CARL HUYSMANS
Contactgegevens CARL HUYSMANS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CARL HUYSMANS: address, phone, fax, email, website, opening hours
CARL HUYSMANS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): KERKSTRAAT 28; 2812; MECHELEN, België
Telefoon (phone): 15414405 (+32-15414405) 15414405 (+32-15414405)
Fax (fax): +32 (81) 453-19-42 +32 (81) 453-19-42
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CARL HUYSMANS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CARL HUYSMANS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CARL HUYSMANS"? - Contact us!
We found such data of CARL HUYSMANS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CARL HUYSMANS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CARL HUYSMANS
Products information CARL HUYSMANS
Producten die in CARL HUYSMANS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Diverse bouwafwerking and reiniging; Gespecialiseerde residenti?le bouw
Aanvulling soorten activiteiten voor CARL HUYSMANS Addition kinds of activities for CARL HUYSMANS
7215. Muntwasserijen en schoonmaak | Coin-operated laundries and cleaning
171199. Loodgieterswerk, verwarming, air-conditioning, niet inbegrepen | Plumbing, heating, air-conditioning, nec
353499. Liften en bewegende trappen, nec | Elevators and moving stairways, nec
28340802. Antiseptica, medicijn | Antiseptics, medicinal
38430000. Tandheelkundige apparatuur en benodigdheden | Dental equipment and supplies
39310404. Franse hoornen en delen | French horns and parts
39440315. Spoorwegmodellen: speelgoed en hobby | Railroad models: toy and hobby
50740102. Waterzuiveringsapparatuur | Water purification equipment
76991900. Lederen goederen en bagage reparatie diensten | Leather goods and luggage repair services
Werken bij CARL HUYSMANS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CARL HUYSMANS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CARL HUYSMANS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CARL HUYSMANS. Looking for open vacancies in other companies
-
Keurder (PAAL)
Regio: PAAL
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in Paal zijn wij opzoek naar een Keurder: - Als keurder sta je in voor het controleren, afstellen en testen van alle functies van de kraan en voer je kleine herstellingen uit. Je voert zowel mechanische als elektrische werken uit. Taken: - Alle functies uittesten - Ligging van de kabels controleren - Alle bewegingen testen, ballast aanbrengen, tijdschakelaars instellen - Overlastproeven doen met extern keuringsorganisme - Kraan afstellen, controle remmen/olieniveau/overdruk ventielen volgens controlelijsten - Controles uitvoeren op hoogte - Diverse elektrische en mechanische werken uitvoeren
-
Administratief Bediende (KRUIBEKE)
Regio: KRUIBEKE
Bedrijf: Let's Work
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn wij op zoek naar een administratief bediende \\\" verpakkingsdienst\\\" M/V; - Aanmaak en onderhoud artikelbeheer in ERP-systeem (Navision) - Ingrediëntendeclaraties opmaken volgens de Europese wetgeving en controle op volledigheid - Coördinatie tussen interne kwaliteitsdienst, leverancier, ontwerpbureau, klant en drukker bij aanmaak van nieuwe verpakkingen - Nazicht verpakkingen (PDF) met tekstdocumenten - Tekst- en productanalyses opvragen voor private labels
-
Administratief medewerker klantendienst (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: ASAP IEPER
Type: Interim met optie "vast werk"
Als administratief bediende sta je in voor volgende taken: - Opname van de binnenkomende bestellingen alsook de opvolging ervan - Klanten te woord staan en helpen, dit zowel telefonisch als via mail - Allround administratieve taken Je staat hierbij in nauw contact met de productieafdeling.
