Berden L
Contactgegevens Berden L: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Berden L: address, phone, fax, email, website, opening hours
Berden L
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Stationsstraat 43; 3840; Borgloon, België
Telefoon (phone): 012 74 12 17 (+32-012 74 12 17) 012 74 12 17 (+32-012 74 12 17)
Fax (fax): +32 (15) 193-49-66 +32 (15) 193-49-66
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Berden L: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Berden L"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Berden L"? - Contact us!
We found such data of Berden L, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Berden L. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Berden L
Products information Berden L
Producten die in Berden L zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Dentists
Aanvulling soorten activiteiten voor Berden L Addition kinds of activities for Berden L
23990203. Pet collars, leibanden, etc .: niet-leder | Pet collars, leashes, etc.: non-leather
34219901. Scheermesjes en scheermesjes | Razor blades and razors
34339902. Verwarmers, zwembad: olie of gas | Heaters, swimming pool: oil or gas
35310705. Posthole graafmachines, aangedreven | Posthole diggers, powered
57120100. Bedden en accessoires | Beds and accessories
Werken bij Berden L: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Berden L: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Berden L. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Berden L. Looking for open vacancies in other companies
-
Operator Verpakking (ANTWERPEN)
Regio: ANTWERPEN
Bedrijf: SYNERGIE ANTWERPEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een bedrijf in de haven van Antwerpen zijn wij op zoek naar een operator voor het verpakken van goederen.
-
POETSHULP/HUISHOUDHULP in regio EKE / NAZARETH – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (NAZARETH)
Regio: NAZARETH
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw of kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Enthousiaste Thuishulp / Huishoudhulp regio Sint-Niklaas / Belsele / Sinaai (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Plus Home services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet!! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp omgeving Genk - Opglabbeek (M/V) (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Actief Dienstencheques Genk
Type: Dienstenchequebaan
Hou je van orde en netheid? Op zoek naar een job combineerbaar met de schooluren van je kids? En bovendien bij jou in de regio? Komt goed uit!! Actief NV is op zoek naar gemotiveerde deeltijdse of voltijdse huishoudhulpen om vast in dienst te treden. Aantal dagen en uren zijn overeen te komen.
-
Huishoudhulp regio Wetteren (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: Tempo-Team Dienstencheques Lokeren
Type: Dienstenchequebaan
Ben je op zoek naar een afwisselende job in het huishouden en is poetsen je passie? Een job in jouw onmiddellijke omgeving is belangrijk voor je? Dan ben jij dé kandidaat die wij graag aan het werk zetten want voor enkele gezinnen in Zele zijn wij op zoek naar een gemotiveerde huishoudhulp. Je kan rekenen op een stipte betaling en bent met alles in orde. Eén van onze sterke troeven is de goede communicatie tussen jou en het gezin. We vinden het belangrijk dat jij je goed voelt op het werk. Je staat in voor huishoudelijke taken bij één of meerdere particulieren thuis: schoonmaken, opruimen, strijken, ramen lappen, enz. Je organiseert je werk zelfstandig en respecteert de gewoontes van het gezin waarbij je werkt. Je hebt vaste werkuren in samenspraak met de klanten op lange termijn. Lijkt het jou wel iets om mensen bij te staan bij hun huishoudelijke taken om hun op die manier extra vrije tijd te geven? Aarzel dan niet en neem vandaag nog contact met ons op! Schoonmaken privéwoning Wassen en strijken
-
HUISHOUDHULP (M/V) SINT-ANDRIES (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: DIENSTEN AAN HUIS
Type: Dienstenchequebaan
Hou jij ook van orde en netheid, en geniet je ervan om alles weer fris en schoon te maken? Dan zijn wij naar jou op zoek! Als huishoudhulp sta je in voor de wekelijkse schoonmaak van de woning en voer je huishoudelijke taken uit (poetsen, strijken, boodschappen doen, ...). Je werkt individueel bij meerdere gezinnen, je organiseert je werk zelfstandig, met respect voor de gewoontes, de privacy en de hygiënische normen van de klant. Uiteraard sta je er niet alleen voor! Jouw vaste coördinator beantwoordt al je vragen, ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de dienstencheques. Naast het werk is er ook tijd om je collega's te ontmoeten op de gezellige gezinsdag of op de nieuwjaarsreceptie. Elke 3 maanden kan je ook de ervaringen van collega's, nieuws uit de organisatie en handige 'tips & trics' lezen in ons personeelsmagazine. Bij Diensten aanhuis staat elke medewerker centraal. Iedereen kan zich kandidaat stellen, ongeacht geslacht, leeftijd, filosofische of godsdienstige overtuiging, geaardheid of nationaliteit. (trefwoorden: huishouden, huishoudhulp,huishoudster, huishouder, poetshulp, poetsdame, poetsman, kuisen, kuisvrouw, kuisman, werkvrouw, helpen bij mensen thuis, schoonmaken, schoonmaakster, schoonmaker)
-
Elektricien (m/v) (ETTERBEEK)
Regio: ETTERBEEK
Bedrijf: Vivaldis Interim
Type: Studentenjob
Je staat in voor de technische support. Je zorgt voor de geplande onderhoudswerken en de nodige herstellingswerken. Je stelt een diagnose bij stoornis. Je behoudt de energieproductie op peil.
