DEMARS CONFECTION
Contactgegevens DEMARS CONFECTION: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DEMARS CONFECTION: address, phone, fax, email, website, opening hours
DEMARS CONFECTION
Regio (region): N\A, België
Adres (address): RUE DE BOUILLON 10; 5570; BEAURAING, België
Telefoon (phone): 82710260 (+32-82710260) 82710260 (+32-82710260)
Fax (fax): +32 (64) 505-22-13 +32 (64) 505-22-13
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DEMARS CONFECTION: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DEMARS CONFECTION"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DEMARS CONFECTION"? - Contact us!
We found such data of DEMARS CONFECTION, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DEMARS CONFECTION. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti DEMARS CONFECTION
Products information DEMARS CONFECTION
Producten die in DEMARS CONFECTION zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Dameskledingzaken
Aanvulling soorten activiteiten voor DEMARS CONFECTION Addition kinds of activities for DEMARS CONFECTION
20150701. Konijn, verwerkt, NSK | Rabbit, processed, nsk
33219902. Ductiele ijzeren gietstukken | Ductile iron castings
34999915. Magneten, permanent: metallisch | Magnets, permanent: metallic
35990302. Aangepaste machines | Custom machinery
51999908. Canvas producten | Canvas products
67929900. Oil royalty traders, nec | Oil royalty traders, nec
72180201. Schoonmaakruimte in de kamer | Clean room apparel supply
79991108. Spellen, instructies | Games, instruction
Werken bij DEMARS CONFECTION: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DEMARS CONFECTION: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DEMARS CONFECTION. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DEMARS CONFECTION. Looking for open vacancies in other companies
-
Allround administratief bediende bouw m/v (OLEN)
Regio: OLEN
Bedrijf: ACTIEF INTERIM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een groeiend bouwbedrijf in Olen zijn we op zoek naar iemand met een technische bagage, iemand die zich wil engageren om de administratieve verantwoordelijkheid op te nemen rond aanbestedingsplannen, uitvoeringsplannen, werfadministratie, bestellingen voor werven, ... Kortom iemand met een hoog denkniveau om een mooie ondersteuning te bieden aan tekenaars & projectleiders, maar eventueel ook aan het management. Het bedrijf is actief in de HVAC - Koeltechnische sector. Kennis van Cafca of Autocad is een pluspunt!
-
Huishoudhulp dienstencheques regio Koksijde - De Panne - Oostduinkerke - Veurne (KOKSIJDE)
Regio: KOKSIJDE
Bedrijf: FAMILIEHULP
Type: Dienstenchequebaan
Zoek je werk als poetshulp, poetsvrouw, schoonmaker of schoonmaakster? Dan is werken bij Familiehulp zeker iets voor jou. Jouw taken als huishoudhulp dienstencheques: Je poetst de woningen van onze klanten. Je wast en strijkt als de klant dit wil. Voor een job als huishoudhulp heb je geen diploma maar wel goesting nodig.
-
Huishoudhulp regio Keerbergen (KEERBERGEN)
Regio: KEERBERGEN
Bedrijf: RUNTIME SERVICES (VG.479/BUOS)
Type: Dienstenchequebaan
Voor ons team van 280 huishoudhulpen zoeken we een nieuwe spontane en energieke collega. Je werkt als huishoudhulp met dienstencheques. Als huishoudhulp kunnen je taken bestaan uit poetsen, strijken en soms wassen, boodschappen doen of eten maken. Zelfstandig kunnen werken is een vereiste, net als zelf de gevraagde taken kunnen inplannen Een eigen wagen of bromfiets hebben is een pluspunt.
-
Huishoudhulpen / poetshulpen (Sthep Care) bij ouderen en zieken - Regio Hechtel-Eksel (HECHTEL-EKSEL)
Regio: HECHTEL-EKSEL
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Dat wil jij toch ook? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Poetshulp Zwalm 20u (ZWALM)
Regio: ZWALM
Bedrijf: POETSHULP ZUID-OOST-VLAANDEREN
Type: Dienstenchequebaan
Voor gezinnen in de omgeving van Zwalm zijn wij op zoek naar gemotiveerde poetshulpen die hen willen bijstaan bij het wekelijkse onderhoud van hun woning. Dit binnen het systeem van de dienstencheques. Je bepaalt zelf de dagen waarop je wenst te werken. Zelfs een co-ouderschapscontract is mogelijk! Interesse? Liesbet, Jana of Rosalie nodigen je graag uit voor een gesprek.
