Domino
Contactgegevens Domino: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Domino: address, phone, fax, email, website, opening hours
Domino
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Francisco Ferrerlaan 42; 9000; Gent, België
Telefoon (phone): 09 226 22 47 (+32-09 226 22 47) 09 226 22 47 (+32-09 226 22 47)
Fax (fax): +32 (61) 276-14-88 +32 (61) 276-14-88
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Domino: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Domino"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Domino"? - Contact us!
We found such data of Domino, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Domino. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Domino
Products information Domino
Producten die in Domino zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Day nurseries and baby sitting services
Aanvulling soorten activiteiten voor Domino Addition kinds of activities for Domino
519301. Bloemistenbenodigdheden | Florists' supplies
752102. Overdekte parkeervoorzieningen | Indoor parking services
30690209. Muurbekleding, rubber | Wallcoverings, rubber
38120000. Zoek- en navigatieapparatuur | Search and navigation equipment
39490704. Maskers: hockey, honkbal, voetbal, enz. | Masks: hockey, baseball, football, etc.
50149903. Banden en buis reparatie materialen | Tire and tube repair materials
55510202. Opblaasbare boten | Inflatable boats
57310200. Videocamera's, recorders en accessoires | Video cameras, recorders, and accessories
59490204. Patronen: naaien, breien en naaldwerk | Patterns: sewing, knitting and needlework
Werken bij Domino: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Domino: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Domino. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Domino. Looking for open vacancies in other companies
-
Baanharde wegenwerker (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: ASAP Kempen Construct
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Je plaatst: - Boordstenen - Rioleringen - Straatkolken - Funderingen - ...
-
Hulpoperator 3 ploegen (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als hulpoperator ben je verantwoordelijk voor: - het assisteren van de drukker. - de toevoer van papier, inkt- en lakvoorraad alsook andere benodigheden. - klaarmaken van de machines, controles uitvoeren, zowel tjdens als na het productieproces. - klaarzetten, opruimen en onderhoud van de cilinders.
-
Chauffeur C/E (M/V) (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT KORTRIJK
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
- Laden en lossen van vrachtwagens - Chauffeur in de bouwsector. Dit houdt in dat de ritten niet internationaal zijn en maximum 1 uur rond het bedrijf zijn - Aanleveren en ophalen van het materiaal op de bouwwerven - Communicatie met dispatching
-
Productiemedewerker te Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Synergie Wetteren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Onze opdrachtgever is een gekende producent van matrassen en boxsprings regio Lokeren, ze zijn dringend op zoek naar productiemedewerkers. Je zal werken op de stikafdeling
-
Technisch operator (m/v) (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: DE PILOTEN
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een firma regio Kortrijk zoeken we een operator met technishe kennis. Je staat in voor het bedienen van de machine.
-
huishoudhulp regio lendelede (LENDELEDE)
Regio: LENDELEDE
Bedrijf: COMFY
Type: Dienstenchequebaan
Je staat in voor de schoonmaak van particuliere woningen. . Je werkt individueel in één of meerdere particuliere woningen, al dan niet in aanwezigheid van de bewoner. Je organiseert je werk zelfstandig met respect voor de gewoontes en hygiënische normen van de bewoner. Je hebt een goede lichamelijke conditie
-
Poetshulp Zwalm 20u (ZWALM)
Regio: ZWALM
Bedrijf: POETSHULP ZUID-OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Voor gezinnen in de omgeving van Zwalm zijn wij op zoek naar gemotiveerde poetshulpen die hen willen bijstaan bij het wekelijkse onderhoud van hun woning. Dit binnen het systeem van de dienstencheques. Je bepaalt zelf de dagen waarop je wenst te werken. Zelfs een co-ouderschapscontract is mogelijk! Interesse? Liesbet, Jana of Rosalie nodigen je graag uit voor een gesprek.
-
Technische student | beschikbaar op weekdagen | Sint-Truiden (SINT-TRUIDEN)
Regio: SINT-TRUIDEN
Bedrijf: Synergie Sint-Truiden Interim
Type: Studentenjob
Ben jij een student met interesse in techniek en land- en/of tuinbouw? Ben jij op zoek naar een leuke studentenjob? Lees dan zeker verder! Voor een bedrijf in Sint-Truiden dat actief is in land- en tuinbouwmachines zijn wij opzoek naar een student die wil instaan voor het onderhoud van de machines. Binnen deze functie heb je volgende taken: de land- en tuinbouwmachines schoonmaken met behulp van een hogedrukreiniger het poetsen van de kantoren, het magazijn en de toonzaal van het bedrijf (opruimen, borstelen, stofzuigen ...) gebruik maken van de juiste producten en hulpmiddelen om de machines en andere ruimtes te poetsen Buiten het algemeen onderhoud krijg je de kans om technisch en mechanisch onderhoud te doen aan de machines en hierin bij te leren.
