Vitrerie de Leuze SPRL
Contactgegevens Vitrerie de Leuze SPRL: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Vitrerie de Leuze SPRL: address, phone, fax, email, website, opening hours
Vitrerie de Leuze SPRL
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Rue de Condé 16; 7900; Leuze-en-Hainaut, België
Telefoon (phone): 069 66 26 55 (+32-069 66 26 55) 069 66 26 55 (+32-069 66 26 55)
Fax (fax): 069 66 19 53 (+32-069 66 19 53) 069 66 19 53 (+32-069 66 19 53)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Vitrerie de Leuze SPRL: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Vitrerie de Leuze SPRL"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Vitrerie de Leuze SPRL"? - Contact us!
We found such data of Vitrerie de Leuze SPRL, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Vitrerie de Leuze SPRL. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Vitrerie de Leuze SPRL
Products information Vitrerie de Leuze SPRL
Glaziers
Product categorie (product category): Double glazing
Aanvulling soorten activiteiten voor Vitrerie de Leuze SPRL Addition kinds of activities for Vitrerie de Leuze SPRL
295102. Plaveiselmengsels | Paving mixtures
353204. Mijn auto's, ploegen, laders, voeders en dergelijke apparatuur | Mine cars, plows, loaders, feeders, and similar equipment
02790102. Zijde (ruwe) productie en zijderworm boerderij | Silk (raw) production and silkworm farm
20219904. Melkvet, watervrij | Milkfat, anhydrous
38260106. Nephelometers, behalve meteorologische | Nephelometers, except meteorological
39140403. Ecclesiastische ware, geplateerd (alle metalen) | Ecclesiastical ware, plated (all metals)
50320501. Cinders | Cinders
58120105. Duits restaurant | German restaurant
86610203. Religieuze instructies | Religious instruction
Werken bij Vitrerie de Leuze SPRL: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Vitrerie de Leuze SPRL: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Vitrerie de Leuze SPRL. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Vitrerie de Leuze SPRL. Looking for open vacancies in other companies
-
Beproever elektriciteit - NMBS Mechelen (MECHELEN)
Regio: MECHELEN
Bedrijf: NMBS
Type: Examen openbaar bestuur (niet SELOR)
We zoeken een gemotiveerde medewerker. Je voornaamste taak is het uitvoeren van elektrische proeven op motorstellen, zowel laag- als hoogspanning. Je gaat op zoek naar fouten en zorgt voor oplossingen. Op basis van de resultaten van de uitgevoerde proeven beslis je wat de volgende te nemen stappen zijn. Je rapporteert op regelmatige basis de resultaten van de uitgevoerde proeven aan je teamleider en aan de productieleider ‘In- en uitgangscontrole’. Je doet voorstellen om belangrijke en gecompliceerde storingen te verhelpen. Je zorgt voor het ritvaardig maken van een motorstel: verloden van schakelaars, klaarzetten van het motorstel, … Is dit iets voor jou? Dan word je tewerkgesteld in het team ‘’In- en uitgangscontrole’ dat bestaat uit een 30-tal werknemers. Het team bestaat uit mensen met jonge frisse ideeën en mensen met technische ervaring. Zij werken in een technologische omgeving waar er voldoende vrijheid is om de dagelijkse puzzel van problemen aan te pakken.
-
Assistant Store Manager (m/v) (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Wij zijn dringend op zoek naar een Flying Assistant Store Manager – Verkoper/ster voor onze winkels in de regio Zaventem-Leuven-Machelen – Evere – Sint Pieters Leeuw OMSCHRIJVING De Assistant Store Manager is verantwoordelijk voor het volbrengen van de dagdagelijkse taken met als doel de vooropgestelde objectieven te bereiken. Deze objectieven houden onder meer de bezettingsgraad, debiteurenbeheer en het onderhoud van de Store in. Hij/Zij geeft prioriteit aan een klantgerichte aanpak en verricht zijn taken in lijn met de strategie, het beleid en de procedures eigen aan Shurgard.. VERANTWOORDELIJKHEDEN 1. Verkoop Oriëntatie Behandelen van nieuwe prospects, opvolgen van bestaande prospects en pre-leases zodat maximale verkoopsresultaten van de store kan behaald worden. Het behalen van de gestelde verkoop targets door het gebruiken van de bedrijfseigen training technieken. Aanbevelen van de voordelen en extra’s van het bedrijf en deze op een klantgerichte manier verkopen. 2. Klantgerichtheid Bied continu een uitstekende service naar de klanten en verwerk de bijbehorende administratie zorgvuldig. Verantwoordelijk voor alles op gebied van klantenservice. Van aanvragen voor opslag tot het oplossen van klachten en het netjes afhandelen van lastige klanten of situaties. 3. Beheer van de vestiging Zorg voor het algemene onderhoud van de vestiging en alle faciliteiten zoals verwacht wordt tijdens de store-inspecties. Voer regelmatig schoonmaakwerkzaamheden uit zodat de uitstraling van de store van zowel binnen als buiten continu op het hoogste niveau zit.
