Marchal Ets Cie
Contactgegevens Marchal Ets Cie: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Marchal Ets Cie: address, phone, fax, email, website, opening hours
Marchal Ets Cie
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Parc Ind. des Hauts Sarts 76; 4040; Herstal, België
Telefoon (phone): 04 256 93 60 (+32-04 256 93 60) 04 256 93 60 (+32-04 256 93 60)
Fax (fax): 04 248 06 71 (+32-04 248 06 71) 04 248 06 71 (+32-04 248 06 71)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Marchal Ets Cie: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Marchal Ets Cie"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Marchal Ets Cie"? - Contact us!
We found such data of Marchal Ets Cie, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Marchal Ets Cie. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Marchal Ets Cie
Products information Marchal Ets Cie
Floor heating
Product categorie (product category): Non-Classified Establishments
Aanvulling soorten activiteiten voor Marchal Ets Cie Addition kinds of activities for Marchal Ets Cie
356302. Spuit- en stofuitrusting | Spraying and dusting equipment
17420203. Isolatie, gebouwen | Insulation, buildings
28650107. Kleur meren of toners | Color lakes or toners
34849907. Geweren of geweren delen, 30 mm. | Rifles or rifle parts, 30 mm. and below
38420106. Helmen, ruimte | Helmets, space
52119905. Eavestroughing onderdelen en benodigdheden | Eavestroughing parts and supplies
Werken bij Marchal Ets Cie: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Marchal Ets Cie: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Marchal Ets Cie. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Marchal Ets Cie. Looking for open vacancies in other companies
-
Uitvoerend Administratief Bediende (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: Start People Mechelen-Vilvoorde
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een advocatenkantoor gelegen te Mechelen zijn wij op zoek naar een uitvoerend administratief medewerker (m/v) voor een tijdelijke opdracht. Je takenpakket: - Kopieerwerk - Klasseerwerk - Postbehandeling - Telefoon op piekmomenten - Klanten ontvangen op een professionele manier
-
Machine operator 2-ploegen (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: ASAP OUDENAARDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma regio Oudenaarde zijn we op zoek naar een operator die in 2-ploegen wil werken. Functie: Je staat aan de productiemachine waar het schoeisel machinaal wordt vervaardigd. Je stelt de machine in en plaats alle onderdeeltjes op de machinale leest (vormmatrijs eerst reinigen en afspuiten, kous plaatsen, zool inleggen, stalen tip zetten,...). Eens het schoeisel vervaardigd is trek je deze van de leest en begin je opnieuw (vormmatrijs reinigen, kous plaatsen, zool inleggen, stalen tip opzetten,...). Het afgewerkte schoeisel wordt dan in grote rekken geplaatst, klaar voor de afwerking en de inpak.
-
Schilder (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: INFINITY JOBS OUDENAARDE
Type: Interim met optie "vast werk"
* Je hebt kennis van plamuren, vlies kleven/behangen, vinyl,... * Je hebt oog voor detail * Je hebt geen hoogtevrees * Je bent een harde werker en enorm gemotiveerd * Je bent onmiddellijk beschikbaar
-
Huishoudhulp dienstencheques Londerzeel (LONDERZEEL)
Regio: LONDERZEEL
Bedrijf: ONAFHANKELIJKE THUISZORG VERENIGINGEN
Type: Dienstenchequebaan
Wil jij graag aan de slag als huishoudhulp bij gezinnen? Is schoonmaken één van jouw favoriete bezigheden? Bij OTV ben je van harte welkom want wij zijn steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Hou jij ook van netheid en steek je graag je handen uit de mouwen? Dan ben jij voor ons de geschikte kandidaat om aan de slag te gaan als huishoudhulp via het systeem van de dienstencheques.Elke dag nemen onze huishoudhulpen bij onze klanten het huishoudelijke werk uit handen. Poetsen, strijken, koken, het kan allemaal via het systeem van dienstencheques. Je wordt tewerkgesteld in particuliere huishoudens. Telkens werk je in blokken van vier uren én het mooist van al, je kan zelf je werkdagen kiezen waardoor het perfect combineerbaar is met je privé leven. Tevens kan je rekenen op een individuele coaching door onze getrainde regioverantwoordelijken, zij staan je dagelijks met raad en daad bij.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Vossem – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (VOSSEM)
Regio: VOSSEM
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Enthousiaste student gezocht om fietsen te monteren (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Studentenjob
Voor een firma die fietsen least aan bedrijven zijn wij op zoek naar een student die fietsen zal monteren. Uw taken :Fietsen monteren tot rijklare exemplaren. Je krijgt hiervoor een basis opleiding. Onderdelen monteren en vast zetten. Banden op druk zetten en detailafwerking.
