J-Wire
Contactgegevens J-Wire: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data J-Wire: address, phone, fax, email, website, opening hours
J-Wire
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Breebroekstraat 16; 9030; Gent (Mariakerke), België
Telefoon (phone): 0477 68 19 60 (+32-0477 68 19 60) 0477 68 19 60 (+32-0477 68 19 60)
Fax (fax): 09 261 25 10 (+32-09 261 25 10) 09 261 25 10 (+32-09 261 25 10)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) J-Wire: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "J-Wire"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "J-Wire"? - Contact us!
We found such data of J-Wire, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees J-Wire. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti J-Wire
Products information J-Wire
Producten die in J-Wire zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Internet - Services
Aanvulling soorten activiteiten voor J-Wire Addition kinds of activities for J-Wire
394405. Speelgoed muziekinstrumenten | Toy musical instruments
31439901. Laarzen, jurk of casual: mannen | Boots, dress or casual: men's
37519904. Zadels en stoelpalen, motorfiets en fiets | Saddles and seat posts, motorcycle and bicycle
38610302. Camera's, microfilm | Cameras, microfilm
91999902. Staatsdienskommissie, regering | Civil service commission, government
Werken bij J-Wire: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in J-Wire: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor J-Wire. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for J-Wire. Looking for open vacancies in other companies
-
Dakwerker (M/V) (NEERPELT)
Regio: NEERPELT
Bedrijf: Actief Construct Neerpelt
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met onze klant uit Lommel zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten die in de bouw willen werken. Je dag start ’s morgensvroeg in Lommel waar je samen met je team vertrekt naar de werf. Een week werk je op een werf wat verder weg maar de andere week zal je dichterbij huis werken. Dit om zoveel mogelijk rekening te houden met de werknemers. Zodra je op de werf aankomt ga je aan de slag,je staat in voor het maken of renoveren van platte daken. Onze klant werkt met EPDM of Roofing. Na je werkuren keer je terug naar Lommel om de werkbus te legen en terug aan te vullen waar nodig. Onze klant en Actief geloven in personen die graag willen bijleren. We bieden je de kans om een VCA-attest te behalen en om dakwerken aan te leren van A-Z.
-
Onderhoudstechnieker (dagwerk) (OORDEGEM)
Regio: OORDEGEM
Bedrijf: Synergie Wetteren Interim
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een gekend bedrijf in Oordegem dat zich specialiseerd in het onderhoud van verschillende machines zijn wij op zoek naar een extra werkkracht. Je gaat samen op de baan met een collega voor het onderhoud van de machines bij klanten. Je zal instaan voor o.a.: Preventieve of correctieve onderhoudsinterventies bepalen volgens de aard van de werkzaamheden (inwerkingstelling, productiewijziging, ...) of de onderhoudshistoriek De werking van materiaal, instrumentengegevens (druk, debiet, temperatuur, ...) en kritieke punten (slijtage, smering, ...) controleren Het preventieve onderhoud van de mechanische uitrustingen uitvoeren (schoonmaken, smeren, bijstellen, aandraaien, ...) Defecte mechanische stukken en onderdelen vervangen of herstellen, testen en afregelen (tandwieldrijfwerk, lagers, kettingwielen, ...) Technische ondersteuning verlenen Mechanische stukken en onderdelen lassen
-
Installateur centrale verwarming en sanitair (WAREGEM)
Regio: WAREGEM
Bedrijf: ASAP WAREGEM
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Persoon installeert centrale verwarming en sanitair.
-
Enthousiaste Thuishulp regio Sint-Andries (SINT-ANDRIES)
Regio: SINT-ANDRIES
Bedrijf: PLUS HOME services
Type: Dienstenchequebaan
WAT ALS ... je " EEN DROOM IN HUIS" genoemd wordt ? DAN is de kans groot dat je als THUISHULP bij een klant van Plus Home Services poetst. Je verricht er afwisselend (poets)werk met dienstencheques en je wordt er op handen gedragen als je blij wordt van een propere woning. Zelfs een echte héld kan je er worden, als je in dat proper huis dan ook nog wat was- en/of strijkwerk doet! Geen nood als strijken je niet ligt: voorbereidend werk en (helpen bij het) koken, boodschappen doen of kleine naai- en verstelwerkjes behoren ook tot de mogelijkheden.
-
Huishoudhulp met Dienstencheques in Wetteren (WETTEREN)
Regio: WETTEREN
Bedrijf: START PEOPLE SERVICES
Type: Dienstenchequebaan
Een huishoudhulp is vaak onmisbaar voor vele gezinnen.Je bent als het ware de pilaar binnen het huishouden. Jouw belangrijkste taak is het huis schoonmaken, maar er kunnen ook andere taken bijkomen zoals wassen, strijken en kleine naaiwerken.De klant kan jou ook vragen om boodschappen te doen en eventueel maaltijden voor te bereiden. Kortom: een mooie afwisseling van taken die je dichtbij huis kan uitvoeren.Je bepaalt samen met jouw consulente hoe ver je van huis wil werken en de taken die je wil uitoefenen. Daarnaast bepaal je ook hoeveel uren per week je kan werken en op welke dagen je beschikbaar bent.
