Daf Fashions SPRL
Contactgegevens Daf Fashions SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Daf Fashions SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours
Daf Fashions SPRL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue du Trieu à la Bergeole 8; 7070; Le Roeulx, België
Telefoon (phone): 064 67 63 60 (+32-064 67 63 60) 064 67 63 60 (+32-064 67 63 60)
Fax (fax): 064 67 63 60 (+32-064 67 63 60) 064 67 63 60 (+32-064 67 63 60)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Daf Fashions SPRL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Daf Fashions SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Daf Fashions SPRL"? - Contact us!
We found such data of Daf Fashions SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Daf Fashions SPRL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Daf Fashions SPRL
Products information Daf Fashions SPRL
Producten die in Daf Fashions SPRL zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Non-Classified Establishments
Aanvulling soorten activiteiten voor Daf Fashions SPRL Addition kinds of activities for Daf Fashions SPRL
919900. Overheid, nec | General government, nec
34999907. Dozen voor verpakking en verzending, metaal | Boxes for packing and shipping, metal
36950101. Computer software tape en schijven: leeg, stijf en floppy | Computer software tape and disks: blank, rigid, and floppy
50470311. Therapie apparatuur | Therapy equipment
61530300. Afbetalingspapier | Installment paper
Werken bij Daf Fashions SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Daf Fashions SPRL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Daf Fashions SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Daf Fashions SPRL. Looking for open vacancies in other companies
-
Kinderbegeleider (m/v/x) - Dienst Kinderopvang (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: STAD GENT
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
- je verzorgt, begeleidt, ondersteunt en verwondert graag kinderen. En ook de vele andere taken die horen bij de zorg voor kinderen, vervul je met plezier. - je werkt goed samen met anderen. Voor je collega’s ben je een echte teamspeler. Je zet spontaan de stap naar ouders. Ook de buurt is voor jou een evidente partner. - je voelt je helemaal op je gemak tussen kindjes van 0 tot 3 jaar en/of kinderen van 3 tot 12 jaar. Je weet dat elke leeftijdsgroep z’n charmes en aangepaste noden heeft, en je weet die perfect in te vullen. - je geeft elke dag het beste van jezelf. Zodat ook de kleinste engeltjes én de wat grotere bengeltjes zich goed kunnen voelen bij jou en in de groep. - je voelt je thuis in het kinderdagverblijf of op de buitenschoolse opvang. Je ontvangt ofwel baby’s en peuters ofwel een overenthousiaste bende op schooldagen, woensdagnamiddagen, snipperdagen en schoolvakanties. Je kiest zelf welke leeftijdsgroep jou het beste ligt. - je bekijkt de zaken niet vanaf een afstand, maar stimuleert elk kind om nieuwe dingen te ontdekken en samen te spelen met de andere kinderen. - In de buitenschoolse opvang, trek je met plezier de gekste kostuums aan om de groep te entertainen. Voor jou hoeft het er niet altijd ‘ernstig’ aan toe te gaan… spelen, zingen, springen, dansen, ravotten,… doe je enthousiast mee! In het kinderdagverblijf zorg je voor een warm nest voor de ouders en de kinderen - je ziet waar er werk is, ook als niemand je een taak geeft en er geen kinderen aanwezig zijn. In de buitenschoolse opvang kan je dan helpen met klasondersteuning, de voorbereiding van de vakantiewerking of administratieve opdrachten. Telkens met een glimlach. Voor de buitenschoolse opvang kunnen we elke week (gespreid over 5 dagen) 30 uur en 24 minuten op je rekenen. En omdat sommige voorzieningen open zijn tot 18.45 uur, 19 uur of 20 uur, zit er geregeld wat avondwerk bij. Maar dat is geen probleem voor jou: je voelt je goed bij vroegdienst én bij avonddienst. In het kinderdagverblijf kunnen we 38u op je rekenen. 7u36 op een dag.
