X-Tension B.V.B.A.
Contactgegevens X-Tension B.V.B.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data X-Tension B.V.B.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours
X-Tension B.V.B.A.
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Koningin Astridlaan 402 1950 Kraainem, België
Telefoon (phone): 3 (+32-3) 3 (+32-3)
Fax (fax): 3 (+32-3) 3 (+32-3)
E-Mail: n\a
Website: www.xtension.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) X-Tension B.V.B.A.: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "X-Tension B.V.B.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "X-Tension B.V.B.A."? - Contact us!
We found such data of X-Tension B.V.B.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees X-Tension B.V.B.A.. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti X-Tension B.V.B.A.
Products information X-Tension B.V.B.A.
Designing of printed business matters,brochures,and advertisements; Direct advertising,direct marketing; Letter shops,bulk mail distribution services
Product categorie (product category): Design Models
Aanvulling soorten activiteiten voor X-Tension B.V.B.A. Addition kinds of activities for X-Tension B.V.B.A.
22111202. Brocade, katoen | Brocade, cotton
23860200. Lederen en schapenbeklede kledingstukken | Leather and sheep-lined garments
30520300. Rubber belting | Rubber belting
32910601. Doek, schuurmiddel: granaat, emery, aluminiumoxide gecoat | Cloth, abrasive: garnet, emery, aluminum oxide coated
35450308. Chasers (accessoires voor gereedschapsmiddelen) | Chasers (machine tool accessories)
36610106. Schakelapparatuur, telefoon | Switching equipment, telephone
38269907. Milieutechnische apparatuur | Environmental testing equipment
39491303. Hockey apparatuur en benodigdheden, algemeen | Hockey equipment and supplies, general
50460302. Apparatuur voor koffiebrekers en benodigdheden | Coffee brewing equipment and supplies
50840104. Cream scheiders, behalve boerderij | Cream separators, except farm
Werken bij X-Tension B.V.B.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in X-Tension B.V.B.A.: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor X-Tension B.V.B.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for X-Tension B.V.B.A.. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier - 2 ploegen (v/l) (WILLEBROEK)
Regio: WILLEBROEK
Bedrijf: ID LOGISTICS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Jouw taken als orderpicker: bestelling klaarmaken met behulp van een handscanner en een elektrische orderverzamelaar klaargemaakte orders in de juiste zones plaatsen ter verzending assisteren bij het laden van de uitgaande vracht
-
RUITENWASSER (M/V) (TIELT)
Regio: TIELT
Bedrijf: EXPERZA TIELT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een schoonmaakbedrijf regio Tielt zoeken wij een voltijds ruitenwasser. Je werkt op verplaatsing en vertrekt telkens van aan het bedrijf, dit alleen of in een team van 2.
-
Bediende verkoper Colruyt Sint-Andries (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: RANDSTAD INHOUSE SERVICES
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als bediende verkoper is het jouw job om klanten zo goed mogelijk te helpen. Je zorgt dat de producten goed zichtbaar en bereikbaar zijn en bent vriendelijk en hulpvaardig. En omdat je fier bent op je winkel, zorg je dat de winkel er altijd netjes bij ligt. Zo zorg je voor tevreden klanten die efficiënt en makkelijk hun boodschappen kunnen doen, tegen de laagste prijzen. Klanten bedienen aan de kassa en rekken bijvullen, vormen het grootste deel van je job. Toch ziet elke dag er anders uit, want elke klant is anders en heeft specifieke noden. Je helpt bij een Collishop-reservatie, organiseert degustaties, geeft informatie over een product Extra voordeel: je mag als eerste nieuwe producten ontdekken en krijgt in primeur te weten welke artikelen een Rode Prijs of Extra-korting krijgen. Dat helpt je bovendien om klanten altijd correct te informeren. Blijven leren en jezelf ontwikkelen, maken deel uit van je job. Tijdens je eerste maanden krijg je begeleiding van een peter of een meter. Daarnaast geven we je de mogelijkheid om zelf je verdere ontwikkeling in handen te nemen. We investeren heel veel in onze medewerkers, want we geloven dat we als firma pas kunnen groeien als zij groeien. En we vinden het belangrijk dat onze medewerkers lang bij ons blijven en zich ook na enkele jaren even betrokken voelen.