-
Jobstudent Inpakafdeling voor de maand OKTOBER/NOVEMBER (M/V) (EVERGEM)
Regio: EVERGEM
Bedrijf: KLINGELE CHOCOLADE
Type: Studentenjob
Voor ons chocoladebedrijf in Evergem zoeken we jobstudenten die kunnen werken in september en oktober. Voor één of meerdere vaste dagen in de week of voor volledige weken. Functieomschrijving: Het inpakken van de verwerkte producten, zowel machinaal als manueel De verpakte goederen voorzien van de juiste etiketten Afgewerkte goederen in rekken zetten Indien nodig inspringen waar hulp nodig is, ook productie Oplossen van kleine verpakkingsproblemen Op het einde van de dagtaak de verpakkingsruimte op orde brengen Profiel: Goede kennis van NL Je studeert een bachelor of masteropleiding Je bent een harde werker Je vindt kwaliteit belangrijk Periode: Wij zoeken jobstudenten die één of meerdere (vaste) dagen per week kunnen werken, dit in vroege en/of afwisselend late ploeg. Vroege ploeg: maandag tot donderdag: 6u tot 14.30u, vrijdag: 6u tot 12.30u - Late ploeg: maandag tot donderdag: 11u-19.30 u, vrijdag: 11u tot 17.30u.
-
Jobstudent Bijrijder (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Konvert Interim Aalst
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Ternat zijn we op zoek naar Jobstudenten voor de functie van bijrijder.
-
TECHNIEKER CENTRALE VERWARMING (ARENDONK)
Regio: ARENDONK
Bedrijf: THEO BOONS
Type: Vaste Job
Je staat in voor het opsporen van storingen aan verwarmingsketels. Je lost de problemen op en stelt de ketel terug in werking. Daarnaast doe je ook het onderhoud van de verwarmingsketels.
-
Kinderbegeleider (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: Kinderdagverblijven DOL-FIJN vzw
Type: Werfreserve
Als medewerker van een klein team zal je instaan voor de begeleiding en verzorging van kinderen tussen 0 en 3 jaar oud. Samen met je collega's kijk je naar wat kinderen boeit, naar wat kinderen nodig hebben, en speel je hierop in.
-
Wervingsreserve administratief medewerk(st)er algemene diensten (LEDE)
Regio: LEDE
Bedrijf: GEMEENTEBESTUUR LEDE
Type: Werfreserve
Het gemeentebestuur legt een wervingsreserve aan voor de functie van administratief medewerker algemene diensten: secretariaat; financiën; burgerzaken; technische dienst - subdienst administratie; stedenbouw; milieu en landbouw. Ben je een communicatief en klantvriendelijk persoon met zin voor organisatie, administratieve nauwkeurigheid en gedrevenheid? Dan is een job als administratief medewerker in onze organisatie beslist iets voor je! De wervingsreserve wordt vastgelegd voor de duur van één jaar. Deze kan verlengd worden met één jaar. Bij afwezigheden van personeel of toename van werk kan geput worden uit deze wervingsreserve. Afhankelijk van de nood aan personeel en van je plaats op de rangschikking kan je een deeltijds of voltijds contract van bepaalde of onbepaalde duur aangeboden worden.
-
FLEXIJOB VERKOOPSMEDEWERKER (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: Bakkerij Stefaan
Type: Flexijob
Voor onze bakkerij zijn wij op zoek naar een nieuwe medewerker. Je zal instaan voor onder andere volgende taken: bedienen van de klanten kassawerk aanvullen van de winkel verpakken van chocolade eventueel ook de afwas in het atlier verzorgen ...
Zoek naar antwoorden van Marchal Ets Cie in sociale netwerken
Look for responds of Marchal Ets Cie in social networks
Lees alle opmerkingen voor Marchal Ets Cie. Laat een reactie achter voor Marchal Ets Cie. Marchal Ets Cie bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Marchal Ets Cie. Leave a respond for Marchal Ets Cie. Marchal Ets Cie on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Marchal Ets Cie op de google maps. Adres en contacten Marchal Ets Cie Location of Marchal Ets Cie on the google maps. Address and contacts of Marchal Ets Cie
Andere gerelateerde bedrijven als come Marchal Ets Cie Marchal Ets Cie: MEURIS-GEENS ZAKENKANTOOR BVBA | Depre | DIRK WATERSCHOOT | BLOKKER | Auto's Kurt
Other related companies as Marchal Ets Cie: MEURIS-GEENS ZAKENKANTOOR BVBA | Depre | DIRK WATERSCHOOT | BLOKKER | Auto's Kurt
Marchal Ets Cie is een bedrijf dat 1987 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Marchal Ets Cie, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01807769775. Het bedrijf Marchal Ets Cie bevindt zich op het adres: Parc Ind. des Hauts Sarts 76; 4040; Herstal. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 970,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 716,000,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Non-Classified Establishments. Lijst met producten zijn Floor heating.
De hoofdactiviteit van Marchal Ets Cie is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Marchal Ets Cie is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Marchal Ets Cie, openstaande posities, locatie van Marchal Ets Cie op de kaart.
Marchal Ets Cie is a company, that was registered 1987 in N\A region, Belgium. Full name of company is Marchal Ets Cie, company assigned to the tax number BE01807769775. The company Marchal Ets Cie is located at the address: Parc Ind. des Hauts Sarts 76; 4040; Herstal. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 970,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 716,000,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Non-Classified Establishments. List of products are Floor heating.
The main activity of Marchal Ets Cie is Chemicals and Allied Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Marchal Ets Cie is not available. You also can look at reviews of Marchal Ets Cie, open positions, location of Marchal Ets Cie on the map.