-
Payroll Medewerker, Campus Aalst (Regio Aalst)
Regio: Regio Aalst
Bedrijf: OLV Ziekenhuis Campus Aalst-Asse-Ninove
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Taakomschrijving Onze personeelsdienst bestaat uit 12 medewerkers die dagelijks instaan voor het verwerken van de personeelsadministratie. Dit team zorgt voor een correcte opvolging van de personeelsdossiers en dit voor meer dan 2000 medewerkers. Hiernaast fungeren zij ook als aanspreekpunt voor alle vragen mbt personeelsadministratie. In kader van een zwangerschap zijn wij momenteel op zoek naar een enthousiaste collega om dit team tijdelijk te versterken. Concreet bestaat het takenpakket uit: Invoeren, verwerken en opvolgen van de loon- en contractadministratie van alle werknemers Werken in het planningspakket SP-expert en het loonverwerkingspakket X-tend Fungeren als aanspreekpunt voor dossier specifieke info naar werknemers en leidinggevenden Adviseren van werknemers en leidinggevenden inzake de toepassing van cao’s, sociale wetgeving, arbeidsrechtelijke vraagstukken en overige arbeidsvoorwaarden Samen met de collega’s instaan voor de uitvoering en opvolging van procedures om de kwaliteit van de loon- en weddeberekening te kunnen waarborgen Profiel Je beschikt over een bachelor sociaal werk - optie personeelswerk Kennis van payrollverwerking is een must, schoolverlaters komen ook in aanmerking Kennis van SP-expert en X-tend vormt een pluspunt Je bent nauwgezet en integer, getuigt van discretie en pakt je taken op een professionele wijze aan. Je bent onmiddellijk of op korte termijn beschikbaar. Je werkt op een enthousiaste, motiverende, gedreven en een vooruitstrevende manier mee om de bereikbaarheid van hoog tot laag doorheen organisatie te optimaliseren Aanbod Het betreft een voltijds contract (38u) van bepaalde duur voor 8 maanden - onmiddellijke indiensttreding - 80% is bespreekbaar Voor meer informatie kan je vrijblijvend contact opnemen met Godelieve Van Boxstael, Diensthoofd personeelsadministratie, 053/72.40.31.Benieuwd wat werken in ons ziekenhuis betekent? Het OLV Ziekenhuis biedt een attractief beloningspakket aan om de loyaliteit en prestaties van alle OLV-medewerkers te waarderen. We hebben zowel oog voor financiële elementen (vb. loon, extra legale voordelen, benefits,…) als niet-financiële elementen (vb. groeikansen, autonomie en verantwoordelijkheden,…).Meer info over ons beloningspakket is te raadplegen via bijgevoegde link waarom-kiezen-voor-het-olv-ziekenhuis Een gedetailleerd CV geeft ons meer informatie over uw relevante opleiding en ervaring, zodat wij beter kunnen inschatten of u voor een bepaalde vacature in aanmerking komt. Mogen wij u daarom vragen om uw CV op te laden, eventueel vergezeld van
-
Inpakmedewerkers - 3 ploegen - Malle (MALLE)
Regio: MALLE
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een productiebedrijf in Malle zijn wij op zoek naar enthousiaste inpakkers. Je staat in voor het opvolgen van de machine, fouten opvolgen en rechtzetten, ... . Je werkt in een 3 ploegen systeem.
-
Technische profielen regio Tielt 2 ploegen optie vast (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: Konvert Interim Deinze
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een textielbedrijf regio Tielt zoeken we allerlei technische profielen. Heb je al een werkervaring achter de rug als technieker, onderhoudstechnieker, mechanieker of een studie gedaan in die richting? Contacteer ons op [email protected] en we bekijken samen de mogelijkheden.
-
inpak 2 ploegen OF vaste nacht (EEKLO)
Regio: EEKLO
Bedrijf: SYNERGIE Eeklo Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
We zijn voor een snelle opstart op zoek naar inpakmedewerkers. Je werkt ofwel in twee ploegen, ofwel in de vaste nacht. Naast het inpakken, sta je in voor het uitvoeren van de nodige kwaliteitscontroles.
-
Strijker/Strijkster Sint Katelijne waver (SINT-KATELIJNE-WAVER)
Regio: SINT-KATELIJNE-WAVER
Bedrijf: GF DIENSTENCHEQUES
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn dringend op zoek naar enthousiaste strijkster. Ben jij een krak in strijken en wil je een job waarbij je een mooi evenwicht kan houden tussen werk en gezin.
-
Exclusieve huishoudhulp (M/V) 20u bij een gezin te Izegem , combineren met andere gezinnen mogelijk (Regio Roeselare-Izegem)
Regio: Regio Roeselare-Izegem
Bedrijf: HOME MAID
Type: Dienstenchequebaan
Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houd.Netheid en orde is voor jouw een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt, dan ben je bij ons aan het juiste adres! 20 u te presteren bij 1 gezin, de uren zijn bespreekbaar. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.
-
Huishoudelijke hulp met dienstencheques regio Zingem (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: HULP IN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
U staat als huishoudelijke hulp in voor het onderhouden van de woning van de klant. Dit houdt volgende taken in: schoonmaken wassen en strijken bereiden van maaltijden boodschappen doen
-
Opbouw - EVENT (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: XTRA INTERIM GEEL
Type: Studentenjob
Voor onze klant, een gekende speler in de sportwereld, zoeken wij momenteel 3 medewerkers. Zij zoeken medewerkers die op donderdag 11 en vrijdag 12 oktober beschikbaar zijn. Onze klant zorgt voor banners/vlaggen/hekken tijdens de cyclocrossen. Ben jij sportief? Ben jij beschikbaar om te werken op 11 en 12 oktober van 09:00 - 18:00 ? Heb je geen rugklachten? Dan zijn wij op zoek naar jou ! Solliciteren is de boodschap, en dan nemen wij snel met jou contact op.