-
Orderpicker met interesse in auto's - Zele (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: VIO-Interim
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Zele zijn we momenteel op zoek naar een orderpicker die in twee ploegen wil werken. Heb jij kennis of affiniteit met auto's of auto-onderdelen en ben je op zoek naar een nieuwe logistieke functie? Heb je een eerste ervaring met orderpicking en ben je gemotiveerd om snel aan de slag te gaan? Werk je graag in twee ploegen en heb je geen schrik om de handen uit de mouwen te steken? Stuur ons zeker je CV door of bel ons op 09 292 10 90! Bedrijfsprofiel: Een bedrijf gespecialiseerd in auto-onderdelen.
-
Dossierbeheerder payroll - Personeelsdienst (Regio Mechelen)
Regio: Regio Mechelen
Bedrijf: AZ Sint-Maarten
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Dienst De personeelsdienst staat in voor het beheer van het administratief dossier van alle medewerkers. De dienst zorgt eveneens voor de correcte verwerking van de tijdsregistratie en voor de tijdige betaling van lonen en andere vergoedingen. Bovendien zijn de dossierbeheerders expert in sociaal-juridische thema’s zoals tijdskrediet, ouderschapsverlof, SWT, … Functie Je staat in voor de payroll en personeelsadministratie van de personeelsleden van een aantal toegewezen afdelingen Je bent als dossierbeheerder het aanspreekpunt voor de personeelsleden van de toegewezen afdelingen: je geeft zo nodig toelichting bij hun loonberekening, je geeft informatie over sociaaljuridische thema’s zoals tijdskrediet, ouderschapsverlof, enz…, je verwerkt de personeelsgegevens in het loonpakket en je volgt de verwerking in het tijdsregistratiesysteem mee op Je werkt in een team van dossierbeheerders en je rapporteert aan de hoofdverantwoordelijke payroll en tijdsregistratie Profiel Je beschikt over een bachelor / A1 – diploma, richting personeelsbeheer of bedrijfseconomie Ervaring met PC 330.01 is een pluspunt Je hebt een zeer goede kennis van e-blox Je gaat bij de uitvoering van je taken gestructureerd en planmatig te werk Je werkt zeer accuraat en ordelijk Je hebt een analytische geest en zoekt ook graag minder voor de hand liggende probleemsituaties uit Je kan onder druk werken en weet dan toch de juiste prioriteiten te stellen Je onderschrijft onze kernwaarden - openheid, respect, kwaliteit, ambitie en samenwerking - die de bouwstenen of het DNA van ons ziekenhuis vormen en waarmee we het verschil willen maken, in het belang van het welzijn van de patiënt. Contractvoorwaarden Voltijds contract bepaalde duur voor 6 maanden. Indiensttreding 7 januari 2019 Meer weten over de inhoud van deze functie? Neem contact met Brenda Bosschem, hoofdverantwoordelijke op nummer 015/89.12.97
-
Operator (IZEGEM)
Regio: IZEGEM
Bedrijf: Unique Technicum
Type: Interim met optie "vast werk"
Unique Kortrijk is op zoek naar een pers operator voor een bedrijf in Izegem. Wat zijn jouw taken? - Je bent verantwoordelijk voor de semi-automatische persinstallatie. - Je zorgt ervoor dat de pers continue werkt en kwalitatieve producten aflevert door middel van zowel visuele controle als manuele handelingen. - Je zorgt naast het proper houden van de werkomgeving er ook voor in dat de storingen aan de pers (in eerste lijn) zelfstandig opgelost kunnen worden. - Je kijkt kritisch waar het productieproces kan bijgestuurd en verbeterd worden. - Daarnaast verricht je ook magazijnwerk.