-
HUISHOUDHULPEN regio HASSELT (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: GREENHOUSE HASSELT
Type: Dienstenchequebaan
Gezinnen zoeken dringend hulp in het huishouden. Dit betreft voornamelijk het schoonmaken van hun woning en soms ook strijken. Jouw persoonlijke dossierbeheerder ondersteunt jou in de administratie en opvolging van de ontvangen dienstencheques en beantwoordt al jouw vragen !
-
Jobstudent (GISTEL)
Regio: GISTEL
Bedrijf: Kruidvat
Type: Studentenjob
Ben jij op zoek naar een dynamische studentenjob met leuke collega’s, afwisselende werkzaamheden en waar geen dag hetzelfde is? Ben jij een student die een extra centje wil bijverdienen en ook nog eens waardevolle ervaring wil opdoen? Word dan Jobstudent bij Kruidvat. Kom jij ons team versterken? Waar vind je dat nog: een studentenjob waar geen dag hetzelfde is? Waar je samen met leuke collega’s iedere werkdag tot een succes maakt? En waar je ook nog een aardig centje verdient? Bij Kruidvat! Van schappen vullen en netjes houden tot klanten helpen en kassa draaien: jij draait je hand daar niet voor om. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat de klanten tevreden en met een goed gevulde tas vol Kruidvat-producten de winkel uit lopen! Zo leer je ook nog eens enorm veel. En als het je bevalt, dan blijf je na je studentenjob toch gewoon bij ons werken? Voor enthousiaste initiatiefnemers die graag bijleren, hebben wij altijd plek. Je krijgt bij ons bovendien ook alle mogelijkheden om door te groeien.
-
Medior Javascript Engineer (EREMBODEGEM)
Regio: EREMBODEGEM
Bedrijf: Nanogrid
Type: Vaste Job
Als software engineer ben je verantwoordelijk voor het onderhouden, optimaliseren en ontwikkelen van de nanoGrid-toepassing. Teneinde de sterke performantie van onze nanoGrid-toepassing bij exponentiële groei te behouden en verder uit te bouwen. Tot je takenpakket behoren o.a. Opvolgen van softwareprojecten van begin tot einde Perfect de balans maken tussen programmeertaal en gebruiksvriendelijkheid Ontwerpen en onderhouden van interfaces en protocollen Uitvoeren van bugtests in de nanoGrid-software, fouten zoeken en oplossingen aanbrengen Het aanspreekpunt zijn voor interne klanten inzake software Gebruikershandleidingen opstellen en de software documenteren Je werkt vanuit onze hoofdzetel in Erembodegem en rapporteert rechtstreeks aan de directie.
-
Telesales officer (Regio Turnhout)
Regio: Regio Turnhout
Bedrijf: Würth Belux
Type: Vaste Job
Wat maakt Würth zo bijzonder? Wij ontzorgen onze klanten zoveel mogelijk. De aanschaf, opslag en bevoorrading van materiaal kost hen immers waardevolle tijd. Onze dienstverlening wordt precies op maat gemaakt en aangepast volgens onze stelregel: elke klant zijn Würth. Samen met onze klanten werken we aan een efficiëntere onderneming, aan hun succes. Dat is onze plaats in deze markt. Een beter Würth voor een betere klant. Naast een duidelijk engagement hanteert Würth Belux vier belangrijke waarden die helpen om zijn filosofie te respecteren en zijn missie te realiseren: werkplezier, ondernemerschap, respect en klantgerichtheid. Bouw mee aan onze groei als: Telesales officer (Franstalige klantenportefeuille) Jouw uitdaging Je bent verantwoordelijk voor de omzetevolutie van jouw klantenportefeuille (± 3000 – 4000 zelfstandigen). Je onderhoudt telefonisch bestaande klantenrelaties en gaat op zoek naar nieuwe prospecten. Je zorgt voor een hoge klantentevredenheid. Je staat in voor de groei van jouw portefeuille en tracht steeds het artikelpallet bij de klant uit te breiden om zo de klant aan Würth te binden. Je zoekt steeds de juiste bestelmogelijkheid voor jouw klant denkend vanuit een multichannelstrategie. Je neemt deel aan opendeurdagen om jouw klanten beter te leren kennen. Jouw profiel Je bent commercieel, klantgericht en enthousiast. Je hebt een technische achtergrond of interesse. Je houdt van uitdagingen en wordt gestimuleerd door het behalen van targets. je bent perfect Franstalig (klantenportefeuille bestaat uitsluitend uit Franstalige klanten) Ons aanbod Een boeiende interne training (product, sales, SAP,…) Een afwisselende functie in een internationaal familiebedrijf met een moderne ondernemersvisie Maaltijdcheques (€8) en pensioensparen Glijdende uurregeling Geïnteresseerd? Ga naar www.wurth.be en solliciteer online. Vragen? Neem zeker contact op met onze HR afdeling op 014 44 55 94.
