De Rudder P
Contactgegevens De Rudder P: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data De Rudder P: address, phone, fax, email, website, opening hours
De Rudder P
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Breestraat 1; 8820; Torhout, België
Telefoon (phone): 050 21 31 49 (+32-050 21 31 49) 050 21 31 49 (+32-050 21 31 49)
Fax (fax): +32 (53) 380-53-91 +32 (53) 380-53-91
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) De Rudder P: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "De Rudder P"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "De Rudder P"? - Contact us!
We found such data of De Rudder P, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees De Rudder P. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti De Rudder P
Products information De Rudder P
Producten die in De Rudder P zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Health and Medicine:Physicians and Surgeons
Aanvulling soorten activiteiten voor De Rudder P Addition kinds of activities for De Rudder P
109499. Uranium-Radium-Vanadium Ertsen, Nec | Uranium-radium-vanadium ores, nec
206301. Droge bietensuikerproducten, behalve raffinage | Dry beet sugar products, except refining
608200. Buitenlandse handel en internationale banken | Foreign trade and international banks
01759908. Pruimenboomgaard | Plum orchard
27540202. Visitekaartjes: gravure printing | Visiting cards: gravure printing
37249916. Turbo-superchargers, vliegtuigen | Turbo-superchargers, aircraft
50150202. Testapparatuur, elektrisch, gebruikt: automotive | Testing equipment, electrical, used: automotive
50399904. Plafondsystemen en producten | Ceiling systems and products
51429902. Dinners, bevroren | Dinners, frozen
Werken bij De Rudder P: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in De Rudder P: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor De Rudder P. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for De Rudder P. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE WALKING FLOOR (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Een firma gelegen te Ieper is op zoek naar een chauffeur CE voor te rijden met walking floor. Je zal vooral veevoeder en recyclageproducten vervoeren. Het werk is van maandag tot vrijdag en je slaapt 2 keer uit per week. De landen waar je moet leveren zijn hoofdzakelijk: België, Nederland, Frankrijk. Je werkt 12u à 15u per dag.
-
HUISHOUDHELDEN REGIO Heusden - Destelbergen solliciteer via sms (HEUSDEN)
Regio: HEUSDEN
Bedrijf: EASY LIFE MELLE
Type: Dienstenchequebaan
Onze kantoorverantwoordelijke Ingrid is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor onze klanten. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easylife zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.
-
HUISHOUDHULP VOOR GENTBRUGGE - LEDEBERG (GENTBRUGGE)
Regio: GENTBRUGGE
Bedrijf: FAMILIEZORG OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Als hoofdtaak sta je in voor het poetsen (95% van de tijd) en bijkomend: wassen, strijken, maaltijden bereiden en kleine naaiwerken uitvoeren bij gezinnen aan huis in omgeving Gentbrugge, Ledeberg
-
Huishoudhulp/poetshulp in regio Middelkerke (MIDDELKERKE)
Regio: MIDDELKERKE
Bedrijf: SOLIDARITEIT VOOR HET GEZIN
Type: Dienstenchequebaan
Je komt terecht in een warme familie met meer dan 2500 tevreden collega-poetshulpen. Je geniet van de persoonlijke vrijheid die deze job zo mooi en waardevol maakt. Wij onderscheiden ons van andere diensten door onze dagelijkse engagement je thuis te laten voelen in je job. Geen loze beloftes, bij ons weet je wat je mag en kunt verwachten. Wij zorgen voor jou tijdens de werkuren maar ook daarbuiten. Zo bieden we jou niet alleen een uitstekende verloning maar ook mooie personeelskortingen en -voordelen bij meer dan 3600 bedrijven in heel België! Je taken? Net als bij andere poetsbedrijven sta je onder meer in voor het wekelijks onderhoud van de woning (afstoffen, stofzuigen, dweilen, schuren, …). Daarnaast voer je lichte huishoudelijke taken (wassen, strijken en boodschappen doen) uit bij mensen thuis. Weet je wat het mooiste van al is? Je krijgt bij ons de mogelijkheid om je job makkelijk te combineren met je hobby’s en gezin. Je stelt immers je uurrooster op in samenspraak met je verantwoordelijke. Als jij je niet goed voelt in je job? Dan gaan we samen op zoek naar hoe we het beter kunnen maken!
