B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

Particuliere bedrijvenStenen, Klei, Glas en Betonproducten • B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa
Private companiesStone, Clay, Glass, and Concrete Products • B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

Contactgegevens B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: address, phone, fax, email, website, opening hours

B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

Regio (region): N\A, België

Adres (address): Industriestrasse 24A; 4700; Eupen, België

Telefoon (phone): 087 59 39 90 (+32-087 59 39 90) 087 59 39 90 (+32-087 59 39 90)

Fax (fax): 087 59 39 99 (+32-087 59 39 99) 087 59 39 99 (+32-087 59 39 99)

E-Mail: [email protected]

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa
Products information B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

BTW identificatienummer (tax): BE02294189453
Ondernemingsnummer: 7858489990
Hoofdstad (capital): 505,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 782,000,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Goed
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 1985

Ventilating systems

Product categorie (product category): Non-Classified Establishments

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa
(Get full report from official database of BE for B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa)

Aanvulling soorten activiteiten voor B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa
Addition kinds of activities for B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

2865. Cyclische grondstoffen en tussenproducten | Cyclic crudes and intermediates
286502. Cyclische organische grondstoffen | Cyclic organic crudes
23290207. Mackinaws: mannen, jongeren en jongens | Mackinaws: men's, youths', and boys'
27520302. Vormen, zaken: gelithografeerd | Forms, business: lithographed
27540302. Kaarten, behalve groet: gravure printing | Cards, except greeting: gravure printing
37920000. Reiswagens en kampeerders | Travel trailers and campers
59990702. Motoren, elektrisch | Motors, electric

Werken bij B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Looking for open vacancies in other companies

  • DEELTIJDS ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (TORHOUT)

    Regio: TORHOUT

    Bedrijf: Hays Response Kortrijk

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    . Voor onze klant, een professionele organisatie regio Torhout, zoeken wij vanuit Hays Response Office Support een administratief medewerker voor een tijdelijke opdracht van minimum 3 maanden met kans op verlenging. Bachelor of gelijkwaardig door ervaring Administratief sterk & klantgericht Deeltijdse job van 20h (elke namiddag) Als administratief medewerker sta je in voor de administratieve opvolging en het up-to-date houden van de klantendossiers. Daarnaast registreer je de onderzoeksresultaten in het intern systeem en je rapporteert niet-conforme resultaten aan de bevoegde instanties. Vervolgens fungeer je als eerste aanspreekpunt voor de klanten met betrekking tot vragen omtrent de onderzoeksresultaten.

  • Comm medewerker binnendienst (ZAVENTEM)

    Regio: ZAVENTEM

    Bedrijf: Konvert Interim Vilvoorde

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Als Business Development Specialist werk je in het verlengde van de sales en marketing van onze klanten: grote IT-spelers zoals bijvoorbeeld Microsoft, IBM, SAP en HP. Kan jij gesprekken voeren op elk contactniveau binnen een organisatie, en krijg je een kick van het openen van deuren en het maken van afspraken? Met jouw lef bel je zo met het management van grote organisaties, en met de eindverantwoordelijken voor IT en bedrijfsprocessen. De bedrijven die wij voor onze klanten benaderen zitten aan de top van de markt en daarom moet je kunnen meedenken en meepraten. Je bent in staat om deze gesprekken in correct Nederlands of Frans samen te vatten en onze klanten hierover op de juiste wijze (evaluaties, briefings, etc.) te informeren. Ben jij een succesvolle professional? Voor onze business zijn nieuwsgierigheid, verbanden kunnen leggen, kennis van de Belgische markt en onderstaande competenties de juiste troeven!

