Debakker T
Contactgegevens Debakker T: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Debakker T: address, phone, fax, email, website, opening hours
Debakker T
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Boulevard du Quatre-Mars 169; 9600; Renaix, België
Telefoon (phone): 055 20 94 30 (+32-055 20 94 30) 055 20 94 30 (+32-055 20 94 30)
Fax (fax): +32 (55) 845-91-87 +32 (55) 845-91-87
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Debakker T: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Debakker T"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Debakker T"? - Contact us!
We found such data of Debakker T, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Debakker T. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Debakker T
Products information Debakker T
Producten die in Debakker T zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Dentists
Aanvulling soorten activiteiten voor Debakker T Addition kinds of activities for Debakker T
22110201. Corset stoffen, katoen | Corset fabrics, cotton
22110803. Cambric, katoen | Cambric, cotton
38269904. Colorimeters (optische instrumenten) | Colorimeters (optical instruments)
50870104. Elektrolyse apparatuur en benodigdheden | Electrolysis equipment and supplies
79990501. Fietsverhuur | Bicycle rental
Werken bij Debakker T: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Debakker T: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Debakker T. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Debakker T. Looking for open vacancies in other companies
-
Magazijnier verpakking en grondstoffen (LANGEMARK)
Regio: LANGEMARK
Bedrijf: Synergie Roeselare Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je bent verantwoordelijk voor een correcte ontvangst en plaatsing van goederen in het magazijn. Je zorgt voor de distributie van deze goederen naar de mixbereiding en productie zodat zij steeds over de juiste verpakking of grondstof kunnen beschikken Praktisch: -opstart: asap -2 à 3 weken in dagshift, daarna in 2 ploegen -periode: t.e.m. eind september -brutouurloon: 14.76 + (ploegenpremie) -mc 7.14
-
NAAI(ST)ER (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma te Maldegem die matrassen en boxsprings maakt, zijn we op zoek naar een naaier/naaister. Je maakt machinaal de matrassen en boxsprings.
-
Opvoeder (therapeutisch assistent) in de psychiatrie (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Interim met optie "vast werk"
Je kerntaak in deze job is de behandeling en opvolging van de bewoners tijdens het dagdagelijks functioneren. Je bouwt met hen een professionele relatie uit zodat je hen kan motiveren en stimuleren tot deelname aan het dagprogramma. Belangrijk is dat je hierin steeds blijft samenwerken en overleggen met je collega's om het groepsklimaat en de relationele veiligheid te behouden. Je kan ook kiezen voor een functie in het mobiele team. Dit zal bestaan uit een aantal medewerkers die volgens een vast uurrooster werken en acute noden op de verschillende afdelingen opvangen.
-
Winkelmedewerker fietswinkel (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Start People Ieper
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een familiezaak gespecialiseerd in het herstellen en verkopen van fietsen zijn we op zoek naar een WINKELMEDEWER. Zelf heb je een grote passie voor fietsen en een grote voorliefde om klanten te helpen en begeleiden. Dit zowel voor de aankoop van de juiste fiets, als bij de herstellingen achteraf.
-
Service Technieker Limburg (m/v) (Regio Genk)
Regio: Regio Genk
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant gespecialiseerd in hoogstaande reinigingsmachines Als Service Technieker maak je deel uit van onze buitendienst en sta je paraat voor een portefeuille van klanten binnen jouw regio. Technisch inzicht mbt elektro- en/of verbrandingsmotoren is hierbij cruciaal. Je wordt verantwoordelijk voor het oplossen van technische storingen op locatie bij onze klanten en voert ook standaard onderhouden uit. In het zoeken naar oplossingen weet jij zowel de belangen van de klant te behartigen als die van het bedrijf. Wat ga je doen: Verrichten van onderhoudswerken bij klanten. Analyseren en oplossen van technisch problemen. Klanten te woord staan mbt extra toelichting ivm werkzaamheden. Rapporteren aan Serviceplanning over de uit te voeren werken. Vereiste onderdelen en gereedschappen inschatten, beschikbaarheid controleren en indien nodig bestellen voor uitvoering. Opmaken van werkbonnen en deze correct verwerken. Beheren van de voorraad van je bestelwagen. Klantenfeedback terugkoppelen aan Technical Support en Serviceplanning.
