VAN DAELE DRUKKERIJ

Particuliere bedrijvenOlie- en gaswinning • VAN DAELE DRUKKERIJ
Private companiesOil and Gas Extraction • VAN DAELE DRUKKERIJ

Contactgegevens VAN DAELE DRUKKERIJ: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data VAN DAELE DRUKKERIJ: address, phone, fax, email, website, opening hours

VAN DAELE DRUKKERIJ

Regio (region): N\A, België

Adres (address): LINDESTRAAT 59; 9290; BERLARE, België

Telefoon (phone): 93676433 (+32-93676433) 93676433 (+32-93676433)

Fax (fax): +32 (15) 663-71-36 +32 (15) 663-71-36

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) VAN DAELE DRUKKERIJ: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "VAN DAELE DRUKKERIJ"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "VAN DAELE DRUKKERIJ"? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van VAN DAELE DRUKKERIJ, België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen VAN DAELE DRUKKERIJ. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of VAN DAELE DRUKKERIJ, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees VAN DAELE DRUKKERIJ. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti VAN DAELE DRUKKERIJ
Products information VAN DAELE DRUKKERIJ

BTW identificatienummer (tax): BE05725219726
Ondernemingsnummer: 8173797607
Hoofdstad (capital): 510,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 692,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV)
Jaar van oprichting (foundation year): 1992

Producten die in VAN DAELE DRUKKERIJ zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Product categorie (product category): Drukkerijen and copyshops

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor VAN DAELE DRUKKERIJ
(Get full report from official database of BE for VAN DAELE DRUKKERIJ)

Aanvulling soorten activiteiten voor VAN DAELE DRUKKERIJ
Addition kinds of activities for VAN DAELE DRUKKERIJ

0291. Algemene boerderijen, voornamelijk dieren | General farms, primarily animals
2097. Geproduceerd ijs | Manufactured ice
864199. Civiele en sociale verenigingen, nv | Civic and social associations, nec
22110601. Vliegtuigdoek, katoen | Airplane cloth, cotton
22530301. Badjassen, breien | Bathrobes, knit
24410100. Dozen, hout | Boxes, wood
28349901. Chloor tabletten en kits (waterzuivering) | Chlorination tablets and kits (water purification)
35599924. Aardappelmakende machines | Pottery making machinery

Werken bij VAN DAELE DRUKKERIJ: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in VAN DAELE DRUKKERIJ: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor VAN DAELE DRUKKERIJ. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for VAN DAELE DRUKKERIJ. Looking for open vacancies in other companies

  • Medewerker klantendienst (OOSTENDE)

    Regio: OOSTENDE

    Bedrijf: Go4Jobs Brugge

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je staat in voor het opstellen van offertes, het vast leggen van afspraken,... Je beantwoordt vragen van de klanten. Je staat in voor algemene administratie. Je staat in voor telefonie (inbound)

  • Junior Accountant (m/v) in Lokeren. (LOKEREN)

    Regio: LOKEREN

    Bedrijf: ACCOUNTEMPS

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Accountemps is momenteel dringend op zoek naar een Junior Accountant (m/v) voor een uitzendopdracht van 6 maanden. Onze klant is een boekhoudkantoor gevestigd in Lokeren. De verantwoordelijkheden als Junior Accountant: Binnen deze functie zal je voornamelijk instaan voor allerhande inboekwerk. Door te solliciteren op deze baan, erkent u dat u de volgende voorwaarden hebt gelezen en accepteert : https://www.roberthalf.be/nl/legal-information/privacyverklaring

  • Productiearbeider (GIJZEGEM)

    Regio: GIJZEGEM

    Bedrijf: Randstad

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een firma in de automotive sector zijn we op zoek naar: Operatoren in 2 ploegen en nachtploeg: Taken: Seriewerk, controleren van de geproduceerde producten, labelen van de producten. Een heftruckchauffeur met optie vast voor de afdeling verzending in 2 ploegen: Taken: laden/lossen vrachtenwagen, aanlevering van de productie,...

  • Dakwerker (BOORTMEERBEEK)

    Regio: BOORTMEERBEEK

    Bedrijf: Konvert Construct Leuven

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Een bedrijf in onze Leuvense regio zoekt momenteel een dakdekker. Als ervaren dakwerker zal je worden ingezet in diverse opdrachten, zowel platte als schuine daken maar ook restauratie van erkende gebouwen behoort tot de taken. Er wordt verwacht dat je ervaring hebt, in die zin dat je ook echt zelfstandig kan meewerken.

