Vrais Amis
Contactgegevens Vrais Amis: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Vrais Amis: address, phone, fax, email, website, opening hours
Vrais Amis
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de Slins 92; 4682; Oupeye (Houtain-Saint-Siméon), België
Telefoon (phone): 04 286 10 72 (+32-04 286 10 72) 04 286 10 72 (+32-04 286 10 72)
Fax (fax): +32 (63) 527-62-59 +32 (63) 527-62-59
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Vrais Amis: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Vrais Amis"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Vrais Amis"? - Contact us!
We found such data of Vrais Amis, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Vrais Amis. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Vrais Amis
Products information Vrais Amis
Pubs
Product categorie (product category): Halls - Rental
Aanvulling soorten activiteiten voor Vrais Amis Addition kinds of activities for Vrais Amis
287401. fosfaten | Phosphates
22810304. Zijden garen, gesponnen | Silk yarn, spun
23610101. Blouses: meisjes-, kinder- en zuigelingen ' | Blouses: girls', children's, and infants'
24310209. Vensterbekleding, hout | Window trim, wood
35899906. Drankuitrusting en -systemen | Liquor dispensing equipment and systems
36610104. Hoofdtelefoons, telefoon | Headsets, telephone
39440302. Auto- en vrachtwagensmodellen, speelgoed en hobby | Automobile and truck models, toy and hobby
73590000. Verhuur en verhuur van apparatuur, nv | Equipment rental and leasing, nec
Werken bij Vrais Amis: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Vrais Amis: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Vrais Amis. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Vrais Amis. Looking for open vacancies in other companies
-
Polyvalent helper (LIER)
Regio: LIER
Bedrijf: ASAP
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
je bent een onmisbare schakel in het vlot verloop van zowel de opbouw, als afbouw van stages (podium), de repetities als de show/event zelf. .Je helpt bij het laden en lossen, assisteert de techniekers tijdens op- en afbouw, zorgt voor aankleding van de backstage, cateringinfrastructuur, je assisteert de podiumbouwers. Je laadt en lost, sorteert en bouwt mee aan podia, catwalks, tribunes en PA-torens tot op max 3m hoogte. Als tenthand bouw je mee, onder supervisie van je crew chief en de klant, span- en kadertenten. Van laden/lossen, tot plaatsing van vloeren , tentkaders en -zeilen tot afwerking en uitlichting van de binnendecoratie. Dit zijn losse opdrachten, dus wanneer je een extra centje wil verdienen is dit een leuke uitdaging.
-
Verkoper toonbank sanitair (m/v) (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een specialist in de distributie van sanitair, centrale verwarming en waterbehandelingen. Je onthaalt de klanten. (loodgieters, verwarmingsspecialisten, ...) Je staat in voor de verkoop, het technisch advies en levert een gepersonaliseerde service en dienst na verkoop aan de klant. Je zorgt voor de correcte afhandeling van binnenkomende goederen en stockeert deze op de correcte plaats in de winkel. Je zorgt dat de winkel er professioneel en net uitziet.
-
Ploegbaas Bekister (BALEN)
Regio: BALEN
Bedrijf: SYNERGIE CONSTRUCT GEEL
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf uit Balen zijn wij op zoek naar een ploegbaas bekister. Heb jij ervaring als bekister? Zin in een nieuw avontuur? Dan zijn wij op zoek naar jou! Je takenpakket als ploegbaas zal bestaan uit: Het aansturen van een klein team bekisters Het maken van bekistingen Plaatsen van wanden en kolommen Herstellen en storten van beton
-
Jobstudent bijrijd(st)er (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Konvert Interim Gent
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf regio Gentbrugge zijn wij op zoek naar een bijrijder (m/v) die nog jobstudent is. Je hebt de mogelijkheid om 1 of meerdere dagen in de week te werken, afhankelijk van je lessenrooster. Je beschikt over een eerste relevante werkervaring, bent in het bezit van een rijbewijs B en een bewijs van goed gedrag en zeden. Het is de bedoeling dat de student vanuit Gentbrugge om 4u30 vertrekt samen met de chauffeur richting Ternat. Daar kom je toe om 5u00. Ze laden dan samen de bestelwagen en vertrekken dan naar de klanten om hier materiaal te leveren en te assisteren bij de montage. Meestal is de laatste klant in de buurt van de vertrekplaats . Het bedrijf levert kantoormateriaal.
