Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
Contactgegevens Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: address, phone, fax, email, website, opening hours
Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
Regio (region): N\A, België
Adres (address): Place Stéphanie 1A; 1000; Bruxelles, België
Telefoon (phone): 02 514 56 13; 02 511 43 82 (+32-02 514 56 13; 02 511 43 82) 02 514 56 13; 02 511 43 82 (+32-02 514 56 13; 02 511 43 82)
Fax (fax): 02 511 43 82 (+32-02 511 43 82) 02 511 43 82 (+32-02 511 43 82)
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA"? - Contact us!
We found such data of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
Products information Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
Dinner services & cutlery sets - Retail; Clothing - Ladies
Product categorie (product category): Interior decoration
Aanvulling soorten activiteiten voor Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA Addition kinds of activities for Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
839900. Sociale diensten, nec | Social services, nec
29110400. Zware distillaten | Heavy distillates
34430302. Boilerwinkelproducten: ketels, rookstalen, stalen tanks | Boiler shop products: boilers, smokestacks, steel tanks
35310805. Emmers, uitgraving: clamshell, beton, dragline, enz. | Buckets, excavating: clamshell, concrete, dragline, etc.
39110203. Sigarettassen, edelmetaal | Cigarette cases, precious metal
50630301. Apparatuurdraad en touw | Apparatus wire and cordage
50999918. Stacaravan onderdelen en accessoires | Mobile home parts and accessories
87420206. Training en ontwikkeling consultant | Training and development consultant
Werken bij Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Looking for open vacancies in other companies
-
Storingstechnieker (HOUTHALEN-HELCHTEREN)
Regio: HOUTHALEN-HELCHTEREN
Bedrijf: ASAP HOUTHALEN
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor de storingsbrigade van onze klant Echo, betonbedrijf en gevestigde waarde te Houthalen, zoeken wij een storingstechnieker. Na een interne opleiding maak je deel uit van het onderhoudsteam (vaste wisselpost). Samen met je collega’s sta je in voor het minimaliseren van stilstanden in het productieproces door vooral elektrische storingen. Je staat in voor het preventief onderhoud. Uiteraard komen mechanische storingen ook aan bod. Echo heeft een breed gamma aan machines in een geautomatiseerd machinepark. Verder sta je, samen met je collega's, in voor de jaarlijkse revisies van het machinepark.
-
Orderpicker (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: FLEXPOINT
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Orderpicking in de vleessector waarbij je a.d.h.v. een touchscreen de nodige bestellingen vindt, klaar zet en administratief verwerkt (registratie + etikettering). Gezien de te picken producten sta je in een koelomgeving (10 a 12 °C), maar wordt de nodige bescherming/opwarming uiteraard voorzien.
-
Klantendienstmedewerker NL (zonder ervaring) tijdelijke opdracht, flexibel inplanbaar regio Gent (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Ben je communicatief ingesteld? Help je graag mensen verder? Hou je van telefonische klantencontacten? Dan hebben wij voor jou de ideale job gevonden! Voor een gekende energieleverancier in regio Gent is Randstad op zoek naar nieuwe klantendienstmedewerkers. Je zal instaan voor het beantwoorden van inkomende oproepen van klanten en helpt hen verder met de vragen en klachten. Dit kan gaan over facuratie, administratieve vragen, meterstanden, techniekers die moeten langskomen,... Vervolgens zorg je ook een voor een update van het dossier en tariefplan. Je werkt van maandag tot vrijdag met shiften tussen 8u en 20u. En 1x per maand op zaterdag van 9u tot 17u. Als student dien je 3x/week beschikbaar te zijn om te werken en je flexibel op te kunnen stellen volgens de gevraagde uren.Ben je communicatief ingesteld? Help je graag mensen verder? Hou je van telefonische klantencontacten? Dan hebben wij voor jou de ideale job gevonden! Voor een gekende energieleverancier in regio Gent is Randstad op zoek naar nieuwe klantendienstmedewerkers. Je zal instaan voor het beantwoorden van inkomende oproepen van klanten en helpt hen verder met de vragen en klachten. Dit kan gaan over facuratie, administratieve vragen, meterstanden, techniekers die moeten langskomen,... Vervolgens zorg je ook een voor een update van het dossier en tariefplan. Je werkt van maandag tot vrijdag met shiften tussen 8u en 20u. En 1x per maand op zaterdag van 9u tot 17u. Je zal iedere week worden ingepland tussen de 20-38uur je weet dit steeds op voorhand.
