ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
Contactgegevens ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: address, phone, fax, email, website, opening hours
ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
Regio (region): Bruxelles, België
Adres (address): 1070-Bruxelles, België
Telefoon (phone): 02-522.43.15 (+32-02-522.43.15) 02-522.43.15 (+32-02-522.43.15)
Fax (fax): 02-522.59.99 (+32-02-522.59.99) 02-522.59.99 (+32-02-522.59.99)
E-Mail: n\a
Website: www.orgaburo.be
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV"? - Contact us!
We found such data of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
Products information ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
Producten die in ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Aanvulling soorten activiteiten voor ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV Addition kinds of activities for ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
282201. Butadieenrubbers | Butadiene rubbers
367999. Elektronische componenten, nec, nec | Electronic components, nec, nec
679901. Commodity investeerders | Commodity investors
22310106. Broeken: wol, haarhaar, of dergelijke vezels | Trouserings: wool, mohair, or similar fibers
24999904. Bentwood (gestoomde) producten, behalve meubels | Bentwood (steam bent) products, except furniture
Werken bij ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. Looking for open vacancies in other companies
-
Ervaren plaatser voor de bouwsector (M/V) (DENDERMONDE)
Regio: DENDERMONDE
Bedrijf: ACTIEF CONSTRUCT DENDERMONDE
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Samen met jouw team ben je dagelijks op locatie voor het plaatsen van interieurinrichting. Het gamma is zeer uitgebreid, gaat van binnendeuren tot TV-wanden, kasten, keukens,... Je monteert en installeert, je hebt noties van elektriciteit en sanitair. Dit vooral voor het aansluiten van huishoudtoestellen, spoelbakken en kranen.
-
Magazijnier 2 ploegen regio Oostkamp (OOSTKAMP)
Regio: OOSTKAMP
Bedrijf: SYNERGIE JOBS
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor een voedingsbedrijf regio Oostkamp zijn wij op zoek naar een magazijnier dit in 2 ploegen, eerst start je op in de productie om dan zo het magazijn aan te leren. En met tijd moet je ook bereidt zijn om af en toe bij te springen in de productie.
-
Administratief medewerker staalontvangst (TURNHOUT)
Regio: TURNHOUT
Bedrijf: AGO JOBS & HR
Type: Interim met optie "vast werk"
Voor een laboratorium in Turnhout zijn wij dringend op zoek naar een administratief bediende voor staalontvangst. Je zorgt voor een kwaliteitsvolle administratief van de stalen. Je taken zijn: - Uitpakken van stalen - Verwerking van gegevens - Verwerking doorsturen van stalen - Contact met klanten - preventief onderhoud van toestellen
-
Huishoudhulp regio HASSELT - onmiddellijke opstart! (HASSELT)
Regio: HASSELT
Bedrijf: Itzu
Type: Dienstenchequebaan
Onmiddellijke opstart : Als huishoudhulp verricht je bij klanten thuis allerlei taken zoals poetsen en strijken. Je bepaalt zelf hoeveel uur per week je wilt werken en in welke regio je aan de slag wilt. Als je al eigen klanten hebt, mag je ze gerust meebrengen. Wil je nog gezinnen? Ook hier kunnen we voor zorgen.Goede verdienste + maaltijdcheques.
-
Wegens groot succes -huishoudhulpen/poetshulpen dienstencheques- Regio Bocholt (BOCHOLT)
Regio: BOCHOLT
Bedrijf: Sthep
Type: Dienstenchequebaan
Als huishoudhulp/ poetshulp/ schoonmaakster m/v sta je in voor de algemene huishoudelijke taken met dienstencheques bij gezinnen aan huis. Je staat hoofdzakelijk in voor het onderhouden van de woning. Bij Sthep Care, hulp bij ouderen en zieken, kan jouw takenpakket nog veel meer omvatten: zoals wassen, strijken en ook het bereiden van maaltijden en boodschappen doen. Heb je een passie voor het huishouden en ben je fier als je jouw werk goed gedaan hebt? Kan je daarboven zelfstandig werken en ben je gemotiveerd en positief ingesteld? Dan ben jij de persoon die in ons Sthep team past! Sthep staat voor duurzaamheid, zowel op vlak van huishoudhulpen als van klanten. Onze permanente tewerkstelling in