A1 BATI TOIT
Contactgegevens A1 BATI TOIT: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data A1 BATI TOIT: address, phone, fax, email, website, opening hours
A1 BATI TOIT
Regio (region): N\A, België
Adres (address): BOULEVARD DE L?OURTHE 15BB; 4032; LI?GE, België
Telefoon (phone): 43659531 (+32-43659531) 43659531 (+32-43659531)
Fax (fax): +32 (53) 270-70-63 +32 (53) 270-70-63
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) A1 BATI TOIT: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "A1 BATI TOIT"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "A1 BATI TOIT"? - Contact us!
We found such data of A1 BATI TOIT, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees A1 BATI TOIT. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti A1 BATI TOIT
Products information A1 BATI TOIT
Producten die in A1 BATI TOIT zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Dakwerken; Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties
Aanvulling soorten activiteiten voor A1 BATI TOIT Addition kinds of activities for A1 BATI TOIT
504702. Tandheelkundige apparatuur en benodigdheden | Dental equipment and supplies
633102. Brand-, zee- en ongevallenverzekering en vervoerders | Fire, marine and casualty insurance and carriers
35569905. Cracker maken machines | Cracker making machines
35779907. Input / output apparatuur, computer | Input/output equipment, computer
38610201. Kasten, cassette film overdracht | Cabinets, cassette film transfer
73899930. Marine reporting | Marine reporting
Werken bij A1 BATI TOIT: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in A1 BATI TOIT: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor A1 BATI TOIT. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for A1 BATI TOIT. Looking for open vacancies in other companies
-
zorgkundige maand 75% (GENK)
Regio: GENK
Bedrijf: Care Talents Antwerpen
Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)
Als zorgkundige interim zal je samen met de zorgkundigen en de verpleegkundigen instaan voor de dagdagelijkse taken van het woonzorgcentrum. Zoals de hygiënische verzorging, helpen bij innemen medicatie,... Bedrijfsprofiel: Een woonzorgcentrum in Genk is op zoek naar een zorgkundige die kan inspringen gedurende een maand 15/10-15/11 aan een jobtime van 75%. Het woonzorgcentrum gelegen in het groen zet de levenskwaliteit van de bewoners centraal! Het personeel zet zich dagdagelijks 100% n om hun bewoners de beste verzorging te kunnen voorzien.
-
Bediener portaalkraan (BRUGGE)
Regio: BRUGGE
Bedrijf: SYNERGIE BRUGGE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Laden en lossen van gewelven op vrachtwagens Je hebt contact met de vrachtwagenchauffeurs Je zal de vrachtbonnen controleren en toebehoren meegeven aan de chauffeurs Je bent bereid om polyvalent in te springen in de productiehal
-
Combifunctie Chauffeur CE - Mesttransport + Asvalttransport (DEINZE)
Regio: DEINZE
Bedrijf: Randstad Transport
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Als chauffeur CE wordt er verwacht dat je zowel asvalt als mest vervoert. Bij het mesttransport kom je terecht in boerderijomgevingen. Je moet mestputten leegtrekken, maar fysiek valt dit mee omdat de put meestal dicht bij de vrachtwagen ligt. Voor het asvalttransport rijdt je met een kipwagen waarbij het manoeuvreren belangrijk is. Dit is echter geen fysiek zware taak omdat er een zelflossend systeem voorzien is. Je start tussen 4 en 6 uur 's ochtends. Je rijdt ongeveer 9 tot 10 uur per dag, maar dit kan soms meer zijn..
-
Chauffeur CE (KEMZEKE)
Regio: KEMZEKE
Bedrijf: T-INTERIM SINT-NIKLAAS
Type: Interim met optie "vast werk"
Je staat in voor dagritten van de Antwerpse haven tot Noord Frankrijk. Bedrijfsprofiel: De firma te Kemzeke is op de eerste plaats een familiebedrijf. Klant of medewerker, zij krijgen steeds de beste zorg. Wij zijn op zoek naar enkele chauffeurs CE om het team te versterken.
-
Elektricien gebouwen Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Synergie Evergem Interim
Type: Interim met optie "vast werk"
De divisie Buildings binnen Engie Fabricom verzorgt de elektrische uitrusting van grote gebouwen en complexen zoals ziekenhuizen en rusthuizen, de kantoormarkt, musea, datacentra, winkelcentra, parkeergarages, logistieke sites, overheidsgebouwen, gevangenissen, zwembaden... Voor de afdeling regio Gent is ze op zoek naar een Elektricien die mee verantwoordelijk is voor onder andere volgende taken: Aansluiten van elektronische apparatuur en elektriciteitskasten; Kabels trekken; Slijpwerk; Meezoeken naar een totaaloplossing voor het uitrusten van sterkstroom- en zwakstroominstallaties.
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Mechelen-aan-de-Maas – kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (MECHELEN-AAN-DE-MAAS)
Regio: MECHELEN-AAN-DE-MAAS
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren, hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Jobstudent Action Lochristi (LOCHRISTI)
Regio: LOCHRISTI
Bedrijf: T-INTERIM GENT-ZEEHAVEN
Type: Studentenjob
De mogelijke werkuren zijn: 6u15-12u00, 6u15-14u, 11u45-19u30 en 13u45-19u30. Jouw taken kunnen onder meer bestaan uit: verwerken van leveringen, kassawerk, aanvullen en spiegelen van de producten en netjes houden van de winkel. Bedrijfsprofiel: Action is een internationaal bedrijf, in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Luxemburg, Oostenrijk en Polen. Ze staan bekend om de betaalbare alledaagse producten en zorgen iedere week voor meer dan 150 nieuwe producten.
