GUY VAN DEN BRANDE
Contactgegevens GUY VAN DEN BRANDE: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data GUY VAN DEN BRANDE: address, phone, fax, email, website, opening hours
GUY VAN DEN BRANDE
Regio (region): N\A, België
Adres (address): DEENSESTRAAT 1; 2500; LIER, België
Telefoon (phone): 34800185 (+32-34800185) 34800185 (+32-34800185)
Fax (fax): +32 (51) 190-68-22 +32 (51) 190-68-22
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) GUY VAN DEN BRANDE: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "GUY VAN DEN BRANDE"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "GUY VAN DEN BRANDE"? - Contact us!
We found such data of GUY VAN DEN BRANDE, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees GUY VAN DEN BRANDE. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti GUY VAN DEN BRANDE
Products information GUY VAN DEN BRANDE
Services: Notaires.
Product categorie (product category): Notaires
Aanvulling soorten activiteiten voor GUY VAN DEN BRANDE Addition kinds of activities for GUY VAN DEN BRANDE
20479901. Kattenvoer | Cat food
28191016. Thiocyanaten, anorganisch | Thiocyanates, inorganic
31310200. Hiel delen voor schoenen | Heel parts for shoes
32110305. Vensterglas, helder en gekleurd | Window glass, clear and colored
34620502. Vernietiging smeedstukken, ferro | Ordnance forgings, ferrous
34639906. Machinale smeedstukken, nonferrous | Machinery forgings, nonferrous
38299926. Vloeistof lek detectie apparatuur | Liquid leak detection equipment
44999904. Pilootschepen in en uit de haven | Piloting vessels in and out of harbors
59619903. Boeken, postorder (behalve boekenclubs) | Books, mail order (except book clubs)
Werken bij GUY VAN DEN BRANDE: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in GUY VAN DEN BRANDE: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor GUY VAN DEN BRANDE. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for GUY VAN DEN BRANDE. Looking for open vacancies in other companies
-
Team coach Call agents (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Itzu Jobs
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Aansturen en begeleiden van outbound call agents
-
Ploegchef inpak - 2 ploegen - voeding (WIELSBEKE)
Regio: WIELSBEKE
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Wielsbeke, actief in de voeding, ben ik op zoek naar een gedreven ploegchef die wenst te werken in een productieomgeving. Deze functie betreft een job in 2 ploegen. Jouw takenpakket als ploegchef in de inpakafdeling: Doorlopen opleidingsprogramma Aansturen van jouw team + aanspreekpunt vragen/problemen Opleiden, begeleiden en motiveren van jouw team Coördinatie en organisatie van de dagelijkse activiteiten via de productieplanning Opvolging kwaliteit en rendement + optimaliseren Technische storingen aan de machines verhelpen en/of analyseren Je zal tewerkgesteld worden in een 2-ploegensysteem. De ene week werk je van 5u-13u en de andere week werk je van 13u-21u. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een gekend familiebedrijf dat instaat voor de verwerking van aardappel.
-
Chauffeur CE nacht (ZULTE)
Regio: ZULTE
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Genoeg van de "eeuwige" files maar wel nog graag professioneel op de baan? Dan kan deze vacature als nachtchauffeur zeker iets voor jou zijn! Als nachtchauffeur CE vervoer je levende kippen die je ophaalt bij de boer en naar het slachthuis brengt. Je start rond 19u/20u tot 7u/8u. Je kunt werken met een kooiaap om de containers met kippen op de vrachtwagen te zetten.
