CLARINS
Contactgegevens CLARINS: adres, telefoon, fax, e-mail, website, openingstijden
Contact data CLARINS: address, phone, fax, email, website, opening hours
CLARINS
Regio (region): N\A, België
Adres (address): HENDRIK SERRUYSLAAN 60; 8400; OOSTENDE, België
Telefoon (phone): 59709953 (+32-59709953) 59709953 (+32-59709953)
Fax (fax): +32 (53) 365-36-75 +32 (53) 365-36-75
E-Mail: n\a
Website: n\a
Eigenaar / directeur / manager (Owner / Director / Manager) CLARINS: n\a
Openingstijden (opening hours):
Heeft u fouten gevonden of wilt u meer informatie in informatie toevoegen voor "CLARINS"? Neem contact met ons op!
Did you find errors or would like to add more details in informations for "CLARINS"? - Contact us!
We found such data of CLARINS, Belgium as: finance, accounts, vacancies. Download bank accounts, tenders, credit history, taxes and fees CLARINS. Download full report as zip-file.
Informazioni sui prodotti CLARINS
Products information CLARINS
Producten die in CLARINS zijn gemaakt, worden niet gevonden.
Product categorie (product category): Instituts de beauté
Aanvulling soorten activiteiten voor CLARINS Addition kinds of activities for CLARINS
20629905. Gepoederde rietsuiker, uit gekochte ruwe suiker of siroop | Powdered cane sugar, from purchased raw sugar or syrup
24349900. Houten keukenkasten, NIET | Wood kitchen cabinets, nec
28699927. siliconen | Silicones
32310405. Veiligheidsglas: gemaakt van aangekochte glas | Safety glass: made from purchased glass
38410211. Pelvimeters | Pelvimeters
59630400. Huisgerelateerde producten, directe verkoop | Home related products, direct sales
76990507. Pallet reparatie | Pallet repair
Werken bij CLARINS: vacatures, carrière, training, praktijk
Work in CLARINS: vacancies, career, training, practice
Er zijn geen openstaande aanbiedingen voor CLARINS. Op zoek naar openstaande vacatures in andere bedrijven
There are not any open offers for CLARINS. Looking for open vacancies in other companies
-
Albert Heijn (MAASEIK)
Regio: MAASEIK
Bedrijf: Randstad
Type: Interim Job (uitsluitend voor uitzendkantoren)
Voor de Albert Heijn in Maaseik zijn wij op zoek naar personen die enkele dagen per week beschikbaar zijn. Je wordt ingezet aan de kassa en/of aan de uitpak.
-
SERVICE DESK OPERATOR 7249972 / 6 C (GENT)
Regio: GENT
Bedrijf: MANPOWER Kantoor Gent
Type: Interim met optie "vast werk"
Onze klant is een gekende IT speler. Voor één van hun klanten aan de rand van Gent zijn we op zoek naar 2 SERVICE DESK OPERATOREN met goede kennis FRANS. Je biedt first line support aan onze klanten met betrekking tot onze ruime waaier van HR-tools, ebusiness applicaties, mobile apps, ... Je bent het eerste aanspreekpunt van onze klanten en zorgt ervoor dat elke klant een kwaliteitsservice krijgt. Je concrete taken: - Beantwoorden van binnenkomende oproepen van klanten betreffende technische en inhoudelijke vragen - Logging van alle calls en interventies - Uitvoeren van een ver doorgedreven probleemanalyse - Begeleiden van nieuwe klanten bij het configureren en opstarten van de applicaties - Knowledge Sharing : je deelt je kennis met je collega's via documentatie
-
Bijlesgever chemie (GRIMBERGEN)
Regio: GRIMBERGEN
Bedrijf: HET BIJLESBUREAU
Type: Studentenjob
Je geeft privé-bijlessen voor chemie aan leerlingen van het middelbaar. Je kiest zelf in welke regio en hoeveel bijlessen je geeft en wanneer je beschikbaar bent.