  • Dedicated consultant (SINT-DENIJS-WESTREM)

    Regio: SINT-DENIJS-WESTREM

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Als dedicated consultant beheer je een klantenportefeuille van A tot Z. Je fungeert als spilfiguur tussen kandidaten onze regionale kantoren en de klant(en). Vacatures bij jouw klant(en) beheren en invullen is jouw hoofdtaak. Dit door het bijwonen en inplannen van kandidaten op de infosessies bij de klant en dit voor de verschillende vestigingen. Instroom genereren voor de infosessie kan via de verschillende instroomkanalen; via onze regionale kantoren en/of zelf kandidaten zoeken op de jobboards voor een juiste match. Je bent verantwoordelijke voor een bijkomende telefonische screening en het afnemen van testen en referenties. Je staat zelf in voor de opmaak van contracten alsook het invullen van sociale documenten. Je zal ook HR-advies als toegevoegde waarde verlenen aan je klanten. (kennis van sociale wetgeving)

  • PR Consultant (M/V) voor Brussel Noord - 1220999 (BRUSSEL)

    Regio: BRUSSEL

    Bedrijf: Secretary Plus Brussels

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je zorgt voor aanwezigheid in de Belgische media, sociale netwerksites en fora, gaat de dialoog aan op blogs, je vertegenwoordigt hiermee de klant; Je beheert en implementeert PR campagnes door het merk te promoten bij relevante media, bloggers, journalisten en web editors waarmee je interesse en coverage creëert; Je zoekt mogelijkheden voor implementatie door mediatrends in de gaten te houden; Je bouwt relaties op met collega’s, klanten en media; Je vergelijkt en analyseert berichtgeving in de media; Je verzorgt evenementen, waaronder ook persconferenties en promo-evenementen; Je helpt bij de productie van de publicaties van de klant, zoals interne magazines. Schrijven, ontwerpen en verspreiden van het magazine horen hier soms ook bij; Je zoekt nieuwe voorstellen en stelt ze voor aan potentiële klanten; Je beheert de PR-kant van een mogelijke crisissituatie.

  • Orderbegeleider (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: INFINITY JOBS

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Je bent binnen de serviceafdeling verantwoordelijk voor de volgende taken: • Je volgt de bestellingen op die je collega’s gemaakt hebben, je zorgt ervoor dat je de orderconfirmaties ontvangt en je volgt de bestellingen op. • Je bereidt orderpickings voor en bezorgt ze aan je collega’s van het magazijn; • Je zorgt voor de administratieve voorbereiding van de verzending van de orders. • Je verzorgt administratieve taken binnen de logistieke afdeling. • Je ondersteunt de collega’s van de planning. Je werkt van maandag tem vrijdag en dit in dag.

  • Huishoudhulp (dienstencheques) regio Heusden-Zolder (HEUSDEN-ZOLDER)

    Regio: HEUSDEN-ZOLDER

    Bedrijf: FAMILIEHULP

    Type: Dienstenchequebaan

    Wil je terecht komen in een warme organisatie waar je met goesting blijft werken? Dan is een job bij Familiehulp iets voor jou! Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Poetsen/schoonmaken/onderhoud bij klanten thuis. Aangevuld met koken, wassen, strijken en verstelwerk.

  • Huishoudhulp dienstencheques Bocholt (m/v) (BREE)

    Regio: BREE

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Dienstenchequebaan

    Wij zijn op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen die de handen uit de mouwen willen steken bij verschillende gezinnen. Jouw takenpakket zal bestaan uit de woning onderhouden en eventueel wassen en strijken. Momenteel zijn we op zoek naar een huishoudhulp regio Bocholt voor 12 per week. Dagen zijn overeen te komen.

  • Animator om spelactiviteiten te begeleiden tijdens schoolvakantie - Heist-Op-Den-Berg (HEIST-OP-DEN-BERG)

    Regio: HEIST-OP-DEN-BERG

    Bedrijf: SKILLZ

    Type: Studentenjob

    Zin in een leuke vakantiejob als spel animator? De kinderen hebben een bepaald thema gekozen en doen minimaal 3 uur per dag het door hen gekozen thema. De verschillende activiteiten zijn leren programmeren, minecraft of fotografie. Als spelanimator zorg je voor de ontspanning tussen de thema lessen in, je doet een leuk spel of maakt iets creatief, bij voorkeur in het thema dat ze gekozen hebben. De groepen wisselen af tussen de thema activiteit en spel. We verwachten van jou dat je de kinderen begeleidt en boeiende activiteiten aanbiedt. Je doet dit zelfstandig in kleine groep (+/- 12 kinderen) of samen met een andere moni voor een grotere groep.

