System "S"
Contactgegevens System "S": adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data System "S": address, phone, fax, email, website, opening hours
System "S"
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Euphrosina Beernaertstraat 40; 8400; Oostende, België
Telefoon (phone): 0495 20 20 83; 0800 168 38 (+32-0495 20 20 83; 0800 168 38) 0495 20 20 83; 0800 168 38 (+32-0495 20 20 83; 0800 168 38)
Fax (fax): 059 70 92 28 (+32-059 70 92 28) 059 70 92 28 (+32-059 70 92 28)
E-Mail: [email protected]
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) System "S": n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "System "S""? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "System "S""? - Contact us!
We found such data of System "S", Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees System "S". Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti System "S"
Products information System "S"
Hair treatment; Wigs & hairworks
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor System "S" Addition kinds of activities for System "S"
3069. Gemaakte rubberen producten, niet inbegrepen | Fabricated rubber products, nec
22990604. Schuren: wol, haarhaar en dergelijke vezels | Scouring: wool, mohair, and similar fibers
28199900. Industriële anorganische chemicaliën, nec, nec | Industrial inorganic chemicals, nec, nec
30110303. Uitputtende, continue lengtes: rubber, met metaalkern | Tiring, continuous lengths: rubber, with metal core
38290307. Plotinstrumenten, opstellen en kaartlezen | Plotting instruments, drafting and map reading
38290406. Spanning, spanning en fout detectie / meetapparatuur | Stress, strain, and flaw detecting/measuring equipment
51990501. Schildleer | Chamois leather
59470103. Cadeaumanden | Gift baskets
91990103. Aankoopkantoor, overheid | Purchasing agency, government
Werken bij System "S": vacatures, carrière, training, praktijk
Work in System "S": vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor System "S". Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for System "S". Looking for open vacancies in other companies
-
Polyvant Magazijnier (TESSENDERLO)
Regio: TESSENDERLO
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met onze klant in de regio van Tessenderlo zijn wij opzoek naar een veelzijdig magazijnier. Jouw taken bestaan o.a. uit: - Lossen van binnenkomende goederen - Kwaliteitscontroles - Inboeken van goederen - Picken - Producten verzendklaar maken
-
Mecanicien hydraulica (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma in de regio Waregem zijn we op zoek naar een mecanicien hydraulica.
-
Elektromecanicien (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: T-INTERIM LOKEREN
Type: Interim met optie "vast werk"
Je kan elektrische schema's lezen, fouten zoeken en hebt mechanische kennis. Je spreekt goed Nederlands en kan het schrijven. Je kan zowel zelfstandig als in team werken.
-
HUISHOUDHULP (BLANKENBERGE)
Regio: BLANKENBERGE
Bedrijf: DC - HESTIA
Type: Dienstenchequebaan
Je geniet van een afwisselende job en staat de gezinnen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken. Door jouw hulp word je voor het gastgezin onmisbaar. Hestia stelt jou aan het gezin voor en zorgt voor een stabiele werkomgeving en een duidelijke communicatie. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar.
-
Poetshulp Hever (HEVER)
Regio: HEVER
Bedrijf: PUUUR HAACHT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.800 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Huishoudhulp dienstencheques Roeselare - Oekene - Rumbeke - Beveren (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Huishoudhulp gezinszorg ( Sthep Care dienstencheques )- Regio Bocholt/Bree (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Wegens groot succes zoeken wij huishoudhulpen voor onmiddellijke tewerkstelling in de regio Bocholt/Bree om enkele gezinnen met een grote hoeveelheid uren op te nemen. Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Bertem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BERTEM)
Regio: BERTEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Bijlesgever economie (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor economie aan leerlingen van de hogeschool of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Product Manager (GISTEL)
Regio: GISTEL
Bedrijf: Talentus Oostende
Type: Vaste Job
Als product manager snijtafels en snijplotters ben je verantwoordelijk voor de productstrategie, roadmap en kenmerken van de toegewezen product(-en). Je werkt heel nauw samen met de verschillende diensten binnen marketing, R&D en Sales. Je bent verantwoordelijk voor: Het product development en de product marketing in lijn met de klantenbehoeften Het opvolgen, verbeteren en up-to-date houden van de producten die je worden toegewezen Het definiëren, analyseren en opvolgen van volumes, marges en marktaandelen Het ontwikkelen van nieuwe producten/diensten/oplossingen Het opvolgen van de strategische en technische ontwikkelingen van de producten Het analyseren van de markt Het bepalen van het prijsbeleid en in functie van de rentabiliteit Bedrijfsprofiel: Onze klant ontwerpt en produceert snijtoestellen voor de grafische markt die wereldwijd worden verkocht.
-
Sorteerster 2-ploegen (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: Konvert Interim Diksmuide
Type: Werfreserve
Voor een gekend voedingsbedrijf, regio Kortemark, zijn wij op zoek naar een sorteerder/ster voor werfreserve. Je staat aan de lopende band en sorteert de groenten op grootte en gebreken. Je doet graag bandwerk en maakt er geen probleem van om in twee ploegen te werken.
-
KEUKENHULP WEEKEND (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: RESTAURANT 't OVERHAMME
Type: Flexijob
Je helpt mee in de keuken onder toezich van de chef. Je staat voornamelijk aan de desserts / patisserie. Je werkt ieder weekend op zaterdag van 19u tot 23u en op zondag van 12u tot 17u.
Zoek naar antwoorden van System "S" in sociale netwerken
Look for responds of System "S" in social networks
Lees alle opmerkingen voor System "S". Laat een reactie achter voor System "S". System "S" bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for System "S". Leave a respond for System "S". System "S" on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie System "S" op de google maps. Adres en contacten System "S" Location of System "S" on the google maps. Address and contacts of System "S"
Andere gerelateerde bedrijven als come System "S" System "S": FLBRASSCHAAT TAXI BVBA | General Electric Lighting Systems | WALTER DESMET | RODE KRUIS ELSENE | Locomoson
Other related companies as System "S": FLBRASSCHAAT TAXI BVBA | General Electric Lighting Systems | WALTER DESMET | RODE KRUIS ELSENE | Locomoson
System "S" is een bedrijf dat 2002 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is System "S", bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01440277099. Het bedrijf System "S" bevindt zich op het adres: Euphrosina Beernaertstraat 40; 8400; Oostende. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 865,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 523,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Hairdressing salons - Ladies. Lijst met producten zijn Hair treatment; Wigs & hairworks.
De hoofdactiviteit van System "S" is Petroleumraffinage en aanverwante industrieën, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van System "S" is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van System "S", openstaande posities, locatie van System "S" op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]
System "S" is a company, that was registered 2002 in N\A region, Belgium. Full name of company is System "S", company assigned to the tax number BE01440277099. The company System "S" is located at the address: Euphrosina Beernaertstraat 40; 8400; Oostende. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 865,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 523,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Hairdressing salons - Ladies. List of products are Hair treatment; Wigs & hairworks.
The main activity of System "S" is Petroleum Refining and Related Industries, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of System "S" is not available. You also can look at reviews of System "S", open positions, location of System "S" on the map. For more information, write us to email [email protected]
