Bernadette
Contactgegevens Bernadette: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Bernadette: address, phone, fax, email, website, opening hours
Bernadette
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rittenweg 25; 3660; Opglabbeek, België
Telefoon (phone): 089 85 52 10 (+32-089 85 52 10) 089 85 52 10 (+32-089 85 52 10)
Fax (fax): +32 (87) 355-40-69 +32 (87) 355-40-69
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Bernadette: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Bernadette"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Bernadette"? - Contact us!
We found such data of Bernadette, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Bernadette. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Bernadette
Products information Bernadette
Producten die in Bernadette zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Hairdressing salons - Ladies
Aanvulling soorten activiteiten voor Bernadette Addition kinds of activities for Bernadette
108101. Metaal mijnen exploratie en ontwikkeling diensten | Metal mining exploration and development services
323101. Sierglas: gesneden, gegraveerd of anders ingericht | Ornamental glass: cut, engraved or otherwise decorated
14110204. Graniet, afmeting-steengroeven | Granite, dimension-quarrying
17520000. Vloeren leggen en vloeren | Floor laying and floor work, nec
35650204. Label bevochtigers, industrieel | Label moisteners, industrial
38429922. Chirurgische apparaten en benodigdheden | Surgical appliances and supplies
44929903. Verschuiving van drijvende apparatuur in havens | Shifting of floating equipment within harbors
47850204. Weegdiensten in verband met transport | Weighing services connected with transportation
61530301. Aankoop van afbetalingsnota's | Buying of installment notes
63219901. Beoordelingsverenigingen, ongevallen- en ziektekostenverzekering | Assessment associations, accident and health insurance
Werken bij Bernadette: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Bernadette: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Bernadette. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Bernadette. Looking for open vacancies in other companies
-
BOBIJNOPZETTER/STER (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma te Vichte zijn we op zoek naar een bobijnopzetter/ster
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio Bree - kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BREE)
Regio: BREE
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poetshulp Kampenhout (KAMPENHOUT)
Regio: KAMPENHOUT
Bedrijf: PUUUR HAACHT
Type: Dienstenchequebaan
Ben jij de nieuwe huishoudhulp van Puuur? Inderdaad met drie u’s, want bij ons draait het om u! Puuur biedt huishoudhulp aan via het systeem van dienstencheques. Wij maken deel uit van Ons. We hebben meer dan 2.800 gemotiveerde personeelsleden en 18.000 tevreden klanten. We bieden jobs aan over heel Vlaanderen, dicht bij de woonplaats van ons personeel. Puuur blijft groeien en we zijn ook in jouw regio steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Je houdt van poetsen, dweilen, stofzuigen, afstoffen, schrobben, vensters wassen... Je doet de wekelijkse schoonmaak van een woning Je doet graag de was en strijk Voor sommige gezinnen ga je naar de winkel of kook je
-
Huishoudhulp met Dienstencheques in Nazareth - Gavere - Zingem (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: START PEOPLE SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Een huishoudhulp is vaak onmisbaar voor vele gezinnen.Je bent als het ware de pilaar binnen het huishouden. Jouw belangrijkste taak is het huis schoonmaken, maar er kunnen ook andere taken bijkomen zoals wassen, strijken en kleine naaiwerken.De klant kan jou ook vragen om boodschappen te doen en eventueel maaltijden voor te bereiden. Kortom: een mooie afwisseling van taken die je dichtbij huis kan uitvoeren.Je bepaalt samen met jouw consulente hoe ver je van huis wil werken en de taken die je wil uitoefenen. Daarnaast bepaal je ook hoeveel uren per week je kan werken en op welke dagen je beschikbaar bent.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Holsbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOLSBEEK)