-
Poetshulp met dienstencheques (WINGENE)
Regio: WINGENE
Bedrijf: Cleaningcompany
Type: Dienstenchequebaan
Hallo, Ik zoek mensen die wensen te poetsen als poetshulp met dienstencheques bij mensen thuis. Je kiest zelf je uren, werk dicht bij jou thuis. Vast contract, onbepaalde duur. voltijds of halftijds Hello, I search people who can clean with service cheques at peoples home. You choose your own hours, a job not far from home. Fixed contract, indetermined in time. Fulltime or Parttime.
-
Medewerkers jobstudenten fototeam (weekends en vakanties) (DE PANNE)
Regio: DE PANNE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Je bent verantwoordelijk voor het fotograferen van de bezoekers aan Plopsaland de Panne. De bezoekers worden bij binnenkomst met een karakter (Kabouter Plop, Megamindy etc.) op de foto gezet. Aan het eind van de dag ben je verantwoordelijk voor de verkoop van deze foto's. Ook kun je ingezet worden bij de verkoop van de foto's aan een van de attracties.
-
Freelance projectverpleegkundige (A) (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: Talent in Motion Healthcare
Type: Zelfstandige activiteit
Zoek je continuïteit in jouw opdrachten als freelance verpleegkundige en wil jouw ervaring in de brede en boeiende gezondheidszorg verder uitbreiden? Kom dan werken bij Talent in Motion en word freelance projectverpleegkundige! Als professionals in eigen vak bieden wij voldoende afwisseling in diverse projecten in verschillende zorginstellingen, bovendien bieden we je de zekerheid om opdracht na opdracht te kunnen doen. Je wordt als freelance verpleegkundige tewerkgesteld in verschillende projecten voor ziekenhuizen, woon- en zorgcentra en thuiszorg , en dit zowel voltijds (100%) als deeltijds (4/5de ). Afhankelijk van jouw eigen voorkeuren en specialiteit (spoed, OK, …) word je ingeschakeld in zeer uiteenlopende projecten in gezondheidszorg. Wij zorgen alvast voor een optimale begeleiding en helpen je bij het uitbouwen van jouw carrière. Verpleegkundige? Als verpleegkundige verleen je de nodige zorgen op een deskundige manier, rekening houdend met de individuele behoeften van de patiënt en zijn directe omgeving. Je voert de handelingen die je door de geneesheer zijn toevertrouw correct uit, binnen het wettelijk kader dat het verpleegkundig handelen vastlegt. Je werkt actief mee aan het beheer en de organisatie op verpleegkundig, administratief, technisch en huishoudelijk vlak. Je besteed veel aandacht aan een grondige observatie van alle lichamelijke en psychosociale klachten bij de patiënten. Je bouwt mee aan de verdere optimalisatie van de zorg- en dienstverlening.
-
Reclame bedeler in Itegem (ITEGEM)
Regio: ITEGEM
Bedrijf: BELGISCHE DISTRIBUTIEDIENST
Type: Zelfstandige activiteit
Als reclame bedeler bezorg je reclame folders huis-aan-huis in een welbepaalde regio.
-
Klinisch psycholoog (OVERPELT)
Regio: OVERPELT
Bedrijf: PSYCHOLOGENPRAKTIJK DEBLOCK
Type: Zelfstandige activiteit
gesprekstherapie Individuele therapie en/of relatietherapie Contact leggen met doorverwijzers of het hulpverlenersnetwerk rond de cliënt Eventueel ontwikkelen van psycho-educatiesessies en/of trainingen
-
Software Advies - Senior Project Manager Finance (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: ictjob.be
Type: Zelfstandige activiteit
Functie Als projectmanager draag jij E2E verantwoordelijkheid voor het opleveren van je projecten binnen tijd, scope, budget en kwaliteit, en garandeert de verankering ervan binnen de organisatie. Wat verwachten wij van een Senior PM? Als realisator: Faciliteer je de realisatie van de business case zonder er eigenaar van te zijn, binnen tijd- scope -budget - kwaliteit. Neem je verantwoordelijkheid voor het realiseren van de project doelstellingen binnen het gegeven mandaat. Vorm, leid en motiveer je het projectteam. Definieer, initieer en onderhoud je de projectstructuur en werking. Geef je dagelijkse leiding aan het project. Als implementator: Creëer je de omgeving waar en voorzie je in de middelen waarmee alle partijen efficiënt en effectief kunnen samenwerken en opleveren Leid je het core team en extended team, zorg je voor de opvolging van de taken en stuur je het team voorwaarts. Als regisseur: Rapporteer en leg je verantwoording af aan de project sponsor/stuurgroep Betrek je tijdig alle betrokken stakeholders Stuur je binnen het projectteam op