-
Student verkoopster (SINT-NIKLAAS)
Regio: SINT-NIKLAAS
Bedrijf: Let's Work
Type: Studentenjob
Ben je op zoek naar een weekend job als student? Ben je op zoek naar de lekkerste job? Zoek dan niet verder want die hebben wij voor u.! Taken: - de klanten bedienen - aanspreekpunt van de klanten - kassawerk - bakkerij proper houden
-
jobstudent of flexijob (BEERSE)
Regio: BEERSE
Bedrijf: HARMONIZE
Type: Studentenjob
hulp of begeleiding bij de afslanktoestellen, bestellingen verwerken, lokaal op orde houden, klanten ontvangen
-
Enthousiaste Recruitment Consultant met passie voor rekrutering en selectie te Kortrijk (KORTRIJK)
Regio: KORTRIJK
Bedrijf: Ergon Recruitment Kortrijk
Type: Vaste Job
Bij ons krijg je de kans om als consultant een A tot Z rol op te nemen en dit in combinatie met de juiste begeleiding en coaching. Je zoekt namelijk mee naar de perfecte match tussen klant en kandidaat alsook klant en Ergon. Meer specifiek betekent dit het volgende: Je verzorgt de opmaak en publicatie van job omschrijvingen op diverse kanalen. Van zodra er inkomende sollicaties zijn, selecteer je de juiste kandidaten volgens de verwachtingen van de klant; Daarnaast sta je in voor de gerichte, actieve zoektocht naar kandidaten aan de hand van diverse kanalen zoals de verschillende jobsites en LinkedIn. Als search expert draag jij bij aan de kwaliteit van onze kandidaten in lijn van de verwachtingen van jouw klanten; Eens geschikte kandidaten gescreend, die beantwoorden aan de behoeftes van jouw klant, nodig je hen uit voor een diepte interview. Tijdens dit gesprek hanteer je de verschillende interviewtechnieken; Als account manager van jouw klanten ben jij verantwoordelijk voor de voorstelling van de kandidaat met oog op de vooropgestelde vacature; Bijkomend ben je verantwoordelijk voor de opvolging van A tot Z van uw klanten- en kandidatendossiers: contact met kandidaten en klanten waar de stand van zaken wordt meegedeeld, feedback omtrent de selectie procedure, inplannen van gesprekken, enz.; Als Ergon consultant ontwikkel je gaandeweg een nauw contact met je bestaande klanten waarin je steeds streeft naar kwaliteit en excellentie; Om verdere groei van het kantoor te verzekeren, draag je actief bij tot de commerciële en operationele ontwikkeling van onze activiteiten via prospectie en klantenbezoeken. Je bezoekt regelmatig de bestaande klanten en ontmoet nieuwe prospecten in persoon waar je Ergon als kwalitatieve dienstverlener toelicht; Tot slot heb je oog voor nieuwe business opportuniteiten en deel je deze met het team; Je rapporteert rechtstreeks aan de team verantwoordelijke van het kantoor.
-
Officer HR Services Europe met Nederlands en Duits (Berlijn)
Regio: Berlijn
Bedrijf: BASF ANTWERPEN
Type: Vaste Job
Binnen ons internationaal HR inquiry team ben je de eerste aanspreekpartner voor de medewerkers van de BASF Groep in België en Nederland voor vragen met betrekking tot HR gerelateerde onderwerpen. Ook ben je eerste aanspreekpartner voor Europese BASF sollicitanten tijdens hun sollicitatie proces. Je geeft telefonisch, via email en via chat advies, behandelt aanvragen en verwerkt deze zelfstandig, of waar nodig, ook in samenwerking met de relevante afdelingen (Payroll, Personal Administration, Talent Management, etc.). Hierbij hou je rekening met bedrijfsinterne regels aslook met CAO-overeenkomsten en algemene wetgeving. Je verbetert de kwaliteit van onze service door de knowledge database bij te houden en te aktualiseren en door actief mee te werken aan de uitwisseling van informatie en ervaring onder de collega's. Verder krijg je ook de kans mee te werken aan verschillende projecten en meer verantwoordelijkheid op je te nemen.
-
Procesoperator (2-pl) (RUMBEKE)
Regio: RUMBEKE
Bedrijf: ZOUTMAN N.V.
Type: Vaste Job
Je bent verantwoordelijk voor het instellen, bedienen en controleren van de productie-installaties die instaan voor het verwerken en verpakken van zout (Voeding, waterbehandeling,…). Je voert kleine onderhouds-, reinigings- en herstellingswerkzaamheden uit Je staat in voor de afvoer van afgewerkte paletten met de vorkheftruck Je werkt afwisselend in een vroege (5u – 13u) en late (13u – 21u) ploeg
-
Allround metaalbewerker (HAMONT-ACHEL)
Regio: HAMONT-ACHEL
Bedrijf: ADECCO BREE
Type: Vaste Job
Machine Operator gezocht! Ben jij de machine-operator die wij zoeken? Reageer dan snel! Voor onze klant te Hamont, een metaalverwerkend bedrijf, zijn we dringend op zoek naar een machine-operator. Als medewerker van de voorbereidingsafdleing kom je in een team terecht waar de naagekochte staalproducten verwerkt worden tot halffabricaten. Aan de hand van productielijsten en werkplaatstekeningen voer jij daarbij diverse bewerkinge uit: het bedienen van CNC-machines, laden lossen, en diverse manuele bewerkingen (slijpen, manueel branden, ...). Van deze halffabricaten worden in de lasafdeling bouwonderdelen samengesteld. Onze klant is één van de belangrijkste Europese bedrijven op het gebied van hoogwaardige staalconstructies. Door hun enorme knowhow en toepassen van de hoogste kwaliteitsstandaards zoeken ingenieurs iedere keer opnieuw de grenzen op van staal in internationale projecten. Hierdoor is onze klant in staat om de meest ingewikkelde en technische hoogstaande projecten in domeinen als: hoogbouw, bruggen, pretparkactracties, architectonische en industriële constructies, tot een goed einde te brengen.