-
STUDENT - ANIMATIES SCHWEPPES (Regio Veurne)
Regio: Regio Veurne
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept werd 29 jaar geleden geboren en is sindsdien uitgegroeid tot een vaste waarde in de Fieldmarketingsector. Onze expertise ligt in het verhogen van merkbekendheid, visibiliteit en verkoop. Heb je altijd al deel uit willen uitmaken van een jong, dynamisch team ? Dan is Schweppes Orangina zeker iets voor jou! WIJ ZOEKEN: Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van animatrices/animateurs om aan de hand van leuke degustaties de nieuwe producten van Schweppes te introduceren op de winkelvloer. Het is belangrijk om tijdens de hele periode vrij te zijn, telkens op vrijdag en zaterdag.
-
magazijnier (ook schoolverlater) (KLUISBERGEN)
Regio: KLUISBERGEN
Bedrijf: WANNIJN
Type: Vaste Job
WANNIJN NV is een toonaangevend bedrijf in de wegenbouw en werft aan wegens uitbreiding van haar activiteiten
-
HR Director (HOBOKEN)
Regio: HOBOKEN
Bedrijf: HR Talents Antwerpen
Type: Vaste Job
Samen met je team van 7 HR medewerkers ben je verantwoordelijk voor de toepassing van een coherent HR beleid alsook een correcte payroll en sluitende personeelsadministratie Je bouwt verder op het bestaande HR beleidsplan en zorgt voor de implementatie ervan. Je werkgebied is België, Luxemburg en Frankrijk. Je zorgt waar nodig voor een aangepaste organisatiestructuur die competitief is in een snel veranderende retailmarkt. Je staat in voor de ontwikkeling, implementatie, evaluatie en bijsturing van de nodige HR-tools en het HR beleid (van R&S tot Employer Branding, Engagement en Talent). Je bewaakt de bijhorende HR procedures en rapportages. Waar nodig werk je deze verder uit (HR plannings- en communicatietools) Je zorgt voor een competitief Compensation & Benefits beleid, alsook het benchmarken van loongegevens en functies. Je bent het intern en extern aanspreekpunt (uitzendkantoren, sociale partners, officiële instanties…) voor alle HR-aangelegenheden. Je blijft steeds up-to-date m.b.t. sociaal zekerheids- en arbeidsrecht, alsook de laatste HR topics. Waar nodig zorg je voor de vertaling naar de business en het implementeren ervan. Je coördineert het volledige R&S proces,alsook het VTO-beleid. Je zorgt voor de opmaak van het rekruterings- en opleidingsplan. Je volgt hierbij de experten per productgroep op. Je beantwoordt complexere sociaal-juridische vragen of treedt op bij inspecties. Je bent verantwoordelijk voor het jaarlijkse personeels- en trainingsbudget en de bewaking ervan. Je streeft bij dit alles een positieve werksfeer na door een duidelijke communicatie tussen hoofdkantoor, stores en warehouse. Het sociaal overleg behoort eveneens tot je takenpakket (OR, SD en IDPBW). Je maakt deel uit van het management team en rapporteert rechtstreeks aan de CEO van de onderneming. Bedrijfsprofiel: Onze klant is een gekende, toonaangevende retailspeler en is gevestigd in de regio Antwerpen.
