Katty
Contactgegevens Katty: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Katty: address, phone, fax, email, website, opening hours
Katty
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Kriekmoerstraat 52; 9900; Eeklo, België
Telefoon (phone): 09 377 93 84 (+32-09 377 93 84) 09 377 93 84 (+32-09 377 93 84)
Fax (fax): +32 (10) 222-52-30 +32 (10) 222-52-30
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Katty: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Katty"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Katty"? - Contact us!
We found such data of Katty, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Katty. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Katty
Products information Katty
Producten die in Katty zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor Katty Addition kinds of activities for Katty
344299. Metalen deuren, sash, en trim, nec | Metal doors, sash, and trim, nec
609900. Functies in verband met depositobanken | Functions related to deposit banking
921100. rechtbanken | Courts
20990702. Cole slaw, in bulk | Cole slaw, in bulk
22580103. Omslagen, kant: stoel, dressoir, piano en tafel | Covers, lace: chair, dresser, piano, and table
30690000. Gemaakte rubberen producten, niet inbegrepen | Fabricated rubber products, nec
50840606. Tractoren, industrieel | Tractors, industrial
51370301. Sportkleding, vrouwen en kinderen | Sportswear, women's and children's
82310304. Openbare Bibliotheek | Public library
Werken bij Katty: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Katty: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Katty. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Katty. Looking for open vacancies in other companies
-
Flexibele magazijnier | Opglabbeek | 2 ploegen of nacht (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: Synergie Overpelt Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Opglabbeek zijn we op zoek naar magazijniers voor het scannen en omwikkelen van producten. Ook sta je in voor het stapelen van paletten.
-
Technisch verkoopbediende (m/v) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: DAOUST
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Daoust werd opgericht in 1954 en is het meest ervaren Belgische HR-bedrijf. Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! Welcome to the Family! Als technisch verkoopbediende sta je in voor de directe verkoop in de winkel. Je bent verantwoordelijk voor het onthaal van de klanten en geeft hen het nodige advies zodat ze de beste keuze kunnen maken. Je staat in voor de commerciële en administratieve opvolging van offertes en bestellingen. Je verzorgt het aanvullen van de producten en je adviseert de aankoopverantwoordelijke bij bestellingen. Je bent verantwoordelijk voor de professionele uitstraling van de winkel en staat garant voor een positieve winkelervaring. Je werkt dagelijks nauw samen met klanten en leveranciers en je volgt de evoluties binnen jouw vakdomein op de voet.
-
Magazijnier (m/v) - Wycor (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wat doe je? Als magazijnier met een passie voor hout ontvang je de goederen en inspecteer je ze grondig. Wanneer deze perfect in orde zijn registreer je ze in het interne systeem. Om voor voldoende afwisseling te zorgen in je dag heb ook nog volgende taken: - stockbeheer - orderpicking - belevering naar de productie
-
Mechanieker/elektronicus bij De Lijn Antwerpen (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
De Lijn in Antwerpen is op zoek naar een technisch profiel voor de herstellingen van de pro-data toestellen op de trams. Je werkt dagelijks vanuit de stelplaats in Antwerpen. Pro-data toestellen zijn de gele toestellen op de trams dat de registratie, ticketing en boordcomputers van De Lijn digitaliseert (ontwaardingsmachine, scanning van de abonnementen, ...). Je zal voornamelijk worden ingezet voor het wegwerken van de opgelopen achterstand inzake de herstellingen van de pro-data toestellen (70% mechanisch werk, 30% elektronisch werk). Loonpakket: €14.6331/uur + €2.01standplaatsvergoeding/dag + €8/dag maaltijdcheque Kilometers met de wagen worden niet terugbetaald. Er is wel een 100% terugbetaling voor openbaar vervoer Je werkt 39u/week van maandag tot vrijdag. Uren: ma-do van 7u25-15u55 en vrijdag van 7u25-14u55. Je kunt één dag per maand onbetaalde recup opnemen. Deze vacature is tot eind 2018, met kans op verlenging.