-
Student(e) voor horeca - zondagnamiddag (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: STEGMANN DEINZE
Type: Studentenjob
Een tearoom in het centrum van Deinze is op zoek naar een studente om mee te helpen elke zondagmiddag van 12u tot 17u. Je bestelt de klanten in de zaal of terras en je rekent af.
-
PROJECTINGENIEUR (ENERGIEMANAGEMENT) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: Hays Gent
Type: Vaste Job
* Investerings- en verbeterprojecten met focus op energiemanagement * Project management, Lean management * Dendermonde Voor onze klant, een internationale productieonderneming met een vestiging in de regio van Dendermonde, zijn wij vanuit Hays Engineering Gent op zoek naar een Projectingenieur. In de job van Projectingenieur ben je verantwoordelijk voor de initiatie en opvolging van de investerings- en verbeterprojecten die hoofdzakelijk betrekking zullen hebben op energiebesparende maatregelen. Je doet dit voor de volledige vestiging in Dendermonde. Je zal de projecten van A-Z opvolgen: de studie- en engineeringfase, het selecteren van de leveranciers en aannemers, de technische uitwerking van de projecten, de opvolging en coördinatie van de planning, het bepalen van de prioriteiten, de financiële en budgettaire opvolging, de implementatie, installatie en oplevering van de projecten. Je bent het aanspreekpunt voor de verschillende partijen en je zal nauw samenwerken met de andere interne afdelingen. Je zal ook diverse verbeterprojecten implementeren op basis van Lean Management.
-
Projectingenieur Elektriciteit (Brussel)
Regio: Brussel
Bedrijf: TORMANS
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het ontwerp en de realisatie van elektrische en ICT-installaties van projecten die meestal bestaan uit spoorwegstations en parkings. Deze elektrische installaties zijn meer bepaald: verlichting, vermogensverdeling, liften en roltrappen. Voor de ICT-installaties (branddetectie, inbraakdetectie, toegangscontrole, camerabewaking, data- en controlenetwerken, sonorisatie, enz.) wordt samengewerkt met een studiebureau. Tijdens de ontwerpfase realiseer je de opmaak van de studie van deze elektrische en ICT-installaties, resulterend in een set van plans en een lastenboek met technische specificaties van deze installaties. Voor de uitwerking van de plans kan gerekend worden op de ondersteuning van een Tekenaar/ Designer van de opdrachtgever. In de werffase volg je de werf op het vlak van elektriciteit op. Dit omvat hoofdzakelijk het verlenen van advies tijdens de uitvoering en het nazicht van de materiaalfiches. Daarnaast neem je deel aan werfvergaderingen, waarbij je vanzelfsprekend geschreven stukken en notulen ter staving beheert. Het regelmatig contact onderhouden met de bouwheer en aannemer is tijdens deze fase noodzakelijk.
-
Verkoper Non Food (MEERHOUT)
Regio: MEERHOUT
Bedrijf: Randstad
Type: Vaste Job
Toonzaalverkoper - Verkoopadviseur Particulieren Je verzorgt de ontvangst van toonzaalbezoekers, voorziet hen van degelijke informatie over ons productgamma en beantwoordt al hun vragen. Vervolgens maak je hen een offerte, volg je deze nauwkeurig op en bereidt je eventueel de bestelling voor.
-
Account Manager voor Nederland (GAVERE)
Regio: GAVERE
Bedrijf: Tasco
Type: Vaste Job
Tasco bvba uit Gavere biedt oplossingen voor digitale printing en finishing aan de grafische industrie. Sinds onze oprichting in 1993 zijn we uitgegroeid tot een dynamische onderneming met 22 mensen. Wij zijn op zoek naar een gedreven Account Manager voor verschillende regio’s in Vlaanderen en Nederland die samen met ons wilt verder groeien. Als Account Manager bent u verantwoordelijk voor het opvolgen van bestaande klanten en potentiële klanten gegenereerd door marketing acties. U werkt samen met 2 directe collega’s en doet daar de verkoop van machines uit het productgamma van Speciality Printing Equipment, zoals laserprinting, adresseerprinters ed. U wordt een productspecialist en bent in staat om voor elke klant de juiste oplossing voor te stellen. U bent verantwoordelijk voor de demonstraties en opendeurdagen U sluit de verkoop af en onderhandelt zelf over de prijs, de leverings- en de betalingsvoorwaarden.