  • zelfstandig thuisverpleegkundige regio Westerlo en regio Aarschot / Herselt (HERSELT)

    Regio: HERSELT

    Bedrijf: LAPORTE VP

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als zelfstandig thuisverpleegkundige kom je in een groep terrecht van een achttal verpleegkundigen. Je staat in voor de dagelijkse zorg aan de patienten die je bezoekt met je eigen wagen. We hebben een grote groep van zorgbehoevenende mensen die rekenen op ons. We bezoeken palliatieve patienten, bedlegerige patienten, rolstoelaptienten, doen wondzorg, stomazorg en verpleegtechnische handelingen. Het lijkt op het eerste zicht misschien allemaal overweldigend veel en ingewikkeld. Gelukkig werk je in een team waar je kan rekenen op je collega's. Graag helpen we je goed opweg. Niet alleen met de verpleegkundige zorgen op de werkvloer. Ook helpen we met je zelfstandige statuut als je nog nooit gewerkt hebt als zelfstandig verpleegkundige.

  • onthaalouder (-moeder of-vader) (LEUVEN)

    Regio: LEUVEN

    Bedrijf: ZORGBEDRIJF LEUVEN

    Type: Zelfstandige activiteit

    De Dienst voor Opvanggezinnen van Zorg Leuven ondersteunt onthaalmoeders en onthaalvaders graag in hun werking! Je vangt kinderen op bij jouw thuis (of je werkt samen met een collega in je buurt). Je kiest zelf of je liefst met baby’s en peuters werkt, of met grotere kinderen (tot 12 jaar). Als je wil, kan je ook kinderen met een specifieke zorgbehoefte opvangen. Als onthaalouder aangesloten bij de dienst, ben je je eigen baas zonder zelfstandige te moeten zijn. Je hebt een eigen sociaal statuut met een degelijke vergoeding en sociale bescherming, en je staat er niet alleen voor.

  • Metaal draaier (PUTTE)

    Regio: PUTTE

    Bedrijf: EURO-STRIKE

    Type: Werfreserve

    Metaal draaier met ervaring voor seriewerk (zowel CNC als conventioneel).

  • Keukenhulp (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: SOEP+

    Type: Flexijob

    Soepplus is op zoek naar een keukenhulp voor het (voor)bereiden van soep & salades. Dit telkens op donderdag & vrijdag voormiddag van 7u-12u

Zoek naar antwoorden van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa in sociale netwerken
Look for responds of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa in social networks

Lees alle opmerkingen voor B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Laat een reactie achter voor B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. Leave a respond for B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa. B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa op de google maps. Adres en contacten B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa
Location of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa on the google maps. Address and contacts of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa

Andere gerelateerde bedrijven als come B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: BOUCHERIE MALBECQ | DEMAN NV | M. VAN BEIRS | VALOCO | OSTEOPATIE BEYENS P.

Other related companies as B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa: BOUCHERIE MALBECQ | DEMAN NV | M. VAN BEIRS | VALOCO | OSTEOPATIE BEYENS P.

B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is een bedrijf dat 1985 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE02294189453. Het bedrijf B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa bevindt zich op het adres: Industriestrasse 24A; 4700; Eupen. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 505,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 782,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Non-Classified Establishments. Lijst met producten zijn Ventilating systems.
De hoofdactiviteit van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is Stenen, Klei, Glas en Betonproducten, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, openstaande posities, locatie van B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa op de kaart. Stuur ons een e-mail voor meer informatie [email protected]

B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is a company, that was registered 1985 in N\A region, Belgium. Full name of company is B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, company assigned to the tax number BE02294189453. The company B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is located at the address: Industriestrasse 24A; 4700; Eupen. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 505,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 782,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Non-Classified Establishments. List of products are Ventilating systems.
The main activity of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is Stone, Clay, Glass, and Concrete Products, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa is not available. You also can look at reviews of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, open positions, location of B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa on the map. For more information, write us to email [email protected]

We hebben dergelijke informatie gevonden over B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company B.T.V.C. sa-BUREAU TECHNIQUE DE VENTILATION & CLIMATISATION sa, employees, financial statistics.