-
Operator Textiel (BEVEREN-LEIE)
Regio: BEVEREN-LEIE
Bedrijf: Accent
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant zijn we dringend op zoek naar een machinebediener voor tapijtafwerking. Ervaring in textiel is een pluspunt maar niet noodzakelijk. Opleiding " on the job"
-
Onderhoudselektricien tweeploegen (BUGGENHOUT)
Regio: BUGGENHOUT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Bij Ontex te Buggenhout zijn we op zoek naar een ervaren onderhoudselektricien in 2-ploegen ter versterking van het technisch team. Je komt terecht in een ervaren team van 2 elektriciens, 2 mecaniciens en 1 automatisatie technieker. Als onderhoudselektricien sta je in eerste instantie in voor zowel het preventief als curatief onderhoud. Hieronder valt onder meer het onderhouden van de herstellingswerken aan zowel de productielijnen, de machines als de wisselstukken. Daarnaast doe je ook de onderhoudswerken aan diezelfde productielijnen, machines en wisselstukken. Als tweede luik help je mee met de (om)bouw van machines en de elektrische werken tijdens veranderingsprojecten volgens productspecificaties.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in Boortmeerbeek – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (BOORTMEERBEEK)
Regio: BOORTMEERBEEK
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Wij laten jou schitteren! Ga je aan de slag bij Het Poetsbureau, dan kom je terecht bij een stabiele, betrouwbare en ondernemende werkgever die absoluut geen eendagsvlieg is. Ons onafhankelijke dienstenchequebedrijf is een van de grootste in Vlaanderen en heeft de afgelopen 10 jaar een uitstekende reputatie opgebouwd. Ons motto is ‘Anders en beter’ en dat geldt zowel voor onze klanten als onze medewerkers. Wij zetten alles op alles om ons personeel te laten schitteren in een familiale, menselijke en respectvolle sfeer. Zo kunnen zij op hun beurt de ster in huis zijn bij de klant en stralend proper werk afleveren . Wij soigneren je als een echte ster: nergens in de sector krijg je betere loonvoorwaarden. Je ontvangt maaltijdcheques vanaf je eerste werkdag, een toffe werkoutfit styled bij JBC, een gsm met belwaarde, enz. En wat dacht je van een ELEKTRISCHE FIETS OF BEDRIJFSWAGEN om uit te blinken bij je klanten? Benieuwd naar deze en andere voordelen die Het Poetsbureau voor jou in petto hebben? Ontdek alle troeven op onze website: www.poetsbureau.be Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen, maaltijden bereiden, kleine naaiwerkjes verrichten: jij bent van alle markten thuis. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een ‘bright and shiny’ toekomst bij Het Poetsbureau. Heb jij een passie voor orde, netheid en poetsen? Houd je ervan om zelfstandig te werken en initiatief te nemen? Ben je positief ingesteld, discreet en betrouwbaar? En bovendien leergierig, flexibel en stressbestendig? Dan pas jij perfect bij Het Poetsbureau! (trefwoorden: dienstencheque, dienstencheques, kuisen, schoonmaken, poetsen, poetswerk, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, kuisvrouw, poetsdame, kuisman).
-
Jobstudent Bon'Ap Tongeren (Regio Tongeren-Maasmechelen)
Regio: Regio Tongeren-Maasmechelen
Bedrijf: Meat&More
Type: Studentenjob
Functieomschrijving Je bedient elke klant steeds met een glimlach. Je hanteert de kassa en betalingsmiddelen. Je bedient klanten aan het broodjesmeubel en produceert traiteurproducten zoals salades en kant-en-klare maaltijden. Je reinigt jouw werkruimte volgens de geldende regels. Met vragen kunnen onze klanten ook bij jou terecht.
-
Bijverdienste nachtverpleegkundige klinische studies data entry (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
We zoeken nachtverpleegkundigen die interesse hebben in klinische studies. Tijdens de nacht ben je verantwoordelijk voor de patiënten die verblijven. Je volgt eventueel de nodige parameters op, maar in tussentijd doe je de data input van de gegevens die overdag verzameld zijn. Dit doe je zeer nauwkeurig en volgens het afgesproken protocol van de studie. Dit is een bijverdienste die afhankelijk is van het aantal studies. We zoeken verpleegkundigen die zich een 4 à 5 nachten per maand beschikbaar willen/kunnen stellen. Je krijgt een doorgedreven opleiding on the job.
-
International Sales for Rental Solutions (m/v) (HOEGAARDEN)
Regio: HOEGAARDEN
Bedrijf: VMI
Type: Vaste Job
In deze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor de internationale uitbouw van onze mobiele UPS-oplossingen. Dankzij jouw productkennis en technisch inzicht kan je gepast advies geven om deze technologie optimaal in te passen in de elektrische infrastructuur van de klant. Je onderzoekt de marktsituatie en bepaalt de verdere strategische verkoop en distributiekanalen. Je bouwt een klantenbestand uit waarmee je regelmatige contacten onderhoudt en sluit huurcontracten af in nauwe samenwerking met de service afdeling. Je rapporteert in deze functie rechtstreeks aan de algemene directie.