samenhang en dynamiek Zorg je voor escalatie naar sponsor wanneer het project dreigt te ontsporen Leid je de verandering in goede banen via verander management Gevraagde kennis & vaardigheden Je behaalde een masterdiploma en minimaal 10 jaar ervaring als Project Manager Je bent PMI Certified Je beschikt over ervaring met projectmethodologie en projectmanagement binnen de bank- en verzekeringswereld Je hebt affiniteit met IT, business process management Je hebt in het verleden ervaring opgebouwd in Financial en Risk project implementaties Kennis van Oracle Finance en Clarity zijn pluspunten Door jouw communicatieve vaardigheden, overtuigingskracht en assertiviteit ben je succesvol in het omgaan met verschillende stakeholders. Je beschikt over voldoende zelfzekerheid en je bent niet bang om vragen af te blokken van stakeholders die niet behoren tot je directe takenpakket. Je draagt kwaliteit hoog in het vaandel en werkt autonoom met oog voor service. Uitstekende communicatieve vaardigheden. Een grote dosis overtuigingskracht en assertiviteit. Kennis van en tenminste 5 jaar ervaring in stakeholder management. Resultaatsgericht, dynamisch en stressbestendig. Autonoom kunnen werken. Je bent dynamisch en flexibel ingesteld om in diverse omgevingen te werken. Je bent bovendien stressbestendig, hebt geen 9-to-5 mentaliteit en bent bereid om de 'extra mile' te lopen.
-
Ontbijthulp en kamerpersoneel (DE HAAN)
Regio: DE HAAN
Bedrijf: COMBERGH
Type: Flexijob
Je zorgt ervoor dat onze gasten opgewekt opstaan en met een goed gevoel aan hun dag kunnen beginnen. Verder zorg je er ook voor dat de gasten s'avonds tevreden in een propere kamer terechtkomen. Je bereidt het ontbijt voor, serveert het ontbijt aan de gasten en zorgt dat de ontbijtruimte proper is. Nadien zorg je dat de kamers van de gasten proper zijn.
Zoek naar antwoorden van Vitrerie de Leuze SPRL in sociale netwerken
Look for responds of Vitrerie de Leuze SPRL in social networks
Lees alle opmerkingen voor Vitrerie de Leuze SPRL. Laat een reactie achter voor Vitrerie de Leuze SPRL. Vitrerie de Leuze SPRL bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Vitrerie de Leuze SPRL. Leave a respond for Vitrerie de Leuze SPRL. Vitrerie de Leuze SPRL on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Vitrerie de Leuze SPRL op de google maps. Adres en contacten Vitrerie de Leuze SPRL Location of Vitrerie de Leuze SPRL on the google maps. Address and contacts of Vitrerie de Leuze SPRL
Andere gerelateerde bedrijven als come Vitrerie de Leuze SPRL Vitrerie de Leuze SPRL: HEIL A/D VOORUITZIENDEN | BELGACOM SPB/DIS (ANDRE MICHOTTE) | FEDERALE POLITIE | VIDEO CITY | AL-WEGEN BVBA
Other related companies as Vitrerie de Leuze SPRL: HEIL A/D VOORUITZIENDEN | BELGACOM SPB/DIS (ANDRE MICHOTTE) | FEDERALE POLITIE | VIDEO CITY | AL-WEGEN BVBA
Vitrerie de Leuze SPRL is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Vitrerie de Leuze SPRL, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09159271240. Het bedrijf Vitrerie de Leuze SPRL bevindt zich op het adres: Rue de Condé 16; 7900; Leuze-en-Hainaut. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 701,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 537,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Double glazing. Lijst met producten zijn Glaziers.
De hoofdactiviteit van Vitrerie de Leuze SPRL is Chemicaliën en Geallieerde Producten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Vitrerie de Leuze SPRL is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Vitrerie de Leuze SPRL, openstaande posities, locatie van Vitrerie de Leuze SPRL op de kaart.
Vitrerie de Leuze SPRL is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is Vitrerie de Leuze SPRL, company assigned to the tax number BE09159271240. The company Vitrerie de Leuze SPRL is located at the address: Rue de Condé 16; 7900; Leuze-en-Hainaut. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 701,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 537,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Double glazing. List of products are Glaziers.
The main activity of Vitrerie de Leuze SPRL is Chemicals and Allied Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Vitrerie de Leuze SPRL is not available. You also can look at reviews of Vitrerie de Leuze SPRL, open positions, location of Vitrerie de Leuze SPRL on the map.
