AUTOLAKKEN VREBOS F.

Particuliere bedrijvenBosbouw • AUTOLAKKEN VREBOS F.
Private companiesForestry • AUTOLAKKEN VREBOS F.

Contactgegevens AUTOLAKKEN VREBOS F.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data AUTOLAKKEN VREBOS F.: address, phone, fax, email, website, opening hours

AUTOLAKKEN VREBOS F.

Regio (region): N\A, België

Adres (address): BLOKKENSTRAAT 87; 3060; BERTEM, België

Telefoon (phone): 16488793 (+32-16488793) 16488793 (+32-16488793)

Fax (fax): +32 (86) 374-62-25 +32 (86) 374-62-25

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) AUTOLAKKEN VREBOS F.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "AUTOLAKKEN VREBOS F."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "AUTOLAKKEN VREBOS F."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van AUTOLAKKEN VREBOS F., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen AUTOLAKKEN VREBOS F.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of AUTOLAKKEN VREBOS F., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees AUTOLAKKEN VREBOS F.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti AUTOLAKKEN VREBOS F.
Products information AUTOLAKKEN VREBOS F.

BTW identificatienummer (tax): BE03502136230
Ondernemingsnummer: 7939239501
Hoofdstad (capital): 561,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Ongeveer 720,000 EUR
Werknemers (employees): Minder dan 10
Credit rating (credit rating): Perfect
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Temporary Consortia
Jaar van oprichting (foundation year): 2008

Produits: Produits de Droguerie.

Product categorie (product category): Drogueries. Pièces and accessoires de véhicules automobiles Gr

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor AUTOLAKKEN VREBOS F.
(Get full report from official database of BE for AUTOLAKKEN VREBOS F.)

Aanvulling soorten activiteiten voor AUTOLAKKEN VREBOS F.
Addition kinds of activities for AUTOLAKKEN VREBOS F.

306904. Luchtgesteunde rubberen structuren | Air-supported rubber structures
38230104. Thermistors, industrieel proces type | Thermistors, industrial process type
39650000. Bevestigingen, knopen, naalden en spelden | Fasteners, buttons, needles, and pins
39999920. Hot tub en spa deksels | Hot tub and spa covers
67329902. Educatief vertrouwen management | Educational trust management

Werken bij AUTOLAKKEN VREBOS F.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in AUTOLAKKEN VREBOS F.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor AUTOLAKKEN VREBOS F.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for AUTOLAKKEN VREBOS F.. Looking for open vacancies in other companies

  • Schoonmaker + medewerker voor de refter (Melle) (MELLE)

    Regio: MELLE

    Bedrijf: TEMPO-TEAM INTERIM

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Je zal instaan voor het poetsen van de gangen, klaslokalen, de refter, burelen,.. Je gaat ook meehelpen tijdens de middagdienst in de refter, voor de maaltijden te serveren aan de kinderen. Schoonmaken

  • Poetshulp (POPERINGE)

    Regio: POPERINGE

    Bedrijf: t-interim Ieper

    Type: Interim met optie "vast werk"

    - Burelen poetsen - Enkel op zaterdag - Zes uur werken

  • Verkoopmedewerker Fashion/Kassa PT Sint-Denijs-Westrem (SINT-DENIJS-WESTREM)

    Regio: SINT-DENIJS-WESTREM

    Bedrijf: Accent

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Voor een mooie winkel te Sint-Denijs-Westrem zoeken we een verkoopmedewerker Fashion/Kassa voor 30u per week. Als medewerker weet je de klanten te inspireren en te adviseren met je gespecialiseerde kennis en ervaring. Dankzij een grondige productopleiding geef je de klanten een persoonlijke service en een goed gevoel. Ook kassawerk behoort tot je takenpakket. Daarnaast zorg je voor een aantrekkelijke presentatie van onze producten en een fraaie winkelomgeving. Kortom samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor uitstekende verkoopresultaten tevreden klanten en een prettige sfeer in een unieke winkelomgeving.