  • STUDENTENJOB : VERKOOP VAN KAAS- EN ZUIVELPRODUCTEN (JETTE)

    Regio: JETTE

    Bedrijf: FORUM JOBS BRUSSEL

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant te hartje Brussel zijn we op zoek naar een student(e) die op zondag versterking kan komen bieden op de markt. bedienen van klanten inpakken van product kassawerk

  • STUDENTEN KLANTENDIENST ZATERDAG (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: Q JOBS

    Type: Studentenjob

    Voor een call center regio Gent zijn we op zoek naar gemotiveerde studenten welke beschikbaar zijn om tijdens het weekend (zaterdag) de klanten bij te staan: Aannemen van oproepen Informatie verschaffen aan klanten of mogelijke klanten Administratieve opvolging garandere

  • Dossierbeheerder boekhoudkantoor VAST CONTRACT (MOL)

    Regio: MOL

    Bedrijf: Accent

    Type: Vaste Job

    Voor een boekhoudkantoor zijn wij op zoek naar een dossierbeheerder voor een directe vaste indienstname. Samen met de relatiebeheerder ben je verantwoordelijk voor het beheer van een 50 tal dossiers. +/- 40 vennootschappen en 10 eenmanszaken. Jij bent verantwoordelijk voor volledige dossiers van A tot Z. Verder heb je het eerste lijncontact met klanten. Dit voor de basisvragen.

  • Enthousiaste Recruitment Consultant met passie voor rekrutering en selectie te Kortrijk (KORTRIJK)

    Regio: KORTRIJK

    Bedrijf: Ergon Recruitment Kortrijk

    Type: Vaste Job

    Bij ons krijg je de kans om als consultant een A tot Z rol op te nemen en dit in combinatie met de juiste begeleiding en coaching. Je zoekt namelijk mee naar de perfecte match tussen klant en kandidaat alsook klant en Ergon. Meer specifiek betekent dit het volgende: Je verzorgt de opmaak en publicatie van job omschrijvingen op diverse kanalen. Van zodra er inkomende sollicaties zijn, selecteer je de juiste kandidaten volgens de verwachtingen van de klant; Daarnaast sta je in voor de gerichte, actieve zoektocht naar kandidaten aan de hand van diverse kanalen zoals de verschillende jobsites en LinkedIn. Als search expert draag jij bij aan de kwaliteit van onze kandidaten in lijn van de verwachtingen van jouw klanten; Eens geschikte kandidaten gescreend, die beantwoorden aan de behoeftes van jouw klant, nodig je hen uit voor een diepte interview. Tijdens dit gesprek hanteer je de verschillende interviewtechnieken; Als account manager van jouw klanten ben jij verantwoordelijk voor de voorstelling van de kandidaat met oog op de vooropgestelde vacature; Bijkomend ben je verantwoordelijk voor de opvolging van A tot Z van uw klanten- en kandidatendossiers: contact met kandidaten en klanten waar de stand van zaken wordt meegedeeld, feedback omtrent de selectie procedure, inplannen van gesprekken, enz.; Als Ergon consultant ontwikkel je gaandeweg een nauw contact met je bestaande klanten waarin je steeds streeft naar kwaliteit en excellentie; Om verdere groei van het kantoor te verzekeren, draag je actief bij tot de commerciële en operationele ontwikkeling van onze activiteiten via prospectie en klantenbezoeken. Je bezoekt regelmatig de bestaande klanten en ontmoet nieuwe prospecten in persoon waar je Ergon als kwalitatieve dienstverlener toelicht; Tot slot heb je oog voor nieuwe business opportuniteiten en deel je deze met het team; Je rapporteert rechtstreeks aan de team verantwoordelijke van het kantoor.

  • Franchisenemer Beauty Business | Luik (Regio Luik)

    Regio: Regio Luik

    Bedrijf: WijzeRaven

    Type: Zelfstandige activiteit

    Je eigen schoonheidssalon runnen, it sounds like a beautiful challenge? Je hoeft zelf alvast geen gediplomeerd schoonheidsspecialist te zijn, maar je hebt uiteraard wel de nodige passie voor het product en het vak. Het gaat ‘m hier over het runnen van een bestaande, succesvolle zaak met een tiental personeelsleden. Enkel weggelegd voor serieuze kandidaten dus (indien niet ernstig gelieve zich te onthouden).