-
Administratief bediende verkoopadministratie Trucks (m/v) regio Herentals (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: TRIXXO JOBS GEEL
Type: Interim met optie "vast werk"
Jouw verantwoordelijkheden situeren zich op vlak van de administratieve ondersteuning van de Truck Business Advisor. Samen met hun vorm je een sterk team om aan de noden van de klanten te voldoen. Je taken betreffen onder andere: Het plaatsen en opvolgen van bestellingen Opvolgen van de klantendossiers Contacten leggen met opbouwers Opvolgen van leveringen Bijkomend soms afleveringen verzorgen Bovendien onderhoud je rechtstreeks contact met de verschillende afdelingen binnen het bedrijf
-
HUISHOUDHULP Herenthout - Direct VAST contract mét maaltijdcheques (HERENTHOUT)
Regio: HERENTHOUT
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, wassen en strijken. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Je uurrooster is op maat. Je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Je werkt bij vaste klanten. Deze hoef je niet zelf te zoeken: daar zorgen wij voor. Onze coaches staan voor je klaar: ze gaan bij de start samen met jou op bezoek bij de klant. Samen maken jullie afspraken over bijvoorbeeld de taken en het materiaal dat je ervoor gebruikt. Ook later sta je er nooit alleen voor: met zorgen en vragen kan je bij je coach terecht. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg)
-
HUISHOUDHULP MET DIENSTENCHEQUES REGIO AALTER (Regio Aalter-Deinze)
Regio: Regio Aalter-Deinze
Bedrijf: DOME ASSISTANCE
Type: Dienstenchequebaan
Je helpt in het huishouden en staat in voor poetsen in particuliere woningen. Ook koken, naaien, wassen en strijken kunnen tot je dagelijkse takenpakket behoren. Je hebt inspraak tussen een voltijdse of een deeltijdse betrekking. Over een eigen vervoermiddel beschikken is een pluspunt.
-
Huishoudhulp regio Galmaarden (GALMAARDEN)
Regio: GALMAARDEN
Bedrijf: THUISHULP BRABANT
Type: Dienstenchequebaan
U staat in voor hulp bij cliënten aan huis in regio Galmaarden Dit betekent onder andere poetsen, strijken en maaltijden bereiden.
-
JOBSTUDENT WERFCOÖRDINATOR REGIO OOST- EN WEST-VLAANDEREN (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Construct
Type: Studentenjob
Ben je een opleiding bouwkunde aan het volgen? Ben je op zoek naar een studentenjob waarin je reeds kan proeven van het echt werk? Dan is dit dé job voor jou! Voor een bouwbedrijf, gespecialiseerd in wegenbouw en infrastructuurwerken, zijn we op zoek naar een jobstudent werfcoördinator voor september en/of oktober. Je zal als werfcoördinator intensief worden begeleid door de werfleider. Je takenpakket zal bestaan uit: het aansturen van de arbeiders; contacten onderhouden met klanten en onderaannemers; bestellingen plaatsen en opvolgen; opmeting uitvoeren op de werf; vorderingsstaten stellen.
-
KAPPER/KAPSTER STUDENTE VOOR ZATERDAG (MORTSEL)
Regio: MORTSEL
Bedrijf: HAIREQUIPE
Type: Studentenjob
HAIREQUIPE werft nog enkele gemotiveerde studenten voor ZATERDAG en de VAKANTIES aan. Je houdt ervan om onze klanten te verwennen, je begrijpt dat jouw emotie belangrijk is om een leuk kappersbezoek te realiseren? Je bent gemotiveerd om steeds bij te leren in onze HAIREQUIPE-Academie? Dan ben jij misschien we degene die wij zoeken! Stuur jouw sollicatie door naar [email protected] of tel. 0495/530920. Misschien tot binnenkort! Grtjs! HAIREQUIPE (Neem alvast ook een kijkje op onze website www.hairequipe.be)
-
Jobstudent 17+ Flying Tiger Oostende (OOSTENDE)
Regio: OOSTENDE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
Voor onze klant Flying Tiger zijn we op zoek naar verschillende gemotiveerde jobstudenten (weekend + herfst- en kerstvakantie) voor hun shop in Oostende. Deze winkel is onderdeel van een Deense Retail-keten en biedt een ruim assortiment aan van woonartikelen, bureau-artikelen, schoolgerief en speelgoed. Jouw primaire taak is om de beste service te bieden aan de klanten. Je zorgt er mee voor dat de winkel er steeds aantrekkelijk uitziet en je doet de kassa.
