De Schrevel Dominique
Contactgegevens De Schrevel Dominique: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Schrevel Dominique: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Schrevel Dominique
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Cours d'Eau 22; 1428; Braine l'Alleud (Lillois-Witterzée), België
Telefoon (phone): 02 384 66 80 (+32-02 384 66 80) 02 384 66 80 (+32-02 384 66 80)
Fax (fax): +32 (68) 181-36-16 +32 (68) 181-36-16
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Schrevel Dominique: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Schrevel Dominique"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Schrevel Dominique"? - Contact us!
We found such data of De Schrevel Dominique, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Schrevel Dominique. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Schrevel Dominique
Products information De Schrevel Dominique
Producten die in De Schrevel Dominique zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Health and Medicine:Physicians and Surgeons
Aanvulling soorten activiteiten voor De Schrevel Dominique Addition kinds of activities for De Schrevel Dominique
2711. Kranten | Newspapers
027299. Paarden en andere paarden, nec | Horses and other equines, nec
506501. Telefoon- en telegrafische apparatuur | Telephone and telegraphic equipment
14229900. Gebroken en gebroken kalksteen, anders | Crushed and broken limestone, nec
24410101. Ammunitie dozen, hout | Ammunition boxes, wood
42120300. Timmerhout en hout vrachtwagens | Lumber and timber trucking
50649907. Percolators | Percolators
87480400. Systemenanalyse en engineering consulting | Systems analysis and engineering consulting services
Werken bij De Schrevel Dominique: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Schrevel Dominique: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Schrevel Dominique. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Schrevel Dominique. Looking for open vacancies in other companies
-
Vrachtwagenchauffeur colli in afvalsector (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma in de regio Brugge zijn we op zoek naar een chauffeur voor met de vrachtwagen colli te rijden. Je start op om 5u 's morgens van maandag tot vrijdag. Een groot voordeel is dat mensen met een C rijbewijs ook in aanmerking komen. De firma staat open om gemotiveerde C chauffeurs op te leiden. Ook mensen die geen adr attest hebben, kunnen dit in de firma behalen.
-
Electricien (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Takenpakket: - opbouwen en aansluiten van de technische installaties, - het plaatsen van kabelbanen, bekabelen, het kableren van industriële kasten, aansluiten, testen,… van elektrische onderdelen. - Je voert hierbij ook controles uit op de goede werking van de installatie. - Je waakt over de kwaliteit van de uitrusting en voert preventief onderhoud uit.
-
sales support medewerker (DEERLIJK)
Regio: DEERLIJK
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Als sales support medewerker sta je in voor de administratieve ondersteuning van de sales afdeling: Opvolgen van alle dossiers vanaf offerte tot bestelling. Met de input die je krijgt van de salesafdeling maak je een voorstel op voor de klant en volg je dit verder op. Na bestelling door de klant sta je in voor alle administratieve opvolging: opmaken van het contract aanvragen van het chassisnummer regelen van douane documenten verwerking van e-mails behandelen van vragen van klanten regelen van transport van de wagens vanuit de productie naar de klant facturatie... In samenwerking met de marketingafdeling ben je verantwoordelijk voor marketinganalyses
-
Huishoudhulp/Poetshulp Heers (met dienstencheques) (HEERS)
Regio: HEERS
Bedrijf: PUUUR SINT-TRUIDEN
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap, … Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen. Wat is je functie? Je neemt het huishouden van je klanten in jouw handen: Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen … Je staat in voor de schoonmaak van de woning Je doet graag de was en de strijk Je kookt of gaat naar de winkel voor sommige gezinnen
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio AARSCHOT (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: IN-Z regio Vlaams Brabant Oost
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen - je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn - en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, de ramen wassen, … bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen,… op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega’s tewerkstelling in Aarschot en omgeving
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Weert (Bornem) – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WEERT)
Regio: WEERT
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Studenten inventaris kledingwinkel Turnhout (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Op 5-11-2018 organiseert een bekende kledingwinkel een inventaris. Concreet betekend dit een opkuis van de zomercollectie. Je dient de kledingstukken uit de zomercollectie te labelen, in te scannen en op een correcte manier in te pakken. De inventaris gebeurt in twee beurten op dezelfde dag. De eerste shift zal plaatsvinden van 7u tot 11u. De tweede shift van 17.45u-22u. Voor de tweede shift dien je minstens 18 jaar te zijn wegens de late werkuren. Je mag dus een keuze maken tussen één van de twee shiften.
-
Studentenjob als kassamedewerker (M/V) (ASSEBROEK)
Regio: ASSEBROEK
Bedrijf: CARREFOUR MARKET ASSEBROEK
Type: Studentenjob
Bent u op zoek naar een studentenjob die gemakkelijk te combineren valt met uw studies, dan bent u bij ons aan het juiste adres. U wordt bij ons tewerkgesteld op dagen die u zelf doorgeeft in functie van uw studies. Dit kan zowel op weekdagen, wanneer u geen les hebt, of in weekends (zaterdag/zondag) of tijdens schoolvakanties. Bij ons gaat u aan de slag als kassamedewerker , eventueel gecombineerd met taken op de werkvloer. Hebt u nog geen ervaring, geen nood wij zorgen uiteraard voor een korte opleiding. Uw uren variëren volgens bezetting. U bent minimum 16 jaar of ouder, sociaal, leergierig, en een teamspeler? Interesse? Neem snel met ons contact op.