-
Erkend Distributeur Agréé (Regio Overpelt-Hamont-Achel-Lommel)
Regio: Regio Overpelt-Hamont-Achel-Lommel
Bedrijf: GIIC
Type: Zelfstandige activiteit
U legt contacten met speciaalzaken, traiteurs, horecazaken en ondernemers-wijnliefhebbers in eigen regio en laat hen kennismaken met onze exclusieve wijnen en champagnes. In nauwe samenwerking met de directie, realiseert u vooropgestelde verkoopdoelstellingen. Champagnes en goede wijnen worden geschonken bij feestelijke gelegenheden of worden gedronken door liefhebbers. Dit zorgt steeds weer voor een aangenaam verkoopklimaat.
-
Bewakingsagent (Provincie Oost-Vlaanderen)
Regio: Provincie Oost-Vlaanderen
Bedrijf: OBSIN
Type: Werfreserve
OBSIN Security is steeds op zoek naar professionele en gemotiveerde bewakingsagenten om ons huidig team te komen versterken! Ben jij de juiste man/vrouw die wij zoeken? Je profiel Je bent een teamspeler maar je kan tevens zelfstandig werken Je spreekt goed Nederlands en kan je goed behelpen in het Frans en/of Engels Je beschikt over sterke communicatieve vaardigheden Je hebt een verzorgd voorkomen Je bent flexibel ingesteld Je bent bereid om Weekend- en nachtwerk te doen Je hebt een gezonde security awareness en je beschikt daarnaast over een grote dosis verantwoordelijkheidszin Je positieve houding maakt dat je erin slaagt om elke situatie op een discrete en professionele en manier te benaderen en af te handelen Je beschikt over een eigen wagen Je bent reeds in het bezit van het algemeen bekwaamheidsattest bewakingsagent en het PTO-atttest
Zoek naar antwoorden van DEMARS CONFECTION in sociale netwerken
Look for responds of DEMARS CONFECTION in social networks
Lees alle opmerkingen voor DEMARS CONFECTION. Laat een reactie achter voor DEMARS CONFECTION. DEMARS CONFECTION bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DEMARS CONFECTION. Leave a respond for DEMARS CONFECTION. DEMARS CONFECTION on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie DEMARS CONFECTION op de google maps. Adres en contacten DEMARS CONFECTION Location of DEMARS CONFECTION on the google maps. Address and contacts of DEMARS CONFECTION
Andere gerelateerde bedrijven als come DEMARS CONFECTION DEMARS CONFECTION: T AND T'S ART | BRASSEUR HENRI | IMPRIMERIE MONYVO | DEKEYSER/DE KEYSER | M. VAN GOMPEL
Other related companies as DEMARS CONFECTION: T AND T'S ART | BRASSEUR HENRI | IMPRIMERIE MONYVO | DEKEYSER/DE KEYSER | M. VAN GOMPEL
DEMARS CONFECTION is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is DEMARS CONFECTION, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE08188629150. Het bedrijf DEMARS CONFECTION bevindt zich op het adres: RUE DE BOUILLON 10; 5570; BEAURAING. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 293,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 357,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Dameskledingzaken. Producten gemaakt in DEMARS CONFECTION zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DEMARS CONFECTION is Tabaksproducten, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DEMARS CONFECTION is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DEMARS CONFECTION, openstaande posities, locatie van DEMARS CONFECTION op de kaart.
DEMARS CONFECTION is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is DEMARS CONFECTION, company assigned to the tax number BE08188629150. The company DEMARS CONFECTION is located at the address: RUE DE BOUILLON 10; 5570; BEAURAING. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 293,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 357,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Dameskledingzaken. Products created in DEMARS CONFECTION were not found.
The main activity of DEMARS CONFECTION is Tobacco Products, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DEMARS CONFECTION is not available. You also can look at reviews of DEMARS CONFECTION, open positions, location of DEMARS CONFECTION on the map.
