DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

Particuliere bedrijvenLidmaatschapsorganisaties • DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.
Private companiesMembership Organizations • DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

Contactgegevens DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: address, phone, fax, email, website, opening hours

DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

Regio (region): Charleroi, België

Adres (address): 6000-Charleroi, België

Telefoon (phone): 071-32.83.75 (+32-071-32.83.75) 071-32.83.75 (+32-071-32.83.75)

Fax (fax): 071-31.36.34 (+32-071-31.36.34) 071-31.36.34 (+32-071-31.36.34)

E-Mail: n\a

Website:

Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: n\a

Openingstijden (opening hours):

Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A."? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A."? - Contact us!

We hebben dergelijke gegevens gevonden van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., België als: financiën, rekeningen, vacatures. Download bankrekeningen, offertes, kredietgeschiedenis, belastingen en toeslagen DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Download volledig rapport als zip-bestand.
We found such data of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Download full report as zip-file.

Informazioni sui prodotti DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.
Products information DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

BTW identificatienummer (tax): BE05963348388
Ondernemingsnummer: 3045104980
Hoofdstad (capital): 781,000 EUR
Verkoop, per jaar (sales, per year): Minder dan 432,000 EUR
Werknemers (employees): 19
Credit rating (credit rating): N\A
Belangrijkste type bedrijf (main type of company): Co-operative
Jaar van oprichting (foundation year): 2016

Producten die in DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. zijn gemaakt, worden niet gevonden.

Krijg een volledig rapport van de officiële database van BE voor DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.
(Get full report from official database of BE for DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.)

Aanvulling soorten activiteiten voor DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.
Addition kinds of activities for DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

374303. Locomotieven en onderdelen | Locomotives and parts
382399. Process controle instrumenten, nec | Process control instruments, nec
507899. Koeltechniek en -benodigdheden, niet inbegrepen | Refrigeration equipment and supplies, nec
20859905. Rum (alcoholische drank) | Rum (alcoholic beverage)
32910401. Buffer- of polijstwielen, schurende of nonabrasive | Buffing or polishing wheels, abrasive or nonabrasive
35799912. Tijd klokken en tijd opname apparaten | Time clocks and time recording devices
73891000. Telefoondiensten | Telephone services
75210201. Auto-opslag garage | Automobile storage garage

Werken bij DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: vacancies, career, training, practice

Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Looking for open vacancies in other companies

  • Magazijnier vaste nacht (NAZARETH)

    Regio: NAZARETH

    Bedrijf: AGO & HR DEINZE

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een distributiebedrijf gelegen in de Prijkels in Nazareth zijn wij op zoek naar een magazijnier/lader-losser voor de vaste nacht van 17:00 - 01-00. Je staat in voor het laden en lossen van diverse goederen die toekomen in het distributiecentrum. Vervolgens moeten de goederen klaargezet worden op de juiste plaatsen in het magazijn volgens de juiste zones voor levering. Je kijkt tevens ook na als de goederen niet beschadigd of te weinig geleverd zijn. Vervolgens maak je de goederen klaar voor verzending en laadt deze in de juiste vrachtwagens. Je werkt voornamelijk met een elektrische transpalet en af en toe met de heftruck.

  • full time medewerker supermarkt centrum Gent (m/v/x) (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: SYNERGIE INTERIM GENT

    Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)

    Voor een supermarkt hartje Gent zijn wij op zoek naar een gemotiveerde kassierster! (38u/week). Heb jij reeds ervaring in de verkoop en heb je een portie verantwoordelijkheidszin? Dan hebben wij de job voor jou! Je helpt mee de vrachtwagens uit te laden en vult de rekken aan. Verder zorg je dat de rayons mooi op orde liggen. Ook kassawerk vormt een groot deel van jouw takenpakket. Je werkt 1 op 2 zaterdagen. Op zondag is de winkel gesloten.

  • Hulpkok en chefkok M/V - regio Bilzen (BILZEN)

    Regio: BILZEN

    Bedrijf: DAOUST INTERIM

    Type: Tijdelijke job (niet via uitzendkantoren)

    Sluit je aan bij de grote familie van werknemers bij Daoust! We zoeken in totaal 6 medewerkers in de keuken. Chef Kok , hulpkok , chef de partie of demi chef , keukenmedewerkers en afwassers.