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO ZAFFELARE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Student recruiter (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Tempo-Team
Type: Studentenjob
Tempo-Team zoekt recruiters(m/v) die op langere termijn gedurende het academiejaar 2 of meerdere namiddagen in de week beschikbaar zijn en kunnen werken als jobstudent. Je staat in voor het telefonisch contacteren van potentiële kandidaten uit een rekruteringsdatabase. Je checkt tijdens het gesprek hun beschikbaarheid, jobdoelwitten, competenties en hun voorkeurregio en vult deze aan/actualiseert deze in de database. Je zorgt dat hun dossier up-to-date staat, plant afspraken in voor een interview en verzorgt de administratieve opvolging. Je werkt in functie van het sales-team waarmee je in nauw contact staat.
-
Student productie/inpak augustus en/of september (SINT-KATELIJNE-WAVER)
Regio: SINT-KATELIJNE-WAVER
Bedrijf: ASAP XL MECHELEN
Type: Studentenjob
Wij zijn op zoek naar flexibele studenten. U staat in voor: - inpak van groenten en fruit - versnijden van groenten en fruit - het schoonmaken van de werkplek
-
Marketing Coördinator (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: Talentus Kortrijk Leiestraat
Type: Vaste Job
Als veelzijdig marketing talent sta je onder meer in voor volgende zaken: Het uitbouwen en implementeren van het algemeen communicatieplan, zowel digitaal als offline. Hierbij beheer je het marketingbudget. Natuurlijk heb je een goede kennis van het digitale media en werkt je dit ook uit: digital content, website, social media, kennis van SEO &SEA, … Deelnames aan opendeurdagen en beurzen behoren ook tot jouw takenpakket net als het ontwerpen van POS samen met de collega’s van Nederland Jij bewaakt onze huisstijl en maakt zelf advertenties met oog voor een creatief design en vormgeving Alle externe communicatie ligt in jouw handen: digitale content, nieuwsbrieven, … Je verwerft op korte tijd de nodige product- en marktkennis. Je werkt binnen het product marketing team en rapporteert aan de product & marketing manager. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een onderneming in Groot-Kortrijk, die een ruim aanbod aan technische oplossingen aanbiedt. Ze zijn in volle groei, en zijn hierdoor op zoek naar iemand om het sales-team te vervoegen.
-
Bekister (BRUSSEL)
Regio: BRUSSEL
Bedrijf: Synergie Aalst Construct
Type: Vaste Job
Voor onze klant actief binnen restauratiewerken, zoeken wij een bekister. Je sluit aan bij een bestaande ploeg regio Brussel.
-
Winkelmanager in opleiding regio Gent (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: COLRUYT
Type: Vaste Job
Zelf je Colruyt-filaal runnen? Als winkelmanager in opleiding leer je alle kneepjes van het vak: van stockbeheer over winkelinrichting tot de coaching van je teammedewerkers. Een gouden kans voor een energiek organisatietalent met een hart voor retail. Je taken en de werking van jouw winkel? Die leer je tijdens je opleidingstraject kennen. De eerste maanden verken je de structuur van de winkel en maak je kennis met het takenpakket van een bediende-verkoper. Het is immers belangrijk dat je de functie van bediende-verkoper goed begrijpt als coach. Stap voor stap krijg je meer verantwoordelijkheden als winkelmanager en neem je de zaken in handen. Zo ontwikkel je inzicht in de winkel en leer je de organisatie ervan volledig kennen. Je opleidingstraject duurt maximum 2 jaar, op maat van je talenten en capaciteiten. Erna groei je door naar de functie van winkelmanager en mag je aan de slag in je eigen winkel. Daar coach je een team van ongeveer 35 tot 60 medewerkers. Je team bestaat uit een brede waaier aan profielen, van rayonverantwoordelijken en bediende-verkopers tot eerste verkopers. Jij helpt en motiveert hen om hun taken zo goed mogelijk te vervullen. Als gerant neem je onderstaande taken op: Een team coachen. Je bent er voor je team, staat open voor hun mening en houdt rekening met hun feedback. Je vervangers zorgen voor de organisatie op de werkvloer en staan samen met jou in voor de dagelijkse coaching van de medewerkers. Jij begeleidt hen waar nodig en creëert zo een aangenaam werkkader, zodat iedereen zich goed voelt. Doelstellingen bepalen en realiseren. Je zet de beschikbare middelen optimaal in. Zo behaal je je doelstellingen op vlak van zakencijfer en loonkost. Daarnaast stel je de werking van je winkel kritisch in vraag. Je neemt zowel intern als extern initiatieven in het kader van de langetermijnstrategie. De dienstverlening optimaliseren. Ook op commercieel vlak ben jij de verantwoordelijke. Je hebt aandacht voor klantvriendelijkheid en veiligheid en draagt die houding uit naar je team. Zo kunnen zij de klanten op een klantgerichte en commerciële manier verder helpen. Tijdens je opleiding werk je in een Colruyt-winkel volgens een variabel uurrooster.