-
Magazijnier/winkelmedewerker/ Hamont-Achel (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: FLEXTRA INTERIM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant gespecialiseerd in dier en tuin producten gelegen in Hamont-Achel zijn we dringend op zoek naar een winkelmedewerker/ Magazijnier. U helpt mee met de bediening van de klanten in de winkel maar ook in het magazijn. Kennis hebben van het fifo-systeem is een pluspunt alsook ervaring met het bedienen van een heftruck. U werkt tijdens de openingsuren van de winkel, dus ook op zaterdag met een vrije dag in de week ter compensatie. Optie vast!!
-
Vliegende Huishoudhulp (m/v) - Direct vast contract én maaltijdcheques (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: 't GERIEF
Type: Dienstenchequebaan
Werken bij 't Gerief is werken bij een werkgever die haar medewerkers belangrijk vindt en dat laten we zien! Bij 't Gerief krijgen huishoudhulpen direct een vast contract. Als huishoudhulp (m/v) werk je bij onze klanten thuis. Afhankelijk van de wensen van de klant, zal je daar poetsen, ramen poetsen, wassen en strijken. De job is erg afwisselend! Beschik je nog niet over alle nodige vaardigheden maar heb je wel goesting om erin te vliegen? Volg dan dit najaar onze gratis opleiding 'Huishoudhulp'. Na het positief afronden van deze opleiding krijg je gegarandeerd een vast contract! Neem contact op voor meer informatie! Het is een (deeltijdse) job van 13 tot 38 uren per week. Je uurrooster is op jouw maat. Je stelt dit samen met je coach op. De coach houdt rekening met jouw privesituatie (zoals kinderopvang, co-ouderschap, zorg voor familieleden). 't Gerief vindt het belangrijk dat je een goed evenwicht vindt tussen werk, gezin en vrije tijd. Als Vliegende Huishoudhulp, werk je niet bij vaste klanten. Jij staat in voor vervangingen of voor klanten waar we dringend korte hulp moeten bieden. Zo help je steeds mensen uit de nood. De job is daardoor zeer afwisselend: behalve de grote variatie aan taken, ontmoet je elke week weer nieuwe mensen. Wil je toch liever bij vaste klanten werken, dan kan dat: 't Gerief zoekt in alle regio's naar vaste huishoudhulpen. Je wordt steeds ondersteund door een jobcoach. Hij of zij maakt tijd voor een uitgebreid onthaal zodat je een goede start kan maken. Maar ook later in de tewerkstelling heb je regelmatig contact met je coach en kan je er steeds terecht met al je vragen. (Trefwoorden: dienstencheques, huishoudhulp, huishouden, huishoudster, huishouder, particulier, schoonmaker, schoonmaakster, schoonmaken, schoonmaakhulp, schoonmaakmedewerker, medewerker schoonmaak, poetsvrouw, poetsen, poetshulp, poetsdame, poetsheer, kuishulp, kuisvrouw, strijken, strijkster, huishoudmanager, hygiëne, dienstencheque, dienstencheques, zorg, oudere, onderhoud, onderhoudsman, thuishulp, thuiszorg)
-
Huishoudhulp te Brecht (BRECHT)
Regio: BRECHT
Bedrijf: Axxi4You
Type: Dienstenchequebaan
Samen met 250 collega’s over heel Vlaanderen ondersteun je onze klanten met diverse taken als huishoudhulp. Zo kan je instaan voor schoonmaak, strijken,…maar ook voor het bereiden van maaltijden. Axxi4you bestaat 5 jaar en onderscheidt zich in de markt door : Bij Axxi4you ben je geen nummer maar iemand die deel uitmaakt van een team. Jij als huishoudhulp zorgt samen met onze consulenten voor tevreden klanten. Axxi4you zorgt voor een goede match tussen onze klanten en hun thuishulp (oa door een thuisbezoek bij opstart) Axxi4You maakt deel uit van een grotere groep Facilicom die stabiliteit waarborgt Je kan beroep doen op een team van ervaren Axxi4you consulenten die klaarstaan voor alle mogelijke vragen en ondersteuning maar ook helpen bij het beheer van alle mogelijke sociale documenten Je komt terecht in een tevreden team medewerkers die allemaal reeds langer deel uitmaken van Axxi4You
-
Poetshulp met dienstencheques regio Rumst (voltijds) (Regio Boom-Aartselaar)
Regio: Regio Boom-Aartselaar
Bedrijf: Plus Home Services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Jobstudent Inpakker kiwibedrijf M/V Zeebrugge (ZEEBRUGGE)
Regio: ZEEBRUGGE
Bedrijf: Randstad
Type: Studentenjob