-
Bewakingscoördinator depot Delhaize Zellik (ZELLIK)
Regio: ZELLIK
Bedrijf: Securitas
Type: Vaste Job
Securitas biedt veiligheidsoplossingen aan op het vlak van permanente bewaking, mobiele bewaking, luchthavenbewaking en alarmcentrales. Onze klanten zijn actief in de meest uiteenlopende domeinen en dankzij onze jarenlange ervaring behoren we tot de absolute top in onze sector. Elke dag maken onze mensen het verschil op het vlak van bewaking. Wil jij ook deel uitmaken van ons team? Momenteel kijken wij uit naar een medewerker bewakingscoordinatie Depot Delhaize Zellik. Taken De behandeling en opvolging van de rapporten van de bewakingsploeg (35agenten) Mede toezicht op de correcte naleving van de procedures( steeds in overleg met de teamleader) Meedenken aan het verbeteren van deze procedures Delen van nieuwe instructies met het team Deelname aan wekelijkse meetings van de verschillende interne diensten Het accrediteren van personeel en chauffeurs Behandeling, opvolging en klassering van dossiers die verband houden met fysieke integriteit van het bedrijfspatrimonium U rapporteert aan de postoverste/adjunct postoverste en de Manager Delhaize Security
-
BIJVERDIENSTE Verpleegkundige (Kortrijk) - Zelfstandige basis (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: X-Care
Type: Zelfstandige activiteit
Voor één van onze klanten, ziekenhuis te Kortrijk, zoeken wij verpleegkundigen om bij te werken. Heb jij een vaste job maar heb je wel nog een aantal dagen over om bij te werken? Of ben je nog volop aan het solliciteren maar wil je intussen ook al werkervaring opdoen? Dan is dit misschien wel iets voor jou! Je kan volledig zelf kiezen op welke dagen je beschikbaar bent om te werken en welke shiften voor jou haalbaar zijn. Stuur ons je cv door en we nemen snel contact met je op zodat je in onze pool terechtkomt! X-Care is een uitzendkantoor met een focus op de zorgsector. Kleinschaligheid en een persoonlijke aanpak zijn onze troeven.
Zoek naar antwoorden van X-Tension B.V.B.A. in sociale netwerken
Look for responds of X-Tension B.V.B.A. in social networks
Lees alle opmerkingen voor X-Tension B.V.B.A.. Laat een reactie achter voor X-Tension B.V.B.A.. X-Tension B.V.B.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for X-Tension B.V.B.A.. Leave a respond for X-Tension B.V.B.A.. X-Tension B.V.B.A. on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie X-Tension B.V.B.A. op de google maps. Adres en contacten X-Tension B.V.B.A. Location of X-Tension B.V.B.A. on the google maps. Address and contacts of X-Tension B.V.B.A.
Andere gerelateerde bedrijven als come X-Tension B.V.B.A. X-Tension B.V.B.A.: FA. VAN STEEN G. & ZN | Ardan Hairdesign | Ecogest SPRL | SOCI?T? AUXILLIAIRE D'ASSURANCES ET DE GESTION | Milton BVBA
Other related companies as X-Tension B.V.B.A.: FA. VAN STEEN G. & ZN | Ardan Hairdesign | Ecogest SPRL | SOCI?T? AUXILLIAIRE D'ASSURANCES ET DE GESTION | Milton BVBA
X-Tension B.V.B.A. is een bedrijf dat 2013 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is X-Tension B.V.B.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08599517822. Het bedrijf X-Tension B.V.B.A. bevindt zich op het adres: Koningin Astridlaan 402 1950 Kraainem. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 3 to 5 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 549,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 428,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Design Models. Lijst met producten zijn Designing of printed business matters,brochures,and advertisements; Direct advertising,direct marketing; Letter shops,bulk mail distribution services.
De hoofdactiviteit van X-Tension B.V.B.A. is Primaire Metaalindustrieën, inclusief 10 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van X-Tension B.V.B.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van X-Tension B.V.B.A., openstaande posities, locatie van X-Tension B.V.B.A. op de kaart.
X-Tension B.V.B.A. is a company, that was registered 2013 in N\A region, Belgium. Full name of company is X-Tension B.V.B.A., company assigned to the tax number BE08599517822. The company X-Tension B.V.B.A. is located at the address: Koningin Astridlaan 402 1950 Kraainem. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 3 to 5 employees work in this company. Capital - 549,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 428,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Design Models. List of products are Designing of printed business matters,brochures,and advertisements; Direct advertising,direct marketing; Letter shops,bulk mail distribution services.
The main activity of X-Tension B.V.B.A. is Primary Metal Industries, including 10 other destinations. Information about owner, director or manager of X-Tension B.V.B.A. is not available. You also can look at reviews of X-Tension B.V.B.A., open positions, location of X-Tension B.V.B.A. on the map.
