Francken
Contactgegevens Francken: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Francken: address, phone, fax, email, website, opening hours
Francken
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Lieven Bauwensstraat 3; 2660; Antwerpen (Hoboken), België
Telefoon (phone): 03 844 36 49 (+32-03 844 36 49) 03 844 36 49 (+32-03 844 36 49)
Fax (fax): 03 844 36 49 (+32-03 844 36 49) 03 844 36 49 (+32-03 844 36 49)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Francken: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Francken"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Francken"? - Contact us!
We found such data of Francken, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Francken. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Francken
Products information Francken
Producten die in Francken zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Ironworks
Aanvulling soorten activiteiten voor Francken Addition kinds of activities for Francken
22530500. Blouses, shirts, broek en pakken | Blouses, shirts, pants, and suits
28449905. Toilet preparaten | Toilet preparations
35310415. Screeds en screeding machines | Screeds and screeding machines
36710000. Electron buizen | Electron tubes
93110203. Gokken controle board, overheid | Gambling control board, government
Werken bij Francken: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Francken: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Francken. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Francken. Looking for open vacancies in other companies
-
Chauffeur CE bachéwerk dagritten (KORTEMARK)
Regio: KORTEMARK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een firma te Kortemark zijn we op zoek naar een CE chauffeur om met de baché + kooiaap te rijden. Het werk is van maandag - vrijdag. Je vertrekt dagelijks vanuit Kortemark of Rumbeke en levert voornamelijk isolatiemateriaal naar werven. Je begint dagelijks tussen 4 en 5u in de ochtend, waarbij je gemiddeld tussen 10 en 12u rijdt. Hierdoor ben je rond 18 en 19u klaar. Dit is uiteraard afhankelijk van je beginuur, wat onderling bespreekbaar is. Na een interimperiode is er mogelijkheid tot vast contract. Je komt tevens terecht in een leuke werksfeer!
-
Operator Tap (WILRIJK)
Regio: WILRIJK
Bedrijf: ASAP WILRIJK
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant, een gevestigde waarde in de metaalindustrie, zijn wij op zoek naar een Operator Tap. Als operator zal je instaan voor de voorbereiding, het instellen en omstellen van de tapmachine en de productie van de getapte onderdelen. Verder ben je ook verantwoordelijk voor het afsluiten van het order en bijkomende werkzaamheden. Zoals verlenen van bijstand bij instelproblemen in de afdeling en uitvoeren van preventief eerstelijnsonderhoud. Samen met je collega ben je verantwoordelijk voor zo een 18 machines.
-
Customer Service Specialist (M/V) (OPGLABBEEK)
Regio: OPGLABBEEK
Bedrijf: SECRETARY PLUS
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor één van onze klanten te Opglabbeek zijn we op zoek naar een (junior) Customer Service Specialist (M/V): - Op de afdeling Customer Service ben je het rechtstreekse aanspreekpunt voor de klant, en voor de ontvangst, voorbereiding en opvolging van orders. - Als drijvende kracht reageer je snel en correct op al de praktische vragen van de klant met betrekking tot orders, leveringsmogelijkheden en -termijnen en eventuele klachten. - Je houdt toezicht op leveringen, leveringsvoorwaarden en transporten en analyseert en optimaliseert de informatie en goederenstroom naar de klant. - Je behandelt ook de retouraanvragen en werkt aan verbeteringsactiviteiten.
-
Magazijnier (Regio Antwerpen)
Regio: Regio Antwerpen
Bedrijf: XTRA INTERIM & SELECT
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant in Deurne zijn wij op zoek naar een gemotiveerde magazijnier. Onze klant is gespecialiseerd in onderdelen om veilige verbindingen te maken voor de overdracht van gevaarlijke vloeistoffen. Samenwerking en veiligheid staat bij hun op nummer 1. Daarnaast streven zij ook naar open communicatie en teamspirit op de werkvloer. Als magazijnier sta je in voor de inkomende goederen, orderpicking, orde en netheid en interne communicatie en samenwerking. Specifiek sta je in voor: - Het logistiek en administratief verwerken van de inkomende goederen. - Het samenstellen en voorbereiden van kleine en grote orders. - Orde en netheid op de werkvloer wat de efficiëntie ten goede komt. - Overleg en samenwerking met production manager en collega's van andere afdelingen met het oog op de vlotte gang van zaken. Takenpakket: - Interne ontvangstbonnen en vrachtbrieven verzamelen - Controle zendnota’s, vrachtbrieven, documenten en goederen op correctheid kwaliteit en kwantiteit. - Vrachtwagens lossen met heftruck - Bestelling nemen, stukken verzamelen op basis van picklist - Samengestelde stukken op de gevraagde plaats leggen - Samenwerking en communicatie met collega's en leidinggevenden
-
Gemotiveerde Huishoudhulpen/poetshulpen - Regio Bocholt/Kaulille (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Sthep heeft als enige kantoor in Vlaanderen een doorlopende tewerkstelling waardoor jouw klanten niet mogen afzeggen doorheen het jaar. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
Poetshulp/Huishoudhulp in Henis - kies een (elektrische) fiets of bedrijfswagen! (TONGEREN)
Regio: TONGEREN
Bedrijf: Het Poetsbureau
Type: Dienstenchequebaan
Het Poetsbureau groeit. Snel, sneller en snelst. Om dat te realiseren hebben wij schitterende medewerkers nodig. Voor ons ben je zoveel méér dan een kuisvrouw/kuisman. Je bent een waardevolle huishoudhulp die huizen elke dag laat schitteren als nooit tevoren in ruil voor dienstencheques. Je bent van alle markten thuis: schoonmaken, strijken, boodschappen doen. In ruil voor je gedreven inzet wacht er op jou een glanzende toekomst bij Het Poetsbureau.