Regio: HOLSBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw /kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Student orderpicker (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: ASAP HERENTALS
Type: Studentenjob
Wij zoeken voor een klant te Herentals een aantal jobstudenten van 18 jaar of ouder. Je staat in voor het klaarmaken van bestellingen, voornamelijk manueel werk. We zoeken vooral studenten die op regelmatige basis willen werken. Je zou twee à drie avonden per week worden ingepland doorheen het schooljaar.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
STUDENT VERKOPER JACK & JONES Kuurne (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: BESTSELLER BELGIUM
Type: Studentenjob
JACK & JONES KUURNE IS LOOKING FOR A STUDENT WORKER Zit fashion in je bloed en wil je ook graag aan de slag als ambassadeur van JACK & JONES? Solliciteer dan nu voor de functie van student verkoper! We look forward to hearing from you! JOBVERANTWOORDELIJKHEDEN: • Service is bij JACK & JONES prioriteit: wij willen elke klant een onvergetelijke winkelervaring bieden. Je maakt de klanten wegwijs in de verschillende collecties, je geeft hen styling advies op maat en informeert hen over de verschillende producten, fittings en materialen; • Je zorgt voor het op orde houden van de winkel (plooien, ophangen, presenteren) en het aanvullen van de stock; • Je verzorgt een correcte en snelle verwerking van leveringen (goederen uitpakken, kleding beveiligen en labelen); • Je doet kassaverrichtingen, ontvangt betalingen en staat in voor de dienst-na-verkoop; • Je kent de veiligheidsprocedures en leeft deze nauwgezet na.
-
Technicus HVAC (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: IMPACT NV
Type: Vaste Job
Voor onze klant actief in technische installaties in grote gebouwen (kantoren, industrie,.…), waaronder elektrische-, verwarmings-, klimatisatie-, koel-, sanitaire- en (brand)beveiligingsinstallaties, zijn we op zoek naar een HVAC technieker. Functie: U staat in voor het onderhoud, de regeling en de controle van de goede werking van de HVAC-, elektrische en sanitaire installaties in grote kantoorgebouwen, dit voor de regio West-Vlaanderen.
-
Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) (Regio Vilvoorde-Zaventem)
Regio: Regio Vilvoorde-Zaventem
Bedrijf: VANDER MEIREN & PAUWELS REKRUTERING
Type: Vaste Job
Korte omschrijving van onze opdrachtgever Onze opdrachtgever is een belangrijke speler in de farmaceutische productie-industrie. De firma bevindt zich in een fase van sterke groei, zowel qua personeelsbestand als qua uitbreiding en diversifiëring van het productengamma. Er wordt bijvoorbeeld fors geïnvesteerd om zowel de capaciteit als de polyvalentie van de process-installaties naar een hoger niveau te brengen. De onderneming heeft ruimte voor getalenteerde mensen die de groei van de firma mee zullen ondersteunen en vanuit een verbeteringsgerichte aanpak hun stempel willen drukken. Concreet zoekt Vander meiren & Pauwels Recruitment voor deze firma een: Productie Supervisor (Farmaceutische industrie) Operationeel management in een uitdagende en enorm leerrijke omgeving - Change en optimalisatie Functieomschrijving Je bekleedt een leidinggevende rol in het Operationeel gedeelte van de Productie. Meer specifiek ben je verantwoordelijk voor de coördinatie van de meest boeiende en complexe stap in het productieproces (chromatografie) en voor de administratieve opvolging van deze activiteiten. Daarnaast ben je betrokken (als deelnemer of coördinator) bij verschillende projecten die betrekking hebben op je afdeling. je geeft rechtstreeks leiding aan twee teamleaders en indirect aan lijnverantwoordelijken en aan een dertigtal operatoren je coördineert het samenstellen van productie-data voor het hoger management, zoals rendements- en trendanalyses, overzichtsrapporten e.d. je bent als coördinator of deelnemer betrokken bij meerdere productie-gerelateerde projecten, zoals kwalificatie van methoden en toestellen, technologie transfer van productieprocessen, In Place validatie... voorstellen van CAPA’s (Correctieve en Preventieve Acties) om de processen binnen de afdeling te verbeteren je begeleidt op operationeel niveau de verschillende uitdagingen waarmee de firma geconfronteerd wordt ten gevolge van de sterke positieve groei en de verdere positionering op de internationale markt (o.a. USA) (bvb. veranderingsmanagement: cultuur, processen en procedures), training, objectieven uit audits, etc.) je rapporteert aan de Productiemanager Voor de meest volledige functie-omschrijving, verwijzen wij u graag door naar onze website: https://vp-recruitment.be/vacatures/