-
Allround bediende/Junior Planner (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: YOUNG CHARLY
Type: Vaste Job
· U werkt, zowel zelfstandig als in team, samen met verschillende collega’s/departementen · Lange termijn relaties uitbouwen en managen · Snel oplossen, aanpassen en verhelpen van problemen · Productkennis verwerven en aanwenden bij ondersteuning klant · Planning leveringsrondes in samenspraak met Senior Planner · Dispatch & management 'team logistics' in overleg met Senior Planner · Verwerking vracht en transport documenten · Werkweek van dinsdag tem zaterdag
-
Veiligheidschef niveau 1 (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: Konvert Office Leuven
Type: Vaste Job
Voor de uitbreiding van het team van onze klant zijn wij momenteel op zoek naar een extra veiligheidscoördinator niveau A. Onze klant is een totaaladviseur voor bouw, infrastructuur en ruimtelijke ordening. Een totaaladvies onderscheidt zich van een gewoon advies door rekening te houden met alle facetten van de vraag, dus ook met het resultaat. De verschillende specialisten van onze klant combineren hun knowhow tot een stevig onderbouwd, vooruitziend en volledig dossier. Zij begeleiden hun klanten op een persoonlijke, betrokken manier mee tot de concretisering, waar mogelijk met een resultaatsverbintenis. De resultaatgerichte totaalaanpak is gericht op overheidsdiensten, bedrijven en privépersonen die in een complexe economische en juridische omgeving toch snel vooruit willen met hun projecten.
-
IT Security Expert - ISO 27001 (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Are you an expert in IT Security ? ISO 27001 holds no secret for you ? You are a freelancer looking for a new challenging project ? Be sure to have a look at this amazing opportunity. The Client My client is a well-known Digital Company located in Brussels. They are currently looking for new talents to join their team. The Mission Embed an ISO 27001 based ISMS into the organization Prepare the organization for ISO 27001 certification Implement and enforce security policies Develop and integrate security procedures in the organization Coordinate security projects with technical and non-technical teams, including IT security specialists Supply the security requirements for IT projects Develop security awareness activities to all layers of the organization Perform risk analysis Follow-up security incidents Your Profile For at least 3 years you were passionate about information technologies and information security You have knowledge of security standards and frameworks such as ISO 27001 or NIST CyberSecurity framework, as well as a basic knowledge of GDPR and ITIL processes You are pragmatic, customer oriented, analytical and enterprising You have strong communication skills able to translate technical risks into business risks You have basic project management capabilities: showing leadership, create budgets, be a good listener, intervene in conflicts and build teams You are risk-oriented, able to solve security issues by providing a solution using people, new and existing technologies and embedding security processes You speak and write English fluently You are certified CISSP, CISM, CISA, GIAC or ISO 27001. The Offer Long Term project : 3 years Attractive daily rate Fast Growing Company Great Location : Brussels Interested ? Don't hesitate to APPLY via the button below to discuss this opportunity ! I look forward to hearing from you. Best regards, Vincent
-
FLEXI-JOB: Logistieke Medewerker (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: SLIGRO-ISPC BELGIUM
Type: Flexijob
Als flexi-jobber zal je drie dagen in de week ’s morgens (04:00u tem 07:00u) inspringen op de delivery afdeling van onze nieuwe vestiging in Antwerpen. Je zal breed worden ingeschakeld in het logistieke gebeuren: goederen registreren en in ontvangst nemen, bestellingen van onze klanten samenstellen, het controleren van producten en het melden van schade.
Zoek naar antwoorden van De Schrevel Dominique in sociale netwerken
Look for responds of De Schrevel Dominique in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Schrevel Dominique. Laat een reactie achter voor De Schrevel Dominique. De Schrevel Dominique bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Schrevel Dominique. Leave a respond for De Schrevel Dominique. De Schrevel Dominique on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Schrevel Dominique op de google maps. Adres en contacten De Schrevel Dominique Location of De Schrevel Dominique on the google maps. Address and contacts of De Schrevel Dominique
Andere gerelateerde bedrijven als come De Schrevel Dominique De Schrevel Dominique: Tamara's Haarmode | LA BOURDAINE | Revalidatiecentra Horizon | GOELEN | Interoil
Other related companies as De Schrevel Dominique: Tamara's Haarmode | LA BOURDAINE | Revalidatiecentra Horizon | GOELEN | Interoil
De Schrevel Dominique is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Schrevel Dominique, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04869110107. Het bedrijf De Schrevel Dominique bevindt zich op het adres: Rue du Cours d'Eau 22; 1428; Braine l'Alleud (Lillois-Witterzée). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 406,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 479,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Producten gemaakt in De Schrevel Dominique zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Schrevel Dominique is Elektronische, elektrische apparatuur en onderdelen, met uitzondering van computerapparatuur, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Schrevel Dominique is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Schrevel Dominique, openstaande posities, locatie van De Schrevel Dominique op de kaart.
De Schrevel Dominique is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Schrevel Dominique, company assigned to the tax number BE04869110107. The company De Schrevel Dominique is located at the address: Rue du Cours d'Eau 22; 1428; Braine l'Alleud (Lillois-Witterzée). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 406,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 479,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Products created in De Schrevel Dominique were not found.
The main activity of De Schrevel Dominique is Electronic, Electrical Equipment & Components, Except Computer Equipment, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of De Schrevel Dominique is not available. You also can look at reviews of De Schrevel Dominique, open positions, location of De Schrevel Dominique on the map.