-
MECHANIEKER TE KAPELLE OP DEN BOS (259-477) (KAPELLE-OP-DEN-BOS)
Regio: KAPELLE-OP-DEN-BOS
Bedrijf: vanAnaarBETER.com
Type: Vaste Job
Als gemotiveerde mechanieker kom je terecht in een familiebedrijf dat tuinen en parken aanlegt en onderhoudt bij bedrijven, overheden en particulieren. Je onderhoudt de mechanische uitrustingen. Je verleent technische ondersteuning aan de andere afdelingen. De opvolggegevens van interventies registreer je en geef je door aan de betrokken dienst. Je zorgt ervoor dat de werking van de installatie conform is met de veiligheid en het milieu. Defecte mechanische stukken en onderdelen vervang, herstel, test of regel je af. Je controleert de werking van het materiaal, de instrumentengegevens en de kritieke punten.
-
KAPPER-KAPSTER LEERCONTRACT in Hever-Boortmeerbeek (HEVER)
Regio: HEVER
Bedrijf: HAIRCLUB
Type: Leercontract
Je komt in dienst als leercontract of stage kapper/kapster bij Kreatos in Hever-Boortmeerbeek. Je kan vlot met klanten omgaan, en je hebt een goed, verzorgd voorkomen. Je bent geboeid door het kappersberoep en je droomt ervan allround kapper/ster te worden. Je bent gemotiveerd om bij te leren.
-
OPDIEN(ST)ER (OOSTVLETEREN)
Regio: OOSTVLETEREN
Bedrijf: VLETERHOF
Type: Flexijob
Wij zoeken een gemotiveerd persoon om in het weekend te helpen bij de bediening van de klanten. U kan zelfstandig werken. Zowel uren als dagen zijn bespreekbaar.
Zoek naar antwoorden van CLARINS in sociale netwerken
Look for responds of CLARINS in social networks
Lees alle opmerkingen voor CLARINS. Laat een reactie achter voor CLARINS. CLARINS bij Facebook, LinkedIn en Google+
Read all the comments for CLARINS. Leave a respond for CLARINS. CLARINS on Facebook, LinkedIn and Google+
Locatie CLARINS op de google maps. Adres en contacten CLARINS Location of CLARINS on the google maps. Address and contacts of CLARINS
Andere gerelateerde bedrijven als come CLARINS CLARINS: VAN BOXELAER | Jeugdhuis 't Onkrooid | BOUWBEDRIJF STIJNEN BVBA | JOHAN VANACKERE | THE PHILEAS FOGG
Other related companies as CLARINS: VAN BOXELAER | Jeugdhuis 't Onkrooid | BOUWBEDRIJF STIJNEN BVBA | JOHAN VANACKERE | THE PHILEAS FOGG
CLARINS is een bedrijf dat 1994 is geregistreerd in de regio N\A, België. De volledige naam van het bedrijf is CLARINS, bedrijf dat is toegewezen aan het belastingnummer BE07557739257. Het bedrijf CLARINS bevindt zich op het adres: HENDRIK SERRUYSLAAN 60; 8400; OOSTENDE. We bieden u een complete reeks rapporten en documenten met juridische en financiële gegevens, feiten, analyse en officiële informatie van het Belgische register. Werknemers van Minder dan 10 werken in dit bedrijf. Kapitaal - 888,000 EUR. De omzet van het bedrijf voor het afgelopen jaar bedroeg Meer dan 160,000,000 EUR, en dat heeft Goed de creditrating. Type bedrijf is Partnership. Branchecategorie is Instituts de beauté. Producten gemaakt in CLARINS zijn niet gevonden.
De hoofdactiviteit van CLARINS is Holding and Other Investment Offices, inclusief 7 andere bestemmingen. Informatie over eigenaar, directeur of manager van CLARINS is niet beschikbaar. U kunt ook beoordelingen bekijken van CLARINS, openstaande posities, locatie van CLARINS op de kaart.
CLARINS is a company, that was registered 1994 in N\A region, Belgium. Full name of company is CLARINS, company assigned to the tax number BE07557739257. The company CLARINS is located at the address: HENDRIK SERRUYSLAAN 60; 8400; OOSTENDE. We brings you a complete range of reports and documents featuring legal and financial data, facts, analysis and official information from Belgium Registry. Minder dan 10 employees work in this company. Capital - 888,000 EUR. The company's sales for last year amounted to Meer dan 160,000,000 EUR, and that has Goed the credit rating. Type of company is Partnership. Industry category is Instituts de beauté. Products created in CLARINS were not found.
The main activity of CLARINS is Holding and Other Investment Offices, including 7 other destinations. Information about owner, director or manager of CLARINS is not available. You also can look at reviews of CLARINS, open positions, location of CLARINS on the map.