-
Ervaren tuinman (KALMTHOUT)
Regio: KALMTHOUT
Bedrijf: XTRA INTERIM
Type: Werfreserve
Voor onze klant te Kalmthout zijn wij op zoek naar een ervaren tuinman voor 1 dag in de week(eventueel op zaterdag) De eerste dagen zal je meelopen met de werkgever daarna zal je zelfstandig op pad gaan naar klanten. Je krijgt een camionette met aanhangwagen ter beschikking tijdens de werkuren. Deze camionette is niet voor privégebruik, je moet dus zelf naar Kalmthout geraken. Een eerste werkervaring is een vereiste aangezien je snel inzetbaar moet zijn. Belangrijk; ervaren/zelstandig/representatief
-
WERVINGRESERVE: DEELTIJDS KLANTENDIENSTMEDEWERKER NABIJ ANTWERPEN CENTRAAL (20U - 30U/WEEK) (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: TecQuality Sint-Niklaas
Type: Werfreserve
Als Customer Service Advisor behandel je op professionele wijze een brede waaier aan vragen en problemen met betrekking tot de diensten en producten van de klant. Je fungeert in een adviserende rol en biedt effectieve en efficiente oplossingen aan. -Je staat in contact met de klanten en geeft hen advies op maat. -Je biedt de juiste antwoorden en/of een correcte diagnose bij het oplossen van problemen en vragen met betrekking tot de diverse producten en diensten. -Je streeft voortdurend naar een kwalitatief dossierbeheer met het oog op snelheid, nauwkeurigheid en efficientie. -Je neemt initiatief bij het voorstellen van mogelijke verbeteringen van onze klantenprocessen met als doel een maximale klantentevredenheid na te streven. -Je verzekert het administratieve beheer, de verwerking én de opvolging van de binnenkomende oproepen
Zoek naar antwoorden van Bernadette in sociale netwerken
Look for responds of Bernadette in social networks
Lees alle opmerkingen voor Bernadette. Laat een reactie achter voor Bernadette. Bernadette bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Bernadette. Leave a respond for Bernadette. Bernadette on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Bernadette op de google maps. Adres en contacten Bernadette Location of Bernadette on the google maps. Address and contacts of Bernadette
Andere gerelateerde bedrijven als come Bernadette Bernadette: PNEUVANO BVBA | MAISON BECKER | RENATO SERGIO | A.S.L.V. SCHOONMAAKBEDRIJF | POLICE F?D?RALE
Other related companies as Bernadette: PNEUVANO BVBA | MAISON BECKER | RENATO SERGIO | A.S.L.V. SCHOONMAAKBEDRIJF | POLICE F?D?RALE
Bernadette is een bedrijf dat 1993 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Bernadette, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01150787353. Het bedrijf Bernadette bevindt zich op het adres: Rittenweg 25; 3660; Opglabbeek. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 112,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 272,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Hairdressing salons - Ladies. Producten gemaakt in Bernadette zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Bernadette is Beveiliging & Commodity Brokers, Dealers, Uitwisselingen & Diensten, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Bernadette is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Bernadette, openstaande posities, locatie van Bernadette op de kaart.
Bernadette is a company, that was registered 1993 in N\A region, Belgium. Full name of company is Bernadette, company assigned to the tax number BE01150787353. The company Bernadette is located at the address: Rittenweg 25; 3660; Opglabbeek. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 112,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 272,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Hairdressing salons - Ladies. Products created in Bernadette were not found.
The main activity of Bernadette is Security & Commodity Brokers, Dealers, Exchanges & Services, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of Bernadette is not available. You also can look at reviews of Bernadette, open positions, location of Bernadette on the map.