-
Bijlesgever informatica (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor informatica aan volwassen leerlingen. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Studiebegeleider internaat (HOBOKEN)
Regio: HOBOKEN
Bedrijf: INTERNAAT ANTWERPEN
Type: Studentenjob
De leeraar is verantwoordelijk voor de begeleiding van de leerling tijdens de studie-uren. De leeraar begeleidt 5 à 6 leerlingen en helpt hen met hun studies. De leraar volgt ook de resultaten en presaties van de leerlingen op en bespreekt deze met de studiecoördinator.
-
Redder op oproepbasis (KAPELLEN)
Regio: KAPELLEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor een zwembad in Noord Antwerpen zijn wij op zoek naar redders die willen bijwerken in de week en/of in het weekend. Je staat in voor het toezicht en wordt tewerkgesteld in een leuk team!
-
Sales Engineer (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: STAHL
Type: Vaste Job
Vanuit ons kantoor in Dendermonde onderhoudt u contacten met onze klanten in België en Luxemburg en volgt uw dossiers op vanaf de offertefase tot en met de levering. U bent in staat aanvragen om te zetten naar oplossingen voor onze klanten, dit zowel op technisch- als rekenkundig vlak. U bent samen met uw buitendienst collega’s verantwoordelijk voor de verkoop en de dienstverlening naar onze klanten toe. Interne en externe communicatie en opvolging zijn hierbij van cruciaal belang. In deze functie rapporteert U rechtstreeks aan de commercieel directeur. Ref/ Servicepunt Bsrit
-
Leefstijlcoach How2behealthy (Regio Aalst)
Regio: Regio Aalst
Bedrijf: HOW2BEHEALTHY-CURE4LIFE
Type: Zelfstandige activiteit
Consulent(e) van How2behealthy worden? Consulent worden bij How2behealthy? Welvaartszieken en gezondheidszorgkosten exploderen. Wij geloven dat preventieve & natuurlijke gezondheidszorg de toekomst heeft! Binnen deze onnatuurlijke maatschappij bomvol misleidende gezondheidsclaims is ons doel om klanten op natuurlijke wijze in balans te brengen/houden door een eerlijke totaal-aanpak door het versterken van het zelfgenezend vermogen van het lichaam. Wij bieden een volwaardige aanvulling/alternatief op de reguliere gezondheidszorg. How2behealthy is een natuurgeneeskundig franchise formule met als motto: "How2behealthy : The Natural Way!" Waarom bij ons aansluiten? De natuurgeneeskunde is in opkomst. 15% van huidige zorgaanbod is alternatief en dit groeit hard. Helaas is het aanbod erg versnipperd. Veel potentiële klanten die niet (voldoende) geholpen kunnen worden in het reguliere circuit gaan op zoek naar alternatieve behandelmethodes, maar waar te beginnen? Men ziet door de bomen het bos niet meer. How2behealthy vervult deze gidsfunctie! We bieden een breed scala aan natuurgeneeskundige behandelingen en zoeken samenwerkingen met partners. Hun gezondheidsproducten & diensten bieden we in de vorm van partneraanbiedingen aan in onze webshop, uiteraard met een aantrekkelijke korting voor How2behealthy klanten! Een goede therapeut maakt nog geen goede ondernemer: samen staan we sterk en wij bieden gedegen ondersteuning op diverse gebieden. Zo bieden we zowel losse diensten en diverse pakketten aan onze klanten. Aangesloten consulenten ontvangen ondersteunende middelen zoals de Body-Vital-check apparatuur, programma-klappers en ondersteunende documentatie als recepten en productwijzer en diverse templates. Tevens ondersteunen we bij klantenwerving, systemen (zoals een professioneel CRM systeem), marketing, promotiematerialen, eigen webshop & supplementenlijn etc. Wat zoeken wij? How2behealthy is op zoek naar gemotiveerde en gepassioneerde gezondheids- en natuurvoedingsconsulenten die als zelfstandig ondernemer onze klanten willen begeleiden naar een natuurlijke levensstijl en een optimale gezondheid. Wie is de ideale How2behelathy consulent & partner: • HBO werk- en denkniveau; • Opleidingsrichting natuurgeneeskunde (gezondheidstherapeut) of (natuur)voeding: medische basiskennis is een pré. Opleiding nog niet afgerond? Dat hoeft geen probleem te zijn!; • Empathisch vermogen om de cliënt te begeleiden naar diens persoonlijke einddoel; • Enthousiasmerende grondhouding met passie voor de doelgroep en het vakgebied; • Een goede balans tussen inhoud en zakelijkheid; • Bereidheid te investeren in lokale naamsbekendheid en werving van nieuwe cliënten.
