Kameleon
Contactgegevens Kameleon: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Kameleon: address, phone, fax, email, website, opening hours
Kameleon
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Landegemdorp 15; 9850; Nevele (Landegem), België
Telefoon (phone): 09 371 71 47 (+32-09 371 71 47) 09 371 71 47 (+32-09 371 71 47)
Fax (fax): +32 (9) 807-75-64 +32 (9) 807-75-64
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Kameleon: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Kameleon"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Kameleon"? - Contact us!
We found such data of Kameleon, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Kameleon. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Kameleon
Products information Kameleon
Producten die in Kameleon zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Halls - Rental
Aanvulling soorten activiteiten voor Kameleon Addition kinds of activities for Kameleon
721500. Muntwasserijen en schoonmaak | Coin-operated laundries and cleaning
01810104. Kwekerij voorraad, groeiende van | Nursery stock, growing of
14460000. Industrieel zand | Industrial sand
20660201. Cacaoboter | Cocoa butter
28939905. Scherm proces inkt | Screen process ink
35550402. Photoengraving machines | Photoengraving machines
36290201. Condensatoren, a.c., voor motoren of fluorescentielampen | Capacitors, a.c., for motors or fluorescent lamp ballasts
73130000. Radio, televisie, uitgeververteenwoordigers | Radio, television, publisher representatives
Werken bij Kameleon: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Kameleon: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Kameleon. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Kameleon. Looking for open vacancies in other companies
-
Montage medewerker / voltijds / regio Geel (GEEL)
Regio: GEEL
Bedrijf: Synergie Geel Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
We zijn op zoek naar ervaren monteurs om te werken in omgevingen als industriële verhuizingen en montage werkzaamheden. Je kan vrijwel onmiddellijk opstarten. Je gaat tewerkgesteld worden op verschillende projecten. Werken in teamverband Je voert diverse montage- en demontagewerkzaamheden uit d.m.v. takels en vijzen Je voert de aan- en afslag uit voor de montage of demontage van apparaten, leidingen, constructies, ... d.m.v. kranen en/of takels Monteert en demonteert zelfstandig leidingen Je maakt of past zelfstandig kleine staalconstructies aan volgens eigen opmetingen of volgens plan van de klant Je monteert en lijnt motoren en pompen uit Waken over de veilige uitvoering van de werkzaamheden Rapporteren van defecten en gebreken
-
Sorteerder planten (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: Go4Jobs Evergem
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
klaarmaken van de planten in de boomkwekerij
-
Dossierbeheerder payroll - Personeelsdienst (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: AZ Sint-Maarten
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Dienst De personeelsdienst staat in voor het beheer van het administratief dossier van alle medewerkers. De dienst zorgt eveneens voor de correcte verwerking van de tijdsregistratie en voor de tijdige betaling van lonen en andere vergoedingen. Bovendien zijn de dossierbeheerders expert in sociaal-juridische thema’s zoals tijdskrediet, ouderschapsverlof, SWT, … Functie Je staat in voor de payroll en personeelsadministratie van de personeelsleden van een aantal toegewezen afdelingen Je bent als dossierbeheerder het aanspreekpunt voor de personeelsleden van de toegewezen afdelingen: je geeft zo nodig toelichting bij hun loonberekening, je geeft informatie over sociaaljuridische thema’s zoals tijdskrediet, ouderschapsverlof, enz…, je verwerkt de personeelsgegevens in het loonpakket en je volgt de verwerking in het tijdsregistratiesysteem mee op Je werkt in een team van dossierbeheerders en je rapporteert aan de hoofdverantwoordelijke payroll en tijdsregistratie Profiel Je beschikt over een bachelor / A1 – diploma, richting personeelsbeheer of bedrijfseconomie Ervaring met PC 330.01 is een pluspunt Je hebt een zeer goede kennis van e-blox Je gaat bij de uitvoering van je taken gestructureerd en planmatig te werk Je werkt zeer accuraat en ordelijk Je hebt een analytische geest en zoekt ook graag minder voor de hand liggende probleemsituaties uit Je kan onder druk werken en weet dan toch de juiste prioriteiten te stellen Je onderschrijft onze kernwaarden - openheid, respect, kwaliteit, ambitie en samenwerking - die de bouwstenen of het DNA van ons ziekenhuis vormen en waarmee we het verschil willen maken, in het belang van het welzijn van de patiënt. Contractvoorwaarden Voltijds contract bepaalde duur voor 6 maanden. Indiensttreding 7 januari 2019 Meer weten over de inhoud van deze functie? Neem contact met Brenda Bosschem, hoofdverantwoordelijke op nummer 015/89.12.97
-
Medewerker Contactcenter Food (HALLE)
Regio: HALLE
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je goed met taal, communicatief aangelegd en help je graag mensen? Dan pas je perfect bij In Contact, het contactcenter van Colruyt Group. Onze 250 medewerkers reageren snel, vriendelijk en professioneel. Wanneer klanten en collega¿s bellen of mailen, beantwoord jij enthousiast al hun vragen. Je werkt graag in een team. Samen met je teamgenoten ga je volop voor de klant, met de nodige goesting. Heeft hij een probleem? Dan is dat ook het jouwe tot een oplossing gevonden is. Heeft hij een vraag? Dan doe je er alles aan om het antwoord te vinden. Wanneer je een gesprek met een glimlach kunt afsluiten, is jouw dag helemaal goed. Vanzelfsprekend behandel je elk gesprek vertrouwelijk en met de nodige integriteit. In Contact helpt zowel klanten als medewerkers verder. Jij gaat aan de slag in de cluster 'Food¿ of 'Non-Food¿. De Foodafdeling omvat winkelformules zoals Colruyt, Bio-Planet, Spar en OKay. Voor Non-Food sta je de medewerkers en klanten van Dreamland, Dreambaby en ColliShop te woord. Vooraf krijg je een uitgebreide opleiding zodat je perfect op de hoogte bent van alles wat er leeft en beweegt bij Colruyt Group.
-
Albert Heijn (MAASEIK)
Regio: MAASEIK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor de Albert Heijn in Maaseik zijn wij op zoek naar personen die enkele dagen per week beschikbaar zijn. Je wordt ingezet aan de kassa en/of aan de uitpak.
-
Media observator gezocht met eerste werkervaring-kennis Frans (m/v) (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: Actief Aarschot
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in regio Aarschot zijn we op zoek naar een fulltime lezer/knipper (m/v). Een lezer-knipper is een specifieke omschrijving voor een doorgedreven, gemotiveerde sterk administratief onderlegde bediende. In opdracht van bedrijven en PR-agentschappen worden actuele Nederlandstalige en Franstalige geschreven en audiovisuele pers op dagelijkse basis gescreend op zoek naar relevante informatie voor de klanten van het bedrijf. Je bundelt/knipt vervolgens de resultaten, verwerkt ze digitaal en stuurt deze door naar de opdrachtgevers. Je bent mee verantwoordelijk voor het inscannen en het intern dispatchen van allerhande persberichten.
-
Administratief bediende Expeditie (HAREN (BRUSSEL-STAD))
Regio: HAREN (BRUSSEL-STAD)
Bedrijf: Start People Woluwe
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
• De expeditiedocumenten opstellen • De verpakkings- en expeditietaken plannen en organiseren • Het transport bestellen en organiseren • De contacten met interne en externe partners verzekeren
-
Ploegbaas wegenbouw (GEETBETS)
Regio: GEETBETS
Bedrijf: Konvert Construct Leuven
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in Geebets is Konvert Construct op zoek naar een ervaren ploegbaas. Als meewerkende leidinggevende zorg jij er voor dat je ploeg weet wat te doen. Ook zorg je voor de veiligheid en dat het nodige materiaal op tijd op de werf aanwezig is. Planlezen is uiteraard een vereiste, een groot verantwoordelijkheidsgevoel wordt verwacht.