-
Poets- en huishoudhulp regio Rotselaar, Haacht (Regio Aarschot-Diest-Haacht)
Regio: Regio Aarschot-Diest-Haacht
Bedrijf: IN-Z regio Vlaams Brabant Oost
Type: Dienstenchequebaan
Zet jij je graag in voor de levenskwaliteit van anderen en spreken huishoudelijke taken jou aan? Dan ben jij de persoon die we zoeken! je verricht huishoudelijk werk bij mensen thuis jouw voornaamste taken zijn: stofzuigen, stofvegen, dweilen, badkamer kuisen, ramen wassen, … bijkomende taken kunnen zijn: strijken, wassen, koken, boodschappen doen,… op regelmatige tijdstippen kom je samen met je collega’s tewerkstelling in Rotselaar, Haacht en omgeving
-
Excel wonder met opleiding IT (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: ADECCO HASSELT INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Onze klant is gespecialiseerd in beheer van gebouwen en residenties. Ze zijn op zoek naar een student, met een opleiding in of affiniteit met IT, meer bepaald met Word en excel, die een of meerdere dagen vrij heeft door de week en graag een centje willen bijverdienen. Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig opmaken van invulplatforms in Word/excel. Je beheert deze platforms , vult data aan, put gegevens in en verwerkt deze gegevens.
-
Studenten gezocht industriële reiniging | Weekdagen (HERENTALS)
Regio: HERENTALS
Bedrijf: Synergie Herentals Interim
Type: Studentenjob
Kan je doorheen de week werken als student als industriële schoonmaak? Je gaat samen met andere studenten en vaste werknemers werken bij verschillende bedrijven/ziekenhuizen/labo's/... om industrieel te reinigen.
-
gemotiveerde jobstudenten te Kasterlee (KASTERLEE)
Regio: KASTERLEE
Bedrijf: SK TRAITEUR
Type: Studentenjob
Voor onze IKANA 2.0 gelegen in de Delhaize te Kasterlee zijn wij op zoek naar jobstudenten : Samen met de vaste collega's sta je in voor de verkoop van charcuterie- en traiteurproducten Je helpt mee met het voorbereiden / afsluiten van de verstoog Door de kennis die je hebt aangeleerd kan je de klanten adviseren in hun aankopen Je bent leergierig en klantvriendelijk Je bent flexibel in werkdagen
-
Studentenjob Finance (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Vacature.com
Type: Studentenjob
Ben je analytisch ingesteld? Kan je vlot met Excel werken? En ben je tijdens het schooljaar 1 ? 2 dagen per week vrij? Dan is deze functie iets voor jou! Jouw takenpakket als student Finance: Je helpt mee met de opmaak van bestellingen Met je kennis van Excel help je data te implementeren en te analyseren Je staat in voor ad hoc administratieve taken Je geeft ondersteuning waar nodig
-
TAALTRAINERS IN BEDRIJVEN (Regio Ath)
Regio: Regio Ath
Bedrijf: CALLINWEST
Type: Zelfstandige activiteit
WENS JE NEDERLANDS TE ONDERWIJZEN ? GENOOT JE EEN BACHELOR OF MASTEROPLEIDING ? DAN KAN JIJ MISSCHIEN ONZE PLOEG TAALTRAINERS VERVOEGEN : WE ZOEKEN TRAINERS DIE ZICH KUNNEN VERPLAATSEN MET DE AUTO
Zoek naar antwoorden van Francken in sociale netwerken
Look for responds of Francken in social networks
Lees alle opmerkingen voor Francken. Laat een reactie achter voor Francken. Francken bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Francken. Leave a respond for Francken. Francken on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Francken op de google maps. Adres en contacten Francken Location of Francken on the google maps. Address and contacts of Francken
Andere gerelateerde bedrijven als come Francken Francken: GALMART NV | NAGELMACKERS | MUTUALIT? SOCIALISTE | R. HOEBEKE | JOS? MOERMAN
Other related companies as Francken: GALMART NV | NAGELMACKERS | MUTUALIT? SOCIALISTE | R. HOEBEKE | JOS? MOERMAN
Francken is een bedrijf dat 1996 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Francken, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05301147460. Het bedrijf Francken bevindt zich op het adres: Lieven Bauwensstraat 3; 2660; Antwerpen (Hoboken). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 173,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 100,000,000 EUR, en dat heeft Perfect de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Branchecategorie is Ironworks. Producten gemaakt in Francken zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van Francken is Onroerend goed, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Francken is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Francken, openstaande posities, locatie van Francken op de kaart.
Francken is a company, that was registered 1996 in N\A region, Belgium. Full name of company is Francken, company assigned to the tax number BE05301147460. The company Francken is located at the address: Lieven Bauwensstraat 3; 2660; Antwerpen (Hoboken). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 173,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 100,000,000 EUR, and that has Perfect the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Industry category is Ironworks. Products created in Francken were not found.
The main activity of Francken is Real Estate, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of Francken is not available. You also can look at reviews of Francken, open positions, location of Francken on the map.
