je voert de voorziene controle metingen uit, je interpreteert de metingen en je meldt onregelmatigheden aan de supervisor. Je voert beperkte binnenhuiscontroles uit bij plaatselijke kwaliteitsproblemen. Je voert speciale staalnames uit onder meer bij kwaliteitsproblemen en bij werken aan het distributienet, en dit ’s avonds of in het weekend indien nodig. Je informeert de klant met relevante informatie over de kwaliteit van het geleverde water (hardheid …). Je onderhoudt en ijkt de meetapparatuur. Je vult gevraagde (registratie)formulieren correct en tijdig in en je brengt gegevens in via PDA. Je voert visuele en fysische controles uit bij watertorens, waterwinningen, reinwaterkelders… Je signaleert problemen en voorvallen en je bespreekt ze met je leidinggevende en de supervisor. Je neemt deel aan equipevergaderingen en andere overlegmomenten.
Zoek naar antwoorden van Rosières (Les) in sociale netwerken
Look for responds of Rosières (Les) in social networks
Lees alle opmerkingen voor Rosières (Les). Laat een reactie achter voor Rosières (Les). Rosières (Les) bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Rosières (Les). Leave a respond for Rosières (Les). Rosières (Les) on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Rosières (Les) op de google maps. Adres en contacten Rosières (Les) Location of Rosières (Les) on the google maps. Address and contacts of Rosières (Les)
Andere gerelateerde bedrijven als come Rosières (Les) Rosières (Les): VAN GOETHEM EN GEKIERE | Sloeberke ('t) | D & D VIDEO | BLEZER E. | EURO-BEAT
Other related companies as Rosières (Les): VAN GOETHEM EN GEKIERE | Sloeberke ('t) | D & D VIDEO | BLEZER E. | EURO-BEAT
Rosières (Les) is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Rosières (Les), bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01108764648. Het bedrijf Rosières (Les) bevindt zich op het adres: Rue du Maréchal Juin 8; 5140; Sombreffe (Tongrinne). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 699,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 365,000,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Holiday farms and guest houses. Producten gemaakt in Rosières (Les) zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Rosières (Les) is Papier en geallieerde producten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Rosières (Les) is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Rosières (Les), openstaande posities, locatie van Rosières (Les) op de kaart.
Rosières (Les) is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is Rosières (Les), company assigned to the tax number BE01108764648. The company Rosières (Les) is located at the address: Rue du Maréchal Juin 8; 5140; Sombreffe (Tongrinne). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 699,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 365,000,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Holiday farms and guest houses. Products created in Rosières (Les) were not found.
The main activity of Rosières (Les) is Paper and Allied Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Rosières (Les) is not available. You also can look at reviews of Rosières (Les), open positions, location of Rosières (Les) on the map.