-
Reachtruck chauffeur, dagdienst, regio Baasrode (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een magazijn in Baasrode zijn we op zoek naar een reachtruck chauffeur! Jouw voornaamste taken zijn het laden/lossen, het verdelen van de ladingen over verschillende posten, de opvolggegevens duidelijk registreren, alsook orderpicking.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Wilsele – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (WILSELE)
Regio: WILSELE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Lasser-Constructeur-monteur (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: DE WITTE PAUL
Type: Vaste Job
Je staat in voor het samenstellen en oplassen van constructies. Dit zijnde constructies in staal & inox voor allerhande industriele toepassingen. Je staat eventueel ook in voor de constructie die je gemaakt hebt te gaan monteren op verplaatsing. (Soms uitslapen op hotel indien je dit wilt) Gaande van transportbanden, opslagtanks, buffertanks, installaties voor zandoverslag, tankbouw, structuurbouw in potrailles en zoveel meer. Je bent in staat zelfstandig aan een constructie te beginnen en dit tot een goed einde te leiden. Voor alle constructies worden er 2D en 3D plannen gegeven dus deze moet je ook kunnen lezen. Je hebt de ervaring om te weten hoe je een bepaalde constructie oplast en afwerkt (bv; lakwerk of galvanisatie (staal)) Alle constructies worden gemaakt op schragen en buizen. Er is een groot assortiment aan werktuigen voorzien (heftrucks, rolbruggen, schragen, klein werkmateriaal, enz...) Lassen van staal met Halfautomaat is een vereiste. Lassen van inox met TIG en MIG is een pluspunt.
-
Magazijnier (KRUISHOUTEM)
Regio: KRUISHOUTEM
Bedrijf: CHAUVET EUROPE
Type: Vaste Job
- Controle van binnenkomende goederen - Order picking met reachtruck - Verpakken van uitgaande bestellingen - Laden en lossen van vrachtwagens - Dagelijks overleg van te nemen acties met de magazijnverantwoordelijke - Tijdelijk inspringen bij andere afdelingen o.a. kwaliteitscontrole
Zoek naar antwoorden van Kameleon in sociale netwerken
Look for responds of Kameleon in social networks
Lees alle opmerkingen voor Kameleon. Laat een reactie achter voor Kameleon. Kameleon bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Kameleon. Leave a respond for Kameleon. Kameleon on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Kameleon op de google maps. Adres en contacten Kameleon Location of Kameleon on the google maps. Address and contacts of Kameleon
Andere gerelateerde bedrijven als come Kameleon Kameleon: LIBERALE MUTUALITEIT | HERV? VAN DEN BROECK | G. DEFOUR | DB BASE INFORMATIQUE | Frithoekje (Het)
Other related companies as Kameleon: LIBERALE MUTUALITEIT | HERV? VAN DEN BROECK | G. DEFOUR | DB BASE INFORMATIQUE | Frithoekje (Het)
Kameleon is een bedrijf dat 2004 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Kameleon, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04769134521. Het bedrijf Kameleon bevindt zich op het adres: Landegemdorp 15; 9850; Nevele (Landegem). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 921,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 203,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Halls - Rental. Producten gemaakt in Kameleon zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Kameleon is Verzekeringsmaatschappijen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Kameleon is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Kameleon, openstaande posities, locatie van Kameleon op de kaart.
Kameleon is a company, that was registered 2004 in N\A region, Belgium. Full name of company is Kameleon, company assigned to the tax number BE04769134521. The company Kameleon is located at the address: Landegemdorp 15; 9850; Nevele (Landegem). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 921,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 203,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Halls - Rental. Products created in Kameleon were not found.
The main activity of Kameleon is Insurance Carriers, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Kameleon is not available. You also can look at reviews of Kameleon, open positions, location of Kameleon on the map.