-
osteopaat (m/v/x) (LEOPOLDSBURG)
Regio: LEOPOLDSBURG
Bedrijf: DIETER COUNE
Type: Zelfstandige activiteit
Wij zijn op zoek naar een sympathieke, gediplomeerde, zelfstandige osteopaat (m/v/x) om ons team te versterken Momenteel bestaat ons team uit 1 osteopaat, 4 kinesitherapeuten en 1 pedriatisch kinesitherapeute. De praktijk is gelegen nabij het centrum van Leopoldsburg en heeft zich 5 jaar geleden gevestigd in een nieuwe accomodatie. In ons werk worden we administratief ondersteund door een medewerker, op die manier kan elke therapeut zich ten volle toeleggen op de behandeling van de patiënt.
-
Flexijob zaalbediening (BERLARE)
Regio: BERLARE
Bedrijf: DE ZONNEVALLEI
Type: Flexijob
Op zoek naar een bijverdienste? Voor onze feestzaal in de Berlare zijn we op zoek naar zaalmedewerker/zaalmedewerkster voor in de week of in het weekend. Je staat in voor onderstaande taken: Verantwoordelijkheid bar serveren van gerechten ...
-
AFWASSER/flexijob (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: RESTAURANT SANS CRAVATE
Type: Flexijob
Je doet de afwas (hoofdzakelijk machinaal). Je werkt op vrijdag en zaterdagavond
Zoek naar antwoorden van Vrais Amis in sociale netwerken
Look for responds of Vrais Amis in social networks
Lees alle opmerkingen voor Vrais Amis. Laat een reactie achter voor Vrais Amis. Vrais Amis bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Vrais Amis. Leave a respond for Vrais Amis. Vrais Amis on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Vrais Amis op de google maps. Adres en contacten Vrais Amis Location of Vrais Amis on the google maps. Address and contacts of Vrais Amis
Andere gerelateerde bedrijven als come Vrais Amis Vrais Amis: Rosy | PRAGMA PLEXI | G.A.S. | GILLARD ET ROLAIN | JOSEPH CARTUYVELS
Other related companies as Vrais Amis: Rosy | PRAGMA PLEXI | G.A.S. | GILLARD ET ROLAIN | JOSEPH CARTUYVELS
Vrais Amis is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Vrais Amis, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08953002929. Het bedrijf Vrais Amis bevindt zich op het adres: Rue de Slins 92; 4682; Oupeye (Houtain-Saint-Siméon). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 849,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 118,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Halls - Rental. Lijst met producten zijn Pubs.
De hoofdactiviteit van Vrais Amis is Uitvoerende, wetgevende en algemene overheid, behalve financiën, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Vrais Amis is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Vrais Amis, openstaande posities, locatie van Vrais Amis op de kaart.
Vrais Amis is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Vrais Amis, company assigned to the tax number BE08953002929. The company Vrais Amis is located at the address: Rue de Slins 92; 4682; Oupeye (Houtain-Saint-Siméon). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 849,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 118,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Halls - Rental. List of products are Pubs.
The main activity of Vrais Amis is Executive, Legislative & General Government, Except Finance, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Vrais Amis is not available. You also can look at reviews of Vrais Amis, open positions, location of Vrais Amis on the map.