-
Jobstudent tijdens de week (IEPER)
Regio: IEPER
Bedrijf: Konvert Interim Ieper
Type: Studentenjob
Voor een bedrijf in Ieper zijn we op zoek naar jobstudenten die vrije dagen hebben in de week. Je helpt mee in het magazijn met het verplaatsen van de stock. Je helpt met het verpakken in dozen en je moet alles in - en uit scannen. Je werkt in dag.
-
Project Supervisor (met goede kennis HVAC) - Vast contract (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Vaste Job
Voor één van onze klant actief in de vastgoedsector regio Gent, is Gent Technics op zoek naar een Project Supervisor. Als Project Supervisor wordt jou het volgende takenpakket toevertrouwd: - Je bent verantwoordelijk voor de implementatie van de werken met betrekking tot de gebouwen in de bestaande portefeuille. - Je volgt de projecten van A tot Z op wat betreft techniek en afwerking. - Je bent een expert op vlak van HVAC en staan het team bij op vlak van technische ondersteuning. - Je staat in voor de controle van de technische installaties en staat in voor de kwaliteit van de dienstverlening.
-
Vrachtwagenchauffeur CE (MEEUWEN-GRUITRODE)
Regio: MEEUWEN-GRUITRODE
Bedrijf: J. Nelis
Type: Vaste Job
Als vrachtwagenchauffeur ben je verantwoordelijk voor het regionaal leveren van diverse materialen aan onze klanten via kiptransport en/of ander transport met trekker oplegger, lasser, containerwagen, ... Je bent fier op je vrachtwagen, houdt deze in goede staat en je kan eventueel klein onderhoud aan je voertuig uitvoeren. Je werkt conform de veiligheidsregels. Bekijk ook eens onze website: http://www.jnelis.be/
-
Project ingenieur gebouwentechnieken (hvac) (MERELBEKE)
Regio: MERELBEKE
Bedrijf: VK ENGINEERING
Type: Vaste Job
Als projectingenieur ben je verantwoordelijk voor de integratie van de technische installaties in het architecturale concept van projecten binnen het domein Building Engineering. Projecten: kantoorgebouwen, scholen, openbare gebouwen, hotels, residentiële gebouwen, ziekenhuizen, … . Je takenpakket omvat o.a.: Concept, ontwerp en berekening van de installaties voor verwarming, koeling en luchtbehandeling (hvac) tijdens de ontwerpfase. Uitwerking van het concept in overleg met klant, principal en collega ingenieurs. Adviseren van werkvoorbereiders en BIM modelleurs voor de uitwerking van de plannen. Overleg met de verschillende disciplines om gecoördineerde resultaten te kunnen garanderen. Na verloop van tijd deelname aan externe meetings en werfopvolging tijdens uitvoeringsfase. Kennisdeling en – ontwikkeling via VK Academy voor je verdere groei en ontwikkeling, ter verhoging van het innovatievermogen en kwaliteitsimago van VK.
-
DOCENTEN ENGELS (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: FULL MARKS
Type: Zelfstandige activiteit
In een erkende privéschool geeft u op freelance basis Engels aan individuele studenten. Het kan gaan om de begeleiding van zowel studenten uit het a.s.o., bso of tso bij de voorbereiding voor de examens van de Examencommissie (Middenjury) als om studenten uit het hoger (universitair) onderwijs.
Zoek naar antwoorden van A1 BATI TOIT in sociale netwerken
Look for responds of A1 BATI TOIT in social networks
Lees alle opmerkingen voor A1 BATI TOIT. Laat een reactie achter voor A1 BATI TOIT. A1 BATI TOIT bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for A1 BATI TOIT. Leave a respond for A1 BATI TOIT. A1 BATI TOIT on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie A1 BATI TOIT op de google maps. Adres en contacten A1 BATI TOIT Location of A1 BATI TOIT on the google maps. Address and contacts of A1 BATI TOIT
Andere gerelateerde bedrijven als come A1 BATI TOIT A1 BATI TOIT: FLF L R INDUSTRIELLE SA | DAVID VERBEKE | Arktos VZW | Y PRINT PHOTO | DE BRUYN Andrea
Other related companies as A1 BATI TOIT: FLF L R INDUSTRIELLE SA | DAVID VERBEKE | Arktos VZW | Y PRINT PHOTO | DE BRUYN Andrea
A1 BATI TOIT is een bedrijf dat 1988 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is A1 BATI TOIT, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07497863769. Het bedrijf A1 BATI TOIT bevindt zich op het adres: BOULEVARD DE L?OURTHE 15BB; 4032; LI?GE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 860,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 633,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Dakwerken; Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties. Producten gemaakt in A1 BATI TOIT zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van A1 BATI TOIT is Tabaksproducten, inclusief 6 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van A1 BATI TOIT is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van A1 BATI TOIT, openstaande posities, locatie van A1 BATI TOIT op de kaart.
A1 BATI TOIT is a company, that was registered 1988 in N\A region, Belgium. Full name of company is A1 BATI TOIT, company assigned to the tax number BE07497863769. The company A1 BATI TOIT is located at the address: BOULEVARD DE L?OURTHE 15BB; 4032; LI?GE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 860,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 633,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Dakwerken; Loodgieterij,verwarming and sanitaire installaties. Products created in A1 BATI TOIT were not found.
The main activity of A1 BATI TOIT is Tobacco Products, including 6 other destinations. Information about owner, director or manager of A1 BATI TOIT is not available. You also can look at reviews of A1 BATI TOIT, open positions, location of A1 BATI TOIT on the map.