-
Huishoudhulp (M/V) (NEERPELT)
Regio: NEERPELT
Bedrijf: Actief Dienstencheques Neerpelt
Type: Dienstenchequebaan
Poetsen, strijken of boodschappen doen, doe je met een glimlach? Dan is een job als huishoudhulp iets voor jou! Voor verschillende particulieren zijn wij op zoek naar een huishoudhulp die zelfstandig alle huishoudelijke taken tot een goed einde kan brengen. Wekelijks terugkerende taken zijn: - vloeren schoonmaken - meubilair afstoffen - ramen lappen - strijken - ... Regio: - Neerpelt - Overpelt - Hamont-Achel - Hechtel-Eksel - Kaulille
-
Vrachtwagenmecanicien opbouw - Herentals - optie vast - dagdienst (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Voor een garage in Herentals zijn wij op zoek naar een gemotiveerde mechanieker voor de vrachtwagens. Je staat voornamelijk in voor de opbouw van de vrachtwagens. Daarvoor is een zeer goede kennis van elektronica en bij voorkeur ook hydraulica belangrijk. Dit is belangrijk omdat je een aantal toestellen gaat monteren op de vrachtwagen (vb. ijskast, accessoires) Je werkt voltijds in dagdienst.
-
Weekend jobstudenten slagerij (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: RANDSTAD
Type: Studentenjob
Voor een slagerij te Izegem zoekt Randstad 2 jobstudenten om mee te helpen tijdens het weekend zaterdagochtend 8-12u = 5 u of zaterdag namiddag 13.30-19.30u = 6 u en/of zondagochtend 7.45-12.45u = 5 u te werken Helpen bij het bestellen + kassa + opkuis Interesse ? geef ons snel een seintje.
-
customer service (AARTSELAAR)
Regio: AARTSELAAR
Bedrijf: SIEVERT
Type: Vaste Job
-Telefoon en mails beantwoorden van klanten ivm orders, levertijden , prijzen , eenvoudige technische vragen, problemen , .... -Ingeven van orders -Verzenden van mailings (per post en email) -Contact met het hoofdkantoor in Zweden voor extra informatie -Voorbereiden van dossiers voor het salesteam -U houdt uw administratie/klassement op dagelijkse basis in orde -U bent de back up voor uw 2 collega’s , zoals zij voor u back up zulen zijn bij afwezigheid .Dwz dat u soms taken uitvoert die niet perse de uwen zijn . -U bent bereid de vertegenwoordigers te assisteren op beurzen in Belgie en Nederland (maximum 3 x per jaar met een maximum van 5 dagen )
-
Junior Project Manager (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: DECON BVBA
Type: Vaste Job
Als Junior Project Manager ben je mee verantwoordelijk voor de technische ondersteuning van het bedrijf. Dit betekent dat je meewerkt aan de voorbereiding van de werf (opmaak lastenboek, aanbestedingen, offertes opvragen bij aannemers). In de werffase volg je de uitvoering op, neem je deel aan de werfvergaderingen en los je problemen op die zich tijdens de werf eventueel voordoen. Meer informatie rond het specifieke takenpakket kan je nalezen in de bijlage.
-
Verkopers M/V Brussel FR/NL (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: NIMO
Type: Zelfstandige activiteit
Voor iedereen die al professioneel bezig is en hun opties openhoudt als het gaat om geld verdienen, buiten hetgeen ze al doen in hun beroep. Uren zelf te bepalen. Verkoop van klantenkaarten aan particulieren, waarmee ze rechtstreeks bij de fabrikant hun verzorgingsproducten, parfums, cosmetica, vervangmaaltijden, voedingssupplementen, end..... kunnen aankopen. Loyaliteitsprogramma en opleiding voorzien. Geen ervaring nodig, u wordt opgeleid
-
Halian - .NET Developer Full Stack (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
We zijn op zoek naar een .NET Developer voor onze klant De duur van de missie is één jaar geleden Merelbeke. Vind de informatie hieronder Je staat in voor het ontwikkelen en aanpassen van webapplicaties en desktopapplicaties, dit zowel binnen project-, onderhoud- als incidentwerking. Je zal deel uitmaken van een DevFactory of een Applicaties Team, deze teams werken op een Agile manier. Je zal multifunctioneel ingeschakeld worden op front- en backend ontwikkelingen over de gehele portfolio van applicaties. Maar vooral binnen .NET ontwikkelingen die plaatsvinden binnen het team van "Applicaties Asset Manangement" waarbij je zal in geschakeld worden in de ontwikkeling van de applicatie die instaat voor het beheer van openbare verlichting en onze bovengrondse assets. Taken Je schrijft, test (unit tests) en documenteert je ontwikkelingen. Je hebt ervaring met het designen van software, waarbij je ervaring hebt met het implementeren van design patterns Je houdt hierbij rekening met ontwikkelingsrichtlijnen en de interne IT-standaarden. Je werkt aan het technisch ontwerp en het ontwikkelen van de oplossing. Je bent in staat om problemen om te zetten in concrete oplossingen. Je werkt actief aan de kennisborging en kennisoverdracht naar je collega's. Je werkt nauw samen met de collega's binnen het ontwikkelteam en alle betrokkenen. Je communiceert met de verschillende betrokken