  • Frigobeheerder (BRUGGE)

    Regio: BRUGGE

    Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE

    Type: Interim met optie "vast werk"

    Als frigobeheerder bestaat je takenpakket uit onderstaande: -Beheren van de stockage van grondstoffen en de grondstofflow -Het identificeren, afvoeren en verzendklaar maken van afgewerkte producten -Opmaken van de stock

  • Huishoudhulp Loppem gezocht! (LOPPEM)

    Regio: LOPPEM

    Bedrijf: EASY LIFE OOSTKAMP

    Type: Dienstenchequebaan

    Easy Life zoekt nieuwe superhelden voor het huishouden! Easy Life Oostkamp is dringend op zoek naar gemotiveerde poetshelden voor haar klanten in de regio Loppem/Zedelgem. Kan je stof de baas? Kan je overweg met wapens zoals een stofzuiger en een plumeau? Wil je heel graag klanten tevreden stellen? Dan is werken bij de klanten van Easy Life zeker iets voor jou! Afhankelijk van je kennis en kunnen sta je in voor huishoudelijke taken: poetsen, strijken, eventueel koken en boodschappen doen.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Hofstade – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (HOFSTADE)

    Regio: HOFSTADE

    Bedrijf: Het Poetsbureau

    Type: Dienstenchequebaan

    Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.

  • Exclusieve huishoudhulp (M/V) te Diepenbeek, 16 uur per week. (DIEPENBEEK)

    Regio: DIEPENBEEK

    Bedrijf: Home Maid

    Type: Dienstenchequebaan

    Exclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, naaien, kortom een afwisselende job.Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) voor 16 uren per week, te presteren in 3 à 4 dagen, voor 2 gastgezinnen wonende te Diepenbeek. Een gastgezin zoekt hulp voor de dagdagelijkse schoonmaak, maandelijkse schoonmaak en wassen, strijken. Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een activakaart worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Poetshulp/Huishoudhulp in Lanaken (BILZEN)

    Regio: BILZEN

    Bedrijf: PUUUR BILZEN

    Type: Dienstenchequebaan

    Ben jij de nieuwe Puuur huishoudheld? Je houdt van huishoudelijke taken? Je bent blij als alles netjes en proper is? Dan ben jij de collega die wij zoeken! Een diploma is niet nodig. Talent en goesting zijn de superkrachten van een Puuur huishoudheld. Werken bij Puuur: je werkt dichtbij huis en je hebt gezinsvriendelijke uren Je kiest zelf wanneer je wil werken en hoeveel uren per week. Zo kun je je job en je gezin goed combineren. Je hebt geen avond- of weekendwerk.Je werkt bij vaste klanten dichtbij huis. Ook in jouw buurt is er een Puuur kantoor. Werken bij Puuur: je hebt vast werk met een hartelijke begeleiding Jouw coördinator begeleidt en ondersteunt jou. Je krijgt een opleiding over poetstechnieken, over de organisatie van je werk, over veiligheid,… Je kunt ook elk jaar bijscholing volgen over verschillende thema’s. Werken bij Puuur: je krijgt een uitstekend loon en extra’s Je krijgt direct een vast contract met een degelijk loon. Je krijgt ookeindejaarspremie, vakantiegeld, werkkledij, kilometer-, telefoon- en postzegelvergoeding, omnium verzekering voor je eigen wagen en volledige terugbetaling van kosten openbaar vervoer. Puuur: eerlijk, oprecht, betrouwbaar en correct: We hebben meer dan 3.200 personeelsleden en 20.000 tevreden klanten. Puuur is al meer dan 10 jaar een betrouwbare werkgever en een goede dienstverlener. Puuur werft aan op basis van competenties en talenten ongeacht leeftijd, geslacht, origine, handicap. Puuur groeit voortdurend. We zoeken ook in jouw regio huishoudhulpen.

  • Huishoudhulp dienstencheques Heule - Bissegem - Gullegem (HEULE)

    Regio: HEULE

    Bedrijf: FAMILIEHULP

    Type: Dienstenchequebaan

    Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.

  • Key Account Manager | internationaal (Regio Kortrijk)

    Regio: Regio Kortrijk

    Bedrijf: HR Concept

    Type: Vaste Job

    Voor ons verdere commerciële succes op internationaal vlak rekenen we op jou ! Onze klanten situeren zich voornamelijk in de retail, food service en industrie. Als Key Account Manager word je dé commerciële gesprekspartner van onze internationale klanten die jou worden toegewezen. Met bestaande klanten voer je commerciële onderhandelingen, bespreek je jaarcontracten en negotieer je prijzen en condities, steeds rekening houdend met lange termijn relaties en rendabiliteit. Daarnaast analyseer je de markt en prospecteer je naar nieuwe klanten. Je bent tevens onze ambassadeur op professionele beurzen en geen afstand is je te ver. Voor het leveren van een perfecte service aan je klanten sta je niet alleen. Je kan rekenen op de steun van het voltallige team.