-
Onderhoudstechnieker voeding - flexibele twee ploegen - regio Waasland (ZELE)
Regio: ZELE
Bedrijf: AGO Jobs & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een familiaal voedingsbedrijf in het Waasland, is AGO Technics op zoek naar een onderhoudstechnieker. Dit omwille van opstart van een nieuwe productie-afdeling. Als onderhoudstechnieker sta je in voor zowel het curatieve als preventieve onderhoud. Een greep uit je takenpakket: Preventief onderhoud uitvoeren voor de opstart van de machines, of tijdens de pauzes van de operatoren; Breuken en storingen onmiddellijk behandelen. Je gaat hierbij snel en efficient te werk, om de productielijnen weer startklaar te maken. Aangezien het om een voedingsfirma gaat, is dit van essentieel belang zodat de producten op de correcte wijze kunnen worden klaargemaakt. Indien er geen storingen zijn en de preventieve lijst is afgewerkt, ga je all round te werk, spring je bij waar nodig, zorg je dat alles er proper en net bijligt, etc.
-
Mechanieker bestelwagens/kranen regio Meerhout voor onmiddellijke opstart (M/V)! (MEERHOUT)
Regio: MEERHOUT
Bedrijf: TRIXXO JOBS HAM
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor onze klant regio Meerhout zijn wij op zoek naar een ervaren mechanieker bestelwagens/kranen voor onmiddellijke opstart(M/V)! *Je gaat herstellingen uitvoeren aan bestelwagens en kranen *Je hebt de nodige technische kennis *Je kan zelfstandig werken *Je bent een teamplayer!
-
Health, Safety, Environment and Improvements manager (M/V) (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: ACTIEF GENT
Type: Interim met optie "vast werk"
In deze boeiende functie is je hoofdtaak het coördineren van continuous improvement- en HSE-projecten, zowel in de site van Gent als Eke. Je identificeert waar ruimte voor verbetering is en implementeert effectieve oplossingen, zodat de operationele en strategische doelen van de organisatie kunnen behaald worden, dit alles binnen een veilige werkomgeving. De professionele partners bevinden zich in operations, op groepsniveau, maar kunnen ook externe partijen zijn. Je rapporteert in deze functie aan de kwaliteitsmanager en maakt deel uit van het CPBW. Gezondheid, veiligheid en milieu: Met jouw excellente kennis van de wetgeving en de best practices, ben je de promotor van een sterk beleid op vlak van veiligheid, gezondheid en milieu in de organisatie. Je bouwt mee aan een positieve werkomgeving waarin veiligheid prioritair is en alle werknemers zich hierin betrokken voelen. Je werkt mee aan gezondheidsprogramma's en zorgt ervoor dat werknemers tijdig de juiste HSE-opleidingen volgen. De verantwoordelijkheid voor de audits liggen bij jou en je rapporteert HSE-cijfers naar het bestuur. Bij gebeurde incidenten, start je verder onderzoek naar de oorzaak en ga je op zoek naar een oplossing op lange termijn. Je volgt veranderingen in HSE-wetgeving op en zorgt ervoor dat deze toegepast worden in de organisatie. Continuous improvement: Je neemt de leiding over een team van process-specialisten die je inspireert om te streven naar creatieve, innovatieve en excellente oplossingen. Je bouwt een cultuur uit waarin werknemers proactief verbetervoorstellen doen, die actief beluisterd worden. Verder identificeer je de mogelijkheden om te verbeteren in proces en procedures, gebaseerd op kwantitatieve en kwalitatieve data en vertaal je dit naar oplossingen die leiden tot een verhoogde performantie en daling in kosten. Je verzekert ook de stabiliteit door de implementatie van standaard, consistente productiemethodes. Dit kan alleen maar ...
-
Machinist (STEKENE)
Regio: STEKENE
Bedrijf: Vivaldis Construct
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een bedrijf in STEKENE zijn we op zoek naar een MACHINIST
-
Bijlesgever C++ (LEUVEN)
Regio: LEUVEN
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor C++ aan leerlingen van de hogeschool en/of universiteit. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Logistiek medewerker (ZWIJNDRECHT)
Regio: ZWIJNDRECHT
Bedrijf: TCI EUROPE
Type: Vaste Job
TCI rekruteert een magazijn medewerker voor het filiaal in Zwijndrecht. We zijn op zoek naar een polyvalente logistieke bediende die verantwoordelijk is voor onder andere het ontvangen, orderpicken, opslaan en leveren van goederen. Hiernaast dienen ook bijhorende administratieve taken volbracht te worden (picking bons, levernota’s, transport documenten, ...). De medewerker wordt aangestuurd door de teamleader en wordt bijgestaan door 4 andere collega’s. De voornaamste taken bestaan uit verwerken van inkomende goederen (controle, wegzetten en administratieve boeking in SAP) etikettering en ompak verzendklaar maken van de goederen (picking, inpakken en administratieve afhandeling) Proper en ordelijk houden van de werkomgeving Inventarisname Onderhoud magazijn Na een inwerkperiode werkt U samen met de 4 collega’s in een rotatiesysteem dat U toelaat om alle aspecten van het magazijn te beheersen. TCI is op zoek naar een medewerker die zal werken volgens een flexibel werkrooster, namelijk van 9.00u - 10.00u tot 17.30u - 18.30u. Kennis van transportreglementering (IATA, ADR) zijn een plus.