De kiwi's van Zespri, je kent ze ongetwijfeld. Ze worden gekeurd, gewogen en verpakt in de haven van Zeebrugge, daar kan jij nu deel van uitmaken. Samen met je collega's zorg je ervoor dat alleen de beste kiwi's in de winkelrekken komen. Je sorteert deze uit en bent verantwoordelijk voor de herverpakking. Jouw oog voor detail en zin voor kwaliteit zijn een must. Het seizoen is volop begonnen! Reageer snel, want een fruitige job in de haven van Zeebrugge, hoe cool is dat niet? We zijn hiervoor dringend op zoek naar extra mensen. Kan je als jobstudent enkele dagen in de week werken? Dan is dit zeker mogelijk! Doordat wij met dagcontracten werken kan je 2 of 3 dagen in de week werken tijdens het schooljaar. Wat krijg jij als loon? Je verdient minstens 12,09 bruto per uur. Je krijgt maaltijdcheques van 6,7 euro per gewerkte dag Ploegpremie van 0.32/u
-
Onthaalmedewerker (OUDENAARDE)
Regio: OUDENAARDE
Bedrijf: t-interim Oudenaarde
Type: Studentenjob
Voor een zwembad in Oudenaarde, zijn wij op zoek naar gemotiveerde redders. Heb je het diploma al op zak? Dan kan je meteen starten Zo niet, mag je ons overtuigen van je motivatie, en dan zorgen wij voor de opleidingen Wat doet een redder? Je kijkt toe op de veiligheid van de bezoekers en het personeel in het zwembad Je volgt de veiligheidsprocedures en poetsschema's op zodat de veiligheid en netheid optimaal blijft Je helpt bij het organiseren van extra activiteiten Je doet regelmatig water- en chloormetingen en rapporteert aan de zwembadmanager
-
Freelance jobcoach regio Limburg (Provincie Limburg)
Regio: Provincie Limburg
Bedrijf: BE THE WELLBEING
Type: Zelfstandige activiteit
Als freelance jobcoach bij Be The Wellbeing, coach je mensen rond vraagstukken over hun loopbaan. Omdat wij een holistische visie nastreven, zijn wij op zoek naar jobcoaches die naast een professionele achtergrond ook uit hun eigen opgebouwde ervaring kunnen putten. Je maakt deel uit van een team, maar werkt zelfstandig je trajecten af. Je hebt een eigen netwerk en plant daarbij ook je eigen agenda. Je maakt gebruik van je eigen methodieken en beheert je eigen groeithema’s als coach. Je staat in voor een vlekkeloze administratie van jouw dossiers. Je neemt 4 keer per jaar deel aan een intervisie ochtend met het team. In onze teammeetings mag je versterking van je werk en ontwikkeling verwachten. Uiteraard heb je affiniteit met de arbeidsmarkt en school je jezelf geregeld bij. Omdat het je passie is om met mensen te werken en hen te zien groeien, blijf je je coachingskills verscherpen.
Zoek naar antwoorden van Debakker T in sociale netwerken
Look for responds of Debakker T in social networks
Lees alle opmerkingen voor Debakker T. Laat een reactie achter voor Debakker T. Debakker T bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Debakker T. Leave a respond for Debakker T. Debakker T on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Debakker T op de google maps. Adres en contacten Debakker T Location of Debakker T on the google maps. Address and contacts of Debakker T
Andere gerelateerde bedrijven als come Debakker T Debakker T: Cime (La) | PAUL KASTENHOLZ | Atelier (l') | Gerard Y | AON BELGIUM
Other related companies as Debakker T: Cime (La) | PAUL KASTENHOLZ | Atelier (l') | Gerard Y | AON BELGIUM
Debakker T is een bedrijf dat 1986 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Debakker T, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01681976318. Het bedrijf Debakker T bevindt zich op het adres: Boulevard du Quatre-Mars 169; 9600; Renaix. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 540,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 187,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Dentists. Producten gemaakt in Debakker T zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Debakker T is Metaalmijnen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Debakker T is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Debakker T, openstaande posities, locatie van Debakker T op de kaart.
Debakker T is a company, that was registered 1986 in N\A region, Belgium. Full name of company is Debakker T, company assigned to the tax number BE01681976318. The company Debakker T is located at the address: Boulevard du Quatre-Mars 169; 9600; Renaix. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 540,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 187,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Dentists. Products created in Debakker T were not found.
The main activity of Debakker T is Metal Mining, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Debakker T is not available. You also can look at reviews of Debakker T, open positions, location of Debakker T on the map.