combinatie met een vaste uurrooster en vaste gezinnen zorgt dat je bij Sthep maandelijks een inkomenszekerheid hebt! Wie wil dat nu niet??? Wij dragen respect en het ‘goed voelen’ hoog in het vaandel! Wij organiseren regelmatig activiteiten en feestjes zodat je je als nieuwkomer snel thuis voelt in ons Sthep team! Geen ervaring in het poetsen? Geen probleem! Sthep voorziet een begeleiding en ondersteuning op de werkvloer door een jobcoach. Je staat er bij ons niet alleen voor! We begeleiden jou, indien nodig, bij de gezinnen zodat je meteen een goede indruk nalaat na jouw eerste werkdag! Een goede start is de sleutel tot een blijvend succesverhaal! Daarnaast krijg je bij ons meerdere opleidingen zodat je na 3 maanden een volwaardige onmisbare huishoudhulp bent! Sthep is gelegen in Peer. Onze hoofdregio zijn de gemeentes Hechtel-Eksel en Peer. Dankzij ons groot succes zijn we ook volop actief in onze buurtgemeentes (Meeuwen-Gruitrode, Bree, Bocholt, Overpelt en Neerpelt). Spreekt deze vacature jou aan, maar ben je al aan het werk in een ander dienstenchequekantoor? Bel vrijblijvend voor informatie. Geniet van de voordelen bij de overschakeling van kantoor. Wie weet voel je jou bij ons wel (meer) thuis? Sthep is meer dan een job alleen! (trefwoorden: poetsen, schoonmaken, huishoudelijke taken, huishouden, dienstencheques, huishoudhulp, poetshulp, poetsvrouw, poetsman, poetsdame, kuisvrouw)
-
STUDENT ZEB (BREDENE)
Regio: BREDENE
Bedrijf: ADECCO OOSTENDE INDUSTRIE
Type: Studentenjob
Zoek jij de ideale job als student richting FASHION. Dan ben je hier aan het juiste adres! Wij zoeken studenten bij ZEB voor de vakanties ! Woensdagmiddag / Zaterdag / Zondag in een wisselend systeem. De klant staat voor jou centraal! Samen met jouw collega's vorm je een sterk team. Jullie gaan er samen hard tegenaan om de klant een TOPservice te bieden en jullie salesdoelstellingen te realiseren. Samen creëren jullie een plek waar al jullie klanten hun ultieme shoppingplezier beleven! Je garandeert de klant een warm welkom en een uitmuntende service in een stralende winkel. De plek waar jouw klant graag (terug)komt. Om volluit te genieten van jullie unieke fashion experience! Aan de paskamers geef je gepast advies, of het nu over DE jeans gaat, een nieuwe blouse of een geheel nieuwe look, jij weet als geen ander jouw klant te begeleiden bij de nieuwe aankoop Tegelijk combineer je de uitpak van de dagelijkse levering. Je verwerkt de nieuwe stukken in de rekken en nieuwe collecties zet je moeiteloos in beeld door jouw inzicht in visual merchandising! Dankzij jouw klantgerichte en geraffineerde aanpak aan de kassa verlaat de klant de winkel met een goed gevoel en kijkt de klant alvast uit naar een volgend shopmoment!
-
JOBSTUDENTEN / MEDEWERKERS AFSLANK- EN SPORTCENTRUM (M/V) (SINT-MICHIELS)
Regio: SINT-MICHIELS
Bedrijf: BODY AND HEALTH CONCEPT
Type: Studentenjob
Voor ons afslank- en sportcentrum Body&Health Concept zijn we op zoen naar een aantal jobstudenten. We combineren EMS ( electro Fitness) met personal training en afslanken. De functie zal voornamelijk bestaan uit het geven van persoonlijke trainingen. Eventueel geven jullie ook wat voedingsadvies of voeren jullie passieve behandelingen uit met afslanktoestellen.
-
STUDENTE - SALES AMBASSADORS OBRIGADO (Regio Hasselt)
Regio: Regio Hasselt
Bedrijf: FIELD AND CONCEPT
Type: Studentenjob
Field & Concept is een leidinggevend fieldmarketingagentschap met 29 jaar ervaring. Wij staan in voor de organisatie van o.a. merkactivaties van mooie A-merken. Wil je meer weten over wat we allemaal doen ? Bekijk onze video hier Wij zijn op zoek naar een nieuw vast team van studenten om aan de hand van degustaties en animaties de producten van D-Drinks/Obrigado aan het grote publiek voor te stellen. De potentiële klanten krijgen de mogelijkheid om de producten te ontdekken, te proeven en te kopen. Obrigado is 100% puur kokoswater van een eigen duurzame boerderij in Bahia, Brazilië! Als je Obrigado eenmaal hebt geprobeerd, drink je nooit meer gewoon kokoswater. Obrigado wordt nooit blootgesteld aan lucht totdat je het opent en zit boordevol vitamines en mineralen.