-
POETS- EN HUISHOUDHULP regio Linter (LINTER)
Regio: LINTER
Bedrijf: vzw IN-Z regio Zuid-Limburg
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen - je klanten kunnen zorgbehoevenden of niet-zorgbehoevenden zijn - en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis Jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, … Bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen,… Op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega’s Tewerkstelling in Linter en omgeving
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp te Herzele, Hillegem, Vlierzele (HERZELE)
Regio: HERZELE
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Jobstudent slagerij (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Studentenjob
Voor een slagerij regio Tielt zijn wij op zoek naar een jobstudent die zich op zaterdag een halve dag kan vrijmaken. Dit om mee te helpen in de winkel maar op kalme momenten ook achteraan in te springen bij het vervaardigen van de burgers en slaatjes en helpt afwassen. Dit telkens voor een halve dag dit is ofwel: - zaterdagvoormiddag (7u30 - 13u) - zaterdagnamiddag (13u-19u)
-
Student voor de afdeling beenhouwerij (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: Konvert Interim Turnhout
Type: Studentenjob
Voor onze klant, regio Kasterlee, zijn we op zoek naar een student voor de afdeling beenhouwerij. Jouw taken: - Je bent als verkoper in alle opzichten de vertegenwoordiger van ons concept. De toonbank is jouw paradepaardje : je presenteert de meer verfijnde charcuterie samen met de traiteurproducten op een manier dat de klant jouw producten wil ! - De chef verkoopster van het filiaal leidt je op tot een volwaardig teammember die de waarden en normen van het bedrijf vertegenwoordigt. - Je maakt de bereidingen klaar zoals je geleerd hebt in je opleiding en kan steeds onze gids inschakelen ... met andere woorden je krijgt een verantwoordelijkheid toegewezen maar je staat er nooit alleen voor. - Je bewaakt de kwaliteit en netheid van de producten als het materiaal.
-
Studenten verkoop (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: ASAP TONGEREN
Type: Studentenjob
Voor onze klant in Tongeren, specialist in verse groenten, fruit, verse salades... zijn wij op zoek naar een gemotiveerde jobstudent voor op woensdagnamiddag en/of in het weekend te werken. Je zal instaan voor het verder helpen van de klanten, het bedienen van de kassa, opruimen, hulp in de keuken...
-
STUDENTE - SALES AMBASSADORS OBRIGADO (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept is een leidinggevend fieldmarketingagentschap met 29 jaar ervaring. Wij staan in voor de organisatie van o.a. merkactivaties van mooie A-merken. Wil je meer weten over wat we allemaal doen ? Bekijk onze video hier Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van studenten om aan de hand van degustaties en animaties de producten van D-Drinks/Obrigado aan het grote publiek voor te stellen. De potentiële klanten krijgen de mogelijkheid om de producten te ontdekken, te proeven en te kopen. Obrigado is 100% puur kokoswater van een eigen duurzame boerderij in Bahia, Brazilië! Als je Obrigado eenmaal hebt geprobeerd, drink je nooit meer gewoon kokoswater. Obrigado wordt nooit blootgesteld aan lucht totdat je het opent en zit boordevol vitamines en mineralen.
-
Zelfstandige uitbaters Hubiz-winkels Zottegem, Geraardsbergen en Denderleeuw (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Vacature.com
Type: Zelfstandige activiteit
Een eigen supermarkt uitbaten zonder grote investeringen? Dat kan, bij Hubiz. Hubiz is een compacte supermarkt in het station en is volledig afgestemd op de behoeften van de pendelaar. Hij vindt er in één oogopslag een mix van producten die perfect aansluiten op zijn ochtend-, middag- en avondbehoeften: pers, verse maaltijden en dranken, kruidenierswaren en diensten. Zelf een Hubiz-winkel uitbaten? Dat kan, stuur ons jouw cv. Momenteel zoeken we zelfstandige uitbaters voor: Hubiz station Zottegem Openingsuren: ma - vrij: 5u30 - 18u30, za: 6u30 - 14u, zon: gesloten Recent geopend Hubiz station Geraardsbergen Openingsuren: ma - vrij: 5u - 18u30, zat: 9u - 14u, zon: gesloten Recent geopend Verse belegde broodjes (afbak) Hubiz station Denderleeuw Openingsuren: ma - vrij: 5u30 tot 18u00, zo: 7u tot 14u, zon: gesloten Opening in december 2018, momenteel een filiaal van Panos Verse belegde broodjes (afbak voorzien) De functie Je staat in voor het afbakken van de bakkerijproducten (niet in Hubiz Zottegem) Je bereidt verse belegde broodjes (niet in Hubiz Zottegem) Je bent verantwoordelijk voor de verkoop van de producten Je ontvangt en controleert de leveringen Je vult de producten aan in de winkel Je stuurt de onverkochte (pers-)producten terug en volgt dit op Je beheert de stock Je doet de nodige bestellingen Je maakt dat jouw winkel er proper en netjes uitziet Kortom, je bent verantwoordelijk voor het financieel en commercieel beheer van de winkel. Indien nodig werf je medewerkers aan en stuur je het team aan. Profiel Je bent zelfstandige of je bent bereid zelfstandige te worden Ervaring in een gelijkaardige functie is een pluspunt Klantenservice vind je erg belangrijk. Je doet alles wat nodig is om je klanten tevreden te houden Je bent stressbestendig en hebt geen schrik van een lange rij klanten aan de kassa Je denkt in oplossingen, niet in problemen Je bent nauwkeurig en je volgt je dagelijkse administratie goed op Je bent resultaatgericht en streeft naar betere verkoopcijfers Je bent een vroege vogel, je hebt geen last van de openingstijden Je wil altijd bijleren en luistert graag naar feedback Aanbod Een instapklare gloednieuwe winkel op een topligging Geen uitbatingskosten, enkel inbreng van een waarborg Je ontvangt een commissie gebaseerd op het zakencijfer Ondersteuning van het hoofdkantoor (op administratief, financieel en juridisch vlak, alsook op gebied van sales & marketing) Een doorgedreven opleidingsaanbod, zowel theorie als praktijk Solliciteren Stuur ons je cv en een motivatie door via onderstaande rode knop. We nemen contact met je op. Voor meer info over Hubiz, bezoek onze website.