  • 2-talig HR Payroll Officer / Advisor - Regio Brussel en Brabant (BRUSSEL)

    Regio: BRUSSEL

    Bedrijf: Start People Brussel Office

    Type: Interim met optie "vast werk"

    “Als HR Payroll Officer ben ik dagelijks in de weer met cijfers en procedures maar ontvang ik ook vaak vragen van rechtstreekse collega’s en andere werknemers. Zo komt mijn passie voor cijfers tot uiting maar heb ik toch nog veel menselijk contact, waar het in een HR functie uiteindelijk allemaal om draait!” Kris, HR Payroll Officer Wil jij ook, net als Kris, jouw people skills matchen met precisiewerk? Dan hebben wij dé opportuniteit voor jou! Als Payroll Officer sta je in voor het beheer van verscheidene data, je zorgt ervoor dat alles tijdig ingepland staat en handelt sociale documenten af. Je beantwoordt vragen van de werknemers i.v.m. ziekte, zwangerschapsverlof, etc. Voor nieuwe werknemers bereid je het contract en de opstart voor. Je staat in voor het payroll proces van A tot Z.

  • Huishoudhulp dienstencheques Meeuwen-Gruitrode (Regio Maaseik-Bree)

    Regio: Regio Maaseik-Bree

    Bedrijf: ONAFHANKELIJKE THUISZORG VERENIGINGEN

    Type: Dienstenchequebaan

    Wil jij graag aan de slag als huishoudhulp bij gezinnen? Is schoonmaken één van jouw favoriete bezigheden? Bij OTV Homecare ben je van harte welkom want wij zijn steeds op zoek naar gemotiveerde huishoudhulpen. Hou jij ook van netheid en steek je graag je handen uit de mouwen? Dan ben jij voor ons de geschikte kandidaat om aan de slag te gaan als huishoudhulp via het systeem van de dienstencheques.Elke dag nemen onze huishoudhulpen bij onze klanten het huishoudelijke werk uit handen. Poetsen, strijken, koken, het kan allemaal via het systeem van dienstencheques. Je wordt tewerkgesteld in particuliere huishoudens. Telkens werk je in blokken van vier uren én het mooist van al, je kan zelf je werkdagen kiezen waardoor het perfect combineerbaar is met je privé leven. Tevens kan je rekenen op een individuele coaching door onze getrainde regioverantwoordelijken, zij staan je dagelijks met raad en daad bij.

  • Exclusieve huishoudhulp (M/V) 8 u Ingelmunster,combineren met andere gezinnen is mogelijk! (INGELMUNSTER)

    Regio: INGELMUNSTER

    Bedrijf: HOME MAID

    Type: Dienstenchequebaan

    tExclusief gastgezin zoekt exclusieve huishoudhulp. Home Maid zorgt voor de perfecte match tussen jezelf en jouw gastgezin. Je staat hen bij in het huishouden: schoonmaken, koken, strijken, boodschappen doen, kortom een afwisselende job. Door jouw helpende hand, geef je de gouden quality-time van je gastgezin terug en word je onmisbaar! Je verzorgt het huishouden van exclusieve gastgezinnen, waardoor je maximaal drie klanten hebt waar je (bijna) dagelijks over de vloer komt. Home Maid staat voor een stabiele werkomgeving. Bij ons geen tientallen klanten met onrealistische eisen. Wel duidelijke communicatie en een afwisselende job. Jijzelf bent discreet en betrouwbaar. Home Maid zoekt een huishoudhulp (m/v) die graag van afwisseling houdt.Netheid en orde is voor jou een must en voelt natuurlijk aan.Je bent niet bang om de handen uit de mouwen te steken , en bent een huiselijk type die graag het volledig huishouden onder haar hoede neemt.Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Home Maid biedt jobmogelijkheden voor iedereen die de kernwaarden van Home Maid wil mee helpen uitdragen en realiseren. Home Maid discrimineert niet. 45-plussers, uitkeringsgerechtigde volledig werklozen en mensen met een leefloon worden extra gestimuleerd om zich kandidaat te stellen.