-
Storingstechnieker - 2 ploegen (EDEGEM)
Regio: EDEGEM
Bedrijf: TORMANS
Type: Vaste Job
Voor hun productieplant te Edegem is onze klant op zoek naar een maintenance technician. VOORNAAMSTE TAKEN: Als onderhoudstechnieker ben je samen met jouw collega’s binnen het team van Machine Maintenance verantwoordelijk voor het onderhoud van het geautomatiseerd machinepark en de installaties. Je zorgt op een zelfstandige en efficiënte manier voor het preventief en curatief onderhoud op vlak van elektriciteit, mechanica en sturingen (PLC/CNC). Daarnaast ben je ook betrokken bij verbeteringen en wijzigingen aan het machinepark. Je analyseert terugkerende problemen en werkt verbetervoorstellen uit. In nauwe samenwerking met de verschillende productieafdelingen zorg je ervoor dat de machines en installaties optimaal beschikbaar zijn voor productie.
-
Auti-coach (VILVOORDE)
Regio: VILVOORDE
Bedrijf: HOUVASST Auti-coaching
Type: Zelfstandige activiteit
HouvASSt is op zoek naar aan auti-coach om het huidige team te versterken in haar vestiging te VILVOORDE. Als auti-coach begeleid je als zelfstandige (in bijberoep) kinderen, jongeren en/of volwassenen met (een vermoeden van) autisme en hun omgeving. Dit kan gaan over schoolcoaching, levensloopbegeleiding, psycho-educatie, gezinsbegeleiding,... en elk ander traject op maat. Elke coach wordt ingezet volgens zijn/haar sterktes en expertise! Je krijgt de kans een eigen klantenbestand op te bouwen en werkt op flexibele basis. Je werkt minstens halve dag of avond (4u) of meer. Je start met één of twee cliënten die op de wachtlijst staan en breidt uit tot je maximum capaciteit (die geef je zelf aan).
-
flexi's Pizzakoerier - Pizza Hut Delivery Lokeren (LOKEREN)
Regio: LOKEREN
Bedrijf: Pizza Hut België
Type: Flexijob
Je belangrijkste taken en verantwoordelijkheden: je brengt de bestelling tijdig tot bij de klant je bent verantwoordelijk voor de betaling je zorgt voor een uitstekende service je werkt actief mee in de keuken
Zoek naar antwoorden van Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA in sociale netwerken
Look for responds of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA in social networks
Lees alle opmerkingen voor Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Laat een reactie achter voor Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Leave a respond for Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA. Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA op de google maps. Adres en contacten Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA Location of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA on the google maps. Address and contacts of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA
Andere gerelateerde bedrijven als come Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: BOUCHERIE ORHAN | LUDOVICUS VERSWIJVEL | A.C.E.C. - AEG | Alcor BVBA | Van Asch Paul
Other related companies as Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA: BOUCHERIE ORHAN | LUDOVICUS VERSWIJVEL | A.C.E.C. - AEG | Alcor BVBA | Van Asch Paul
Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05239074707. Het bedrijf Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA bevindt zich op het adres: Place Stéphanie 1A; 1000; Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 582,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 619,000,000 EUR, en dat heeft Normaal de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Branchecategorie is Interior decoration. Lijst met producten zijn Dinner services & cutlery sets - Retail; Clothing - Ladies.
De hoofdactiviteit van Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA, openstaande posities, locatie van Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA op de kaart.
Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA, company assigned to the tax number BE05239074707. The company Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is located at the address: Place Stéphanie 1A; 1000; Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 582,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 619,000,000 EUR, and that has Normaal the credit rating. Type of company is Co-operative. Industry category is Interior decoration. List of products are Dinner services & cutlery sets - Retail; Clothing - Ladies.
The main activity of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA is not available. You also can look at reviews of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA, open positions, location of Compagnie de l'Orient & de la Chine- Gandalf SA on the map.