-
Voetreflexoloog (DIEST)
Regio: DIEST
Bedrijf: IN HARMONIE
Type: Zelfstandige activiteit
In Harmonie is een gloednieuwe praktijk in een prachtig herenhuis. We zijn een huis voor levensvreugde. Gelegen in het centrum van het pittoreske Diest. In februari gaan we van start met een multidisciplinair topteam. Wil jij er graag bij zijn? We zijn op zoek naar mensen met een buitengewoon aanbod op het vlak van wellness, welzijn, gezondheid of vorming. Heb je een eigenzinninge aanpak en ben je graag je eigen baas? Maar wil je toch alle voordelen van het werken in een team? Grijp dan zeker deze unieke kans en sta mee aan de wieg van een uitzonderlijk praktijkhuis. In Harmonie is synoniem voor samen sterk. Je werkt er als zelfstandige en geniet bovendien van een schitterende uitstraling, gedeelde promo, een gedeeld klantenbestand, mogelijkheid tot intervisie, sterke klantenformules, unieke kansen voor samenwerking en zoveel meer. Klik op de volgende link voor foto’s van onze toekomstige stek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476971989465210&type=1&l=7d8bba9f11
-
Zelfstandig Kinesitherapeut (MEERHOUT)
Regio: MEERHOUT
Bedrijf: B&L
Type: Zelfstandige activiteit
In verband met uitbreiding van onze praktijk zijn we op zoek naar een collega met een specialisatie of interessegebied voor een langdurige samenwerking. Je zal deel uitmaken van een multidisciplinaire praktijk met een gevarieerd publiek. Je behandelt voornamelijk in de praktijk, maar er komen ook enkele huisbezoeken aan bod in de nabije omgeving. Je kan je eigen agenda beheren wat je de mogelijkheid biedt ruimte te laten voor bijkomende opleidingen of hobby's. Dit is voorlopig een deeltijdse betrekking. Een voltijdse betrekking zit zeker in de mogelijkheden.
-
HELPDESK 1st and 2nd line (DIEPENBEEK)
Regio: DIEPENBEEK
Bedrijf: XatraX
Type: Werfreserve
Perform helpdesk support first and second line for a company of the Brussels region.
-
Flexi-job Kelner / Dienster (MERKSEM)
Regio: MERKSEM
Bedrijf: COLMAR
Type: Flexijob
Heb je reeds een fulltime of 4/5de job, dan kun je bijverdienen via het systeem van flexi-job. Flexijob = bijverdienen aan zeer interessante voorwaarden: Bruto = Netto Je staat in voor het onthaal en het contact met de klant. Je neemt de bestellingen op en verzorgt de dienst in de zaal. Je beheert de telefonische reservaties. Je staat mee in voor de aanvulling van de buffetten en het opdienen van de hoofdgerechten. Je bent verantwoordelijk voor de facturatie en de eindafrekening. Je bent voldoende polyvalent volgens de noden van de dienst.
Zoek naar antwoorden van ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV in sociale netwerken
Look for responds of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV in social networks
Lees alle opmerkingen voor ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. Laat een reactie achter voor ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. Leave a respond for ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV. ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV op de google maps. Adres en contacten ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV Location of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV on the google maps. Address and contacts of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV
Andere gerelateerde bedrijven als come ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: DEXIA | Cogestion SPRL | CALLENS L | BUREAU DIABOL'O | HERMAN D'HONDT
Other related companies as ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV: DEXIA | Cogestion SPRL | CALLENS L | BUREAU DIABOL'O | HERMAN D'HONDT
ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is een bedrijf dat 1990 is geregistreerd in de regio Bruxelles, België. De volledige naam van het bedrijf is ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE01363372802. Het bedrijf ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV bevindt zich op het adres: 1070-Bruxelles. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van 18 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 846,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 556,000 EUR, en dat heeft Laag de creditrating. Type bedrijf is Temporary Consortia. Producten gemaakt in ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is Mijnbouw en Steengroeven van Nonmetallic Minerals, met uitzondering van brandstoffen, inclusief 5 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV, openstaande posities, locatie van ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV op de kaart.
ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is a company, that was registered 1990 in Bruxelles region, Belgium. Full name of company is ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV, company assigned to the tax number BE01363372802. The company ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is located at the address: 1070-Bruxelles. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. 18 employees work in this company. Capital - 846,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 556,000 EUR, and that has Laag the credit rating. Type of company is Temporary Consortia. Products created in ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV were not found.
The main activity of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is Mining and Quarrying of Nonmetallic Minerals, Except Fuels, including 5 other destinations. Information about owner, director or manager of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV is not available. You also can look at reviews of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV, open positions, location of ACTION ORGABURO TELELINE SA/NV on the map.