-
Account manager Northern-Europe (ERTVELDE)
Regio: ERTVELDE
Bedrijf: OLEON
Type: Vaste Job
Als accountmanager ben je verantwoordelijk voor de verkoop van onze oleochemische producten aan onze industriële klanten in de Benelux, UK & Scandinavië. Je gevarieerd takenpakket ziet er als volgt uit: Je beheert een diverse en brede klantenportefeuille, die bestaat zowel uit strategische key-accounts, als uit gespecialiseerde bedrijven waar een sterke technische expertise een must is. Je doet onze business groeien door actieve prospectie enerzijds en door uitbreiding van ons aandeel bij bestaande klanten anderzijds. Je hebt een uitstekende markt –en applicatiekennis, die jou een echte business partner maakt bij onze klanten en prospecten. Je bereidt je klantencontacten voor, je verzilvert de deal en je zorgt voor een goede opvolging. Op deze manier behaal je jouw targets. Je werkt nauw samen met de Oleon collega’s en je rapporteert aan de Oleon manager van het desbetreffende filiaal.
-
Expert uitzendconsulent (MALDEGEM)
Regio: MALDEGEM
Bedrijf: Go4Jobs (Holding)
Type: Vaste Job
Een klant belt je op met een nieuwe vacature en hup, daar ga je… Je bevraagt in detail wat en wie de klant zoekt en kan dit om gaan vormen in een mooie vacature. Door je goede contacten met je reeds gescreende kandidaten kan je snel schakelen en de juiste kandidaten contacteren. Niemand in je bestaande kandidatenbestand? Voor jou is dit een extra uitdaging! Via verschillende kanalen ga je de juiste kandidaten sourcen. Je stuurt teasende berichten via LinkedIn, Indeed, Jobat en VDAB waarbij je hoofddoel is om de interesse van de beoogde kandidaat te wekken. Je nodigt de kandidaten uit en door het diepte-interview weet je hun soft en hard skills, ervaring en diploma’s perfect in kaart te brengen. Al deze info weet je dan ook weer efficiënt over te brengen aan je klant. Je volgt nauwgezet iedere stap op die je kandidaat neemt in het sollicitatieproces (ook bij je klant) en ondersteunt waar nodig. Eenmaal je kandidaat aan de slag is, volg je wekelijks op hoe alles loopt, zodat je tijdig kan anticiperen op problemen. Tot slot adviseer je klanten bij hun zoektocht (loononderhandelingen, contractvorm etc.).
Zoek naar antwoorden van Berden L in sociale netwerken
Look for responds of Berden L in social networks
Lees alle opmerkingen voor Berden L. Laat een reactie achter voor Berden L. Berden L bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Berden L. Leave a respond for Berden L. Berden L on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Berden L op de google maps. Adres en contacten Berden L Location of Berden L on the google maps. Address and contacts of Berden L
Andere gerelateerde bedrijven als come Berden L Berden L: BERTHAUT FLEURS | Menten A | OPTIEK GYSELS | COIFFURE MARCELLE | Kantjuweeltje/Lace Jewel
Other related companies as Berden L: BERTHAUT FLEURS | Menten A | OPTIEK GYSELS | COIFFURE MARCELLE | Kantjuweeltje/Lace Jewel
Berden L is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Berden L, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05553833007. Het bedrijf Berden L bevindt zich op het adres: Stationsstraat 43; 3840; Borgloon. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 364,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 332,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Branchecategorie is Dentists. Producten gemaakt in Berden L zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Berden L is Rubber en diverse plastic producten, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Berden L is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Berden L, openstaande posities, locatie van Berden L op de kaart.
Berden L is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is Berden L, company assigned to the tax number BE05553833007. The company Berden L is located at the address: Stationsstraat 43; 3840; Borgloon. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 364,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 332,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Limited liability company (Société en Commandite par Actions / Commanditaire VenNootschap op Aandelen") (SPRL/BVBA). Industry category is Dentists. Products created in Berden L were not found.
The main activity of Berden L is Rubber and Miscellaneous Plastic Products, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Berden L is not available. You also can look at reviews of Berden L, open positions, location of Berden L on the map.
