Lecrit D
Contactgegevens Lecrit D: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Lecrit D: address, phone, fax, email, website, opening hours
Lecrit D
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue d'Ormont 20D; 7540; Tournai (Kain), België
Telefoon (phone): 069 84 07 22 (+32-069 84 07 22) 069 84 07 22 (+32-069 84 07 22)
Fax (fax): 069 84 07 22 (+32-069 84 07 22) 069 84 07 22 (+32-069 84 07 22)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Lecrit D: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Lecrit D"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Lecrit D"? - Contact us!
We found such data of Lecrit D, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Lecrit D. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Lecrit D
Products information Lecrit D
Producten die in Lecrit D zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Insurance Agents and Brokers
Aanvulling soorten activiteiten voor Lecrit D Addition kinds of activities for Lecrit D
1731. Elektrisch werk | Electrical work
206102. Vloeibare rietsuikerproducten, behalve raffinage | Liquid cane sugar products, except refining
35539903. Machines van kabinetmakers | Cabinet makers' machinery
38410203. Bronchoscopen, behalve electromedical | Bronchoscopes, except electromedical
38420112. Bescherming van de ademhalingsbescherming, persoonlijk | Respiratory protection equipment, personal
50440201. Blueprinting apparatuur | Blueprinting equipment
Werken bij Lecrit D: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Lecrit D: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Lecrit D. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Lecrit D. Looking for open vacancies in other companies
-
CNC Daaier (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: ASAP GENK
Type: Interim met optie "vast werk"
Je wordt tewerkgesteld in een professionele omgeving. Je bent verantwoordelijk voor het bedienen en instellen van een cnc draaibank. Aan de hand van tekeningen en een programma maakt u series van 50 tot 250 stuks. Voor nieuwe onderdelen dient u nog een programma te maken. Het startuurloon is €13 + maaltijdcheques van €5. Indien je ervaring hebt, is dit bespreekbaar.
-
LASSER (KOEKELARE)
Regio: KOEKELARE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Je last van metaalelementen voor stalinrichting en voedingsindustrie.
-
Enthousiaste Thuishulp/Huishoudhulp te Evergem (WONDELGEM)
Regio: WONDELGEM
Bedrijf: PLUS HOME SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Gemotiveerde huishoudhulpen gezocht te regio Aarschot (AARSCHOT)
Regio: AARSCHOT
Bedrijf: TRIXXO HOME BILZEN
Type: Dienstenchequebaan
Wij zijn op zoek naar een nieuwe gemotiveerde werknemer/werkneemster met een passie voor huishoudelijke taken. Je zal vooral instaan van de schoonmaken van privé woningen, waarbij je mogelijks ook strijkwerk kan verrichten. Dienstencheques Zowel deeltijds als voltijds contract mogelijk
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO OUDENAARDE - RONSE (Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel)
Regio: Regio Oudenaarde-Ronse-Brakel
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt maar geen vereiste.
-
Huishoudhulp met Dienstencheques in Berlare (BERLARE)
Regio: BERLARE
Bedrijf: START PEOPLE SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Een huishoudhulp is vaak onmisbaar voor vele gezinnen.Je bent als het ware de pilaar binnen het huishouden. Jouw belangrijkste taak is het huis schoonmaken, maar er kunnen ook andere taken bijkomen zoals wassen, strijken en kleine naaiwerken.De klant kan jou ook vragen om boodschappen te doen en eventueel maaltijden voor te bereiden. Kortom: een mooie afwisseling van taken die je dichtbij huis kan uitvoeren.Je bepaalt samen met jouw consulente hoe ver je van huis wil werken en de taken die je wil uitoefenen. Daarnaast bepaal je ook hoeveel uren per week je kan werken en op welke dagen je beschikbaar bent.
-
Wegens groot succes -huishoudhulpen/poetshulpen dienstencheques- Regio Bocholt (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp/ poetshulp/ schoonmaakster m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO BEERVELDE (Regio Gent)
Regio: Regio Gent
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren.
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Wilsele (WILSELE)
Regio: WILSELE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Student weekdagen (LILLE)
Regio: LILLE
Bedrijf: ASAP HERENTALS
Type: Studentenjob
Onze klant, actief in het distribueren van fitnessproducten zoals sportdranken en voeding zijn op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste student om 1 dag in de week (op maandag) te werken. Je zal instaan voor de uitpak van de goederen, het maken van de bestellingen, het labelen van de producten, het vullen van de verschillende dozen. Kortom orderpick- en magazijnswerk.
-
Jobstudenten pralinekiosk (KUURNE)
Regio: KUURNE
Bedrijf: THE CHOC FACTORY
Type: Studentenjob
Je zal tewerkgesteld worden in een tijdelijke kiosk in een shoppingcenter te Kuurne. Je zal voorverpakte doosjes pralines verkopen. Je geeft de doosjes mee en ontvangt het geld van de klanten.
-
Studenten gezocht - Fashion OUTLET 9, 10 & 11 november 2018 - Merchtem (M/V) (MERCHTEM)
Regio: MERCHTEM
Bedrijf: TOPANGELS
Type: Studentenjob
De taken voor « de verkopers » houden in: • Het organiseren van de kledingwaren in de stock, herschikken van de winkel, het opruimen van de winkel en de rekken. De taken voor « het kassapersoneel » houden in: • Het correct uitvoeren van de registraties (scanning van de kleding) en de correct inning.
Zoek naar antwoorden van Lecrit D in sociale netwerken
Look for responds of Lecrit D in social networks
Lees alle opmerkingen voor Lecrit D. Laat een reactie achter voor Lecrit D. Lecrit D bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Lecrit D. Leave a respond for Lecrit D. Lecrit D on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Lecrit D op de google maps. Adres en contacten Lecrit D Location of Lecrit D on the google maps. Address and contacts of Lecrit D
Andere gerelateerde bedrijven als come Lecrit D Lecrit D: FA. DE DONCKER | De Caluwé A | Naessens Johan | Boufflette Nicole | Vancoppenolle M
Other related companies as Lecrit D: FA. DE DONCKER | De Caluwé A | Naessens Johan | Boufflette Nicole | Vancoppenolle M
Lecrit D is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Lecrit D, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05723022460. Het bedrijf Lecrit D bevindt zich op het adres: Rue d'Ormont 20D; 7540; Tournai (Kain). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 946,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 738,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Insurance Agents and Brokers. Producten gemaakt in Lecrit D zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Lecrit D is Landbouwdiensten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Lecrit D is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Lecrit D, openstaande posities, locatie van Lecrit D op de kaart.
Lecrit D is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is Lecrit D, company assigned to the tax number BE05723022460. The company Lecrit D is located at the address: Rue d'Ormont 20D; 7540; Tournai (Kain). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 946,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 738,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Insurance Agents and Brokers. Products created in Lecrit D were not found.
The main activity of Lecrit D is Agricultural Services, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of Lecrit D is not available. You also can look at reviews of Lecrit D, open positions, location of Lecrit D on the map.