  • Werken als huishoudhulp Vorselaar (VORSELAAR)

    Regio: VORSELAAR

    Bedrijf: DOMESTIC SERVICES

    Type: Dienstenchequebaan

    Bij Domestic Services zijn er, vanwege de grote vraag, steeds vacatures. Er zijn geen specifieke voorwaarden om te kunnen werken in het systeem van de dienstencheques. Domestic Services stelt geen bijzondere eisen (ervaring of diploma), maar is in het bijzonder op zoek naar mensen die gemotiveerd zijn, houden van orde en netheid en graag mensen willen helpen. Veel voorkomende werkzaamheden zijn: afstoffen, stofzuigen, dweilen, ramen poetsen, bedden opmaken en strijken.

  • Poetshulp met dienstencheques (WINGENE)

    Regio: WINGENE

    Bedrijf: Cleaningcompany

    Type: Dienstenchequebaan

    Hallo, Ik zoek mensen die wensen te poetsen als poetshulp met dienstencheques bij mensen thuis. Je kiest zelf je uren, werk dicht bij jou thuis. Vast contract, onbepaalde duur. voltijds of halftijds Hello, I search people who can clean with service cheques at peoples home. You choose your own hours, a job not far from home. Fixed contract, indetermined in time. Fulltime or Parttime.

  • Jobstudenten horeca (m/v) - regio Tongeren (TONGEREN)

    Regio: TONGEREN

    Bedrijf: ACTIEF INTERIM

    Type: Studentenjob

    Voor onze klant, een Spaans restaurant in het centrum van Tongeren, zijn we op zoek naar jobstudenten voor de afwas als voor de bediening.

  • IT programmeur C# (KOEKELARE)

    Regio: KOEKELARE

    Bedrijf: Dekeyzer - Ossaer

    Type: Vaste Job

    Programmeren van bedrijfseigen software in C#.net WPF Problemen analyseren en oplossen a.d.h.v. nieuwe programmaties Webdevelopment (asp.net; AngularJS; PHP)

  • Beautyconsulent(e) hoofd-/bijverdienste provincie West Vlaanderen, Roeselare (Regio Roeselare-Izegem)

    Regio: Regio Roeselare-Izegem

    Bedrijf: STARteam

    Type: Zelfstandige activiteit

    Als beautyadviseur heb je een passie voor verzorgingsproducten en makeup en weet je dat uiterlijke schoonheid komt door een gezond lichaam. Je deelt je kennis met potentiele klanten en geeft hen professioneel advies, je beveelt hen onze producten aan. Dit kan op workshops, 1 op 1 verkoop, beurzen, ladies nights, ... Je maakt promotie via probeerpakketjes etc... Kortom, je maakt van je passie je beroep. Wil je aan de slag in een andere regio? Dat kan, contacteer ons!

  • M2Q - Senior Test Analyst (GENT)