-
BIV-stagiair of erkend BIV-makelaar inkoop verkoop (M/V) (SINT-DENIJS-WESTREM)
Regio: SINT-DENIJS-WESTREM
Bedrijf: VM RENTMEESTERSCHAP
Type: Zelfstandige activiteit
Na een inwerkperiode en een gedegen opleiding ga je zelfstandig op zoek naar potentiële kandidaat kopers en verkopers voor onze portefeuille. Je zal hierin worden bijgestaan door de medewerkers binnen het kantoor. Je hebt o.a. volgende verantwoordelijkheden: Onderhouden van klantencontact inzake verkoop van vastgoed in onze bestaande portefeuille Voorbereiding van de verkoopovereenkomst en daarnaast zorg je ook voor de ondertekeningen en begeleiding ervan Samen met de CEO leg je afspraken vast met ontwikkelaars met het oog op een langdurige samenwerking Je volgt interne leads op en werd deze uit tot concrete dossiers. Actieve prospectie met als doel uitbreiding van de portefeuille zal niet je grootste tijdsbesteding zijn
-
Zaalmedewerker (Zwitserland)
Regio: Zwitserland
Bedrijf: Intersoc
Type: Werfreserve
Als zaalmedewerker ben je medeverantwoordelijk voor een vlot verloop van de maaltijden in het restaurant. Samen met de zaalverantwoordelijke stuur je een ploeg vrijwilligers aan. Jullie zorgen ervoor dat de vakantiegasten een aangename tijd kunnen doorbrengen in het restaurant en dat ze niets tekortkomen. Je vult buffetten aan, ruimt tafels af en helpt bij het schoonmaken van het restaurant en het indekken van de tafels.
-
KEUKENHULP (GULLEGEM)
Regio: GULLEGEM
Bedrijf: GOUDEN BANK
Type: Flexijob
Wij zoeken een gemotiveerde keukenhulp voor het helpen bij het bereiden van warme en koude gerechten. Je helpt bij de voorbereidingen, mise en place, garneren van borden, enz.
Zoek naar antwoorden van Daf Fashions SPRL in sociale netwerken
Look for responds of Daf Fashions SPRL in social networks
Lees alle opmerkingen voor Daf Fashions SPRL. Laat een reactie achter voor Daf Fashions SPRL. Daf Fashions SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Daf Fashions SPRL. Leave a respond for Daf Fashions SPRL. Daf Fashions SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Daf Fashions SPRL op de google maps. Adres en contacten Daf Fashions SPRL Location of Daf Fashions SPRL on the google maps. Address and contacts of Daf Fashions SPRL
Andere gerelateerde bedrijven als come Daf Fashions SPRL Daf Fashions SPRL: BOREAN ROLAND | DIRK DE ROO | Toonnight | Mommaerts G | J.C. HOME STYLING
Other related companies as Daf Fashions SPRL: BOREAN ROLAND | DIRK DE ROO | Toonnight | Mommaerts G | J.C. HOME STYLING
Daf Fashions SPRL is een bedrijf dat 2009 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Daf Fashions SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE04470855712. Het bedrijf Daf Fashions SPRL bevindt zich op het adres: Rue du Trieu à la Bergeole 8; 7070; Le Roeulx. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 114,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 139,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Non-Classified Establishments. Producten gemaakt in Daf Fashions SPRL zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Daf Fashions SPRL is Huismeubelen, Inrichting en Apparatuurwinkels, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Daf Fashions SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Daf Fashions SPRL, openstaande posities, locatie van Daf Fashions SPRL op de kaart.
Daf Fashions SPRL is a company, that was registered 2009 in N\A region, Belgium. Full name of company is Daf Fashions SPRL, company assigned to the tax number BE04470855712. The company Daf Fashions SPRL is located at the address: Rue du Trieu à la Bergeole 8; 7070; Le Roeulx. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 114,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 139,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Non-Classified Establishments. Products created in Daf Fashions SPRL were not found.
The main activity of Daf Fashions SPRL is Home Furniture, Furnishings and Equipment Stores, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Daf Fashions SPRL is not available. You also can look at reviews of Daf Fashions SPRL, open positions, location of Daf Fashions SPRL on the map.