  • Teamleader Sales Africa / Mediterranean (WAREGEM)

    Regio: WAREGEM

    Bedrijf: TVH PARTS HOLDING NV

    Type: Vaste Job

    Je geeft leiding aan, motiveert en coacht een 12-tal internal sales advisors in het behalen van hun sales objectieven. Je implementeert de sales strategie: je vertaalt de sales strategie naar operationele doelstellingen voor jouw team/regio en volgt deze nauwgezet op. De dagelijkse planning en organisatie van de activiteiten van de medewerkers van jouw team, neem jij voor jouw rekenning. Je hebt individuele coachings- en functioneringsgesprekken met jouw medewerkers en ondersteunt hun verdere groei en ontwikkeling. Je zorgt voor een correcte analyse van de verkoopsresultaten en komt met initiatieven ter verbetering van de resultaten. Jouw medewerkers vinden bij jou steun en advies bij het het oplossen van specifieke problemen (klachten van grote klanten, kwaliteit,…). Indien nodig ga je zelf de uitdaging aan. Klanten die langskomen krijgen van jou een warm onthaal en rondleiding. Voortdurend verbeteren is jouw motto: je denkt mee met de organisatie en neemt acties op vlak van het verbeteren van de processen en de dagelijkse werking van het team. Je houdt vinger aan de pols via media, actualiteit en volgt jouw markten nauw op.

  • CHAUFFEUR onmiddellijk (Aalter) (AALTER)

    Regio: AALTER

    Bedrijf: INTERGROW NV

    Type: Vaste Job

    - laden en lossen, zelf klaarzetten bestellingen - ingangscontrole - orde en netheid magazijn - orders picken - optie tot vast!

Zoek naar antwoorden van AUTOLAKKEN VREBOS F. in sociale netwerken
Look for responds of AUTOLAKKEN VREBOS F. in social networks

Lees alle opmerkingen voor AUTOLAKKEN VREBOS F.. Laat een reactie achter voor AUTOLAKKEN VREBOS F.. AUTOLAKKEN VREBOS F. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for AUTOLAKKEN VREBOS F.. Leave a respond for AUTOLAKKEN VREBOS F.. AUTOLAKKEN VREBOS F. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie AUTOLAKKEN VREBOS F. op de google maps. Adres en contacten AUTOLAKKEN VREBOS F.
Location of AUTOLAKKEN VREBOS F. on the google maps. Address and contacts of AUTOLAKKEN VREBOS F.

Andere gerelateerde bedrijven als come AUTOLAKKEN VREBOS F. AUTOLAKKEN VREBOS F.: EBURONENHAL | CAMILLE BORSU | MICHEL DELTOUR | VANDEN BROUCKE | ROBERT J. VAN HORENBEECK

Other related companies as AUTOLAKKEN VREBOS F.: EBURONENHAL | CAMILLE BORSU | MICHEL DELTOUR | VANDEN BROUCKE | ROBERT J. VAN HORENBEECK

AUTOLAKKEN VREBOS F. is een bedrijf dat 2008 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is AUTOLAKKEN VREBOS F., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03502136230. Het bedrijf AUTOLAKKEN VREBOS F. bevindt zich op het adres: BLOKKENSTRAAT 87; 3060; BERTEM. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 561,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 720,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Drogueries. Pièces and accessoires de véhicules automobiles Gr. Lijst met producten zijn Produits: Produits de Droguerie..
De hoofdactiviteit van AUTOLAKKEN VREBOS F. is Bosbouw, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van AUTOLAKKEN VREBOS F. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van AUTOLAKKEN VREBOS F., openstaande posities, locatie van AUTOLAKKEN VREBOS F. op de kaart.

AUTOLAKKEN VREBOS F. is a company, that was registered 2008 in N\A region, Belgium. Full name of company is AUTOLAKKEN VREBOS F., company assigned to the tax number BE03502136230. The company AUTOLAKKEN VREBOS F. is located at the address: BLOKKENSTRAAT 87; 3060; BERTEM. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 561,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 720,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Drogueries. Pièces and accessoires de véhicules automobiles Gr. List of products are Produits: Produits de Droguerie..
The main activity of AUTOLAKKEN VREBOS F. is Forestry, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of AUTOLAKKEN VREBOS F. is not available. You also can look at reviews of AUTOLAKKEN VREBOS F., open positions, location of AUTOLAKKEN VREBOS F. on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over AUTOLAKKEN VREBOS F., N\A: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf AUTOLAKKEN VREBOS F., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about AUTOLAKKEN VREBOS F., N\A: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company AUTOLAKKEN VREBOS F., employees, financial statistics.