-
Lader / Losser - 2 Ploegen (GRIMBERGEN)
Regio: GRIMBERGEN
Bedrijf: CATERPILLAR DISTR. SERVICES EUROPE
Type: Vaste Job
Caterpillar Distribution Services Europe in Grimbergen is voor de verdere uitbouw van haar logistieke activiteiten op zoek naar gemotiveerde heftruck - en reachtruckchauffeurs. Als heftruck- of reachtruckchauffeur sta je in voor onderstaand takenpakket: - het laden van vrachtwagens; - het lossen van vrachtwagens; - het aanbrengen of wegzetten van goederen; - ....
-
Beautyconsulent(e) - Teamleader Bijberoep/Hoofdberoep. (Regio Aalst)
Regio: Regio Aalst
Bedrijf: Health&Beauty for you - H&B4U
Type: Zelfstandige activiteit
Je hebt een hart voor alles wat met cosmetica, verzorging en gezondheid te maken heeft? Dan is dit je droomjob! De jobinhoud is heel divers: workshops geven, workshops boeken, losse verkopen, 1 op 1 behandelingen op verplaatsing, beurzen, social media marketing, ... voor ieder wat wils en op uw maat! Wij zorgen voor persoonlijke begeleiding en gratis opleidingen, wij begeleiden je naar het gewenste niveau op onze carriereladder. Iedereen krijgt de kans om te promoveren mits het volgen van de nodige opleidingen. Je helpt je klanten grote besparingen te doen op hun aankopen en met jouw persoonlijk advies zorg je er voor dat ze er stralend uit zien. Ook de mogelijkheid om van thuis uit te werken. Belangrijk is dat je zelf kan bepalen in welke regio je werkt. Interesse in een andere regio? Contacteer ons! Uw succes is ons doel!
Zoek naar antwoorden van Katty in sociale netwerken
Look for responds of Katty in social networks
Lees alle opmerkingen voor Katty. Laat een reactie achter voor Katty. Katty bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Katty. Leave a respond for Katty. Katty on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Katty op de google maps. Adres en contacten Katty Location of Katty on the google maps. Address and contacts of Katty
Andere gerelateerde bedrijven als come Katty Katty: Pajotteke ('t) | BOUWWERKEN HELLINX JOHAN | KNAPP-TARGA | DELOITTE & TOUCHE | INSTITUT LE FAUBOURG
Other related companies as Katty: Pajotteke ('t) | BOUWWERKEN HELLINX JOHAN | KNAPP-TARGA | DELOITTE & TOUCHE | INSTITUT LE FAUBOURG
Katty is een bedrijf dat 1989 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Katty, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE06169616699. Het bedrijf Katty bevindt zich op het adres: Kriekmoerstraat 52; 9900; Eeklo. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 633,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 851,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Hairdressing salons - Ladies. Producten gemaakt in Katty zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Katty is Lidmaatschapsorganisaties, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Katty is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Katty, openstaande posities, locatie van Katty op de kaart.
Katty is a company, that was registered 1989 in N\A region, Belgium. Full name of company is Katty, company assigned to the tax number BE06169616699. The company Katty is located at the address: Kriekmoerstraat 52; 9900; Eeklo. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 633,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 851,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Hairdressing salons - Ladies. Products created in Katty were not found.
The main activity of Katty is Membership Organizations, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Katty is not available. You also can look at reviews of Katty, open positions, location of Katty on the map.