-
Zaalmedewerker (Zwitserland)
Regio: Zwitserland
Bedrijf: Intersoc
Type: Werfreserve
Als zaalmedewerker ben je medeverantwoordelijk voor een vlot verloop van de maaltijden in het restaurant. Samen met de zaalverantwoordelijke stuur je een ploeg vrijwilligers aan. Jullie zorgen ervoor dat de vakantiegasten een aangename tijd kunnen doorbrengen in het restaurant en dat ze niets tekortkomen. Je vult buffetten aan, ruimt tafels af en helpt bij het schoonmaken van het restaurant en het indekken van de tafels.
-
kelner(in) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: MUB'ART
Type: Flexijob
opdienen en afruimen. service meedraaien op de middag. alles weer in orde zetten voor de volgende shift
Zoek naar antwoorden van GUY VAN DEN BRANDE in sociale netwerken
Look for responds of GUY VAN DEN BRANDE in social networks
Lees alle opmerkingen voor GUY VAN DEN BRANDE. Laat een reactie achter voor GUY VAN DEN BRANDE. GUY VAN DEN BRANDE bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for GUY VAN DEN BRANDE. Leave a respond for GUY VAN DEN BRANDE. GUY VAN DEN BRANDE on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie GUY VAN DEN BRANDE op de google maps. Adres en contacten GUY VAN DEN BRANDE Location of GUY VAN DEN BRANDE on the google maps. Address and contacts of GUY VAN DEN BRANDE
Andere gerelateerde bedrijven als come GUY VAN DEN BRANDE GUY VAN DEN BRANDE: Vanden Bempt R | V?RONIQUE PAULY | HENIN & FILS | DAISY MISSUWE | MAISON MERTENS
Other related companies as GUY VAN DEN BRANDE: Vanden Bempt R | V?RONIQUE PAULY | HENIN & FILS | DAISY MISSUWE | MAISON MERTENS
GUY VAN DEN BRANDE is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is GUY VAN DEN BRANDE, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07569549560. Het bedrijf GUY VAN DEN BRANDE bevindt zich op het adres: DEENSESTRAAT 1; 2500; LIER. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 229,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 710,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Notaires. Lijst met producten zijn Services: Notaires..
De hoofdactiviteit van GUY VAN DEN BRANDE is Diverse Manufacturing Industries, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van GUY VAN DEN BRANDE is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van GUY VAN DEN BRANDE, openstaande posities, locatie van GUY VAN DEN BRANDE op de kaart.
GUY VAN DEN BRANDE is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is GUY VAN DEN BRANDE, company assigned to the tax number BE07569549560. The company GUY VAN DEN BRANDE is located at the address: DEENSESTRAAT 1; 2500; LIER. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 229,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 710,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Notaires. List of products are Services: Notaires..
The main activity of GUY VAN DEN BRANDE is Miscellaneous Manufacturing Industries, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of GUY VAN DEN BRANDE is not available. You also can look at reviews of GUY VAN DEN BRANDE, open positions, location of GUY VAN DEN BRANDE on the map.