    Regio: GENT

    Bedrijf: ictjob.be

    Type: Zelfstandige activiteit

    Om ons team van experts bij M2Q (deel van de Cronos Groep) te versterken, zijn we momenteel op zoek naar een ervaren en gedreven Senior Test Analyst. Ben jij klaar voor een nieuwe stap in jouw carrière ? Wil jij graag ons team en onze producten naar een hoger niveau tillen? Misschien ben jij dan wel dé persoon waarnaar wij op zoek zijn.   Met een grote focus op, en een sterk geloof in de principes, tools en ontwikkelingen in software testing, kunnen wij jou een opportuniteit aanbieden om mee te werken aan complexe en uitdagende projecten binnen jouw expertisegebied. Dit in combinatie met voldoende ruimte voor opleidingen en doorgroeimogelijkheden zodat jijzelf als expert on top of your game blijft.   "Onze werknemers moeten de kans krijgen om te doen wat ze graag doen. We geven je de mogelijkheid om je skills verder te ontwikkelen en we bieden je nieuwe uitdagingen aan. We willen ervoor zorgen dat je op de hoogte blijf van de nieuwste ontiwkkelingen binnen je vakgebeid zodat je deze kan toepassen op het werk."     Jouw takenpakket Je adviseert met betrekking tot de teststrategie, testtechnieken, testomgeving. Je maakt en onderhoudt (gedurende de looptijd van het testtraject) testspecificaties (logische en fysieke), uitgaande van de voorgeschreven methoden en technieken. Je levert input voor testplannen; verdeling van het systeem naar te testen onderdelen en de te hanteren testtechniek(en) en testspecificaties. Je coördineert als Lead Tester de inzet van de Test Engineers voor het uitvoeren van testgevallen. Je adviseert de Test Manager en in bepaalde projecten neem je de rol op van Test Coördinator.   Jouw ervaring en expertise Je hebt minstens 3 jaar ervaring in software testing Je hebt kennis van ISTQB, TMap en geautomatiseerd testen en testtools. Je bent in het bezit van het ISTQB certificaat of bereid om het te behalen. Het Advanced Test Analist certificaat is een plus. Je hebt kennis van het V-model en kan het toepassen op verschillende projecten. Je hebt oog voor detail en je bent kwaliteitsgericht. Kennis hebben van een aantal analyse - modelling tools is een pluspunt. Je hebt een grondige ervaring met en kennis van "Gestructureerd Testen" en de meest courante test methodologieën. Je bent stressbestendig Je hebt kennis van het Nederlands en Engels, Frans is een plus.   Wat wij jou bieden Je wordt deel van een snelgroeiend en dynamisch bedrijf dat openstaat voor jouw input en ideeën. Je ontvangt een competitief salaris en een compleet voordelen pakket (bedrijfswagen, tankkaart, laptop, GSM, verzekeringen, Cronos Care voordelen etc.) Je werkt in een no-nonsense omgeving met directe toegang tot het management en je wordt deel van de gerenommeerde Cronos Group. Je krijgt ruimschoots de mogelijkheid om deel te nemen aan interne en externe opleidingen, seminaries en knowledge sharing events Afhankelijk van jouw motivatie, ambities en prestaties kunnen wij jou tal van interessante doorgroeimogelijkheden aanbieden   Heb je interesse of ken je iemand in jouw netwerk die interesse kan hebben? Stuur je contact gegevens en CV via de knop hieronder.

Zoek naar antwoorden van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. in sociale netwerken
Look for responds of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. in social networks

Lees alle opmerkingen voor DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Laat een reactie achter voor DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. Leave a respond for DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.. DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. on Facebook, LinkedIn and Google+

Locatie DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. op de google maps. Adres en contacten DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.
Location of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. on the google maps. Address and contacts of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.

Andere gerelateerde bedrijven als come DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: FRITUUR DEN HOEK | FA. INTER SOL | JOS SCHOUTERDEN | Autobanden Fonteyn BVBA | Delaval NV

Other related companies as DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A.: FRITUUR DEN HOEK | FA. INTER SOL | JOS SCHOUTERDEN | Autobanden Fonteyn BVBA | Delaval NV

DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is een bedrijf dat 2016 is geregistreerd in de regio Charleroi, België. De volledige naam van het bedrijf is DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE05963348388. Het bedrijf DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. bevindt zich op het adres: 6000-Charleroi. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 19 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 781,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Minder dan 432,000 EUR, en dat heeft N\A de creditrating. Type bedrijf is Co-operative. Producten gemaakt in DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is Lidmaatschapsorganisaties, inclusief 8 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., openstaande posities, locatie van DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. op de kaart.

DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is a company, that was registered 2016 in Charleroi region, Belgium. Full name of company is DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., company assigned to the tax number BE05963348388. The company DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is located at the address: 6000-Charleroi. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 19 employees work in this company. Capital - 781,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Minder dan 432,000 EUR, and that has N\A the credit rating. Type of company is Co-operative. Products created in DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. were not found.
The main activity of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is Membership Organizations, including 8 other destinations. Information about owner, director or manager of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. is not available. You also can look at reviews of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., open positions, location of DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A. on the map.

We hebben dergelijke informatie gevonden over DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., Charleroi: adres, telefoonnummer, contacten, reactie, vacatures. Er is een gedetailleerd rapport over het werk van het bedrijf DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., medewerkers, financiële statistieken. We found such information about DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., Charleroi: address, phone, contacts, response, vacancies. There is a detail report about the work of the company DUMAY-MIOR ETABLISSEMENTS S.A., employees, financial statistics.