-
Ploegbaas gevelrenovatie (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Synergie Oostende Construct
Type: Vaste Job
Voor een bedrijf gespecialiseerd in gevelrenovatie zijn we op zoek naar een ervaren ploegbaas. Een nieuw team van ongeveer 5 personen zal door u begeleid worden. Je begeleidt jouw project van bij de opstart van de werf tot aan de oplevering en dit in nauwe samenwerking met de projectleider. Je organiseert en coördineert de werf en volgt de planning op. Je motiveert de arbeiders, je doet de dagelijkse bestellingen, je zet de werf uit en sluit de werf af. Je staat in voor het in stand houden van de algemene veiligheid op de werf. Je kunt plannen lezen en deze toepassen. Je maakt dagrapoorten met details van prestaties per persoon op de werf. Je coördineert en helpt mee bij het zandstralen, je kan precies werken met een pneumatische handklopboor, je doet aan betonherstel, werkt met systeembekisting op bestaande constructies, je zorgt voor nieuwe verdichtingen.
-
Inpakoperator/ heftruckchauffeur - 2 ploegen (ROESELARE)
Regio: ROESELARE
Bedrijf: Konvert Interim Roeselare Food
Type: Vaste Job
Voor een gerenommeerde firma in Roeselare zijn wij op zoek naar een inpakoperator / heftruckchauffeur. Na een grondige interme opleiding zal je instaan voor de coördinatie van de inpakwerkzaamheden aan meerdere geautomatiseerde inpaklijnen. Je staat in voor het correct verpakken van voedingsproducten. Je kan ingrijpen bij kleine technische storingen. Daarnaast zal je ook ingeschakeld worden als heftruckchauffeur.
-
Barmedewerker I Flexi (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: THE LAB GAME CONCEPT
Type: Flexijob
Als horecamedewerker bedien jij je gasten en sta je achter de bar. Je benadert gasten altijd op een enthousiaste en positieve manier. Je staat altijd op het juiste moment klaar om ze te helpen. De passievolle uitvoering van jouw functie zorgt er voor dat de klant optimaal van het bezoek kan genieten. Met jouw klantgerichte instelling en enthousiasme verleen jij een uitstekende klantenservice. Jij kent het assortiment en anticipeert op de behoefte van de klant. Vanzelfsprekend zorg jij voor een perfecte presentatie van de producten en een schone, nette werkomgeving. Bij The Lab vind je medewerkers met passie voor de producten en liefde voor het vak. Deel jij deze passie en ben je in staat om deze over te brengen op onze gasten? Werk je het liefst in teamverband en draag je graag bij aan een leuke werkomgeving? Ben je representatief, proactief, stressbestendig en beschik je over goede communicatieve en sociale vaardigheden? Ben je een teamplayer en flexibel met betrekking tot je uren en beschikbaarheid? Dan is deze baan wellicht iets voor jou!
Zoek naar antwoorden van CARL HUYSMANS in sociale netwerken
Look for responds of CARL HUYSMANS in social networks
Lees alle opmerkingen voor CARL HUYSMANS. Laat een reactie achter voor CARL HUYSMANS. CARL HUYSMANS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CARL HUYSMANS. Leave a respond for CARL HUYSMANS. CARL HUYSMANS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CARL HUYSMANS op de google maps. Adres en contacten CARL HUYSMANS Location of CARL HUYSMANS on the google maps. Address and contacts of CARL HUYSMANS
Andere gerelateerde bedrijven als come CARL HUYSMANS CARL HUYSMANS: FLBRUNO ANTOGNINI NV | Cremery P | BUREAU EXPERTISE D. & H. | Gérard Robert | ARDISA
Other related companies as CARL HUYSMANS: FLBRUNO ANTOGNINI NV | Cremery P | BUREAU EXPERTISE D. & H. | Gérard Robert | ARDISA
CARL HUYSMANS is een bedrijf dat 1991 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CARL HUYSMANS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01362823486. Het bedrijf CARL HUYSMANS bevindt zich op het adres: KERKSTRAAT 28; 2812; MECHELEN. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 730,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 568,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Diverse bouwafwerking and reiniging; Gespecialiseerde residenti?le bouw. Producten gemaakt in CARL HUYSMANS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van CARL HUYSMANS is Papier en geallieerde producten, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CARL HUYSMANS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CARL HUYSMANS, openstaande posities, locatie van CARL HUYSMANS op de kaart.
CARL HUYSMANS is a company, that was registered 1991 in N\A region, Belgium. Full name of company is CARL HUYSMANS, company assigned to the tax number BE01362823486. The company CARL HUYSMANS is located at the address: KERKSTRAAT 28; 2812; MECHELEN. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 730,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 568,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Diverse bouwafwerking and reiniging; Gespecialiseerde residenti?le bouw. Products created in CARL HUYSMANS were not found.
The main activity of CARL HUYSMANS is Paper and Allied Products, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of CARL HUYSMANS is not available. You also can look at reviews of CARL HUYSMANS, open positions, location of CARL HUYSMANS on the map.