  • Klinisch Psycholoog volwassenen GEEL (GEEL)

    Regio: GEEL

    Bedrijf: FARESA

    Type: Zelfstandige activiteit

    • Je versterkt het FARESA team met je kennis en expertise als klinisch psycholoog • Je doet aan begeleiding/behandeling op een wetenschappelijk verantwoorde wijze • Je handelt vanuit de gedragstherapeutische principes • Je zet je in voor individuele begeleiding en werkt een groepsaanbod uit • Je bent bereid om te werken in de vestiging GEEL en/of Antwerpen • Je bent bereid om FARESA mee te helpen dragen in het brede hulpverlenerslandschap • Je werkt volgens: rol Collega: 1x/maand team, goede communicatie onderling, meedenken en -ontwikkelen van visie en praktisch denken voor FARESA rol Expert: evidenced based werken, supervisies bijwonen, bereidheid tot bijscholing, studiedagen, lezingen bijwonen, workshops geven, contact met huisartsen/verwijzers, behandelingsgerelateerde administratie bijhouden rol Ambassadeur: Netwerken om potentiële instroom te vergroten, zetelen in psychologenkringen, vakverenigingen, FARESA profileren op sociale media

  • Winkelmedewerker (flexijob) (WERVIK)

    Regio: WERVIK

    Bedrijf: MINGNEAU

    Type: Flexijob

    Je helpt in het weekend in onze slagerij/traiteurszaak. Je bedient klanten. Je vult de toonbank aan. ...

  • Flexijob bar (M/V) (Blankenberge) (BLANKENBERGE)

    Regio: BLANKENBERGE

    Bedrijf: SMASH CAFE

    Type: Flexijob

    We zoeken een bar medewerker die vlot kan omgaan met klanten. Je komt als extra onder het regime van flexijob ons team versterken in de weekend en met de feestdagen!!! Ervaring is een pluspunt!!

Zoek naar antwoorden van VAN DAELE DRUKKERIJ in sociale netwerken
Look for responds of VAN DAELE DRUKKERIJ in social networks

Lees alle opmerkingen voor VAN DAELE DRUKKERIJ. Laat een reactie achter voor VAN DAELE DRUKKERIJ. VAN DAELE DRUKKERIJ bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for VAN DAELE DRUKKERIJ. Leave a respond for VAN DAELE DRUKKERIJ. VAN DAELE DRUKKERIJ on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie VAN DAELE DRUKKERIJ op de google maps. Adres en contacten VAN DAELE DRUKKERIJ
Location of VAN DAELE DRUKKERIJ on the google maps. Address and contacts of VAN DAELE DRUKKERIJ

Andere gerelateerde bedrijven als come VAN DAELE DRUKKERIJ VAN DAELE DRUKKERIJ: GEORGES GANTOIS | WIM VAN WOLPUTTE | GARAGE MAUFROID & FILS | L'EXTASE | MACHINEBOUW FRANSEN

Other related companies as VAN DAELE DRUKKERIJ: GEORGES GANTOIS | WIM VAN WOLPUTTE | GARAGE MAUFROID & FILS | L'EXTASE | MACHINEBOUW FRANSEN

VAN DAELE DRUKKERIJ is een bedrijf dat 1992 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is VAN DAELE DRUKKERIJ, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05725219726. Het bedrijf VAN DAELE DRUKKERIJ bevindt zich op het adres: LINDESTRAAT 59; 9290; BERLARE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 510,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 692,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Drukkerijen and copyshops. Producten gemaakt in VAN DAELE DRUKKERIJ zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van VAN DAELE DRUKKERIJ is Olie- en gaswinning, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van VAN DAELE DRUKKERIJ is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van VAN DAELE DRUKKERIJ, openstaande posities, locatie van VAN DAELE DRUKKERIJ op de kaart.

VAN DAELE DRUKKERIJ is a company, that was registered 1992 in N\A region, Belgium. Full name of company is VAN DAELE DRUKKERIJ, company assigned to the tax number BE05725219726. The company VAN DAELE DRUKKERIJ is located at the address: LINDESTRAAT 59; 9290; BERLARE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 510,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 692,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Drukkerijen and copyshops. Products created in VAN DAELE DRUKKERIJ were not found.
The main activity of VAN DAELE DRUKKERIJ is Oil and Gas Extraction, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of VAN DAELE DRUKKERIJ is not available. You also can look at reviews of VAN DAELE DRUKKERIJ, open positions, location of VAN DAELE DRUKKERIJ on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over VAN DAELE DRUKKERIJ, N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf VAN DAELE DRUKKERIJ, medewerkers, financiële statistieken. We found such information about VAN DAELE DRUKKERIJ, N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company VAN DAELE DRUKKERIJ, employees, financial statistics.