-
Jobstudent zorgmedewerker te Aalst (AALST)
Regio: AALST
Bedrijf: Armonea
Type: Studentenjob
WZC Lakendal in hartje Aalst, behoort tot de Armonea groep. Je ondersteunt de zorgkundigen tijdens het begeleiden en verzorgen van de bewoners. Je kiest zelf welke dagen je kan komen werken.
-
Werkplaatsverantwoordelijke (voor onze vestiging in BEVEREN/KRUIBEKE) (BEVEREN-WAAS)
Regio: BEVEREN-WAAS
Bedrijf: VAN HOVE GARAGES NV
Type: Vaste Job
- Je voert onderhoud en herstellingen uit aan bestel- en vrachtwagens - Je geeft leiding aan de werkplaats: werk verdelen, herstellingen opvolgen, controle na reparatie,... - Je werkt nauw samen met receptie en magazijn om klanten snelle en correcte service te geven - Je staat in contact met de technische dienst van Renault Trucks
-
Receptioniste / administratief bediende (BRUCARGO)
Regio: BRUCARGO
Bedrijf: IMPACT
Type: Vaste Job
Functieomschrijving - Je verwerkt de dagelijkse post. - Als receptionist ben je het eerste aanspreekpunt voor alle praktische bekommernissen, gaande van het boeken van vergaderzalen, broodjes, …., tot verwelkomen van bezoekers. - Je bent de spilfiguur voor wat betreft de administratieve verwerking van documenten vanuit het warehouse. - Gegevens rechtzetten in het tijdsregistratiesysteem - Doorgeven van activiteiten op inactiviteitsdagen - Verzamelen en geconsolideerd doorgeven van documenten - Samen met het team streef je naar een constante verbetering, groei en resultaatsverbetering. Hiervoor verzorg je de dagelijkse service en de contacten met klanten die via het algemene nummer de kantoren contacteren.
-
Application engineer (DESTELDONK)
Regio: DESTELDONK
Bedrijf: Talentus Gent
Type: Vaste Job
Als application engineer ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van WMS/EDI implementaties. Dit zal je doen voor nieuwe klanten alsook voor bestaande klanten. Tot jouw takenpakket behoren onderstaande taken: Je bent verantoordelijk voor het leiden van functionele en technische gesprekken met de klant en met het projectteam. Je defineert vernieuwde en innovatieve supply chain oplossingen met een geïntegreerd IT concept. Je toets de operationele haalbaarheid af en verfijnt dit met interne partijen. Je stelt een functoneel en technisch solutions design op. Je bent verantwoordelijk voor het uitwerken van een EDI architectuur tussen de klant, firma, transporteurs en eindklanten. Je analyseert de samenhang tussen de bedrijfsprocessen, de gebruikers en de operationele software. Je geeft advies over de inrichting van nieuwe bedrijfsprocessen. Je biedt 2nd line-support.
Zoek naar antwoorden van Domino in sociale netwerken
Look for responds of Domino in social networks
Lees alle opmerkingen voor Domino. Laat een reactie achter voor Domino. Domino bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Domino. Leave a respond for Domino. Domino on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Domino op de google maps. Adres en contacten Domino Location of Domino on the google maps. Address and contacts of Domino
Andere gerelateerde bedrijven als come Domino Domino: De Backer Ph | FA. DESSCOR | MARC VANDEROUGSTRAETE | POLICE F?D?RALE/FEDERALE POLITIE | Peetermans Luc
Other related companies as Domino: De Backer Ph | FA. DESSCOR | MARC VANDEROUGSTRAETE | POLICE F?D?RALE/FEDERALE POLITIE | Peetermans Luc
Domino is een bedrijf dat 2017 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Domino, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE09693481445. Het bedrijf Domino bevindt zich op het adres: Francisco Ferrerlaan 42; 9000; Gent. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 416,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 388,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Branchecategorie is Day nurseries and baby sitting services. Producten gemaakt in Domino zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Domino is Bouwmaterialen, Hardware, Tuinbenodigdheden, en Mobiele Home Dealers, inclusief 9 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Domino is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Domino, openstaande posities, locatie van Domino op de kaart.
Domino is a company, that was registered 2017 in N\A region, Belgium. Full name of company is Domino, company assigned to the tax number BE09693481445. The company Domino is located at the address: Francisco Ferrerlaan 42; 9000; Gent. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 416,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 388,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Corporation (Société Anonyme / Naamloze VenNootschap) (SA/NV). Industry category is Day nurseries and baby sitting services. Products created in Domino were not found.
The main activity of Domino is Building Materials, Hardware, Garden Supply, and Mobile Home Dealers, including 9 other destinations. Information about owner, director or manager of Domino is not available. You also can look at reviews of Domino, open positions, location of Domino on the map.