partijen waaronder de service desk, projectleiders, infrastructuurbeheerder, en de hiërarchie. Je ondersteunt collega ontwikkelaars bij het ontwikkelen en het zoeken naar een optimale oplossing. Je werkt mee aan de inschatting en planning van de ontwikkelactiviteiten. Profiel Je hebt een sterk analytische geest en beschikt over didactische kwaliteiten Doorgedreven kennis van de gebruikte technologieën en tools (aangetoond in de CV van de voorgestelde kandidaat): Uitgebreide en diepgaande kennis van de VB.NET en C#.NET ontwikkelingsomgevingen. ASP.NET 4.5 & MVC 5 ervaring gebruik makend van C# WCF HTML5, JavaScript, JQuery, CSS Sass en Less Doorgedreven kennis Unit testing is een must ! Database servers MS SQL Server 2008-2012, Oracle 11 Visual Studio 2015 en Team Foundation Server 2015 Toad / SQL Server Management Studio Coded UI Testing CSS JavaScript - Bootstrap Ervaring: Je hebt ervaring als developer in dezelfde technische omgeving. Je hebt ervaring met ASP.NET, C#. Je hebt ervaring binnen een procesgestuurde organisatie op basis van de ITIL proceswerking. Je hebt ervaring met projectwerking en methodologieën, voornamelijk Agile (Kanban & Scrum) werking. Je hebt ervaring in het bouwen van asset management Vaardigheden: Je beschikt over een sterk analytisch en probleemoplossend vermogen. Je gaat grondig en zeer nauwkeurig tewerk. Je hebt een grote verantwoordelijkheidszin en kan zelfstandig werken. Perfecte mondelinge en schriftelijke kennis van het Nederlands Vaardigheden geselecteerd Vaardigheid - Gevraagd - Type antwoord Implementatie en werken met designpatterns Medior (5,00 jaar) Aantoonbare ervaring met de agileprincipes Medior... ...
-
Bijverdienste weekend / Flexijob HORECA - Huyze Gezelle (Kuurne) (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: COREX
Type: Flexijob
“ Het mooie aan in stijl genieten, dat Eccellenza gevoel “ Eccellenza, met ondertussen al méér dan 35 jaar ervaring, laat mensen lekker eten en genieten in stijl. Onze geselecteerde restaurants en feestzalen hebben een uniek en eigen karakter waar u sfeervol en gezellig tafelt. Deze culinaire beleving kunnen we waarmaken dankzij gepassioneerde medewerkers en een neus voor efficiëntie en kwaliteit. Huyze Gezelle (Kuurne) gaat op zoek naar gemotiveerde medewerkers die zich tijdens het weekend kunnen vrijmaken om te werken ! Taken: Bar, opdienen, afruimen, helpen aan het buffet, afwassen, ... Je werkt op zaterdagavond en/of zondagmiddag.
Zoek naar antwoorden van De Rudder P in sociale netwerken
Look for responds of De Rudder P in social networks
Lees alle opmerkingen voor De Rudder P. Laat een reactie achter voor De Rudder P. De Rudder P bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for De Rudder P. Leave a respond for De Rudder P. De Rudder P on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie De Rudder P op de google maps. Adres en contacten De Rudder P Location of De Rudder P on the google maps. Address and contacts of De Rudder P
Andere gerelateerde bedrijven als come De Rudder P De Rudder P: AU TEMPS JADIS | T.C. GODINNE | AUTOGLASS AMG | MOLENS T'KINDT | Jacques ALLARD Consulting
Other related companies as De Rudder P: AU TEMPS JADIS | T.C. GODINNE | AUTOGLASS AMG | MOLENS T'KINDT | Jacques ALLARD Consulting
De Rudder P is een bedrijf dat 1997 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is De Rudder P, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07260559082. Het bedrijf De Rudder P bevindt zich op het adres: Breestraat 1; 8820; Torhout. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 313,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 874,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Producten gemaakt in De Rudder P zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van De Rudder P is Uitvoerende, wetgevende en algemene overheid, behalve financiën, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van De Rudder P is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van De Rudder P, openstaande posities, locatie van De Rudder P op de kaart.
De Rudder P is a company, that was registered 1997 in N\A region, Belgium. Full name of company is De Rudder P, company assigned to the tax number BE07260559082. The company De Rudder P is located at the address: Breestraat 1; 8820; Torhout. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 313,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 874,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Health and Medicine:Physicians and Surgeons. Products created in De Rudder P were not found.
The main activity of De Rudder P is Executive, Legislative & General Government, Except Finance, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of De Rudder P is not available. You also can look at reviews of De Rudder P, open positions, location of De Rudder P on the map.