-
Inkoper vastgoed met eigen BIV-nummer (WESTERLO)
Regio: WESTERLO
Bedrijf: IMMO LEYSEN
Type: Zelfstandige activiteit
Jouw opdracht Inkopen Continue prospectie van de markt via eigen kanalen. Een getekende opdracht aan het kantoor bezorgen. (opvragen van documenten, contacten hieromtrent met de verkopers, de fotoshoot, het lanceren van de panden via software, het plaatsen van het bord, e.a. zijn voor rekening van het kantoor) Verkopen De plaatsbezoeken verzorgen (eigen beheer agenda). Vragen van de kandidaat-kopers beantwoorden omtrent het vastgoed, en indien nodig zich bevragen bij eigenaars, gemeente, notariskantoor, kadaster, … Onderhandelingen voeren tussen partijen. Een bod op papier formuleren waarin de verkopers zich kunnen vinden (het opstellen van de compromis en het tekenen ervan zal verzorgd worden door het kantoor zelf).
-
1 flexi medewerker Kelner/ tooghulp m/v (Regio Tongeren-Maasmechelen)
Regio: Regio Tongeren-Maasmechelen
Bedrijf: Work Wizards
Type: Flexijob
Voor onze klant, een bloeiend hotel gecombineerd met een restaurant/brasserie, zijn wij opzoek naar zaalmedewerkers voor onmiddellijke indiensttreding Zowel studenten als flexi-jobbers komen in aanmerking ! Wat verwachten we van jou? Jouw taken Je staat, samen met een andere collega, in voor het vriendelijk ontvangen van onze klanten Je begeleidt de klanten naar hun tafel Verder neem je hun bestelling op en bedient de klant met hun maaltijd en drank Je zorgt ervoor dat de tafel er altijd netjes bij ligt Het afrekenen behoort ook tot de job
-
FLEXI AFWASSER (HEUSDEN-ZOLDER)
Regio: HEUSDEN-ZOLDER
Bedrijf: TRUCKSTOP 26BIS
Type: Flexijob
Je reinigt, onderhoudt en rangschikt de vaat, het keukengerei en de uitrustingen. Je sorteert de afwas volgens soort en spoelt de vaat alvorens deze in de vaatwasser te zetten. Je stort afval en etensresten in vuilnisbakken, sorteert leeggoed en schuurt potten en pannen. Je neemt het afgewassen vaatwerk uit de machine en plaatst het op de daartoe bestemde ruimte. Je rangschikt het bestek en je droogt serviesgoed af. Je onderhoudt tafels, buffet en keukeninstallaties, de vaatwasmachine en de spoelbakken.
Zoek naar antwoorden van J-Wire in sociale netwerken
Look for responds of J-Wire in social networks
Lees alle opmerkingen voor J-Wire. Laat een reactie achter voor J-Wire. J-Wire bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for J-Wire. Leave a respond for J-Wire. J-Wire on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie J-Wire op de google maps. Adres en contacten J-Wire Location of J-Wire on the google maps. Address and contacts of J-Wire
Andere gerelateerde bedrijven als come J-Wire J-Wire: De Cuypere N | MAISON DELCAMBE | Bruno Schoenmaker-Uw Slotenmaker | GASTON GORANE | K'Rin Couture
Other related companies as J-Wire: De Cuypere N | MAISON DELCAMBE | Bruno Schoenmaker-Uw Slotenmaker | GASTON GORANE | K'Rin Couture
J-Wire is een bedrijf dat 2007 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is J-Wire, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE03418365478. Het bedrijf J-Wire bevindt zich op het adres: Breebroekstraat 16; 9030; Gent (Mariakerke). We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 444,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Ongeveer 900,000,000 EUR, en dat heeft Negatief de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Internet - Services. Producten gemaakt in J-Wire zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van J-Wire is Nationale Veiligheid en Internationale Zaken, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van J-Wire is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van J-Wire, openstaande posities, locatie van J-Wire op de kaart.
J-Wire is a company, that was registered 2007 in N\A region, Belgium. Full name of company is J-Wire, company assigned to the tax number BE03418365478. The company J-Wire is located at the address: Breebroekstraat 16; 9030; Gent (Mariakerke). We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 444,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Ongeveer 900,000,000 EUR, and that has Negatief the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Internet - Services. Products created in J-Wire were not found.
The main activity of J-Wire is National Security and International Affairs, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of J-Wire is not available. You also can look at reviews of J-Wire, open positions, location of J-Wire on the map.
